Som Esport
III Cursa Popular Rafelcofer

CLASSIFICACIÓ GENERAL 3ª CURSA POPULAR RAFELCOFER

Data: 15 de Desembre de 2013
Distància: 8,1 Km

Organitza: Ajuntament de Rafelcofer i Festers del Crist

+ CLASSIFICACIONS >>>


Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
Temps
T. Real
T/Km
1
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
1
Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:27:01
0:27:01
03:20
2
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
2
Veterans A masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:27:44
0:27:44
03:25
3
BADENES GARCIA, JOAQUIN
1
Senior masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:27:48
0:27:47
03:26
4
PEÑARRUBIA MARTINEZ, CESAR
3
Veterans A masc
Independent
0:28:02
0:28:01
03:28
5
VERDÚ GARCÍA, DAVID
4
Veterans A masc
Independent
0:28:20
0:28:20
03:30
6
TRESCOLÍ ARNANDIS, MARIANO
5
Veterans A masc
C. A. L' Alcudia
0:28:37
0:28:37
03:32
7
PLANCHA CHORRO, VICENT
6
Veterans A masc
C. Córrer La Llebre
0:28:55
0:28:55
03:34
8
CANTUS CLIMENT, SALVADOR
7
Veterans A masc
C. Córrer La Llebre
0:28:55
0:28:55
03:34
9
PERICÁS CAUDELI, JOSE MIGUEL
2
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:29:00
0:29:00
03:35
10
SELLENS CASANOVA, JUAN
1
Veterans B masc
G. E. La Carena La Font
0:29:02
0:29:01
03:35
11
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
8
Veterans A masc
C. C. Camallaes
0:29:05
0:29:03
03:35
12
GARCIA REIG, PERE LLUIS
9
Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:29:05
0:29:05
03:35
13
SOLANES MORANT, AUSIAS
10
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:29:09
0:29:08
03:36
14
SORIA LLORCA, JAVIER
2
Veterans B masc
C. A. Els Oliveros
0:29:11
0:29:10
03:36
15
PIQUERAS TORRES, JONATHAN
3
Senior masc
C. A. Favara
0:29:17
0:29:17
03:37
16
VILA TORTOSA, MIGUEL
3
Veterans B masc
Independent
0:29:20
0:29:19
03:37
17
GAVILÀ MIÑANA, OSCAR
11
Veterans A masc
Independent
0:29:21
0:29:20
03:37
18
FOGUES DOMENECH, PACO
12
Veterans A masc
C. A. La Polseguera
0:29:34
0:29:33
03:39
19
FUSTER BANYULS, JOAN
4
Senior masc
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:29:39
0:29:37
03:39
20
TOMAS LLORCA, JUAN
13
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:29:42
0:29:41
03:40
21
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
14
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:29:51
0:29:51
03:41
22
CASANOVA ALBEROLA, VICENT
15
Veterans A masc
C. Córrer La Llebre
0:30:07
0:30:06
03:43
23
SAMPER MORATÓ, JOSÉ VICENTE
16
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:30:15
0:30:13
03:44
24
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
4
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:30:27
0:30:27
03:46
25
CAUDELI LLORCA, SALVA
17
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:30:36
0:30:36
03:47
26
PERELLO CLIMENT, ANTONIO
5
Senior masc
C. A. Locosxcorrer
0:30:40
0:30:39
03:47
27
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
5
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:30:43
0:30:42
03:47
28
ESTRUGO PARDO, MIGUEL
18
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:30:45
0:30:42
03:47
29
DE JUAN DEVESA, VICENT
6
Veterans B masc
Independent
0:30:45
0:30:44
03:48
30
FEMENIA SANCHIS, JAVIER
6
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:30:45
0:30:44
03:48
31
NAVARRO PONS, CARLES
7
Senior masc
Independent
0:30:47
0:30:47
03:48
32
SERRANO ESPINAR, JAVIER
7
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:30:49
0:30:48
03:48
33
GAVILÀ MIÑANA, JESÚS
8
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:30:49
0:30:48
03:48
34
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans C masc
C. A. Calygat.com
0:30:58
0:30:58
03:49
35
MARTI FERRER, LUCAS
19
Veterans A masc
C. A. Trencacames
0:31:05
0:31:02
03:50
36
BAÑULS PALOMARES, JOAN VICENT
20
Veterans A masc
C. Córrer La Llebre
0:31:06
0:31:06
03:50
37
ORTIZ RIVAS, RAÚL
21
Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:31:10
0:31:08
03:51
38
MUÑOZ TORREGROSA, EMILI
22
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:31:10
0:31:06
03:50
39
ORTIZ LLODRA, JAVIER
8
Senior masc
C. A. Els Oliveros
0:31:16
0:31:15
03:51
40
ROCHER CLIMENT, TONI
9
Senior masc
C. C. Camallaes
0:31:18
0:31:15
03:51
41
MARTINEZ ESTEVE, MIQUEL
10
Senior masc
Independent
0:31:20
0:31:19
03:52
42
PEIRO SALORT, VICENT
23
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:31:23
0:31:21
03:52
43
CLIMENT SOLER, ANTONIO
11
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:31:23
0:31:21
03:52
44
PRIETO ALMIÑANA, JOAN
12
Senior masc
C. Tutriatlon
0:31:23
0:31:21
03:52
45
GALAN ANTON, ANDRES
13
Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:31:23
0:31:22
03:52
46
LORENZO MORENO, RAFA
14
Senior masc
C. A. La Rabosa
0:31:24
0:31:23
03:52
47
ANDRES MARTIN, JUANMA
15
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:31:28
0:31:27
03:53
48
GARCÍA MIÑANA, IVÁN
24
Veterans A masc
Independent
0:31:29
0:31:20
03:52
49
CAMARENA GRACIA, NICO
16
Senior masc
C. Triesport Potries
0:31:34
0:31:31
03:53
50
PEIRÓ BLANCO, PEP
25
Veterans A masc
C. Triatló Gandia
0:31:42
0:31:37
03:54
51
BURGUERA ESCRIVA, SERGIO
17
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:31:44
0:31:42
03:55
52
POUS MIRALLES, MANOLO
26
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:31:46
0:31:45
03:55
53
FERRANDO SAN BARTOLOME, JUAN ANTONIO
27
Veterans A masc
C. A. Corriols Sueca
0:31:47
0:31:43
03:55
54
PIÑERO FERNANDEZ, ANGEL
28
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:31:49
0:31:45
03:55
55
VILA TORTOSA, RAFAEL
9
Veterans B masc
C. A. Enguera
0:31:51
0:31:50
03:56
56
LLORENS MOSCARDO, SALVA
29
Veterans A masc
Independent
0:31:53
0:31:47
03:55
57
GREGORI ESCRIVA, RUBEN
18
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:31:56
0:31:53
03:56
58
FAUS COLL, ROBERTO
30
Veterans A masc
Independent
0:31:59
0:31:55
03:56
59
BLASCO TRO, ANGEL
19
Senior masc
Independent
0:32:02
0:32:00
03:57
60
GONZALEZ BORRAS, LOREN
31
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:32:03
0:31:59
03:57
61
GANDIA SEPULVEDA, CLEMENTE
32
Veterans A masc
C. Running Beniopa
0:32:05
0:32:00
03:57
62
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
33
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:32:05
0:31:57
03:57
63
MARTI GALIANO, TONI
20
Senior masc
C. Córrer a Gust
0:32:07
0:32:07
03:58
64
MILLET PELLICER, ALBERTO
34
Veterans A masc
C. Córrer a Gust
0:32:17
0:32:14
03:59
65
SARRIÓ ORENGO, DAVID
21
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:32:17
0:32:13
03:59
66
ORENGO ESTRUCH, DANI
22
Senior masc
Independent
0:32:24
0:32:19
03:59
67
VIDAL BAÑUS, CARMELO
10
Veterans B masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:32:27
0:32:27
04:00
68
ABELLÁN SENDRA, ALEX
23
Senior masc
C. Tutriatlon
0:32:28
0:32:16
03:59
69
RUBIO NAVARRO, VICENTE
24
Senior masc
Independent
0:32:29
0:32:28
04:00
70
BENAVENT MAHIQUES, VICENTE MIGUEL
35
Veterans A masc
C. A. Locosxcorrer
0:32:29
0:32:28
04:00
71
CASTILLO COQUE, JORGE
36
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:32:36
0:32:35
04:01
72
GARCIA VIDAL, VICENT
37
Veterans A masc
C. A. Beniarjo Runners
0:32:38
0:32:37
04:02
73
FALQUET TORRES, ANTONIO
11
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:32:41
0:32:38
04:02
74
VALLÉS LLUCH, XIMO
38
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:32:41
0:32:40
04:02
75
ADRI, JOSE
39
Veterans A masc
Independent
0:32:48
0:32:48
04:03
76
MATELLÁN LORENZO, JOANJO
25
Senior masc
C. A. Independents de la Marina
0:32:59
0:32:55
04:04
77
TUR CUTILLAS, PACO
40
Veterans A masc
C. A. P. El Cafenet
0:33:07
0:32:56
04:04
79
ROVIRA CASANOCA, RICARDO
41
Veterans A masc
Independent
0:33:11
0:33:08
04:05
80
MAÑÓ FERRI, SERGIO
26
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:33:12
0:33:10
04:06
81
GUITART CERVERA, PACO
42
Veterans A masc
C. A. Els Oliveros
0:33:15
0:33:08
04:05
82
SELLENS ESCRIVA, FRANCESC
43
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:33:16
0:33:10
04:06
83
FORNER LATORRE, RAMON
12
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:33:17
0:33:16
04:06
84
PARDO SEGUI, XIMO
13
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:33:20
0:33:19
04:07
85
GISBERT LORENTE, JOAQUIN
14
Veterans B masc
Independent
0:33:30
0:33:27
04:08
86
MANZANO ROMERO, MANUEL
15
Veterans B masc
Independent
0:33:33
0:33:32
04:08
87
ROSSELLÓ ARBONA, FRANCESC VICENT
44
Veterans A masc
C. A. Ondara
0:33:34
0:33:23
04:07
88
CERVERA TUR, TONI
16
Veterans B masc
C. A. Els Oliveros
0:33:34
0:33:28
04:08
89
GUTIÉRREZ SENDRA, ELOY
27
Senior masc
Independent
0:33:41
0:33:41
04:10
90
FERRER MULET, FRANCESC
2
Veterans C masc
C. A. Gata
0:33:49
0:33:42
04:10
91
RAMON GIL, JOSE
3
Veterans C masc
Independent
0:33:52
0:33:50
04:11
92
LOPEZ BALLESTA, JUAN MANUEL
45
Veterans A masc
C. A. P. El Cafenet
0:33:53
0:33:43
04:10
93
MALLETT, CHRISTINA
1
Veterans A fem
Independent
0:33:59
0:33:53
04:11
94
BOSCA MARTI, VICENT
17
Veterans B masc
C. A. Corriols Sueca
0:34:00
0:33:52
04:11
95
GARCIA RAPOSO, JUAN
18
Veterans B masc
Independent
0:34:01
0:33:53
04:11
96
GIMENEZ MORAGUES, JUAN
46
Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:34:03
0:33:57
04:11
97
SANZ FERRER, YZZAN
28
Senior masc
C. Triatló Gandia
0:34:04
0:33:58
04:12
98
CATALA LLORENS, JOSE MIGUEL
29
Senior masc
Independent
0:34:07
0:34:04
04:12
99
FABRA SANJAIME, SALVADOR
47
Veterans A masc
C. A. Cent Cames
0:34:07
0:34:03
04:12
100
MORAGUES CARBO, ANDRES
30
Senior masc
C. A. B. Ibiza - Aquaplag
0:34:08
0:34:04
04:12
101
CONCA AMOROS, AUSIAS
31
Senior masc
C. Triatló Gandia
0:34:08
0:34:05
04:12
102
SOLER LORENTE, LUCAS
32
Senior masc
C. A. Corriols Sueca
0:34:12
0:34:04
04:12
103
DOMÍNGUEZ MURILLO, ANTONIO
48
Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:34:17
0:34:05
04:12
104
MONTAGUD CLIMENT, MARIO
33
Senior masc
Independent
0:34:20
0:34:16
04:14
105
FORNET TORMO, VICTOR
34
Senior masc
Independent
0:34:23
0:34:03
04:12
106
ORTELLS MOMPARLER, LUIS
49
Veterans A masc
C. A. Corriols Sueca
0:34:23
0:34:15
04:14
107
SAENZ DE JUANO RIBES, JORGE
50
Veterans A masc
C. Tenis Gandia
0:34:23
0:34:08
04:13
108
GARCIA MASCARELL, DAVID
35
Senior masc
Independent
0:34:24
0:34:14
04:14
109
AGUT FUSTER, MIQUEL ANGEL
51
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:34:24
0:34:18
04:14
110
VIDAL ALMIÑANA, DAVID
36
Senior masc
C. A. Trencacames
0:34:27
0:34:24
04:15
111
MESTRE FAUS, MARCO
52
Veterans A masc
C. A. Beniarjo Runners
0:34:27
0:34:25
04:15
112
SATORRES NAJAR, JOSE
4
Veterans C masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:34:29
0:34:22
04:15
113
GREGORI BERTOMEU, JOSE RAMON
37
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:34:30
0:34:26
04:15
114
POUS PÉREZ, JUAN RA
38
Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:34:30
0:34:25
04:15
115
BOSCÀ RIBADENEIRA, JAVIER CASIMIRO
53
Veterans A masc
C. A. Els Oliveros
0:34:33
0:34:27
04:15
116
MORATO ARACIL, CENTO
39
Senior masc
C. C. Camallaes
0:34:38
0:34:28
04:15
117
FONTANA FENOLLAR, MANOLO
40
Senior masc
Independent
0:34:39
0:34:19
04:14
118
SERVER COSTA , FREDERIC
19
Veterans B masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:34:41
0:34:22
04:15
119
LLORENS PERELLO, JOSE BLAS
20
Veterans B masc
Independent
0:34:43
0:34:41
04:17
120
PÉREZ MONCHO, AIDA
1
Senior fem
C. A. Dianium
0:34:43
0:34:39
04:17
121
FERRI MASCARELL, JORDI
54
Veterans A masc
C. A. Ador
0:34:43
0:34:35
04:16
122
MIÑANA MIRET, ROGELIO
55
Veterans A masc
Independent
0:34:48
0:34:43
04:17
123
ANDRES MARTIN, PEDRO
41
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:50
0:34:47
04:18
124
HERVAS MAS, JORDI
56
Veterans A masc
Independent
0:34:52
0:34:50
04:18
125
CAMARENA SIMÓ, JOANJO
42
Senior masc
C. A. Ador
0:34:52
0:34:43
04:17
126
MORAGUES SIGNES, KIKE
43
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:34:58
0:34:57
04:19
127
GREGORI HORTELANO, GERARDO
21
Veterans B masc
Independent
0:35:10
0:35:08
04:20
128
CAROZZI, PAOLO
57
Veterans A masc
C. Córrer La Llebre
0:35:11
0:35:09
04:20
129
PELLICER ALVAREZ, ANDRES
44
Senior masc
Independent
0:35:12
0:34:53
04:18
130
PASCUAL COLOMER, VICENT
58
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:35:16
0:35:03
04:20
131
GREGORI LIORCA, OSCAR
45
Senior masc
C. A. Els Oliveros
0:35:16
0:35:13
04:21
132
CENDAN CABANILLES, FELIPE
59
Veterans A masc
C. Córrer a Gust
0:35:18
0:35:08
04:20
133
PEIRÓ HERNÁNDEZ, JORDI
60
Veterans A masc
Independent
0:35:26
0:35:21
04:22
134
SGRELLI, OMAR
61
Veterans A masc
Independent
0:35:31
0:35:27
04:23
135
FERNANDEZ SANCHEZ, MANU
62
Veterans A masc
Independent
0:35:37
0:35:28
04:23
136
MIÑANA VIDAL, FERNANDO
46
Senior masc
C. A. Ador
0:35:38
0:35:28
04:23
137
ROCHE VALLS, JESUS
22
Veterans B masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:35:38
0:35:36
04:24
138
PUIG ALVARADO, ANDRES
23
Veterans B masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:35:38
0:35:28
04:23
139
ESTEVE ARDID, ANABEL
1
Veterans B fem
C. A. Gandia
0:35:39
0:35:35
04:24
140
ALONSO PEREZ, ROBERTO
63
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:35:39
0:35:37
04:24
141
GIMENEZ MADRIGAL, FRANCISCO
24
Veterans B masc
C. A. Gandia
0:35:39
0:35:34
04:23
142
MUÑOZ TORREGROSA, PACO
25
Veterans B masc
C. A. Dianium
0:35:39
0:35:27
04:23
143
MARTI PASTOR, MANUEL
64
Veterans A masc
C. Córrer a Gust
0:35:41
0:35:30
04:23
144
FAUS CARDONA, JOSE VICENTE
26
Veterans B masc
Independent
0:35:44
0:35:36
04:24
145
GOMAR FURIO, PAU
47
Senior masc
Independent
0:35:46
0:35:33
04:23
146
PRADA RASCON, MIGUEL ANGEL
5
Veterans C masc
Independent
0:35:46
0:35:45
04:25
147
LARA PORTES, RAUL
48
Senior masc
C. A. Els Oliveros
0:35:47
0:35:41
04:24
148
RODRIGUEZ FERRER, DAVID
49
Senior masc
Independent
0:35:47
0:35:21
04:22
149
ROMERO LLAVORI, JOSE ANGEL
50
Senior masc
Independent
0:35:50
0:35:34
04:23
150
FERRER I SANMATEU, ROMÀ
65
Veterans A masc
C. A. Beniarjo Runners
0:35:52
0:35:49
04:25
151
VALERO MARTINEZ, SILVIA
2
Veterans A fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:35:55
0:35:52
04:26
152
CAUDELI PACHECO, CARLES
51
Senior masc
Independent
0:35:56
0:35:51
04:26
153
MILLET FUSTER, STANIS
27
Veterans B masc
G. E. La Carena La Font
0:35:58
0:35:50
04:25
154
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
3
Veterans A fem
Independent
0:35:59
0:35:49
04:25
155
SANCHIS PAJARON, MANOLO
66
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:35:59
0:35:51
04:26
156
SABATER AURA , ALEJANDRO
67
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:35:59
0:35:52
04:26
157
GAVILA CERVERA, JUANJO
68
Veterans A masc
G. A. Runner Denia
0:36:01
0:35:31
04:23
158
IBAÑEZ MASCARELL, GEMMA
2
Senior fem
C. Triatló TriMuro
0:36:06
0:35:57
04:26
159
IBÁÑEZ FERRER, WENCESLAO
52
Senior masc
C. Córrer a Gust
0:36:14
0:36:03
04:27
160
GRIMALT ESCORTELL, MIQUEL
69
Veterans A masc
Independent
0:36:16
0:36:00
04:27
161
HERNAN GARCIA, JOSE DOMINGO
53
Senior masc
Independent
0:36:22
0:36:02
04:27
162
BENAVENT LLORET, ARMANDO
54
Senior masc
Independent
0:36:25
0:36:07
04:28
163
PÉREZ BERNABEU, VICENT
28
Veterans B masc
C. A. Corriols Sueca
0:36:28
0:35:51
04:26
164
CAMPS IVARS, JUANJO
29
Veterans B masc
C. A. Penyagolosa
0:36:34
0:36:27
04:30
165
ARDIT POUS, JORDI
55
Senior masc
Independent
0:36:35
0:36:26
04:30
166
BOLUDA SOLER, ADOLF
70
Veterans A masc
C. Tutriatlon
0:36:35
0:36:22
04:29
167
CIVICO JURADO, PACO
6
Veterans C masc
Independent
0:36:37
0:35:55
04:26
168
GIL MONTANER, JOSE
71
Veterans A masc
C. A. Beniarjo Runners
0:36:38
0:36:23
04:30
169
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MAR
4
Veterans A fem
C. A. La Nucia
0:36:40
0:36:31
04:30
170
MONZÓ ESCRIVÀ, ALFONSO
56
Senior masc
Independent
0:36:41
0:36:36
04:31
171
QUISPE IRIGOYEN, MARISOL
5
Veterans A fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:42
0:36:40
04:32
172
GARRIDO LLORCA, JAVIER
30
Veterans B masc
C. Córrer a Gust
0:36:43
0:36:31
04:30
173
CRUZ BARBOSA , ANDERSON
72
Veterans A masc
Independent
0:36:45
0:36:32
04:31
174
GREGORI LLORCA, JORDI
57
Senior masc
Independent
0:36:48
0:36:44
04:32
175
MENGUAL ARABI, ANTONIO VICENTE
58
Senior masc
C. A. Gata
0:36:50
0:36:35
04:31
176
PART SERVER, EDUARDO
31
Veterans B masc
Independent
0:36:51
0:36:31
04:30
177
BOSCÁ FAYOS, RAMÓN
73
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:36:51
0:36:31
04:30
178
FERNÁNDEZ ESTRUCH, MARCOS
74
Veterans A masc
C. A. Ador
0:36:52
0:36:41
04:32
179
FERRERAS RIESCO, ISMAEL
7
Veterans C masc
Independent
0:36:59
0:36:58
04:34
180
ALBI CASELLES, BERTOMEU
32
Veterans B masc
C. A. La Xara
0:37:01
0:36:45
04:32
181
SISCAR CLIMENT, JOAN
75
Veterans A masc
Independent
0:37:03
0:36:45
04:32
182
CALABUIG PARRA, VICENT
8
Veterans C masc
C. Córrer a Gust
0:37:04
0:36:53
04:33
183
BRAVO DELGADO, JESUS
76
Veterans A masc
C. Córrer a Gust
0:37:06
0:36:54
04:33
184
MARTINEZ PARRA, ANTONIO
77
Veterans A masc
C. C. Camallaes
0:37:08
0:36:59
04:34
185
AGUD PUIG, SALVADOR
59
Senior masc
Independent
0:37:08
0:37:01
04:34
186
PASCUAL FUSTER, JOSE LUIS
78
Veterans A masc
C. A. Trencacames
0:37:08
0:37:04
04:35
187
SERQUERA SEGUI, JUAN LUIS
79
Veterans A masc
C. A. Trencacames
0:37:09
0:37:00
04:34
188
FAUS PEIRO, VICENT
80
Veterans A masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:37:10
0:37:09
04:35
189
VERDU ANDRES, JOSEP
60
Senior masc
Independent
0:37:12
0:37:01
04:34
190
PRIETO PART, PABLO
61
Senior masc
Independent
0:37:15
0:37:12
04:36
191
FUSTER M0RATAL, FABIAN
33
Veterans B masc
G. E. La Carena La Font
0:37:15
0:37:07
04:35
192
MIÑANA PART, JORGE
62
Senior masc
Independent
0:37:15
0:37:12
04:36
193
LLOPIS IBIZA, JUAN SALVADOR
34
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:37:18
0:36:48
04:33
194
MARÍ FAUS, LORENA
3
Senior fem
Independent
0:37:18
0:37:09
04:35
195
GREGORI CAMARENA, RAIMON
63
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:37:18
0:37:09
04:35
196
GALERA GREGORI, ALEJANDRO
64
Senior masc
Independent
0:37:19
0:37:14
04:36
197
MARTÍ DONET, SILVIA
4
Senior fem
Independent
0:37:20
0:37:14
04:36
198
GILABERT MIRALLES, ANA
5
Senior fem
Independent
0:37:21
0:36:59
04:34
199
PUIG DESENA, PABLO
65
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:37:25
0:37:16
04:36
200
MASCARELL CHOVA, PAULA
6
Senior fem
C. Running Beniopa
0:37:27
0:37:20
04:37
201
LUQUE GARCIA, RAFA
66
Senior masc
C. Running Beniopa
0:37:27
0:37:20
04:37