Som Esport
Pujada nocturna pel Monduver

CORREDORS

Fecha: 30 de Juny de 2012
Distancia: 16,8 Km

Organita: C. Muntanyer Xeraco i Ajuntament de Xeraco

+ CLASIFICACIONS >>>
CLASSIFICACIÓ GENERAL CORREDORS 6ª PUJADA NOCTURNA PEL MASSÍS DEL MONDUVER




Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
Real
T/Km
Real
1
GOMAR TORMO, JOAN
1
Absoluta Masculí
C. A. Cent Cames
1:21:47
1:21:47
04:52
2
LAFONT SOUSA, JAVIER
2
Absoluta Masculí
Independent
1:24:38
1:24:37
05:02
3
DE LOS ANGELES SEGUI, JUAN JOSE
3
Absoluta Masculí
Independent
1:25:55
1:25:55
05:07
4
MARTI PUIG, ANDRES
4
Absoluta Masculí
Independent
1:26:22
1:26:22
05:08
5
PEIRO JAIJO, VICENT
5
Absoluta Masculí
C. Ultra Trail Xeresa
1:28:10
1:28:09
05:15
6
GREGORI ROBLEDILLO, JOSE
6
Absoluta Masculí
C. Córrer La Llebre
1:28:14
1:28:14
05:15
7
ORTIZ I GISBERT, AMAND
7
Absoluta Masculí
Independent
1:28:17
1:28:16
05:15
8
PIQUERAS TORRES, JONATHAN
8
Absoluta Masculí
C. A. Corbera
1:28:29
1:28:28
05:16
9
ROS FAR, JAUME
9
Absoluta Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
1:28:36
1:28:35
05:16
10
PLA BENAVENT, PACO
10
Absoluta Masculí
Independent
1:28:55
1:28:52
05:17
11
GARCIA ROSELLÓ, JOAN
11
Absoluta Masculí
Independent
1:29:22
1:29:20
05:19
12
RODRÍGUEZ SALVÀ, JORGE
12
Absoluta Masculí
G. Espeleologico Gatense
1:30:27
1:30:26
05:23
13
CARRIO MOLINA, TONI
13
Absoluta Masculí
Independent
1:30:46
1:30:46
05:24
14
FERNANDEZ SERRAT, FRANCISCO JAVIER
14
Absoluta Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
1:30:47
1:30:46
05:24
15
JIMENEZ CARAVACA, MANUEL
15
Absoluta Masculí
C. A. Dianium
1:31:26
1:31:26
05:27
16
PEDROS FERMIN, LUIS MANUEL
16
Absoluta Masculí
G. Espeleologico Gatense
1:31:42
1:31:40
05:27
17
DIAZ CHACON, ISAAC
17
Absoluta Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
1:32:38
1:32:33
05:31
18
BELMONTE ESTRADA, ANTONIO
18
Absoluta Masculí
Independent
1:32:56
1:32:55
05:32
19
DIAZ CHULIA, DANY
19
Absoluta Masculí
Independent
1:33:11
1:33:09
05:33
20
PALLÁS BORT, ALBERTO
20
Absoluta Masculí
C. A. Clockwork
1:34:50
1:34:48
05:39
21
ALVAREZ BORRAS, RAMON
21
Absoluta Masculí
Independent
1:35:28
1:35:27
05:41
22
PASTOR BIXQUERT, RAUL
22
Absoluta Masculí
C. A. Favara
1:35:36
1:35:36
05:41
23
FLUIXA TORRES, MARCEL
23
Absoluta Masculí
C. Córrer Xeraco
1:35:51
1:35:51
05:42
24
VERCHER DONATE, ALEX
24
Absoluta Masculí
Independent
1:36:19
1:36:19
05:44
25
PALMER ESTEVAN, DAVID
25
Absoluta Masculí
Independent
1:37:07
1:37:05
05:47
26
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
26
Absoluta Masculí
Independent
1:38:05
1:38:00
05:50
27
ALMAZAN CONESA, JULIO
27
Absoluta Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
1:40:30
1:40:28
05:59
28
CLIMENT CUCARELLA, RICHAR
28
Absoluta Masculí
C. Córrer La Llebre
1:41:23
1:41:21
06:02
29
HERRAIZ SISTERNAS, JESUS
29
Absoluta Masculí
Independent
1:41:44
1:41:44
06:03
30
ROMERO ZARZOSO, CRISTIAN
30
Absoluta Masculí
Independent
1:42:06
1:41:55
06:04
31
GARCIA MARTINEZ, PEDRO
31
Absoluta Masculí
Independent
1:42:13
1:42:03
06:05
32
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
32
Absoluta Masculí
C. Córrer El Garbí
1:42:23
1:42:19
06:05
33
CAMBRA PORCEL, MARTA
1
Absoluta Femení
C. A. Cárnicas Serrano
1:43:37
1:43:34
06:10
34
TORRES POLER, RICARDO
33
Absoluta Masculí
C. Córrer Xeraco
1:44:21
1:44:19
06:13
35
ESTRUGO PARDO, MIGUEL
34
Absoluta Masculí
C. Córrer Xeraco
1:44:49
1:44:45
06:14
36
NUÑEZ LOPEZ, JUAN ANTONIO
35
Absoluta Masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1:44:59
1:44:56
06:15
37
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
2
Absoluta Femení
Independent
1:45:10
1:45:08
06:15
38
PIQUERAS QUILES, JOSE
36
Absoluta Masculí
S. Alzirenya Montanyers
1:45:12
1:45:08
06:16
39
VICTORIA MIÑANA, PEDRO JUAN
37
Absoluta Masculí
C. A. Favara
1:45:14
1:45:09
06:16
40
RUBIO NAVARRO, VICENTE
38
Absoluta Masculí
C. A. Agullent
1:46:02
1:46:01
06:19
41
GARCIA SANCHIS, ANGEL
39
Absoluta Masculí
Independent
1:46:13
1:46:13
06:19
42
SOLANES BELLA, JOSE
40
Absoluta Masculí
C. Córrer La Llebre
1:46:33
1:46:30
06:20
43
ESPI SUÑER, JOSE
41
Absoluta Masculí
C. Córrer La Llebre
1:46:33
1:46:31
06:20
44
ALBORS DOMENECH, JOSE MIGUEL
42
Absoluta Masculí
Independent
1:46:33
1:46:28
06:20
45
CORELLA PEREZ, MARIO
43
Absoluta Masculí
Independent
1:47:01
1:46:50
06:22
46
MULET PONS, JOSE MIGUEL
44
Absoluta Masculí
Independent
1:47:03
1:47:00
06:22
47
LLORENS BALLESTER, JORDI
45
Absoluta Masculí
C. Excursionista Pedreguer
1:47:04
1:46:56
06:22
48
GARCIA MELIA, EDUARDO
46
Absoluta Masculí
C. A. Favara
1:47:06
1:47:02
06:22
49
BOU ALEMANY, JAVIER
47
Absoluta Masculí
Independent
1:47:27
1:47:21
06:23
50
ABELLAN MORENO, SINDO
48
Absoluta Masculí
C. A. Dianium
1:47:45
1:47:37
06:24
51
DI TRANA, MARCO
49
Absoluta Masculí
C. A. Dianium
1:47:45
1:47:38
06:24
52
JORRO RAMON, JORDI
50
Absoluta Masculí
C. A. Dianium
1:47:45
1:47:37
06:24
53
GISBERT PERUCHA, IVAN
51
Absoluta Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
1:48:02
1:48:00
06:26
54
BISQUERT PARDO, MIGUEL
52
Absoluta Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
1:48:02
1:48:01
06:26
55
GRIMALDO SANZ, JUAN
53
Absoluta Masculí
Independent
1:48:32
1:48:29
06:27
56
LLORET LENA, CARLOS
54
Absoluta Masculí
Independent
1:48:50
1:48:50
06:29
57
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
3
Absoluta Femení
C. A. Dianium
1:48:52
1:48:48
06:29
58
DURAN MARTINEZ, JAVIER
55
Absoluta Masculí
Independent
1:48:53
1:48:47
06:29
59
MORALES CAÑIZARES, RAUL
56
Absoluta Masculí
C. Desafio Runners
1:48:54
1:48:50
06:29
60
MORELL DURÀ, ALEXANDRE
57
Absoluta Masculí
Independent
1:49:30
1:49:21
06:31
61
AMBLER, LOUISA
4
Absoluta Femení
C. A. Corremundos
1:50:02
1:50:00
06:33
62
CONSTANTINO FERRER, SALVADOR
58
Absoluta Masculí
C. Córrer Xeraco
1:50:42
1:50:39
06:35
63
DUVAL BELTRAN, JUAN
59
Absoluta Masculí
Independent
1:50:43
1:50:36
06:35
64
MERÍ FLUIXÀ, SALVADOR
60
Absoluta Masculí
Independent
1:51:11
1:51:10
06:37
65
JIMENEZ CARBONELL, JUAN
61
Absoluta Masculí
Independent
1:52:03
1:52:03
06:40
66
TARRAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
62
Absoluta Masculí
C. Córrer Xeraco
1:53:40
1:53:38
06:46
67
BIXQUERT VICEDO, CAYETANO
63
Absoluta Masculí
Independent
1:54:03
0:00:03
00:00
68
GARCIA QUILES, DANIEL
64
Absoluta Masculí
C. A. Favara
1:54:03
0:00:03
00:00
69
SOLAZ QUER, CARLOS
65
Absoluta Masculí
C. E. U. Politècnica de Valencia
1:54:13
1:54:00
06:47
70
CUÑAT CORS, FEDERICO
66
Absoluta Masculí
Independent
1:54:18
1:54:08
06:48
71
AZNAR GABINO, PEDRO JUAN
67
Absoluta Masculí
Independent
1:54:38
1:54:38
06:49
72
GARCÍA NAVARRO, ERNESTO
68
Absoluta Masculí
C. Córrer La Llebre
1:55:15
1:55:10
06:51
73
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
69
Absoluta Masculí
C. E. Dorsal 19 Pego
1:55:32
1:55:29
06:52
74
CASTELLÓ CASTELLÓ, PASCUAL
70
Absoluta Masculí
C. Córrer El Garbí
1:55:37
1:55:26
06:52
75
VIRUEÑA SILVA, GINA
5
Absoluta Femení
Independent
1:55:47
1:55:40
06:53
76
CATALA FERNANDEZ, VICENTE JOSE
71
Absoluta Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
1:55:47
1:55:40
06:53
77
POVO MARTIN, IVAN
72
Absoluta Masculí
Independent
1:56:19
1:56:12
06:55
78
CUENCA CASTELLÓ, TONI
73
Absoluta Masculí
Independent
1:56:26
1:56:19
06:55
79
PERONA PEREZ, KIKO
74
Absoluta Masculí
Independent
1:56:35
1:56:35
06:56
80
LLAMAZARES SERRANO, FRANCISCO
75
Absoluta Masculí
Independent
1:58:00
1:57:55
07:01
81
SANCHIS MONT, RAUL
76
Absoluta Masculí
Independent
1:58:34
1:58:32
07:03
82
ESCRIVA CERDAN, JULIO
77
Absoluta Masculí
C. Triatló Guadassuar
1:59:02
1:58:58
07:05
83
ESCRIVA CERDAN, VICTOR
78
Absoluta Masculí
C. Triatló Guadassuar
1:59:02
1:58:58
07:05
84
DELGADO CASTILLO, MANUEL
79
Absoluta Masculí
C. A. Paterna Runners
1:59:11
1:59:07
07:05
85
PEREZ PEREZ, LAURA
6
Absoluta Femení
C. A. Castalla
2:00:02
2:00:01
07:09
86
FERRI DURA, VICENTE
80
Absoluta Masculí
C. A. Castalla
2:00:02
2:00:02
07:09
87
RIZO MARTÍ, CARLOS
81
Absoluta Masculí
Independent
2:00:51
2:00:46
07:11
88
NAVARRO RAFET, JOSÉ MIGUEL
82
Absoluta Masculí
C. A. Dianium
2:01:01
2:00:53
07:12
89
SORIANO LAURENT, MARIA JOSE
7
Absoluta Femení
C. A. La Rabosa
2:01:08
2:01:06
07:13
89
MONTON VERDU, CARLOS
83
Absoluta Masculí
C. A. La Rabosa
2:01:08
2:01:08
07:13
91
NUÑEZ SORIANO, JESSICA
8
Absoluta Femení
C. A. La Rabosa
2:01:08
2:01:08
07:13
92
NAVARRO HERNANDEZ, MIGUEL
84
Absoluta Masculí
C. A. Paterna Runners
2:01:12
2:01:08
07:13
93
QUILIS LLORENS, RAFA
85
Absoluta Masculí
Independent
2:02:18
2:02:08
07:16
94
FERRER CALVO, SALVADOR
86
Absoluta Masculí
Independent
2:02:19
2:02:08
07:16
95
JUAN MARTI, JOSE MIGUEL
87
Absoluta Masculí
Independent
2:02:19
2:02:10
07:16
96
BOVER I BOLUFER, RAUL
88
Absoluta Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
2:02:33
2:02:31
07:18
97
COLOMINA BENEDITO, CARLOS
89
Absoluta Masculí
Independent
2:05:19
2:05:12
07:27
98
HERNÁNDEZ AMAT, ALFREDO
90
Absoluta Masculí
Independent
2:05:20
2:05:14
07:27
99
PRIETO AMAT, ARMANDO
91
Absoluta Masculí
C. A. Crazy Runners
2:05:32
2:05:26
07:28
100
SIGNES SOLBES, MICHEL
92
Absoluta Masculí
C. A. Crazy Runners
2:05:32
2:05:26
07:28