Som Esport
Carrera popular Altea 2011









+ CLASSIFICACIONS >>

Patrocinen
XVII Carrera 9 d' Octubre Altea

Dia: 9 d' Octubre de 2011
Eixida i Meta: Plaça J. M. Planelles
( front a l' Ajuntament )

Hora:Adults 10: 00 h


Organitza: Area Joventut i Esports de l' Ajuntament d'Altea
Patrocina: Ajuntament d' Altea - CaixAltea

Assesorament Tècnic:
Club Atletisme Altea - Som Esport


CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA
XVII CARRERA POPULAR
9 d' OCTUBRE - ALTEA


Següent Últim

Cronometratge www.somesport.com

P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
CABALLERO PIERNAS, RUBEN
1
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:29:24
03:25
2
CABEZAS GARCÍA, AITOR
1
Veterans A Mas
Independent
0:29:37
03:27
3
VASQUEZ CORTES, MARCELO
1
Veterans B Mas
C. A. Benidorm
0:29:38
03:27
4
MAS ASENCIO, MANUEL
2
Senior Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:29:47
03:28
5
MCKOY, VINCENT
2
Veterans B Mas
C. A. Triatló La Vila
0:30:26
03:32
6
ESPINOSA VILLAESCUSA, SALVADOR
3
Veterans B Mas
C. A. Gent Sport Crevillent
0:30:37
03:34
7
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
4
Veterans B Mas
C. A. Benidorm
0:30:42
03:34
8
MENCHEN SANCHEZ, CARLOS
3
Senior Mas
C. Natació La Nucia
0:30:48
03:35
9
FITO MARTINEZ, EDUARDO
4
Senior Mas
Independent
0:30:51
03:35
10
BLAKEBOROUGH, STUART
1
Veterans C Mas
Independent
0:30:59
03:36
11
SORIA MARTIN, IVAN
5
Senior Mas
C. A. Apol·ana
0:31:03
03:37
12
VIDAL BATALLER, DIEGO
2
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
0:31:06
03:37
13
ASENCIO MARTINEZ, FRANCISCO ANDRES
5
Veterans B Mas
Independent
0:31:13
03:38
14
FERREYRA, CRISTIAN
3
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:31:25
03:39
15
GONZALEZ GARCIA, JOSE MANUEL
4
Veterans A Mas
Independent
0:31:37
03:41
16
BELDA BENEYTO, RAMON
5
Veterans A Mas
Independent
0:31:40
03:41
17
LAMRANI, SALIM
6
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:31:41
03:41
18
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
7
Senior Mas
C. A. El Faro
0:31:43
03:41
19
POVEDA COVES, JAVIER
6
Veterans B Mas
Independent
0:31:44
03:42
20
PLANELLES ASENSIO, FRANCISCO
8
Senior Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:31:50
03:42
21
TIRADO JIMENEZ, MANUEL
6
Veterans A Mas
C. A. Benidorm
0:32:04
03:44
22
PEREZ GARCIA, KIKO
7
Veterans B Mas
C. A. Triatló La Vila
0:32:20
03:46
23
GUTIERREZ RISQUEZ, ANTONIO
9
Senior Mas
C. A. Altea
0:32:34
03:47
24
GALLEGO CABALLERO, ANTONIO LUIS
7
Veterans A Mas
C. Natació La Nucia
0:32:41
03:48
25
PEREZ SOLER, EMILI
2
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:32:55
03:50
26
IVARS POLO, VICTOR
10
Senior Mas
Independent
0:33:12
03:52
27
MIGUEL MARTINEZ, PEDRO
11
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:33:16
03:52
28
TIRADO SERRANO, ANTONIO
12
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:33:18
03:52
29
MAS LEYDA, VICENT
13
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:33:30
03:54
30
VENGUT MOLL, HECTOR
14
Senior Mas
Independent
0:33:30
03:54
31
MARTI SANCHEZ, FERNANDO
3
Veterans C Mas
Independent
0:33:34
03:54
32
VIDAL BATALLER, JOSÉ
8
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:33:38
03:55
33
GARCÍA JIMENEZ, OSCAR
15
Senior Mas
Independent
0:33:41
03:55
34
FLORES GALIPIENSO, FRANCISCO
9
Veterans B Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:33:42
03:55
35
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans E Mas
C. A. Calygat.com
0:33:42
03:55
36
CABRERA CARDONA, RAUL
16
Senior Mas
C. A. Benissa
0:33:46
03:56
37
PALACIO ESPASA, JOSE VICENTE
10
Veterans B Mas
Independent
0:33:56
03:57
38
DIAZ ARMENTA, ANDRES
8
Veterans A Mas
C. A. Benidorm
0:33:58
03:57
39
FALQUET PUIG, OSCAR
9
Veterans A Mas
Independent
0:34:05
03:58
40
ALACID BELMONTE, EMILIO JESUS
17
Senior Mas
Independent
0:34:07
03:58
41
SANCHEZ MOREAU, MIGUEL ANGEL
18
Senior Mas
C. Lobos Triatlon
0:34:07
03:58
42
FORNES MALONDA, VICTOR
19
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:34:09
03:58
43
GONZALEZ PEREZ, VICENTE
1
Veterans D Mas
Independent
0:34:11
03:59
44
MARTÍ SENDRA, PATRICIO VICENTE
11
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:34:20
04:00
45
ALFARO GARCÍA, ANDRÉS
10
Veterans A Mas
C. Natació La Nucia
0:34:20
04:00
46
LLORENS PERALES , JOSEP
4
Veterans C Mas
Independent
0:34:24
04:00
47
TORRES ANEGO, ANTONIO
20
Senior Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:34:25
04:00
48
MAS MANCHÓN, NEUS
1
Senior Fem
C. A. Marathon Crevillent
0:34:30
04:01
49
FEMENIA CISCAR, VICENT
11
Veterans A Mas
Independent
0:34:31
04:01
50
FERREIRÓS MARCOS, EMILIO
2
Veterans E Mas
C. E. Colivenc
0:34:35
04:01
51
MORATA VIDAL, DAVID
12
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:34:38
04:02
52
CHICAISA, HUMBERTO
21
Senior Mas
Independent
0:34:39
04:02
53
GOMIS NAVARRO, JOSE ANTONIO
13
Veterans A Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:34:42
04:02
54
RANDMA, HARDI
14
Veterans A Mas
C. Natació La Nucia
0:34:48
04:03
55
LEIRAS DAVILA, ÓSCAR
22
Senior Mas
C. Natació La Nucia
0:35:00
04:04
56
SAVALL TEROL, ANDRES
23
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:35:00
04:04
57
DÍEZ LAPEÑA, RAÚL
24
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:35:01
04:04
58
ALVADO JIMENEZ, JOSE MARIA
5
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:35:02
04:05
59
BENAVENTE ARAGONES, RAUL
25
Senior Mas
C. Natació La Nucia
0:35:03
04:05
60
MIRETE MARTINEZ, VICENTE
15
Veterans A Mas
Independent
0:35:09
04:05
61
GUZMAN RIPOLL, FRANCISCO
16
Veterans A Mas
Independent
0:35:10
04:05
62
CUELLO SANTACREU, JUAN FRANCISCO
26
Senior Mas
Independent
0:35:10
04:05
63
MAS LEYDA, JUANAN
27
Senior Mas
C. A. Dianium
0:35:11
04:06
64
CARRERA LÓPEZ, JOSE LUIS
17
Veterans A Mas
Independent
0:35:12
04:06
65
GILABERT ORTIZ, ANDRES
28
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:35:30
04:08
66
SELMA BELTRAN, RAFA
2
Veterans D Mas
Independent
0:35:35
04:08
67
TRIGUERO IRIGARAY, FRANCISCO JAVIER
29
Senior Mas
Independent
0:35:37
04:09
68
TORREGROSA TERUEL, ANTONIO
18
Veterans A Mas
Independent
0:35:37
04:09
69
DEL CASTILLO MARTINEZ, PASCUAL
12
Veterans B Mas
Independent
0:35:37
04:09
70
LÓPEZ ORTUÑO, CARLOS
30
Senior Mas
C. A. Altea
0:35:40
04:09
71
ROUCO BRUNNICK, CARLOS
19
Veterans A Mas
Independent
0:35:41
04:09
72
HARRIS, BRIAN
3
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
0:35:42
04:09
73
ZAYAS SANJUAN, FRANCISCO
31
Senior Mas
C. A. La Rabosa
0:35:46
04:10
74
TOLOSA VICENTE, ANTONIO
13
Veterans B Mas
C. A. Petrer Nepalia
0:35:51
04:10
75
MIRALLES CANTÓ, JOSE ANTONIO
14
Veterans B Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:36:00
04:11
76
FEIJOO, AGUSTIN
15
Veterans B Mas
Independent
0:36:05
04:12
77
RECIO REINA, FCO. JAVIER
32
Senior Mas
C. Natació La Nucia
0:36:08
04:12
78
PICÓ NARBÓ, JUAN FRAN
33
Senior Mas
C. A. Altea
0:36:09
04:12
79
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
34
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:36:16
04:13
80
FLETCHER, MICHAEL ALAN
35
Senior Mas
Independent
0:36:17
04:13
81
CANOVAS CANO, DAVID
36
Senior Mas
Independent
0:36:19
04:13
82
GOMEZ CACERES, JOSE MIGUEL
37
Senior Mas
Independent
0:36:20
04:14
83
MUÑOZ GONZÁLEZ, MIRIAM
2
Senior Fem
Independent
0:36:22
04:14
84
CALLE REDONDO, CARLOS ANTONIO
38
Senior Mas
C. A. Altea
0:36:22
04:14
85
GARCIA GONZALEZ, FRANCISCO
4
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
0:36:23
04:14
86
TALENS BELEN, MIRYAM
1
Veterans B Fem
C. A. Running Team
0:36:32
04:15
87
ONDOÑO FERNANDEZ , JUAN
16
Veterans B Mas
C. A. Benidorm
0:36:41
04:16
88
BENEYTO JORGE, J. RAÚL
17
Veterans B Mas
Independent
0:36:42
04:16
89
GILABERT GOMIS, JOSE
39
Senior Mas
C. A. Ondara
0:36:51
04:17
90
CALATAYUD CERVERA, SALVADOR
40
Senior Mas
C. A. Altea
0:36:56
04:18
91
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
20
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:07
04:19
92
ESPINOSA CABALLERO , JUAN
5
Veterans E Mas
C. A. Benidorm
0:37:08
04:19
93
CAMPOS ALBORS, PABLO
0
No inscrit
C. A. Altea
0:37:20
04:21
94
ROSILLO PEÑALVER, JAVIER
41
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:37:24
04:21
95
MIRALLES MOLINA, JESUS
42
Senior Mas
Independent
0:37:24
04:21
96
ALFONSO MARTÍNEZ, PEDRO
43
Senior Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:37:27
04:21
97
WESTERHOFF HERNANDO, FABIAN
44
Senior Mas
Independent
0:37:28
04:21
98
GARCIA DE LA SERRANA PEREZ, JULIÁN
6
Veterans C Mas
C. A. El Faro
0:37:29
04:22
99
MELERO PEREIRA, TANIA
3
Senior Fem
C. A. Benidorm
0:37:30
04:22
100
FERRER TORRES, RUBÉN
45
Senior Mas
Independent
0:37:31
04:22

Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves