IX Volta a peu a Beniarbeig

IX VOLTA A PEU A BENIARBEIG
Dia: 18 de Setembre de 2010
Eixida i Meta: Plaça 9 d'Octubre (Plaça de l' Ajuntament)

Hora: 19.00 h.
Distància: Prova Reina 7.300 metres.


+ CLASSIFICACIONS >>>

OrganitzaOrganitza:

Ajuntament de Beniarbeig - Regidoria d'Esports


Col·laboren:

Col·laborenCol·laboren


Classificació General de la IX VOLTA A PEU A BENIARBEIG
Següent Últim
P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T / Km
1
HORMA, MOUNIR
1
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:23:17
03:11
2
SOLER GINESTAR, SERGI
2
Senior Masc
C. A. Ondara
0:23:46
03:15
3
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN GASTON
3
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:24:26
03:21
4
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
1
Veterans A Masc
C. A. Benidorm
0:24:33
03:22
5
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
4
Senior Masc
C. A. Dianium
0:24:45
03:24
6
MAS LEYDA, VICENT
5
Senior Masc
C. A. Dianium
0:24:56
03:25
7
PEREZ PANERO, TONI
2
Veterans A Masc
C. A. Cullera
0:25:00
03:26
8
DAYDAY, SAID
6
Senior Masc
Independent
0:25:16
03:28
9
MONZO HUERTA, CHRISTIAN
3
Veterans A Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:25:26
03:29
10
TORRES SANCHEZ, SERGIO
7
Senior Masc
C. A. Ondara
0:25:45
03:32
11
CAMARENA AGUT, VICENT
4
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:25:48
03:32
12
MOYA ROMERO, MIGUEL ANGEL
8
Senior Masc
C. A. Runnersworld Alzira
0:25:53
03:33
13
SOLER LLIDO, ANTONIO
1
Juvenil Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:25:54
03:33
14
FERRER BALLESTER, FERNANDO
9
Senior Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:26:07
03:35
15
MASANET SANCHO, ANTONIO
5
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:26:13
03:35
16
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
10
Senior Masc
C. A. La Xara
0:26:13
03:36
17
RIVERO PEREZ, MIGUEL ANGEL
11
Senior Masc
C. A. Altea
0:26:14
03:36
18
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
6
Veterans A Masc
C. A. Benissa
0:26:28
03:38
19
POUS PEREZ, JUANRA
12
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:26:31
03:38
20
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN
1
Veterans B Masc
C. A. Dianium
0:26:31
03:38
21
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
13
Senior Masc
C. A. Dianium
0:26:41
03:39
22
FORNES PERELLO, JUAN JOSE
7
Veterans A Masc
C. A. Dianium
0:26:41
03:39
23
MUÑOZ HINOJO, JAVIER
8
Veterans A Masc
C. A. Cárnicas Serrano
0:26:48
03:40
24
FLETCHER, PAUL
2
Veterans B Masc
Independent
0:26:58
03:42
25
ESTELA CAMACHO, JOSE ENRIQUE
14
Senior Masc
Independent
0:27:01
03:42
26
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
15
Senior Masc
C. A. Benissa
0:27:03
03:42
27
APARISI I CARRIÓ, VICENT
16
Senior Masc
C. A. Ondara
0:27:06
03:43
28
ESCRIVA MIRET, DAVID
17
Senior Masc
C. A. Safor - Cafemax
0:27:07
03:43
30
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
18
Senior Masc
C. A. Corremundos
0:27:31
03:46
31
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
19
Senior Masc
Independent
0:27:34
03:47
32
SELLENS CASANOVA, JUAN
9
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:27:36
03:47
33
DE JUAN DEVESA, VICENT
3
Veterans B Masc
Independent
0:28:01
03:50
34
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
10
Veterans A Masc
Independent
0:28:06
03:51
35
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
0
No inscrit
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:28:15
03:52
36
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
4
Veterans B Masc
C. A. Calygat.com
0:28:22
03:53
37
FURIO CISCAR, JOSE MIGUEL
20
Senior Masc
C. C. Camallaes
0:28:22
03:53
38
PONS MAS, JOSE
21
Senior Masc
C. A. Ondara
0:28:24
03:54
39
CISCAR NALDA, SALVADOR
22
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:28:25
03:54
40
ASENSIO PARRA, RAMON
23
Senior Masc
Independent
0:28:28
03:54
41
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
24
Senior Masc
C. A. Cap i Cua
0:28:30
03:54
42
GIMÉNEZ JIMÉNEZ, DANIEL
25
Senior Masc
Independent
0:28:31
03:54
43
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
26
Senior Masc
C. C. Camallaes
0:28:31
03:54
44
GARCIA DE LA REINA RODADO, LEANDRO
11
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:28:35
03:55
45
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
27
Senior Masc
Independent
0:28:39
03:56
46
MORENO AGUADO, FRANCISCO
28
Senior Masc
Independent
0:28:43
03:56
47
LLIDO COTS, VICENT
12
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:28:43
03:56
48
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
13
Veterans A Masc
C. de Rem Denia
0:28:44
03:56
49
MIRALLES FERRER, VICENTE
14
Veterans A Masc
Independent
0:28:45
03:56
50
BISQUERT CARDONA, IVAN
29
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:28:45
03:56
51
DURILLO VALLES, GERMAN
30
Senior Masc
C. A. Corremundos
0:28:47
03:57
52
LORENTE RICART, TONI
31
Senior Masc
C. A. Benissa
0:28:51
03:57
53
IVARS GINER, FRANCISCO
5
Veterans B Masc
Independent
0:28:55
03:58
54
PEREZ SOLER, EMILI
15
Veterans A Masc
C. A. Ondara
0:28:59
03:58
55
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
16
Veterans A Masc
C. A. Corremundos
0:29:02
03:59
56
SERVER ESPIN, FERNANDO
32
Senior Masc
C. A. Ondara
0:29:02
03:59
57
VAYA SALORT, JUAN
17
Veterans A Masc
Independent
0:29:05
03:59
58
ASIK, REECE DANIEL
2
Juvenil Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:29:08
04:00
59
ESCORTELL BOU, JAIME
18
Veterans A Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:29:11
04:00
60
ENGUIX SANCHO, JOSE
19
Veterans A Masc
C. A. La Valldigna
0:29:13
04:00
61
SIMÓ COSTA, CARLOS
20
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:29:14
04:00
62
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
21
Veterans A Masc
C. A. La Xara
0:29:17
04:01
63
ABELLAN MORENO, SINDO
33
Senior Masc
Independent
0:29:19
04:01
64
SANCHO SOLER, SALVADOR
34
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:29:20
04:01
65
ESTRUGO PARDO, MIGUEL
35
Senior Masc
C. Córrer Xeraco
0:29:22
04:01
66
SESE VIVES, JOSE VICENTE
22
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:29:28
04:02
67
LÓPEZ I LLORCA, ENRIC
23
Veterans A Masc
Independent
0:29:28
04:02
68
SANTACREU IVARS, MIGUEL
36
Senior Masc
C. A. Benissa
0:29:32
04:03
69
SALELLES MATEU, VICENT
24
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:29:35
04:03
70
PONS COSTA, FRANCISCO JOSE
25
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:29:43
04:04
71
CASELLES PEDRO, JOSE
26
Veterans A Masc
C. A. Gata
0:29:47
04:05
72
LANCIS SAEZ, SALVADOR
27
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:29:47
04:05
73
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
37
Senior Masc
C. A. Benissa
0:29:50
04:05
74
DIAZ FERNANDEZ, JOSE MANUEL
38
Senior Masc
Independent
0:29:52
04:06
75
CALDERON PEREZ, JOSE CARLOS
28
Veterans A Masc
Independent
0:29:54
04:06
76
MORATO RAFET, FRANCISCO MIGUEL
39
Senior Masc
Independent
0:29:56
04:06
77
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
40
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:30:03
04:07
78
SENDRA GINER, JUAN
41
Senior Masc
C. A. Ondara
0:30:08
04:08
79
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
29
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:30:09
04:08
80
MORA PEREZ, JORGE
42
Senior Masc
Independent
0:30:11
04:08
81
PEREZ PONS, JAUME
43
Senior Masc
C. A. La Xara
0:30:17
04:09
82
DOMENECH DURA, JUAN
44
Senior Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:30:22
04:10
83
DONDERIS SERRA, JAIME
45
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:30:26
04:10
84
DIEGO ROSELLO, JOSE FRANCISCO
46
Senior Masc
Independent
0:30:32
04:11
85
MARTINEZ LUQUE, MANUEL
30
Veterans A Masc
Independent
0:30:32
04:11
86
ANTEQUERA ROBLES, JUAN CARLOS
47
Senior Masc
C. A. Cap i Cua
0:30:36
04:12
87
CATALA TORREGROSA, JOSEP
31
Veterans A Masc
Independent
0:30:41
04:12
88
ROSELLO GARCIA, PAU
48
Senior Masc
Independent
0:30:41
04:12
89
MONFORT CASELLES, JAIME
6
Veterans B Masc
C. A. Cametes Spat
0:30:42
04:12
90
CABALLERO BERRADE, CARLOS
49
Senior Masc
Independent
0:30:43
04:13
91
MORANT ZACARÉS, MAXIMINO
32
Veterans A Masc
C. T. Prodesport Gandia
0:30:44
04:13
92
IVARS IVARS, JOAN
33
Veterans A Masc
Independent
0:30:45
04:13
93
MONCHO APARISI, JAVIER
34
Veterans A Masc
Independent
0:30:47
04:13
94
PERELLÓ PÉREZ, FRANCESC X.
50
Senior Masc
Independent
0:30:48
04:13
95
TUR CABRERA, JOSE RAMON
51
Senior Masc
C. A. Benissa
0:30:53
04:14
96
MIÑANA GINER, VICENTE JOSE
7
Veterans B Masc
C. A. Calygat.com
0:30:54
04:14
97
LLORET BERTO, JOSE VICENTE
35
Veterans A Masc
Independent
0:30:55
04:14
98
CABRERA SEVILLA, PEDRO
52
Senior Masc
Independent
0:30:55
04:14
99
ANTEQUERA ROBLES, PEDRO
36
Veterans A Masc
Independent
0:31:03
04:15
100
BUIGUES CARRIÓ, PACO
37
Veterans A Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:31:08
04:16
101
BERNAL CARRILLO, JOSE
38
Veterans A Masc
Independent
0:31:11
04:16