Som Esport      
VII Volta a peu a la Font d'En Carròs
VII VOLTA A PEU A LA FONT D'EN CARRÒS
DESQUALIFICACIONS:
Dorsal 903: Home corrent amb dorsal de Dona.
Dorsal 1337: No inscrit corrent amb dorsal de Veterà B.

TROFEU SANT VALENTÍ

Data: 20 de Febrer de 2010.
Hora: Xiquets 15.30 h | Adults 17.15 h.
Eixida i Meta: Plaça Francesc Carròs.
Distància: Prova Reina 10 Km.

Organitza: Ajuntament de la Font d'En Carròs.
Col·labora: G. Esportiu La Carena.

+ CLASSIFICACIONS >>>>>



Col·laboren:

Col·laboren amb la Volta a peu a la Font
Classificació General de la VII Volta a peu a La Font d'En Carròs

Cronometratge www.somesport.com
Següent Últim
P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T. Net
T/ Km
1
LUIS FÉLIX MARTÍNEZ GÓMEZ
1
Senior Masc
C. A. Cárnicas Serrano
0:32:13
0:32:13
03:11
2
MIGUEL ANGEL SOLIS SALGUERO
2
Senior Masc
Independent
0:33:40
0:33:40
03:20
3
EL HOUSSINE ES SEMAALI
3
Senior Masc
G.E.T.P. Running Team
0:34:02
0:34:02
03:22
4
MARC ANTONI SEGUI LAMIRANT
4
Senior Masc
Independent
0:34:35
0:34:34
03:25
5
MIGUEL VILA TORTOSA
1
Veterans A Masc
Independent
0:35:09
0:35:09
03:29
6
JUAN JOSE MARTINEZ DIAZ
2
Veterans A Masc
Independent
0:35:28
0:35:28
03:31
7
BILAL TOUIMI
5
Senior Masc
C. A. L' Alcudia
0:35:35
0:35:35
03:31
8
JUAN RA POUS PEREZ
6
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:37
0:35:36
03:31
9
MOUNIR HORMA
7
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:37
0:35:37
03:32
10
ALFONSO FRANCO MARTINEZ
3
Veterans A Masc
C. A. El Castellet
0:35:51
0:35:51
03:33
11
VICENT PLANCHA CHORRO
8
Senior Masc
C. Córrer La Llebre
0:36:23
0:36:23
03:36
12
FELIP RUBIO COTS
9
Senior Masc
C. A. l' Espenta
0:36:27
0:36:25
03:36
13
DIEGO VIDAL BATALLER
10
Senior Masc
C. Córrer El Garbí
0:36:35
0:36:34
03:37
14
JOAN GOMAR TORMO
11
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:36:49
0:36:48
03:39
15
EMILI PÉREZ SOLER
4
Veterans A Masc
C. A. Cap i Cua
0:36:50
0:36:50
03:39
16
WALID BENKHEDDA
1
Juvenil Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:51
0:36:50
03:39
17
DANIEL ROMAN CORIA
12
Senior Masc
C. Córrer Galgos
0:36:52
0:36:52
03:39
18
JOSE FRANCO MARTINEZ
5
Veterans A Masc
C. A. El Castellet
0:37:53
0:37:53
03:45
19
FERRAN ESTRUCH CAMARENA
6
Veterans A Masc
C. A. Safor
0:38:02
0:38:01
03:46
20
JUAN JOSE GIL POVEDA
7
Veterans A Masc
C. Esportiu Colivenc
0:38:10
0:38:06
03:46
21
JOSE CASANOVA FERRI
13
Senior Masc
Independent
0:38:17
0:38:16
03:47
22
JOSE ANTONIO MARIN GAY
14
Senior Masc
Independent
0:38:19
0:38:19
03:48
23
LUIS FERNÁNDEZ SÁNCHEZ
1
Veterans B Masc
C. A. Runnersworld
0:38:20
0:38:19
03:48
24
PABLO MOLIO FERRANDO
15
Senior Masc
G.E.T.P. Running Team
0:38:26
0:38:26
03:48
25
MIGUEL DE LA ENCARNACION SA
2
Veterans B Masc
Independent
0:38:35
0:38:35
03:49
26
CARLOS BORREDA LLACER
16
Senior Masc
Independent
0:38:40
0:38:38
03:50
27
MARTÍN CIVERA SÁEZ
17
Senior Masc
Independent
0:38:50
0:38:50
03:51
28
JOSE MARIA CLIMENT BELLES
18
Senior Masc
Independent
0:39:23
0:39:22
03:54
29
JOSE VIDAL BATALLER
8
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:39:26
0:39:26
03:54
30
VICENT CAMARENA AGUT
9
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:39:26
0:39:25
03:54
31
SAMUEL BERENGUER GARCIA
19
Senior Masc
Independent
0:39:26
0:39:26
03:54
32
JAVI NOGUERA PUIGCERVER
20
Senior Masc
C. A. La Xara
0:39:28
0:39:26
03:54
33
RUBEN CERROS ALMODOVAR
21
Senior Masc
C. Córrer Peus Quets
0:39:32
0:39:32
03:55
34
NICO CAMARENA GRACIA
22
Senior Masc
C. Triesport Potries
0:39:37
0:39:30
03:55
35
RICARDO MORENO CAMARASA
23
Senior Masc
C. A. Els Coixos
0:39:38
0:39:37
03:55
36
JAVIER GREGORI TORTOSA
24
Senior Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:38
0:39:37
03:55
37
JUAN VICENTE MARTINEZ MARTINEZ
3
Veterans B Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:38
0:39:37
03:55
38
CARLOS LUIS MOYA MARCILLA
25
Senior Masc
C. Córrer Galgos
0:39:42
0:39:42
03:56
39
PERE LLUIS GARCIA REIG
26
Senior Masc
G.E.T.P. Running Team
0:39:42
0:39:41
03:56
40
JOSE MANUEL LENA PEDRON
10
Veterans A Masc
C. Córrer Peus Quets
0:39:48
0:39:47
03:56
41
MIGUEL ÁNGEL CONEJERO MARTÍNEZ
27
Senior Masc
C. A. Enguera
0:39:56
0:39:51
03:57
42
MATEO LAUT LOSA
28
Senior Masc
C. A. Enguera
0:39:56
0:39:51
03:57
43
MANEL CAMARENA MURCIA
11
Veterans A Masc
Independent
0:39:58
0:39:58
03:57
44
OSCAR FERRER SALA
29
Senior Masc
Independent
0:39:59
0:39:59
03:58
45
JUAN GOMAR FRANCES
12
Veterans A Masc
C. A. Cent Cames
0:40:14
0:40:12
03:59
46
MIGUEL VELA CARMONA
13
Veterans A Masc
Independent
0:40:14
0:40:14
03:59
47
FRANCESC JOSEP GARCIA HERNANDEZ
14
Veterans A Masc
C. A. Els Coixos
0:40:21
0:40:20
04:00
48
JOSEP ANTONI JUAN MATEOS
4
Veterans B Masc
C. E. C. d'Antella
0:40:31
0:40:29
04:00
49
ADRIAN MASCARELL FAUS
30
Senior Masc
Independent
0:40:32
0:40:30
04:01
50
PACO PLANCHA CHORRO
31
Senior Masc
C. Córrer La Llebre
0:40:37
0:40:34
04:01
51
SALVADOR JAVIER SIGNES OROVAY
5
Veterans B Masc
C. A. Calygat.com
0:40:39
0:40:37
04:01
52
VICENT DE JUAN DEVESA
6
Veterans B Masc
C. A. Xe Espereu-me
0:40:40
0:40:37
04:01
53
JOSÉ R. PEIRÓ BLANCO
32
Senior Masc
C. Triesport Potries
0:40:43
0:40:35
04:01
54
LEONARDO GONZALEZ CORTIJO
33
Senior Masc
C. A. La Xara
0:40:47
0:40:44
04:02
55
DANIEL SORIANO MARTINEZ
34
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:40:49
0:40:44
04:02
56
JOSÉ ESPASA MULET
15
Veterans A Masc
C. A. Gata
0:40:51
0:40:47
04:02
57
ALBERTO CATALA JUST
35
Senior Masc
Independent
0:40:51
0:40:47
04:02
58
PABLO FERNANDEZ OLIVER
36
Senior Masc
C. A. Cap i Cua
0:40:52
0:40:42
04:02
59
SALVA LENA CLIMENT
37
Senior Masc
Independent
0:40:55
0:40:51
04:03
60
JUAN CEPEDA CALATAYUD
7
Veterans B Masc
C. A. La Rabosa
0:40:55
0:40:52
04:03
61
JESUS GAVILA MIÑANA
16
Veterans A Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:57
0:40:57
04:03
62
JUAN RA VERCHER RIPOLL
38
Senior Masc
C. Córrer La Llebre
0:41:08
0:41:08
04:04
63
DAVID MORATA VIDAL
39
Senior Masc
C. A. Cametes Spat
0:41:10
0:41:07
04:04
64
VICENTE PERELLO SIGNES
40
Senior Masc
Independent
0:41:19
0:41:18
04:05
65
ABEL SIGNES RODRIGUEZ
41
Senior Masc
C. A. La Rabosa
0:41:29
0:41:25
04:06
66
FRANCISCO IVARS GINER
8
Veterans B Masc
C. A. La Xara
0:41:31
0:41:28
04:06
67
CARLOS CERESOLA MARTINEZ
2
Juvenil Masc
E. Esportives Pedreguer
0:41:37
0:41:36
04:07
68
JOSE SALVADOR BUIGUES BAÑULS
42
Senior Masc
C. A. Corremundos
0:41:44
0:40:43
04:02
69
GERARDO IBORRA BADIA
43
Senior Masc
Independent
0:41:49
0:41:40
04:08
70
PEPE GALAN CERVERO
9
Veterans B Masc
C. A. Els Coixos
0:41:56
0:41:55
04:09
71
ALFREDO MATOSES PALACIOS
17
Veterans A Masc
C. Triatló Sueca
0:42:00
0:41:59
04:09
72
SALVADOR MORENO COSTA
44
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:42:01
0:41:59
04:09
73
JORDI ESCRIVA ROSELLO
45
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:42:02
0:42:02
04:10
74
DIEGO DUFFI LORENZO
46
Senior Masc
Independent
0:42:03
0:41:55
04:09
75
JONATHAN PIQUERAS TORRES
3
Juvenil Masc
C. A. Corbera
0:42:08
0:42:07
04:10
76
FABIAN FAUS ESCRIVA
47
Senior Masc
C. A. Safor
0:42:09
0:41:59
04:09
77
JUAN GIMENEZ PRATS
48
Senior Masc
C. A. Safor
0:42:10
0:42:02
04:10
78
JOSE VICENTE MARTINEZ JUST
49
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:42:11
0:42:08
04:10
79
VICENTE JUAN ESCRIVA ESCRIVA
50
Senior Masc
Independent
0:42:12
0:42:08
04:10
80
DAVID GARCIA MASCARELL
51
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:42:12
0:42:10
04:10
81
MANUEL MAÑEZ CORTES
18
Veterans A Masc
C. Córrer Peus Quets
0:42:14
0:42:14
04:11
82
CÉSAR PEIRÓ I SABATER
52
Senior Masc
Independent
0:42:18
0:42:18
04:11
83
FRANCISCO JAVIE SANCHEZ SORIANO
19
Veterans A Masc
C. A. La Xara
0:42:23
0:42:21
04:12
84
PABLO PERALTA SAN ROSENDO
53
Senior Masc
C. Tenis Gandia
0:42:27
0:42:13
04:11
85
GERARDO MORANT JUST
54
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:42:29
0:42:28
04:12
86
ANTONIO PASTOR FERRI
20
Veterans A Masc
C. A. Papelo
0:42:33
0:42:24
04:12
87
GUILLERMO DURA MASCARELL
55
Senior Masc
Independent
0:42:34
0:42:28
04:12
88
SALVADOR FABRA SANJAIME
21
Veterans A Masc
C. A. Cent Cames
0:42:34
0:42:29
04:12
89
JUAN SENDRA GINER
56
Senior Masc
C. A. Ondara
0:42:35
0:42:30
04:12
90
JOSE ANTONIO GARCIA VIDAL
22
Veterans A Masc
Independent
0:42:37
0:42:29
04:12
91
SALVA MONZO FUSTER
23
Veterans A Masc
C. A. Anant Anant Fas Camí
0:42:46
0:42:45
04:14
92
VICENT BOSCA MARTI
24
Veterans A Masc
C. A. Corbera
0:42:47
0:42:43
04:14
93
XAVIER SERRA VALLÈS
25
Veterans A Masc
Independent
0:42:50
0:42:42
04:14
94
JESÚS PONS I MARÍ
57
Senior Masc
C. A. Safor
0:42:50
0:42:50
04:14
95
JULIAN SAIZ MARTINEZ
58
Senior Masc
Independent
0:42:53
0:42:44
04:14
96
JUAN ESCRIVA CANET
59
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:42:55
0:42:54
04:15
97
DANIEL LÓPEZ AVILÉS
60
Senior Masc
Independent
0:43:03
0:42:50
04:14
98
CLEMENTE MEDINA RUIZ
10
Veterans B Masc
A. J. O. S. Xàtiva
0:43:04
0:43:02
04:16
99
JUAN ANTONIO BENAVENT TOMAS
26
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:43:09
0:43:08
04:16
100
JUANVI CANET BENAVENT
61
Senior Masc
Independent
0:43:11
0:43:08
04:16

    Som Esport | Disseny Web Som Esport | Dorsals | Arcs de Meta | Gestió d'inscripcions