Som Esport
Carrera popular Altea 2011









+ CLASSIFICACIONS >>

Patrocinen
XVII Carrera 9 d' Octubre Altea

Dia: 9 d' Octubre de 2011
Eixida i Meta: Plaça J. M. Planelles
( front a l' Ajuntament )

Hora:Adults 10: 00 h


Organitza: Area Joventut i Esports de l' Ajuntament d'Altea
Patrocina: Ajuntament d' Altea - CaixAltea

Assesorament Tècnic:
Club Atletisme Altea - Som Esport


CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA
XVII CARRERA POPULAR
9 d' OCTUBRE - ALTEA


Primer Anterior Següent Últim

Cronometratge www.somesport.com

P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
101
VILLAESCUSA ANDREU, ALFONSO
18
Veterans B Mas
Independent
0:37:32
04:22
102
DEL ROSARIO RAMIS, PACO
19
Veterans B Mas
C. A. Xeresa
0:37:34
04:22
103
FRANCÉS COMES, VICENT
46
Senior Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:34
04:22
104
REVELLES MAESTRA, SERGIO
47
Senior Mas
Independent
0:37:36
04:22
105
GARCIA SAEZ, FRANCISO
21
Veterans A Mas
Independent
0:37:38
04:23
106
SABAUT, ALAN
7
Veterans C Mas
C. A. Triatló La Vila
0:37:40
04:23
107
SANTACREU IVARS, MIGUEL
48
Senior Mas
C. A. Benissa
0:37:41
04:23
108
BELDA BENEYTO, ANTONIO
20
Veterans B Mas
Independent
0:37:43
04:23
109
PERONA GÓMEZ, FULGENCIO
21
Veterans B Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:37:46
04:24
110
PEREZ MAS, SALVADOR
22
Veterans A Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:37:47
04:24
111
MARTÍNEZ JUAN, VICENTE
8
Veterans C Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:37:49
04:24
112
ALCAYDE BONACASA, RAFAEL
23
Veterans A Mas
Independent
0:37:49
04:24
113
MARIN PIÑERO, CRISTOBAL
9
Veterans C Mas
C. A. Benidorm
0:37:57
04:25
114
SERRANO GONZALEZ, CHARO
1
Veterans C Fem
Independent
0:38:06
04:26
115
ASHRAF, WAQAR
49
Senior Mas
Independent
0:38:06
04:26
116
SAVALL SOLER, JOSE FELIPE
50
Senior Mas
Independent
0:38:09
04:26
117
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
2
Veterans B Fem
C. A. Safor - Cafemax
0:38:10
04:26
118
BLAS VISO, RAÚL
24
Veterans A Mas
Independent
0:38:10
04:26
119
SANTONJA RODADO, GONZALO
51
Senior Mas
C. E. Relleu
0:38:11
04:26
120
AMORÓS MEDRANO, VÍCTOR M.
10
Veterans C Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:38:14
04:27
121
AMBLER, LOUISA
2
Veterans C Fem
C. A. Corremundos
0:38:15
04:27
122
SÁNCHEZ IVARS, JUAN
52
Senior Mas
Independent
0:38:16
04:27
123
ORCAJADA MARTINEZ, ANTONIO
53
Senior Mas
C. A. Altea
0:38:19
04:27
124
EIKE, ULLI
3
Veterans D Mas
Independent
0:38:20
04:27
125
GUAMAN, ANGEL
54
Senior Mas
Independent
0:38:22
04:28
126
VERA ORTIZ, JOSE ANTONIO
6
Veterans E Mas
C. A. El Faro
0:38:24
04:28
127
VILLANUEVA SUSPERREGUI, ANGEL
4
Veterans D Mas
Independent
0:38:42
04:30
128
RUIZ ALARCON, JOSE ANTONIO
25
Veterans A Mas
C. A. El Faro
0:38:53
04:31
129
PIZARRO HERNÁNDEZ, MIGUEL ÁNGEL
55
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:39:00
04:32
130
SANCHIS MESTRE, CARLOS
7
Veterans E Mas
C. A. l' Espenta
0:39:00
04:32
131
FUENTES MONTIEL, PEDRO
22
Veterans B Mas
Independent
0:39:02
04:32
132
GALERA MARTINEZ, DAVID
0
No inscrit
Independent
0:39:03
04:32
133
PARDO ROMAN, PEDRO PABLO
56
Senior Mas
C. Lobos Triatlon
0:39:05
04:33
134
POQUET CARCELLER, TOMAS
57
Senior Mas
Independent
0:39:08
04:33
135
ZAMORA TERRADES, JOSE LUIS
11
Veterans C Mas
C. A. Altea
0:39:10
04:33
136
SOTELO, ELIANA
4
Senior Fem
Independent
0:39:11
04:33
137
SERRAT CONEJERO, ANTONIO
8
Veterans E Mas
C. A. Altea
0:39:11
04:33
138
LOPEZ FERNANDEZ, GINES
12
Veterans C Mas
Independent
0:39:13
04:34
139
GONZALEZ MARTINEZ, VALENTIN
13
Veterans C Mas
C. A. Benissa
0:39:13
04:34
140
PEREZ ARAGONES, ROBERTO
26
Veterans A Mas
Independent
0:39:13
04:34
141
NARANJO BERENGUER, JACINTO
27
Veterans A Mas
C. A. Benidorm
0:39:15
04:34
142
ALEMANY I MARTÍNEZ, MARC
58
Senior Mas
Independent
0:39:18
04:34
143
TORTOSA VENTERO, RAFAEL
0
No inscrit
Independent
0:39:20
04:34
144
PEÑA IGLESIAS, CARLOS
23
Veterans B Mas
Independent
0:39:23
04:35
145
ROMERO RUEDA, ANTONIO JAVIER
59
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:39:25
04:35
146
RODRÍGUEZ SEDEÑO, PILAR
3
Veterans B Fem
C. A. Benidorm
0:39:27
04:35
147
RODRÍGUEZ AMANDI, DAVID
60
Senior Mas
Independent
0:39:33
04:36
148
ROSADO RODRIGUEZ, JOSE LUIS
24
Veterans B Mas
Independent
0:39:37
04:36
149
SEGURA FERRERO, MATEO
14
Veterans C Mas
C. Natació La Nucia
0:39:38
04:37
150
CHINER ROZALEN, JOSE CARLOS
25
Veterans B Mas
C. Lobos Triatlon
0:39:44
04:37
151
LALLEMAND, THIERRY
5
Veterans D Mas
Independent
0:39:47
04:38
152
ALBERO CAMUS, JUAN VICENTE
26
Veterans B Mas
Independent
0:39:47
04:38
153
QUINAGUANO, RUBEN
61
Senior Mas
Independent
0:39:50
04:38
154
GARCIA AIS, JOSE MANUEL
62
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:39:56
04:39
155
VALLS SAN SIMÓN, RICARDO
63
Senior Mas
Independent
0:39:58
04:39
156
FERRANDEZ RUIZ, JOSE PEDRO
6
Veterans D Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:39:58
04:39
157
FERRER HERRANZ, JOSE VICENTE
64
Senior Mas
Independent
0:40:00
04:39
158
HEREDIA HERRERA, ALEXIS
65
Senior Mas
Independent
0:40:05
04:40
159
CERULUS GALLEGO, VICTOR
66
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:40:15
04:41
160
TAVALLO BALBASTRE, RAFA
27
Veterans B Mas
C. A. Safor - Cafemax
0:40:15
04:41
161
SANCHEZ MOYA, JOSE JAVIER
67
Senior Mas
Independent
0:40:16
04:41
162
AMORES FERNANDEZ, INMACULADA
1
Veterans A Fem
C. A. Marathon Crevillent
0:40:21
04:42
163
MORENO MARCOS, ANGEL
9
Veterans E Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:40:21
04:42
164
CABALLERO NADAL, MANUEL
28
Veterans B Mas
Independent
0:40:25
04:42
165
GOMEZ BROWN, ANTONIO
68
Senior Mas
Independent
0:40:28
04:42
166
ALVADO MAS, JAIME
28
Veterans A Mas
Independent
0:40:29
04:42
167
RODRIGUEZ GALLARDO, CLAUDIO
15
Veterans C Mas
C. A. Marathon Crevillent
0:40:33
04:43
168
EHLE, SUSI
2
Veterans A Fem
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:34
04:43
169
ROBLES SERRANO, HILARIO
69
Senior Mas
Independent
0:40:35
04:43
170
ORTIZ LLODRA, JAVI
70
Senior Mas
Independent
0:40:40
04:44
171
DONDERIS FERRER, JAUME
71
Senior Mas
Independent
0:40:41
04:44
172
PEREYRA, CLAUDIO RODOLFO
29
Veterans B Mas
Independent
0:40:42
04:44
173
AGUDO DOMENECH, ANGEL
29
Veterans A Mas
C. A. Altea
0:40:52
04:45
174
JUÁREZ SÁNCHEZ, SERGIO
72
Senior Mas
Independent
0:40:55
04:46
175
RICKERT LLÀCER, ALEXANDRE
73
Senior Mas
Independent
0:40:58
04:46
176
LLÀCER SOLER, CRISTINA Mª
3
Veterans C Fem
C. A. Altea
0:41:00
04:46
177
PEDRÓS SEGARRA, VICENT
30
Veterans A Mas
Independent
0:41:01
04:46
178
ROCA ABAD, HECTOR
31
Veterans A Mas
C. A. Vegablue
0:41:03
04:46
179
VILAR LLEDO, MIGUEL ANGEL
7
Veterans D Mas
C. A. Altea
0:41:06
04:47
180
GALDON, JAVIER
32
Veterans A Mas
Independent
0:41:08
04:47
181
GARIJO ROSA, PEDRO AGUSTIN
8
Veterans D Mas
Independent
0:41:11
04:47
182
GUTIÉRREZ MARTÍNEZ, ALEJANDRO
74
Senior Mas
C. A. Benidorm
0:41:12
04:48
183
ECHENIQUE LARA, WILARD
75
Senior Mas
C. A. El Faro
0:41:14
04:48
184
MORA PEREZ, RAUL
76
Senior Mas
Independent
0:41:19
04:48
185
SANCHEZ GARCIA, MANEL
30
Veterans B Mas
Independent
0:41:20
04:48
186
LOZANO SANCHEZ, SERGIO
77
Senior Mas
C. A. El Faro
0:41:25
04:49
187
CASTAÑO RODRIGUEZ , PEDRO
9
Veterans D Mas
C. A. Triatló La Vila
0:41:26
04:49
188
CAMANYEZ GINESTAR, FRANCISCO
31
Veterans B Mas
C. Tenis Calp
0:41:27
04:49
189
MAZIUL, KATI
5
Senior Fem
Independent
0:41:30
04:50
190
BOURNE, JAMES MATHEW
78
Senior Mas
Independent
0:41:34
04:50
191
GIMENEZ GIL, FRANCISCO
79
Senior Mas
Independent
0:41:35
04:50
192
DEVESA GARCIA, MIGUEL
0
No inscrit
Independent
0:41:38
04:50
193
PEREZ MONCHO, JUAN HERMINIO
80
Senior Mas
Independent
0:41:43
04:51
194
LOPEZ AMOR, ANGEL
0
No inscrit
Independent
0:41:46
04:51
195
PRARIO ISPIZUA, JOSE
10
Veterans E Mas
C. Natació La Nucia
0:41:46
04:51
196
CERVERA CAPO, QUICO
32
Veterans B Mas
Independent
0:41:47
04:52
197
MONSERRAT ROIG, ALEJO
81
Senior Mas
Independent
0:41:52
04:52
198
POQUET RIPOLL, JAVIER
33
Veterans A Mas
C. A. Altea
0:41:52
04:52
199
CANAL BARBANY, JOSEP MARIA
82
Senior Mas
Independent
0:41:54
04:52
200
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, MIGUEL
33
Veterans B Mas
C. A. Altea
0:41:54
04:52

Som Esport: Dorsals, Arcs de Meta, Disseny Web, Gestió d'inscripcions, Cronometratge de Proves