6a Volta a peu a Beniarbeig

6 ª VOLTA A PEU A BENIARBEIG


Dia: 4 d' Agost de 2007
Eixida i Meta: Plaça 9 d'Octubre (Plaça de l' Ajuntament)

Distància: Prova Reina 8.700 metres.
Organitza: C. A. Cap-i-Cua i Ajuntament de Beniarbeig

+ CLASSIFICACIONS
+ F O T O S


Patrocinen:

Hormigones Los Serranos

Acerma
Volta a peu a Beniarbeig

Classificació General de la 6 ª VOLTA A PEU A BENIARBEIG
Següent Últim


P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T / Km
1
CARDONA TORRES, IGNACIO
1
Senior Ma
C. A. Llebeig Xàbia
0:29:34
03:16
2
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
2
Senior Ma
C. A. Llebeig Xàbia
0:30:04
03:19
3
FORNÉS MENGUAL, CARLOS
3
Senior Ma
C. Multiesport Marina Alta
0:30:22
03:21
4
OSUNA ANGE, MANUEL
4
Senior Ma
C. Multiesport Marina Alta
0:30:48
03:24
5
PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
5
Senior Ma
C. A. Benidorm
0:31:00
03:25
6
ONEKA BOADA, DANI
6
Senior Ma
C. A. Getxo
0:31:35
03:29
7
JULIÁ PELLICER, PEPE
1
Veterans A Ma
C. Córrer El Garbí
0:31:40
03:30
8
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
2
Veterans A Ma
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:31:42
03:30
9
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
7
Senior Ma
C. A. Ondara
0:31:57
03:32
10
MAAROUF, MOHAMED
8
Senior Ma
C. A. Corremundos
0:31:59
03:32
11
FERRER BALLESTER, FERNANDO
9
Senior Ma
C. A. El Verger
0:32:06
03:33
12
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
3
Veterans A Ma
C. Esportiu Ambra
0:32:10
03:33
13
MASANET SANCHO, GERARDO
10
Senior Ma
C. A. Cametes Spat
0:32:13
03:33
14
SOLER GINESTAR, SERGIO
11
Senior Ma
C. A. Ondara
0:32:16
03:34
15
BENEYTO ABAD, FRANC
4
Veterans A Ma
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:32:35
03:36
16
PÉREZ SOLER, EMILI
5
Veterans A Ma
C. A. Cap-i-Cua
0:32:45
03:37
17
SISCAR BAY, CARLOS
12
Senior Ma
C. Esportiu Ambra
0:32:54
03:38
18
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
13
Senior Ma
C. A. Corremundos
0:33:00
03:39
19
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
14
Senior Ma
C. A. Benissa
0:33:07
03:39
20
PELLICER ALCARAZ, AIMON
15
Senior Ma
C. Triatló Oliva
0:33:13
03:40
21
FORNÉS PERELLÓ, JUANJO
1
Dorsal 0
C. A. Dianium
0:33:15
03:40
22
BLASCO GEA, ALEX
16
Senior Ma
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:18
03:41
23
IVARS DESCALS, DARIO
17
Senior Ma
Independent
0:33:26
03:41
24
COSTA JORDA, MIGUEL
1
Veterans B Ma
C. T. El Corriol
0:33:28
03:42
25
JAKES, MARK
6
Veterans A Ma
Independent
0:34:05
03:46
26
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
18
Senior Ma
C. A. Corremundos
0:34:11
03:46
27
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
19
Senior Ma
C. A. Cametes Spat
0:34:18
03:47
28
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
7
Veterans A Ma
C. A. Benissa
0:34:18
03:47
29
SELLÉS I LADIOS, XAVIER
20
Senior Ma
C. Multiesport Marina Alta
0:34:19
03:47
30
MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
8
Veterans A Ma
C. A. Dianium
0:34:20
03:47
31
SENDRA MARQUINA, JOSE
9
Veterans A Ma
C. A. Ribapeu
0:34:24
03:48
32
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
21
Senior Ma
C. A. Corremundos
0:34:26
03:48
33
RODRÍGUEZ ESTRADA, JOSE ANTONIO
22
Senior Ma
Independent
0:34:40
03:50
34
LORENTE RICART, TONI
23
Senior Ma
C. A. Benissa
0:34:55
03:51
35
SALELLES MATEU, VICENTE MANUEL
24
Senior Ma
C. A. l' Espenta
0:35:16
03:54
36
FERNÁNDEZ OLIVER, PABLO
25
Senior Ma
Independent
0:35:21
03:54
37
BODI MIRET, JUAN
26
Senior Ma
C. A. Cap-i-Cua
0:35:37
03:56
38
GILABERT MIRA, JOSE
27
Senior Ma
C. A. Ondara
0:35:41
03:56
39
FULLANA FONT, ENRIQUE
28
Senior Ma
Independent
0:36:04
03:59
40
BARRERES MASCARELL, VICTOR
29
Senior Ma
C. Triatló Oliva
0:36:09
03:59
41
MARTÍ ALBIÑANA, JOSE VTE.
10
Veterans A Ma
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:36:09
03:59
42
CARAÑANA MOLLÀ, JAUME
30
Senior Ma
C. A. Benissa
0:36:14
04:00
43
PONS COSTA, FRANCISCO JOSE
11
Veterans A Ma
C. A. Cametes Spat
0:36:15
04:00
44
SIMÓ COSTA, CARLOS
31
Senior Ma
C. A. Cametes Spat
0:36:17
04:00
45
DELGADO DOMÍNGUEZ, PACO
1
Dorsal 0
Independent
0:36:17
04:00
46
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
32
Senior Ma
C. A. Cametes Spat
0:36:18
04:00
47
SANZ BARBA, LUIS
1
Juvenil Ma
Independent
0:36:20
04:01
48
VALLÉS SENDIN, JUAN JOSE
33
Senior Ma
C. A. Llebeig Xàbia
0:36:25
04:01
49
MARTÍNEZ MARTÍ, ALEJANDRO
2
Juvenil Ma
C. A. Cap-i-Cua
0:36:28
04:02
50
VICENS PASTOR, FERNANDO
34
Senior Ma
Independent
0:36:29
04:02
51
GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
35
Senior Ma
C. A. Llebeig Xàbia
0:36:37
04:03
52
SIGNES OROVAY, JAVIER
2
Veterans B Ma
Independent
0:36:38
04:03
53
SÁNCHEZ MARTIN, FERNANDO
1
Dorsal 0
Independent
0:36:43
04:03
54
IVARS GINER, FRANCISCO
3
Veterans B Ma
Independent
0:36:44
04:03
55
BONET i CAMPS, JOSEP VICENT
12
Veterans A Ma
C. A. Dianium
0:36:47
04:04
56
ESCORTELL BOU, JAIME
36
Senior Ma
C. A. Llebeig Xàbia
0:36:49
04:04
57
SALA GARCIA, MAYCA
1
Veterans A Fe
C. A. Benidorm
0:36:51
04:04
58
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
37
Senior Ma
C. A. Benissa
0:36:53
04:04
59
WHITTINGTON, JEFFREY
1
Veterans C Ma
C. A. Corremundos
0:36:54
04:04
60
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
38
Senior Ma
C. A. Dianium
0:37:00
04:05
61
MOLLÁ RICO, ENRIQUE
39
Senior Ma
Independent
0:37:04
04:06
62
ESTEVE BOLUFER, JUAN ANDRES
40
Senior Ma
Independent
0:37:08
04:06
63
MESTRE ALEMANY, SALVADOR
13
Veterans A Ma
C. A. l' Espenta
0:37:08
04:06
64
MARTIN GIL, JOSE MANUEL
41
Senior Ma
C. Córrer El Garbí
0:37:12
04:06
65
PERRY, MARCO LEE
42
Senior Ma
C. A. La Faixa
0:37:13
04:07
66
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
1
Dorsal 0
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:17
04:07
67
MARTÍ SEGUÍ, JUANVI
1
Dorsal 0
Independent
0:37:18
04:07
68
CARPI SESÉ, JOSE MIGUEL
14
Veterans A Ma
C. A. Dianium
0:37:22
04:08
69
APARISI I CARRIÓ, JAUME
43
Senior Ma
C. A. Ondara
0:37:23
04:08
70
PUIG MAHIQUES, JOSÉ
44
Senior Ma
C. A. La Faixa
0:37:25
04:08
71
SENDRA FRANQUEZA, JOSE PASCUAL
15
Veterans A Ma
C. Esportiu Ambra
0:37:28
04:08
72
LÓPEZ TORRES, IGNACIO
4
Veterans B Ma
Independent
0:37:39
04:09
73
ROMERO SALADO, JOSE
16
Veterans A Ma
C. Córrer El Garbí
0:37:39
04:09
74
MERLOS PEÑA, JOAQUIN
45
Senior Ma
Independent
0:37:47
04:10
75
DEVESA MIRALLES, PERE
46
Senior Ma
Independent
0:37:48
04:10
76
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
1
Senior Fe
C. Multiesport Marina Alta
0:37:55
04:11
77
CHELI FERRER, DIONISIO
5
Veterans B Ma
C. A. Dianium
0:37:56
04:11
78
VILLAR SANCHO, EDELMIRO
47
Senior Ma
C. A. Ondara
0:38:01
04:12
79
LORITE MAS, PAU
48
Senior Ma
Independent
0:38:02
04:12
80
CAMBRILS CAMARENA, JOAN CARLES
17
Veterans A Ma
C. Esportiu Ambra
0:38:03
04:12
81
OLCINA SAMBLAS, IBLES
3
Juvenil Ma
Independent
0:38:04
04:12
82
SENDRA REIG, FERNANDO
49
Senior Ma
C. Esportiu Ambra
0:38:04
04:12
83
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
18
Veterans A Ma
Independent
0:38:05
04:12
84
PASCUAL PASCUAL, LAURA
2
Senior Fe
C. Esportiu Ambra
0:38:20
04:14
85
MARCILLA CANDEL, AMADO
50
Senior Ma
Independent
0:38:28
04:15
86
MIÑANA GINER, VICENTE JOSE
19
Veterans A Ma
Independent
0:38:33
04:15
87
ARBONA ESCRIVÀ, JUAN JOSE
51
Senior Ma
C. Esportiu Ambra
0:38:34
04:15
88
MONFORT CASELLES, JAIME
20
Veterans A Ma
C. A. Cametes Spat
0:38:42
04:16
89
FALQUET PUIG, OSCAR RAMON
52
Senior Ma
C. Córrer El Garbí
0:38:50
04:17
90
MUT MORANT, JOSE A.
53
Senior Ma
C. A. La Xara
0:38:51
04:17
91
PONS MAS, JOSE VICENTE
54
Senior Ma
C. A. Ondara
0:38:52
04:17
92
MIRALLES VELA, ENRIQUE
21
Veterans A Ma
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:53
04:18
93
PONS COSTA, LLUÍS
22
Veterans A Ma
C. A. Cametes Spat
0:38:56
04:18
94
EDWARDS, DAVID
2
Veterans C Ma
C. A. Pindaro Palmar
0:39:00
04:18
95
GONZÁLEZ HERNÁNDEZ, DAVID
1
Dorsal 0
Independent
0:39:03
04:19
97
PASTOR i GOSP, RAÚL
55
Senior Ma
Independent
0:39:22
04:21
98
SAPENA BAÑO, ANGEL
56
Senior Ma
Independent
0:39:25
04:21
99
AIBAR BALLESTER, DAVID
57
Senior Ma
BTT Rodes Amples
0:39:26
04:21
100
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
58
Senior Ma
C. A. Cametes Spat
0:39:29
04:22
101
ROIG COSTA, ADOLFO
23
Veterans A Ma
C. A. Cametes Spat
0:39:29
04:22