Som Esport
Pujada nocturna pel Monduver

CLASSIFICACIÓ GENERAL CORREDORS
7ª PUJADA NOCTURNA PEL MASSÍS DEL MONDUVER

Data: 29 de Juny de 2013
Distància: 16,8 Km

Organitza: C. Muntanyer Xeraco i Ajuntament de Xeraco

+ CLASSIFICACIONS >>>
Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
Temps
Oficial
Temps
Real
T/Km
Real
1
CARDONA TORRES, IGNACI
1
Absoluta Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
1:16:34
1:16:34
04:34
2
DE LOS ANGELES SEGUÍ, JUANJO
2
Absoluta Masculí
C. Córrer Xeraco
1:20:35
1:20:35
04:48
3
CLOQUELL GOMAR, HECTOR
3
Absoluta Masculí
C. A. Centcames
1:21:12
1:21:12
04:50
4
GOMAR TORMO, JOAN
4
Absoluta Masculí
G. E. La Carena La Font
1:22:02
1:22:02
04:53
5
SALES MONCHO, ROBERTO
5
Absoluta Masculí
C. Sutrail
1:23:15
1:23:15
04:57
6
REÑÉ BELLMUNT, JORDI
6
Absoluta Masculí
Independent
1:23:30
1:23:30
04:58
7
MARTI PUIG, ANDRES
7
Absoluta Masculí
Independent
1:24:15
1:24:15
05:01
8
FAUS CALABUIG, EUSEBIO
8
Absoluta Masculí
C. A. El Xio Llutxent
1:25:12
1:25:11
05:04
9
DURILLO VALLÉS, GERMÁN
9
Absoluta Masculí
C. A. Corremundos
1:25:31
1:25:31
05:05
10
ALARIO PEIG, OLEGARIO
10
Absoluta Masculí
C. Córrer La Llebre
1:25:50
1:25:49
05:07
11
FLUIXA TORRES, JUAN MARCEL
11
Absoluta Masculí
C. Córrer Xeraco
1:27:48
1:27:47
05:14
12
FERNANDEZ SERRAT, FCO JAVIER
12
Absoluta Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
1:28:42
1:28:38
05:17
13
CASANOVA ALBEROLA, VICENT
13
Absoluta Masculí
C. Córrer La Llebre
1:29:39
1:29:37
05:20
14
ZABALA PASTOR, JAVIER
14
Absoluta Masculí
Independent
1:30:25
1:30:24
05:23
15
PLA BENAVENT, PACO
15
Absoluta Masculí
C. MTB Disnea
1:32:01
1:32:00
05:29
16
PELLICER LLOPIS, XIMO
16
Absoluta Masculí
C. A. Crazy Runners
1:32:13
1:32:11
05:29
17
BELTRÁN CAMPILLO, ABEL
17
Absoluta Masculí
C. Sutrail
1:33:03
1:33:02
05:32
18
CHICAIZA, HUMBERTO
18
Absoluta Masculí
C. A. Dianium
1:33:17
1:33:15
05:33
19
ALMELLONES CRUZ, DIEGO
19
Absoluta Masculí
Independent
1:33:30
1:33:29
05:34
20
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
20
Absoluta Masculí
C. Córrer El Garbí
1:33:33
1:33:25
05:34
21
GIMENO SALA, DAVID
21
Absoluta Masculí
C. A. Bèrnia
1:34:03
1:33:58
05:36
22
FROILAN POVEDA, VICTOR
22
Absoluta Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
1:34:31
1:34:29
05:37
23
PUIG PEIRO, MARC
23
Absoluta Masculí
Independent
1:34:34
1:34:32
05:38
24
ALVAREZ DONET, RAMON
24
Absoluta Masculí
C. 100x100 Mountainbike
1:34:45
1:34:44
05:38
25
CHACON MORAL, ALEX
25
Absoluta Masculí
Independent
1:35:35
1:35:35
05:41
26
MELERO GARCÍA , DAVID
26
Absoluta Masculí
C. A. Bèrnia
1:35:53
1:35:49
05:42
27
CORS MEJIAS, J.CARLOS
27
Absoluta Masculí
C. Córrer La Llebre
1:35:56
1:35:52
05:42
28
CASTILLO CERVERA, JUAN MANUEL
28
Absoluta Masculí
C. A. La Faixa
1:36:08
1:36:04
05:43
29
MULET DIEGO, VICENT
29
Absoluta Masculí
C. A. La Faixa
1:36:13
1:36:09
05:43
30
CONTERO GARCIA, DAVID
30
Absoluta Masculí
C. A. Crazy Runners
1:36:46
1:36:42
05:45
31
VITORIA MIÑANA, ÁNGEL
31
Absoluta Masculí
C. A. Safor - Delikia Sport
1:37:02
1:36:57
05:46
32
CAMARENA GRACIA, NICO
32
Absoluta Masculí
C. Triesport Potries
1:37:23
1:37:21
05:48
33
PICORNELL ALEMANY, ROBERTO
33
Absoluta Masculí
C. Triesport Potries
1:37:23
1:37:21
05:48
34
GARCIA GARCIA, ALEJANDRO
34
Absoluta Masculí
Independent
1:38:11
1:38:10
05:51
35
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
35
Absoluta Masculí
Independent
1:38:42
1:38:42
05:52
36
DI TRANA, MARCO
36
Absoluta Masculí
C. A. Dianium
1:38:47
1:38:43
05:53
37
MORENO AGUADO, FRANCISCO
37
Absoluta Masculí
C. A. Dianium
1:38:47
1:38:43
05:53
38
JIMENEZ CARAVACA, MANUEL
38
Absoluta Masculí
C. A. Dianium
1:39:15
1:39:10
05:54
39
VALERO IVARS, PEDRO
39
Absoluta Masculí
C. A. iRun Calp
1:39:44
1:39:37
05:56
40
NAVARRO RAFET, JOSE MIGUEL
40
Absoluta Masculí
C. A. Dianium
1:39:51
1:39:48
05:56
41
PIÑOL REVUELTA, JOSE
41
Absoluta Masculí
Independent
1:39:59
1:39:57
05:57
42
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDEL
42
Absoluta Masculí
Independent
1:40:09
1:40:08
05:58
43
CABRERA MARTINEZ, XAVI
43
Absoluta Masculí
C. A. Bèrnia
1:40:17
1:40:11
05:58
44
MONSERRAT PASTOR, JAUME
44
Absoluta Masculí
C. A. Bèrnia
1:40:18
1:40:11
05:58
45
IVARS SAMPER, XIMO
45
Absoluta Masculí
C. A. Bèrnia
1:40:18
1:40:13
05:58
46
FULLANA VIVES, MATÍAS
46
Absoluta Masculí
C. A. Bèrnia
1:40:18
1:40:13
05:58
47
SOTO FUERTES, JAVIER
47
Absoluta Masculí
Independent
1:40:36
1:40:28
05:59
48
MORENO COSTA, SALVA
48
Absoluta Masculí
G. E. La Carena La Font
1:40:41
1:40:41
06:00
49
ESTARLICH MORANT, JOSÉ LUIS
49
Absoluta Masculí
Independent
1:40:42
1:40:40
06:00
50
OSACAR, SEBASTIAN
50
Absoluta Masculí
C. T. Els Condors
1:40:46
1:40:45
06:00
51
FERRER GILABERT, SALVADOR
51
Absoluta Masculí
Independent
1:41:25
1:41:18
06:02
52
MONTAGUD MORAGUES, PABLO
52
Absoluta Masculí
C. A. Els Llops Manuel
1:41:32
1:41:32
06:03
53
RIBES MASCARELL, DESIDERIO
53
Absoluta Masculí
A. Muntanyista Villalonga
1:41:39
1:41:35
06:03
54
CALDERON QUILLE, JUAN CARLOS
54
Absoluta Masculí
C. A. Dianium
1:42:06
1:42:04
06:05
55
DURAN MARTINEZ, JAVIER
55
Absoluta Masculí
A. D. Sprint
1:42:26
1:42:21
06:06
56
SILVESTRE DIAGO, LEO
56
Absoluta Masculí
C. A. Cullera
1:42:31
1:42:30
06:06
57
CAUSERA PIZA, SERGIO
57
Absoluta Masculí
Independent
1:42:42
1:42:35
06:06
58
IVARS ARLANDIS, PERE
58
Absoluta Masculí
Independent
1:43:44
1:43:39
06:10
59
GARCIA GIMENO, JUAN BAUTISTA
59
Absoluta Masculí
C. Alpí Gandia
1:43:56
1:43:46
06:11
60
MORANT BATALLER, JULIO
60
Absoluta Masculí
Independent
1:43:58
1:43:49
06:11
61
DIAGO BENLLOCH, ALEXIS
61
Absoluta Masculí
Independent
1:44:11
1:44:09
06:12
62
JORRO RAMON, JORDI
62
Absoluta Masculí
C. A. Dianium
1:44:13
1:44:08
06:12
63
ABELLAN MORENO, SINDO
63
Absoluta Masculí
C. A. Dianium
1:44:13
1:44:08
06:12
64
BOHIGUES MORATAL, JAVIER
64
Absoluta Masculí
G. E. La Carena La Font
1:45:19
1:45:18
06:16
65
ALBORS DOMENECH, JOSE MIGUEL
65
Absoluta Masculí
Independent
1:45:53
1:45:47
06:18
66
MUÑOZ COLOM, ISRAEL
66
Absoluta Masculí
C. A. La Valldigna
1:45:57
1:45:46
06:18
67
FERNANDEZ GALDON, ENCARNA
1
Absoluta Femení
C. Córrer Peus Quets
1:45:58
1:45:58
06:18
68
MAS I ESTELA, SALVADOR
67
Absoluta Masculí
C. A. Bèrnia
1:46:38
1:46:34
06:21
69
MARTINES LLINARES, JOAN DE DÉU
68
Absoluta Masculí
C. E. Xixona
1:46:44
1:46:44
06:21
70
JUAN SENDRA, ONOFRE
69
Absoluta Masculí
Independent
1:47:41
1:47:31
06:24
71
GARCIA NAVARRO, ERNESTO
70
Absoluta Masculí
C. Córrer La Llebre
1:47:48
1:47:47
06:25
72
CABRERA MARTINEZ, SEBASTIÀ
71
Absoluta Masculí
C. A. Bèrnia
1:48:30
1:48:23
06:27
73
GARCIA BLAU, RUBEN
72
Absoluta Masculí
Independent
1:48:44
1:48:42
06:28
74
NUÑEZ SORIANO, JESSICA STEPHANIE
2
Absoluta Femení
C. A. La Rabosa
1:48:46
1:48:45
06:28
75
MONTON VERDU, CARLOS
73
Absoluta Masculí
C. Piero Magli Record Sport
1:48:46
1:48:45
06:28
76
MONEO DIEZ, OSCAR
74
Absoluta Masculí
Independent
1:49:09
1:49:04
06:30
77
MORENO GUTIERREZ, JUANJO
75
Absoluta Masculí
C. A. Safor - Delikia Sport
1:49:22
1:49:16
06:30
78
SEGARRA PINEDA, KIKO
76
Absoluta Masculí
C. Excursionista Xàbia
1:50:25
1:50:20
06:34
79
MORELL DURÀ, ALEXANDRE
77
Absoluta Masculí
C. Trail Xtrem Rebentar o Morir
1:50:37
1:50:29
06:35
80
DOMÍNGUEZ MURILLO, ANTONIO
78
Absoluta Masculí
Independent
1:51:08
1:51:03
06:37
81
ESCODA DURA, CESAR
79
Absoluta Masculí
C. E. Xixona
1:51:18
1:51:17
06:37
82
STADLHOFER, MARTIN
80
Absoluta Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
1:51:53
1:51:47
06:39
83
CATALÁ FERNANDEZ, VICENTE JOSE
81
Absoluta Masculí
C. A. Llebeig Xàbia
1:51:53
1:51:48
06:39
84
LINARES SIRVENT, BORJA
82
Absoluta Masculí
C. E. Xixona
1:51:54
1:51:53
06:40
85
FERRI DURA, VICENTE
83
Absoluta Masculí
C. A. Castalla
1:51:56
1:51:55
06:40
86
PEREZ PEREZ, LAURA
3
Absoluta Femení
C. A. Castalla
1:51:56
1:51:56
06:40
87
FLETCHER, AMANDA
4
Absoluta Femení
C. A. Llebeig Xàbia
1:52:53
1:52:51
06:43
88
LOPEZ GOMEZ, PEDRO JOSE
84
Absoluta Masculí
Independent
1:52:57
1:52:53
06:43
89
TORRES POLER, RICARDO
85
Absoluta Masculí
C. Córrer Xeraco
1:53:00
1:52:58
06:43
90
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
86
Absoluta Masculí
Independent
1:53:00
1:52:58
06:43
91
GARCIA NARVAEZ, JOSE
87
Absoluta Masculí
C. Correncina Club
1:53:02
1:52:53
06:43
92
ESCRIVA DURA, XAVIER
88
Absoluta Masculí
C. Trail Xtrem Rebentar o Morir
1:53:29
1:53:20
06:45
93
LLORENS BALLESTER, JOSEP
89
Absoluta Masculí
C. Trail Xtrem Rebentar o Morir
1:53:29
1:53:22
06:45
94
ZUCCHINI, NICOLE
5
Absoluta Femení
C. A. La Faixa
1:53:34
1:53:24
06:45
95
VIANA MARTINEZ, SERGIO
90
Absoluta Masculí
C. Trail Requena
1:53:41
1:53:34
06:46
96
FARINÓS ZAPATA, JUAN ANTONIO
91
Absoluta Masculí
C. Trail Requena
1:53:41
1:53:35
06:46
97
SENDRA AGUILAR, RAMON
92
Absoluta Masculí
C. A. Dianium
1:53:43
1:53:37
06:46
98
GARCIA NARVAEZ, DIONI
93
Absoluta Masculí
C. Correncina Club
1:54:23
1:54:14
06:48
99
PINO GARCIA, JUAN FELIPE
94
Absoluta Masculí
C. A. iRun Calp
1:54:46
1:54:40
06:50
100
MASO PUIG, Mª JOSEP
6
Absoluta Femení
C. Alpí Gandia
1:55:14
1:55:13
06:52