Som Esport
Carrera popular Altea 2011









+ CLASSIFICACIONS >>

Patrocinen
XVII Carrera 9 d' Octubre Altea

Dia: 9 d' Octubre de 2011
Eixida i Meta: Plaça J. M. Planelles
( front a l' Ajuntament )

Hora:Adults 10: 00 h


Organitza: Area Joventut i Esports de l' Ajuntament d'Altea
Patrocina: Ajuntament d' Altea - CaixAltea

Assesorament Tècnic:
Club Atletisme Altea - Som Esport


CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA
XVII CARRERA POPULAR
9 d' OCTUBRE - ALTEA


Primer Anterior

Cronometratge www.somesport.com

P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
301
ANTON ALEMANY, SEBASTIAN
49
Veterans B Mas
Independent
0:49:17
05:44
302
GUTIERREZ MIÑANA, MARIA JOSE
4
Veterans A Fem
Independent
0:49:17
05:44
303
ROIG SOLER, SONIA
5
Veterans A Fem
C. A. Altea
0:49:29
05:45
304
PENADÉS TALENS, CAROLINA
7
Veterans C Fem
Independent
0:49:29
05:45
305
CANOVAS CANO, RAUL
102
Senior Mas
Independent
0:49:40
05:47
306
GASPAR ACÀMER, JOSÉ ANGEL
47
Veterans A Mas
Independent
0:49:40
05:47
307
MOLL PINEDA, ADRIAN
103
Senior Mas
C. Tenis Calp
0:49:57
05:48
308
GONZALVEZ MUT, PEDRO
50
Veterans B Mas
Independent
0:50:03
05:49
309
KLAVER, INGE
6
Veterans A Fem
Independent
0:50:09
05:50
310
TOLOSA PALAZON, CARMEN GLORIA
7
Veterans A Fem
Independent
0:50:22
05:51
311
SPEIER, OLAF
51
Veterans B Mas
Independent
0:50:22
05:51
312
MERENCIANO PEREZ, CRISTOBAL
52
Veterans B Mas
Independent
0:50:32
05:53
313
PRARIO MASSIMINO, JOAQUIN
104
Senior Mas
C. Natació La Nucia
0:50:32
05:53
314
PRARIO MASSIMINO, EUGENIA
14
Senior Fem
Independent
0:50:48
05:54
315
MARQUEZ ALARCON, JOSE JUAN
48
Veterans A Mas
Independent
0:50:55
05:55
316
VILA VIVES, MARIA
15
Senior Fem
Independent
0:50:58
05:56
317
VILLALGORDO RICO, JOSE ANTONIO
49
Veterans A Mas
Independent
0:51:02
05:56
318
OLIVARES NOGUERO, DANIEL
105
Senior Mas
Independent
0:51:02
05:56
319
PERIS VICENTE, SERGIO
50
Veterans A Mas
Independent
0:51:04
05:56
320
FERRER PÉREZ, ALBA
16
Senior Fem
Independent
0:51:16
05:58
321
MORENO GARCÍA, VALERIANO
22
Veterans E Mas
C. A. Diatletic
0:51:23
05:59
322
BIXQUERT SANCHIS, LAURA
17
Senior Fem
Independent
0:51:57
06:02
323
GÓMEZ MARTÍN, SEBASTIÁN
106
Senior Mas
Independent
0:51:57
06:02
324
GUTIÉRREZ MARTÍNEZ, GONZALO
107
Senior Mas
Independent
0:52:06
06:04
325
VAN DEN BERG, LOUIS
23
Veterans E Mas
Independent
0:52:06
06:04
326
SANTAMARIA MUR, LAUREANO
26
Veterans C Mas
Independent
0:52:09
06:04
327
LLOPIS SANZ, MARINA
3
Veterans E Fem
Independent
0:52:13
06:04
328
POSTIGO POSTIGO, AUREA
4
Veterans E Fem
C. A. Benidorm
0:52:14
06:04
329
SANZ ASENSI, VICENT
108
Senior Mas
Independent
0:52:14
06:05
330
LOPEZ PEREZ, VICENTA MARIA
8
Veterans B Fem
Independent
0:52:44
06:08
331
MORALES MULET, JAIME ALBERTO
109
Senior Mas
Independent
0:53:04
06:10
332
TORRES GONZALEZ, LIRIA
8
Veterans A Fem
Independent
0:53:17
06:12
333
CATALÀ I BOLUFER, XELO
8
Veterans C Fem
C. A. Dianium
0:53:41
06:15
334
FORNÉS I CATALÀ, VICENT
15
Veterans D Mas
C. A. Dianium
0:53:41
06:15

Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves