Som Esport
XVI Carrera 9 d' Octubre Altea

Dia: 9 d' Octubre de 2010
Eixida i Meta: Plaça J. M. Planelles ( front a l' Ajuntament )
> Inici


Assesorament Tècnic:

Club Atletisme Altea - Som Esport




PatrocinenHora: Adults 10. 00 h
Xiquets a partir de les 11:15 h

Organitza: Area Joventut i Esports de l' Ajuntament d'Altea
Patrocina: Ajuntament d' Altea - CaixAltea



Trofeus i Obsequis
Trofeus i regals als 3 primers de cada categoria
Trofeu als 3 primer atletes locals de les categories de Senior,
Veterans A,B,C,D i E , masculíns i femenins.

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XVI CARRERA 9 d' OCTUBRE - ALTEA

Primer Anterior Següent Últim


P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
201
CORTÉS MARTÍNEZ, SERAFÍ
13
Veterans E Mas
C. A. Altea
0:40:49
04:45
202
PINTEÑO MARTINEZ, SANTIAGO
20
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:40:50
04:45
203
TAVALLO BALBASTRE, RAFAEL
46
Veterans A Mas
C. A. Safor - Cafemax
0:40:52
04:45
204
DONET PÉREZ, ANTONIO
79
Senior Mas
Independent
0:40:54
04:45
205
BOTELLA PÉREZ, FÁTIMA
4
Veterans B Fem
C. A. Marathon Crevillent
0:40:54
04:45
206
PRARIO MASSIMINO, JOAQUÍN
80
Senior Mas
C. Natació La Nucia
0:40:57
04:46
207
HERNANDEZ PEREZ, CARLOS
27
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:41:01
04:46
208
MAS RODRIGUEZ, JUAN GERMAN
21
Veterans C Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:41:02
04:46
209
LINARES LOPEZ, ANGEL
81
Senior Mas
C. A. Triatló La Vila
0:41:09
04:47
210
GARCÍA GÓMEZ-SALAZAR, MIGUEL ÁNGEL
82
Senior Mas
Independent
0:41:11
04:47
211
ALARCÓN RUIZ, ELOY
83
Senior Mas
Independent
0:41:13
04:48
212
MARTÍNEZ GARCÍA, ANTONIO
28
Veterans B Mas
Independent
0:41:14
04:48
213
BENAVENTE ARAGONES, RAUL
84
Senior Mas
Independent
0:41:14
04:48
214
BRIONES MENGUAL, REME
3
Veterans A Fem
C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:14
04:48
215
OMAR CASERTA, VICTOR
85
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:22
04:49
216
BISQUERT CHOLBI, JOAN
86
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:23
04:49
217
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, MIGUEL
29
Veterans B Mas
Independent
0:41:24
04:49
218
MULET BALLESTER, DIEGO
30
Veterans B Mas
Independent
0:41:25
04:49
219
OLIVARES NOGUERO, DANIEL
87
Senior Mas
Independent
0:41:26
04:49
220
CASTAÑO RODRIGUEZ , PEDRO
10
Veterans D Mas
C. A. Triatló La Vila
0:41:26
04:49
221
VILLAR SANCHO, EDELMIRO
47
Veterans A Mas
C. A. Ondara
0:41:27
04:49
222
AFONSO ESTEVES, J ANTONIO
14
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
0:41:29
04:49
223
ADAM, EDGAR
31
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:41:29
04:50
224
SOLER POUS, CARLOS
32
Veterans B Mas
Independent
0:41:34
04:50
225
FERRER ESTEVENS, TOMAS
88
Senior Mas
C. A. Triatló La Vila
0:41:38
04:50
226
RICO CASTILLO, JOSE
33
Veterans B Mas
C. A. Km21 Elx
0:41:40
04:51
227
CABRERA MARTINEZ, SEBASTIA
89
Senior Mas
Independent
0:41:42
04:51
228
NARANJO FERNÁNDEZ, EVA MARIA
4
Senior Fem
Independent
0:41:43
04:51
229
WEEBER, HENRIETTE
1
Veterans E Fem
C. A. Benidorm
0:41:45
04:51
230
GOLDSCHMIDT, BERND
34
Veterans B Mas
Independent
0:41:46
04:51
231
MARCOS PEREZ, VICTORIANO
22
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:41:49
04:52
232
ALONSO MATEO, SEBASTIAN
35
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:41:51
04:52
233
GUTIÉRREZ MARTÍNEZ, ALEJANDRO
90
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:41:51
04:52
234
VICEDO MORANT, DAVID
48
Veterans A Mas
Independent
0:41:51
04:52
235
CANOVAS CANO, RAUL
91
Senior Mas
C. A. Triatló La Vila
0:41:55
04:53
236
ESCOLANO SIGNES, RAFAEL
36
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:41:57
04:53
237
PEREZ SANCHEZ, LOLA
3
Veterans C Fem
Independent
0:41:57
04:53
238
CANOVAS CANO, DANIEL
49
Veterans A Mas
Independent
0:41:59
04:53
239
GONZÁLVEZ GARCÍA, JAIME
23
Veterans C Mas
Independent
0:42:00
04:53
240
PEREZ PEREZ, ANGEL
50
Veterans A Mas
Independent
0:42:01
04:53
241
DEVILEE, ROB
15
Veterans E Mas
C. A. Altea
0:42:03
04:53
242
COSTILLA GARCÍA, ALBERTO
16
Veterans E Mas
C. A. Km21 Elx
0:42:06
04:54
243
ORTEGA GARCIA, JUAN CARLOS
24
Veterans C Mas
Independent
0:42:08
04:54
244
REEVES, MICHAEL
17
Veterans E Mas
C. A. Altea
0:42:11
04:54
245
RUBIO ALARCON, PILAR
5
Senior Fem
Independent
0:42:15
04:55
246
CUERVA MOLINA, NICOLÀS
51
Veterans A Mas
Independent
0:42:20
04:55
247
IVARS PELLICER, MANUEL
37
Veterans B Mas
C. A. Benissa
0:42:20
04:55
249
TORMO SÁNCHEZ, CARLOS JAVIER
92
Senior Mas
Independent
0:42:23
04:56
250
NAVARRO GANDÍA, EUGENIO
93
Senior Mas
Independent
0:42:27
04:56
251
ZARAGOZI LLORENS, DIEGO
38
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:42:27
04:56
252
FERRERAS RIESCO, ISMAEL
18
Veterans E Mas
C. A. Xe Espereu-me
0:42:32
04:57
253
POQUET RIPOLL, JAVIER
94
Senior Mas
Independent
0:42:36
04:57
254
MARTINEZ TEJADA, SERGIO
95
Senior Mas
C. A. Horadada
0:42:37
04:57
255
ROMÀ MAYOR, MATIES
52
Veterans A Mas
C. A. Triatló La Vila
0:42:38
04:57
256
ASCÓ PASTOR, XIMO
11
Veterans D Mas
Independent
0:42:38
04:57
257
ESQUERDO AMOROS, PEDRO ALEXIS
96
Senior Mas
C. A. Triatló La Vila
0:42:38
04:58
258
SELLÉS MINGOT, FRANCESC
25
Veterans C Mas
C. A. Triatló La Vila
0:42:39
04:58
259
VALVERDE PEINADO, JULIO
39
Veterans B Mas
Independent
0:42:43
04:58
260
ESTEVE RAMON, JOSE LUIS
40
Veterans B Mas
Independent
0:42:44
04:58
261
RUBIO RODRÍGUEZ, DAVID
97
Senior Mas
C. M. Acclivis Crevillent
0:42:48
04:59
262
CORCOLES TORRES, FRANCISCO
53
Veterans A Mas
Independent
0:42:49
04:59
263
BISHOP, JON
41
Veterans B Mas
Independent
0:42:50
04:59
264
WAEHLE, LIN
5
Veterans B Fem
Independent
0:42:51
04:59
265
GARCIA BARRIOS, FCO. JAVIER
42
Veterans B Mas
Independent
0:42:56
05:00
266
ALFONSO ALCARAZ, PEDRO
43
Veterans B Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:42:58
05:00
267
SÁNCHEZ VASSEUR, SEBASTIÉN TEVA
98
Senior Mas
Independent
0:42:58
05:00
268
MAZIUL, KATI
6
Senior Fem
Independent
0:43:01
05:00
269
RICO PLA, ANTONIO
26
Veterans C Mas
Independent
0:43:07
05:01
270
MUÑOZ LÓPEZ, PEPA
6
Veterans B Fem
Independent
0:43:09
05:01
271
NOGUEROLES PÉREZ, VICENTA MARTA
7
Veterans B Fem
Independent
0:43:09
05:01
272
INIESTA ESCORTELL, JOSE MANUEL
54
Veterans A Mas
Independent
0:43:11
05:01
273
MIRALLES VELA, ENRIQUE
44
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:12
05:01
274
DEVESA MAYOR, JOSE RAMON
12
Veterans D Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:17
05:02
275
VIÑEGLA GONZALEZ , JESUS CARLOS
27
Veterans C Mas
C. Natació La Nucia
0:43:21
05:02
276
PEREZ CARRASCO, OLGA
4
Veterans A Fem
Independent
0:43:21
05:03
277
TELLEZ LIZCANO, JULIANA
8
Veterans B Fem
Independent
0:43:22
05:03
279
GOMEZ BROWN, ANTONIO
99
Senior Mas
6I. E. S. Bellaguarda
0:43:27
05:03
280
MARTINEZ CHAMORRO, FRANCISCO
100
Senior Mas
C. A. Alcasser
0:43:29
05:03
281
BENEDICTO LLORENS, JOSE ANDRES
101
Senior Mas
Independent
0:43:30
05:04
282
RIPOLL FERRANDO, JOSE
45
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:43:30
05:04
283
GUILLEN RIERA, MATIAS
46
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:43:30
05:04
284
OOSTEMA, HILDA
2
Veterans E Fem
C. A. Altea
0:43:33
05:04
285
ANDRES VILA, JOSE A.
55
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:43:33
05:04
286
VIVES CÓRDOBA, ANTONIO
102
Senior Mas
Independent
0:43:33
05:04
287
GALIANA RAMIS, JAIME JOSE
13
Veterans D Mas
C. A. Benidorm
0:43:34
05:04
288
SERRAT ROSTOLL, ANTONI
103
Senior Mas
C. A. Altea
0:43:36
05:04
289
REUS AVELLA, TONI
104
Senior Mas
Independent
0:43:39
05:05
290
CASASOLA MARTIN, JOSE
19
Veterans E Mas
Independent
0:43:41
05:05
291
PEREZ ALVADO, JOSE
47
Veterans B Mas
Independent
0:43:43
05:05
292
PRARIO ISPIZUA, JOSE
14
Veterans D Mas
C. Natació La Nucia
0:43:43
05:05
293
SOTELO REYNOSO, ELIANA
7
Senior Fem
Independent
0:43:48
05:06
294
TODOLI GUEROLA, RAFAEL
28
Veterans C Mas
Independent
0:43:49
05:06
295
PEREZ PEREZ, LUCIA DEL MAR
8
Senior Fem
Independent
0:43:51
05:06
296
FRISANO-PAULON, ARRIGO
48
Veterans B Mas
Independent
0:43:52
05:06
297
MUT OLIVER, SERGIO
105
Senior Mas
Independent
0:43:53
05:06
298
SOLER VALLES, JOSE LUIS
56
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:43:54
05:06
299
CANOVAS CANO , RUBEN
106
Senior Mas
C. A. Triatló La Vila
0:43:55
05:06
300
LUCHORO SANTAMARIA, ELEUTERIO
20
Veterans E Mas
Independent
0:43:56
05:07
301
FERNANDEZ MUNERA, EVA
5
Veterans A Fem
C. A. Triatló La Vila
0:43:56
05:07
302
BENEYTO MINGOT, JOAN
49
Veterans B Mas
C. A. Triatló La Vila
0:43:56
05:07

Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves