Som Esport
11ª volta a peu a Beniarbeig

CLASSIFICACIÓ GENERAL 11ª VOLTA A PEU A BENIARBEIG

Data: 15 de Setembre de 2012
Distància: 7,8 Km

Organitza:Ajuntament de Beniarbeig i C. A. Cap-i-Cua

+ CLASSIFICACIONS >>>

Categoria Virtual
Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com

Categoria Oficial
 
Categoria Virtual
P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
P..Cat
Cat. Virtual
Temps
T. Real
T/Km
1
SOLER GINESTAR, SERGI
1
Senior Masc
C. A. Ondara
1
Senior Mas
0:26:34
0:26:29
03:24
2
TORRES SANCHEZ, SERGIO
1
Veterans A Mas
C. Ondara Tri-Esport
1
Veterans A Mas
0:27:33
0:27:27
03:31
3
FERRER BALLESTER, FERNANDO
2
Veterans A Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
2
Veterans A Mas
0:27:54
0:27:50
03:34
4
RAMIREZ MULET, PABLO
2
Senior Masc
C. A. Cametes Spat
2
Senior Mas
0:28:04
0:28:00
03:35
5
CUELLO SANTACREU, JUAN FRANCISCO
3
Senior Masc
C. A. Benissa
3
Senior Mas
0:28:27
0:28:21
03:38
6
MARTINEZ HERNANDEZ, FRANCISCO
0
No inscrit
Independent
3
Veterans A Mas
0:28:30
0:28:24
03:38
7
MARTINEZ GONZALEZ, PEDRO
0
No inscrit
C. A. Ondara
4
Senior Mas
0:28:37
0:28:31
03:39
8
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
4
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
5
Senior Mas
0:28:44
0:28:39
03:40
9
VERDÚ GARCÍA, DAVID
3
Veterans A Mas
Independent
4
Veterans A Mas
0:28:47
0:28:41
03:41
10
RIVERO PÉREZ, MIGUEL ANGEL
5
Senior Masc
C. A. Altea
6
Senior Mas
0:28:57
0:28:51
03:42
11
SIMO COSTA, CARLOS
4
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
1
Veterans B Mas
0:29:04
0:28:58
03:43
12
RIOS MOREIRAS, KIKO
6
Senior Masc
C. Ondara Tri-Esport
7
Senior Mas
0:29:06
0:29:00
03:43
13
LÓPEZ CAMPOS, JOAQUÍN
5
Veterans A Mas
Independent
2
Veterans B Mas
0:29:09
0:29:04
03:44
14
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1
Veterans D Mas
0:29:12
0:29:07
03:44
15
FERRAIRO ESCRIVA, DAVID
2
Veterans B Mas
C. A. Safor - Cafemax
1
Veterans C Mas
0:29:21
0:29:15
03:45
16
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDEL
3
Veterans B Mas
Independent
2
Veterans C Mas
0:29:29
0:29:23
03:46
17
ORTIZ I GISBERT, AMAND
4
Veterans B Mas
Independent
3
Veterans C Mas
0:29:37
0:29:31
03:47
18
MASANET SANCHO, ANTONIO
6
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
3
Veterans B Mas
0:29:44
0:29:44
03:49
19
LAHMAMI, BADAR
7
Senior Masc
C. A. Gata
8
Senior Mas
0:29:51
0:29:45
03:49
20
VERGARA MIRALLES, VICTOR
7
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
5
Veterans A Mas
0:29:57
0:29:52
03:50
21
RODRÍGUEZ SALVÀ, JORGE
8
Senior Masc
C. A. Gata
1
Juvenil Mas
0:29:58
0:29:52
03:50
22
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
9
Senior Masc
C. A. El Faro
9
Senior Mas
0:30:02
0:29:58
03:51
23
TORRES OLIVER, JUAN JAIME
5
Veterans B Mas
C. A. Gata
4
Veterans C Mas
0:30:03
0:29:57
03:51
24
MIRALLES FERRER, VICENT
6
Veterans B Mas
Independent
5
Veterans C Mas
0:30:03
0:29:57
03:50
25
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
10
Senior Masc
C. Independents de la Marina
10
Senior Mas
0:30:03
0:29:58
03:51
26
APARISI I CARRIÓ, VICENT
8
Veterans A Mas
C. A. Ondara
6
Veterans A Mas
0:30:04
0:29:57
03:51
27
CAÑETE COBOS, FRANCISCO
7
Veterans B Mas
Independent
6
Veterans C Mas
0:30:06
0:30:01
03:51
28
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans C Mas
C. A. Calygat.com
1
Veterans E Mas
0:30:16
0:30:11
03:52
29
RIBES ARANDA, JUAN FELIPE
9
Veterans A Mas
C. Ondara Tri-Esport
7
Veterans A Mas
0:30:20
0:30:14
03:53
30
CARRIO MOLINA, TONI
10
Veterans A Mas
C. Ondara Tri-Esport
8
Veterans A Mas
0:30:23
0:30:15
03:53
31
SOSA, JULIO ALBERTO
8
Veterans B Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
2
Veterans D Mas
0:30:25
0:30:16
03:53
32
MORENO MUÑIZ, INOCENCIO
11
Veterans A Mas
C. A. Safor - Cafemax
4
Veterans B Mas
0:30:32
0:30:24
03:54
33
TOMAS LLORCA, JUAN
12
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
5
Veterans B Mas
0:30:35
0:30:28
03:54
34
BLANC, PAUL
9
Veterans B Mas
A. C. Reigate Priory
7
Veterans C Mas
0:30:39
0:30:30
03:55
35
GUILLEM AUSINA, ANGEL
11
Senior Masc
C. Córrer Piles
11
Senior Mas
0:30:56
0:30:48
03:57
36
SÁNCHEZ SORIANO , FRANCISCO JAVIER
13
Veterans A Mas
C. A. La Xara
6
Veterans B Mas
0:31:03
0:30:57
03:58
37
PONS MAS, JOSE
14
Veterans A Mas
C. A. Ondara
7
Veterans B Mas
0:31:07
0:30:58
03:58
38
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
15
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
9
Veterans A Mas
0:31:10
0:31:05
03:59
39
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
16
Veterans A Mas
C. A. Cap i Cua
8
Veterans B Mas
0:31:25
0:31:18
04:01
40
MORATO RAFET, KIKO
12
Senior Masc
C. Independents de la Marina
12
Senior Mas
0:31:26
0:31:19
04:01
41
CANO ANTUNEZ, ANTONIO
17
Veterans A Mas
Independent
10
Veterans A Mas
0:31:30
0:31:23
04:02
42
DE JUAN DEVESA, VICENT
10
Veterans B Mas
Independent
3
Veterans D Mas
0:31:31
0:31:26
04:02
43
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
13
Senior Masc
C. A. Gata
13
Senior Mas
0:31:34
0:31:27
04:02
44
VARA RAMOS, JOSE LUIS
18
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
9
Veterans B Mas
0:31:35
0:31:29
04:02
45
DOMENECH MARTI, TONI
19
Veterans A Mas
C. Ondara Tri-Esport
11
Veterans A Mas
0:31:48
0:31:41
04:04
46
COTS I PERALTA, ANTONI
11
Veterans B Mas
C. Triatló Oliva
8
Veterans C Mas
0:31:53
0:31:44
04:04
47
PÉREZ GONZÁLEZ, FRAN
14
Senior Masc
C. A. Triatló La Vila
14
Senior Mas
0:31:55
0:31:45
04:04
48
DELGADO DOMINGUEZ, PACO
20
Veterans A Mas
Independent
12
Veterans A Mas
0:31:59
0:31:50
04:05
49
FEMENIA SANCHIS, JAVIER
15
Senior Masc
C. A. l' Espenta
15
Senior Mas
0:32:02
0:31:55
04:06
50
APARISI CARRIO, JAUME
21
Veterans A Mas
C. A. Ondara
13
Veterans A Mas
0:32:03
0:31:55
04:06
51
MUÑOZ TORREGROSA, EMILI
22
Veterans A Mas
Independent
10
Veterans B Mas
0:32:04
0:31:53
04:05
52
CALDERON QUILLE, JUAN CARLOS
16
Senior Masc
C. A. Dianium
16
Senior Mas
0:32:09
0:32:03
04:07
53
SARRIO ORENGO, DAVID
17
Senior Masc
C. Córrer El Garbí
17
Senior Mas
0:32:11
0:31:59
04:06
54
GARCIA ROSELLÓ, JOAN
18
Senior Masc
C. A. Cametes Spat
18
Senior Mas
0:32:13
0:32:05
04:07
55
PONS COSTA, FRANCISCO JOSÉ
12
Veterans B Mas
C. A. Cametes Spat
9
Veterans C Mas
0:32:25
0:32:18
04:08
56
MORATA VIDAL, DAVID
23
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
14
Veterans A Mas
0:32:25
0:32:05
04:07
57
ESCRIVÁ XAIXO, MIGUEL ÁNGEL
19
Senior Masc
Independent
19
Senior Mas
0:32:25
0:32:15
04:08
58
ASENSIO PARRA, RAMON
24
Veterans A Mas
C. A. El Faro
11
Veterans B Mas
0:32:30
0:32:12
04:08
59
HERNAN CANTON, ANGEL
20
Senior Masc
Independent
20
Senior Mas
0:32:33
0:32:28
04:10
60
POQUET GINESTAR, AITOR
21
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1
Junior Mas
0:32:33
0:32:28
04:10
61
BRACKEZ, RUBEN
22
Senior Masc
C. A. Corremundos
21
Senior Mas
0:32:41
0:32:34
04:11
62
CERVERA TUR, TONI
13
Veterans B Mas
C. A. Els Oliveros
10
Veterans C Mas
0:32:45
0:32:31
04:10
63
SANTACREU IVARS, MIGUEL
23
Senior Masc
C. A. Benissa
1
Promesa Mas
0:32:50
0:32:41
04:11
64
EL HADRI DAHBI, ADRIÁN
24
Senior Masc
Independent
22
Senior Mas
0:32:52
0:32:23
04:09
65
COMPANY PUIG, PASCUAL
14
Veterans B Mas
C. A. l' Espenta
11
Veterans C Mas
0:32:55
0:32:40
04:11
66
CIVICO JURADO, PACO
2
Veterans C Mas
Independent
2
Veterans E Mas
0:32:56
0:32:48
04:12
67
ESPEJO LOPEZ, JOSE MANUEL
25
Senior Masc
Independent
2
Promesa Mas
0:33:00
0:32:53
04:13
68
VIZCAYA GREGORI, EMILIO
26
Senior Masc
C. A. Dianium
23
Senior Mas
0:33:02
0:32:49
04:13
69
FERNANDEZ OLIVER, FRANCISCO JAVIER
25
Veterans A Mas
C. A. Cap i Cua
15
Veterans A Mas
0:33:02
0:32:58
04:14
70
PEIRO PERELLO, VICENTE
26
Veterans A Mas
Independent
16
Veterans A Mas
0:33:03
0:32:49
04:12
71
ANTEQUERA ROBLES, PERE VICENT
27
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
12
Veterans B Mas
0:33:03
0:32:40
04:11
72
ESPASA MULET, JOSE
28
Veterans A Mas
C. A. Gata
13
Veterans B Mas
0:33:07
0:32:53
04:13
73
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
15
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
12
Veterans C Mas
0:33:09
0:32:54
04:13
74
GRIMALT BOLUFER, JAVIER
27
Senior Masc
Independent
24
Senior Mas
0:33:22
0:33:15
04:16
75
SAMBLAS BETETA, JUAN
29
Veterans A Mas
Independent
17
Veterans A Mas
0:33:26
0:33:08
04:15
76
PEIRO SALORT, VICENT
30
Veterans A Mas
C. Córrer Xeraco
18
Veterans A Mas
0:33:38
0:33:26
04:17
77
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
31
Veterans A Mas
C. A. Dianium
19
Veterans A Mas
0:33:45
0:33:39
04:19
78
MASANET SANCHO, GERARDO
32
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
14
Veterans B Mas
0:33:49
0:33:21
04:17
79
MANZANO ROMERO, MANUEL
33
Veterans A Mas
Independent
15
Veterans B Mas
0:33:55
0:33:48
04:20
80
VICÉNS PASTOR, FERNANDO
34
Veterans A Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
20
Veterans A Mas
0:33:57
0:33:31
04:18
81
GARCIA FORNÉS, JOSEP
35
Veterans A Mas
C. A. Xe Espereu-me
16
Veterans B Mas
0:33:58
0:33:41
04:19
82
SEMITIEL MOLINA, DAVID
28
Senior Masc
Independent
25
Senior Mas
0:33:58
0:33:46
04:20
83
ORTIZ LLODRA, JAVIER
29
Senior Masc
C. R. Més que Meló
26
Senior Mas
0:33:59
0:33:49
04:20
84
MONFORT GASENT, EDUARDO
30
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
27
Senior Mas
0:33:59
0:33:49
04:20
85
BUIGUES BUIGUES, JOSE ALBERTO
31
Senior Masc
C. A. Corremundos
28
Senior Mas
0:34:01
0:33:47
04:20
86
NOGUERA CANTÓ, BARTOLOMÉ
36
Veterans A Mas
Independent
21
Veterans A Mas
0:34:07
0:33:54
04:21
87
PONS ROSELLO, VICENT
37
Veterans A Mas
Independent
22
Veterans A Mas
0:34:09
0:33:47
04:20
88
BENEYTO IBAÑEZ, RAMON
32
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
29
Senior Mas
0:34:09
0:33:56
04:21
89
SERVER ESPIN, FERNANDO
38
Veterans A Mas
C. A. Ondara
23
Veterans A Mas
0:34:13
0:33:57
04:21
90
MATELLÁN LORENZO, JUANJO
33
Senior Masc
C. Independents de la Marina
30
Senior Mas
0:34:18
0:33:54
04:21
91
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
34
Senior Masc
C. A. Cametes Spat
31
Senior Mas
0:34:21
0:33:54
04:21
92
BOLUFER MAHIQUES, PEP
35
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
32
Senior Mas
0:34:21
0:34:10
04:23
93
SASTRE SENDRA, JOSE PASCUAL
39
Veterans A Mas
Independent
24
Veterans A Mas
0:34:21
0:34:09
04:23
94
ARCOS SANCHEZ, PEDRO MANUEL
36
Senior Masc
C. A. Ondara
33
Senior Mas
0:34:23
0:34:12
04:23
95
ALEMANY NADAL, JAUME
37
Senior Masc
Independent
34
Senior Mas
0:34:25
0:34:14
04:23
96
AMBLER, LOUISA
1
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
1
Veterans C Fem
0:34:27
0:34:20
04:24
97
VICENS MINYANA, RICARDO
40
Veterans A Mas
C. Ondara Tri-Esport
25
Veterans A Mas
0:34:31
0:34:19
04:24
98
SUÑER GINER, LUIS
38
Senior Masc
C. A. Safor - Cafemax
35
Senior Mas
0:34:31
0:34:18
04:24
99
SAVALL MENA, SALVADOR
41
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
26
Veterans A Mas
0:34:34
0:34:24
04:25
100
ROSSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
42
Veterans A Mas
C. A. Ondara
27
Veterans A Mas
0:34:37
0:34:25
04:25