Som Esport
III Cursa Popular Rafelcofer

CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES 3ª CURSA POPULAR RAFELCOFER

Data: 15 de Desembre de 2013
Distància: 8,1 Km

Organitza: Ajuntament de Rafelcofer i Festers del Crist


+ CLASSIFICACIONS >>>

Sel·lecciona la teua categoria  

30 corredors arribats en la categoria Veterans B fem    

Cronometratge www.somesport.com

P. Cat
Nom
Categoria
Club
P.Gral
Temps
T. Real
T/Km
1
ESTEVE ARDID, ANABEL
Veterans B fem
C. A. Gandia
139
0:35:39
0:35:35
04:24
2
BENEYTO ABAD, MAICA
Veterans B fem
C. A. Franc Beneyto R. Denia
208
0:37:41
0:37:40
04:39
3
PEREZ SANCHEZ, LOLA
Veterans B fem
C. A. La Nucia
251
0:39:01
0:38:53
04:48
4
ROSELLÓ MILLET, PATRICIA
Veterans B fem
C. A. Safor - Delikia Sport
279
0:40:02
0:40:00
04:56
5
JARILLO NAVALMORAL, ANA
Veterans B fem
C. Triatló Gandia
283
0:40:10
0:39:53
04:55
6
MARTIN CHAVES, MARIA LUISA
Veterans B fem
C. A. Llebeig Xàbia
295
0:40:34
0:40:32
05:00
7
GARCIA MORANT, ROSANA
Veterans B fem
Independent
308
0:41:01
0:40:51
05:03
8
SANTAMARIA PUIG, LOURDES
Veterans B fem
C. E. El Molí Miramar
335
0:42:07
0:41:44
05:09
9
CONTRERAS VIVAS, CONCHÍN
Veterans B fem
Ceuta Dream
359
0:43:00
0:42:52
05:18
10
ORTEGA VALLEJO, MILA
Veterans B fem
C. A. Enganxa't a Córrer
364
0:43:05
0:42:40
05:16
11
ESCRIVA PEIRÓ, VICENTA
Veterans B fem
C. Córrer a Gust
365
0:43:05
0:42:50
05:17
12
IBORRA BELTRAN, JULIA
Veterans B fem
C. A. Corriols Sueca
386
0:43:40
0:43:03
05:19
13
RUFAT ESTRUCH, TERESA
Veterans B fem
Independent
391
0:43:54
0:43:51
05:25
14
MARCO MARTI, MARISA
Veterans B fem
C. A. Enganxa't a Córrer
401
0:44:15
0:43:49
05:25
15
FRASQUET GONZALEZ, MATI
Veterans B fem
C. C. Camallaes
403
0:44:16
0:43:54
05:25
16
PÉREZ GARCÍA, YOLANDA
Veterans B fem
Independent
408
0:44:33
0:44:11
05:27
17
BELTRAN TAMARIT, ANTONIA
Veterans B fem
C. A. Gandia
436
0:45:47
0:45:41
05:38
18
GONZÁLEZ MENÉNDEZ, BEATRIZ
Veterans B fem
Independent
443
0:46:01
0:45:50
05:40
19
MIRA SILVESTRE, MONTSE
Veterans B fem
C. A. Gandia
445
0:46:04
0:45:59
05:41
20
ROCHER CAPLLIURE, ALICIA
Veterans B fem
C. A. Corriols Sueca
450
0:46:20
0:45:51
05:40
21
PART SEGUI, ANA
Veterans B fem
C. Córrer El Garbí
451
0:46:20
0:46:13
05:42
22
ZARAGOZA GIL, MARIA ELMA
Veterans B fem
Independent
456
0:46:42
0:46:19
05:43
23
JARILLO NAVALMORAL, INMA
Veterans B fem
C. Triatló Gandia
458
0:46:44
0:46:27
05:44
24
SOSPEDRA RUBIO, SOFI
Veterans B fem
C. A. Corriols Sueca
463
0:47:11
0:46:44
05:46
25
RAMOS JIMENEZ, MARIBEL
Veterans B fem
C. Córrer El Garbí
471
0:48:12
0:47:51
05:54
26
FURIO BLASCO, PEPA
Veterans B fem
Independent
473
0:48:21
0:48:04
05:56
27
ALCÁZAR TÉBAR, MARÍA JOSÉ
Veterans B fem
C. Córrer El Garbí
475
0:48:25
0:48:18
05:58
28
MESTRE SOLANES, MARIA ROSA
Veterans B fem
C. Córrer La Llebre
484
0:49:03
0:48:31
05:59
29
ATIENZA ANGUITA, GLORIA
Veterans B fem
C. Córrer El Garbí
492
0:49:58
0:49:52
06:09
30
MIÑANA ALVAREZ, LILIANA
Veterans B fem
C. Córrer El Garbí
504
0:52:34
0:52:27
06:29