X Volta a peu a Beniarbeig

17 de Setembre de 2011Organitzaorganitza

Distància: Prova Reina 6.700 metres.
Organitza: Ajuntament de Beniarbeig - Regidoria d'Esports i C. A. Cap-i-Cua.

+ CLASSIFICACIONS >>>

CLASSIFICACIO GENERAL X VOLTA A PEU A BENIARBEIG
Següent Últim
P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T / Km
1
SOLER GINESTAR, SERGI
1
Senior Masc
C. A. Ondara
0:22:37
03:23
2
CAMARENA AGUT, VICENT
1
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
0:23:34
03:31
3
TORRES SANCHEZ, SERGIO
2
Veterans A Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:23:38
03:32
4
FERRER BALLESTER, FERNANDO
3
Veterans A Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:23:56
03:34
5
GONZALEZ CARPINTERO, JOSE ALBERTO
4
Veterans A Mas
Independent
0:24:06
03:36
6
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
5
Veterans A Mas
C. A. Benidorm
0:24:13
03:37
7
PEREZ SOLER, EMILI
1
Veterans B Mas
C. A. Ondara
0:24:26
03:39
8
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
6
Veterans A Mas
C. A. La Xara
0:24:42
03:41
9
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDEL
2
Veterans B Mas
Independent
0:24:42
03:41
10
TIRADO JIMENEZ, MANUEL
7
Veterans A Mas
C. A. Benidorm
0:24:43
03:41
11
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
8
Veterans A Mas
C. A. Benissa
0:24:44
03:42
12
LÓPEZ CAMPOS, JOAQUÍN
9
Veterans A Mas
Independent
0:24:50
03:42
13
FERRAIRÓ ESCRIVA, DAVID
3
Veterans B Mas
C. A. l' Espenta
0:24:59
03:44
14
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
4
Veterans B Mas
C. A. Benissa
0:25:05
03:45
15
ORTIZ I GISBERT, AMAND
5
Veterans B Mas
Independent
0:25:05
03:45
16
MATOSES PALACIOS, ALFREDO
10
Veterans A Mas
C. A. Safor - Cafemax
0:25:09
03:45
17
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN GASTON
11
Veterans A Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:25:14
03:46
18
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
12
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
0:25:20
03:47
19
MOLINA MUIR, PATRICK JOSEPH
2
Senior Masc
C. A. Dianium
0:25:21
03:47
20
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
3
Senior Masc
C. A. Benissa
0:25:27
03:48
21
MARTÍNEZ DELGADO, VICENTE
4
Senior Masc
Independent
0:25:37
03:49
22
CARRIO MOLINA, TONI
13
Veterans A Mas
Independent
0:25:40
03:50
23
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans C Mas
C. A. Calygat.com
0:25:42
03:50
24
DE JUAN DEVESA, VICENT
6
Veterans B Mas
Independent
0:25:42
03:50
25
BLANC, PAUL
7
Veterans B Mas
Independent
0:25:43
03:50
26
MIGUEL MARTINEZ, PEDRO
5
Senior Masc
C. A. Benidorm
0:25:45
03:51
27
MORENO AGUADO, FRANCISCO
14
Veterans A Mas
Independent
0:25:47
03:51
28
RIBES ARANDA, JUAN FELIPE
15
Veterans A Mas
C. A. Ondara
0:25:48
03:51
29
COSTA JORDA, MIGUEL
2
Veterans C Mas
C. A. l' Espenta
0:25:49
03:51
30
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
16
Veterans A Mas
C. A. SaforMarina
0:25:52
03:52
31
CABRERA CARDONA, RAUL
6
Senior Masc
C. A. Benissa
0:25:57
03:52
32
CABRERA LOPEZ, CARLOS
7
Senior Masc
C. A. Benissa
0:25:58
03:53
33
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
17
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
0:26:05
03:54
34
KOVAL, MYKHAYLO
8
Senior Masc
Independent
0:26:07
03:54
35
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
18
Veterans A Mas
C. A. Cap i Cua
0:26:08
03:54
36
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
19
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:26:09
03:54
37
LORENTE RICART, TONI
20
Veterans A Mas
C. A. Benissa
0:26:11
03:55
38
VICÉNS PASTOR, FERNANDO
21
Veterans A Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:26:17
03:55
39
DURILLO VALLÉS, GERMAN
9
Senior Masc
C. A. Corremundos
0:26:20
03:56
40
PONS COSTA, FRANCISCO JOSÉ
8
Veterans B Mas
C. A. Cametes Spat
0:26:25
03:57
41
VERGARA MIRALLES, VICTOR
22
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:26:27
03:57
42
MARTINEZ MARTI, ALEJANDRO
10
Senior Masc
C. A. Cap i Cua
0:26:28
03:57
43
PONS MAS, JOSE
23
Veterans A Mas
C. A. Ondara
0:26:33
03:58
44
ESTRUGO PARDO, MIGUEL
11
Senior Masc
C. Córrer Xeraco
0:26:35
03:58
45
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
12
Senior Masc
C. C. Camallaes
0:26:37
03:58
47
MARTINEZ VIVES, LUIS
13
Senior Masc
C. A. Cametes Spat
0:26:42
03:59
48
POQUET GINESTAR, AITOR
14
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:26:48
04:00
49
CUELLO PERELLO, FEDERICO
15
Senior Masc
C. A. La Xara
0:26:53
04:01
50
TENA FUERTES, ALEXIS
16
Senior Masc
Independent
0:26:54
04:01
51
VIDAL BATALLER, JOSE
24
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
0:26:55
04:01
52
MILLET VILA, MªCARMEN
1
Senior Fem
C. A. Safor - Cafemax
0:26:55
04:01
53
CUELLO SANTACREU, JUAN FRANCISCO
17
Senior Masc
Independent
0:26:57
04:01
54
DI TRANA, MARCO
25
Veterans A Mas
C. A. Dianium
0:27:04
04:02
55
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
18
Senior Masc
Independent
0:27:05
04:03
56
CASTELLA APARISI, JESUS
19
Senior Masc
C. A. Safor - Cafemax
0:27:05
04:03
57
COMPANY PUIG, PASCUAL
9
Veterans B Mas
Independent
0:27:06
04:03
58
MASANET SANCHO, GERARDO
26
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:27:07
04:03
59
OLLER JULIA, FRANCISCO ABEL
27
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:27:10
04:03
60
DONDERIS SERRA, JAIME
28
Veterans A Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:27:11
04:03
61
ENGUIX SANCHO, JOSE
29
Veterans A Mas
C. A. La Valldigna
0:27:12
04:04
62
IVARS GINER, FRANCISCO
3
Veterans C Mas
Independent
0:27:13
04:04
63
AIBAR BALLESTER, DAVID
30
Veterans A Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:27:14
04:04
64
FERNANDEZ OLIVER, FRANCISCO JAVIER
31
Veterans A Mas
C. A. Cap i Cua
0:27:15
04:04
65
MUÑOZ TORREGROSA, EMILI
32
Veterans A Mas
Independent
0:27:20
04:05
66
FERRER BALLESTER, MIGUEL
20
Senior Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:27:23
04:05
67
MORA PEREZ, JORGE
21
Senior Masc
Independent
0:27:24
04:05
68
MUÑOZ GONZÁLEZ, MIRIAM
2
Senior Fem
Independent
0:27:27
04:06
69
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
33
Veterans A Mas
C. de Rem Denia
0:27:33
04:07
70
ALBORCH, PEPE
34
Veterans A Mas
Independent
0:27:41
04:08
72
MORATAL OLASO, ROBERTO
35
Veterans A Mas
Independent
0:27:43
04:08
73
LLORCA VERDÚ, MANUEL
36
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
0:27:45
04:09
74
ABELLAN MORENO, SINDO
37
Veterans A Mas
Independent
0:27:46
04:09
75
SERRANO ESPINAR, JAVIER
10
Veterans B Mas
C. A. l' Espenta
0:27:47
04:09
76
GARCIA ROSELLÓ, JOAN
22
Senior Masc
C. A. Cametes Spat
0:27:53
04:10
77
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
23
Senior Masc
C. A. Corremundos
0:27:53
04:10
78
SALVA TORRES, JAIME
24
Senior Masc
C. A. Gata
0:27:54
04:10
79
TORRES PALACIOS, JUAN BAUTISTA
25
Senior Masc
Independent
0:27:55
04:10
80
GILABERT GOMIS, JOSE
26
Senior Masc
C. A. Ondara
0:27:57
04:10
81
MORATA VIDAL, DAVID
38
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:27:58
04:10
82
MONFORT GASENT, EDUARDO
27
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:27:58
04:11
83
GILABERT ORTIZ, ANDRES
28
Senior Masc
C. A. Benidorm
0:27:58
04:11
84
FAUS PASTOR, JOSEP
29
Senior Masc
C. Córrer El Garbí
0:28:01
04:11
85
PISTONI DURÁN, LUIS
11
Veterans B Mas
Independent
0:28:03
04:11
86
CÁNOVAS CARDONA, SERGIO
30
Senior Masc
Independent
0:28:04
04:11
87
DIEGO ROSELLO, JOSE FRANCISCO
31
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:28:05
04:12
88
SIGNES ROSELLO, FELIPE
32
Senior Masc
C. A. Gata
0:28:06
04:12
89
BLASCO GRANELL, GERARD
33
Senior Masc
Independent
0:28:06
04:12
90
MALLETT, CHRISTINA
3
Senior Fem
Independent
0:28:07
04:12
91
BRACKEZ, RUBEN
34
Senior Masc
C. A. Corremundos
0:28:08
04:12
92
ROSELLO GARCIA, PAU
35
Senior Masc
C. A. Cametes Spat
0:28:13
04:13
93
DOMENECH MARTI, TONI
39
Veterans A Mas
C. A. Ondara
0:28:15
04:13
94
PASTOR RUBIO, VICENT
36
Senior Masc
C. Ondara Tri-Esport
0:28:16
04:13
95
SESE VIVES, JOSE VICENTE
40
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:28:19
04:14
96
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
37
Senior Masc
C. A. Cametes Spat
0:28:20
04:14
97
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
41
Veterans A Mas
C. de Rem Denia
0:28:26
04:15
98
CAMBRA SANCHO, SANTIAGO
38
Senior Masc
Independent
0:28:27
04:15
99
CAMARENA NOGUERA, MIGUEL ANGEL
42
Veterans A Mas
C. de Rem Denia
0:28:28
04:15
100
HASSANI HICHAM, EL HADRY
39
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:28:29
04:15
101
FRANQUEZA ROBLES, VICENT
43
Veterans A Mas
Independent
0:28:30
04:15
102
SAPENA SEGARRA, JOSEP
12
Veterans B Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:28:32
04:16
103
FALQUET TORRES, ANTONIO
13
Veterans B Mas
C. A. l' Espenta
0:28:33
04:16
104
ALONSO PÉREZ, DANIEL
40
Senior Masc
Independent
0:28:35
04:16
105
SALELLES MATEU, VICENT
44
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
0:28:37
04:16
106
MARTIN-ALBO GARCIA DE LA REINA, ANTONIO
45
Veterans A Mas
Independent
0:28:39
04:17
107
LAHMAMI, BADREDDINE
41
Senior Masc
Independent
0:28:42
04:17
108
BUIGUES CARRIÓ, PACO
14
Veterans B Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:28:45
04:18
109
ALCOCER CUEVAS, MARIO
42
Senior Masc
Independent
0:28:46
04:18
110
ALEMANY GILABERT, VICTOR
43
Senior Masc
Independent
0:28:48
04:18
111
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO
46
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:28:50
04:18
112
MESTRE FORNES, ESTANIS
47
Veterans A Mas
C. Ondara Tri-Esport
0:28:53
04:19
113
PONS ROSELLO, VICENT
48
Veterans A Mas
Independent
0:28:54
04:19
114
GARCIA TOLSA, IVAN
44
Senior Masc
C. Córrer Piles
0:28:54
04:19
115
FORNES CARPI, XIMO
45
Senior Masc
C. A. Ondara
0:28:56
04:19
116
CABALLERO BOU, JOSE
46
Senior Masc
Independent
0:28:58
04:19
117
SEBASTIA VELLO, PAQUITO
47
Senior Masc
C. A. Xeresa
0:28:59
04:20
119
CORRAL LOPEZ, JUAN ANDRES
49
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:29:00
04:20
120
ROIG COSTA, ADOLFO
50
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:29:01
04:20
121
SALA GARCIA, MAYCA
1
Veterans A Fem
C. A. Benidorm
0:29:02
04:20
122
FERRER CASTELL, MARIA ISABEL
4
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:29:03
04:20
123
BENEYTO IBAÑEZ, RAMON
48
Senior Masc
Independent
0:29:05
04:21
124
CHELI FERRER, DIONISIO
4
Veterans C Mas
C. A. Dianium
0:29:07
04:21
125
JORRO RAMON, JORDI
49
Senior Masc
C. A. Dianium
0:29:08
04:21
126
GUITART CERVERA, PACO
51
Veterans A Mas
Independent
0:29:08
04:21
127
SÁNCHEZ SAU, CARLOS
50
Senior Masc
Independent
0:29:08
04:21
128
FULLANA VIVES, MATÍAS
52
Veterans A Mas
Independent
0:29:09
04:21