Som Esport      
VII Volta a peu a la Font d'En Carròs
VII VOLTA A PEU A LA FONT D'EN CARRÒS
DESQUALIFICACIONS:
Dorsal 903: Home corrent amb dorsal de Dona.
Dorsal 1337: No inscrit corrent amb dorsal de Veterà B.

TROFEU SANT VALENTÍ

Data: 20 de Febrer de 2010.
Hora: Xiquets 15.30 h | Adults 17.15 h.
Eixida i Meta: Plaça Francesc Carròs.
Distància: Prova Reina 10 Km.

Organitza: Ajuntament de la Font d'En Carròs.
Col·labora: G. Esportiu La Carena.

+ CLASSIFICACIONS >>>>>



Col·laboren:

Col·laboren amb la Volta a peu a la Font
Classificació General de la VII Volta a peu a La Font d'En Carròs

Cronometratge www.somesport.com
Primer Anterior
P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T. Net
T/ Km
601
ANTONIO ARLANDIS MARTI
78
Veterans B Masc
C. A. Benissa
0:58:47
0:58:19
05:46
602
JAVIER TEN GAYA
266
Senior Masc
Independent
0:58:52
0:58:46
05:49
603
TERESA SANCHIS GARCIA
21
Veterans B Fem
Independent
0:58:53
0:58:53
05:50
604
TONI CHULIA FLUIXA
267
Senior Masc
C. A. Xeresa
0:58:59
0:58:53
05:50
605
VICENT COGOLLOS LLINARES
268
Senior Masc
C. A. Xeresa
0:59:06
0:58:52
05:50
606
PAULINO CANO GARCIA
79
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:59:09
0:58:45
05:49
607
MERCEDES CARBONELL FERRANDO
22
Veterans B Fem
C. A. Xeresa
0:59:09
0:58:45
05:49
608
XIMO SANJUAN BATALLER
171
Veterans A Masc
C. A. Cent Cames
0:59:17
0:59:00
05:50
609
SARI ROSELLO MARTORELL
23
Veterans B Fem
C. Córrer Peus Quets
0:59:23
0:59:14
05:52
610
CAMILO LLORENS VIDAL
269
Senior Masc
C. A. Llops Villalonga
0:59:28
0:59:21
05:53
611
SILVIA PUIG MORALES
38
Veterans A Fem
Independent
0:59:28
0:59:21
05:53
612
INMACULADA ORTELLS RAMON
24
Veterans B Fem
C. Córrer Peus Quets
0:59:29
0:59:19
05:52
613
MARIANO RAMOS SALMERON
172
Veterans A Masc
Independent
0:59:47
0:59:17
05:52
614
JOSE JUAN BADIA TERCERO
173
Veterans A Masc
Independent
0:59:47
0:59:17
05:52
615
RAFAEL FUSTER GARCIA
270
Senior Masc
Independent
0:59:48
0:59:18
05:52
616
JUANA VTA GINESTAR NOGUERA
39
Veterans A Fem
C. A. Ondara
0:59:48
0:59:42
05:55
617
MIGUEL ANGEL CANTERO CABALLERO
271
Senior Masc
Independent
0:59:48
0:59:31
05:54
618
BEATRIZ BATALLER GIL
40
Veterans A Fem
Independent
0:59:51
0:59:33
05:54
619
VICENTE COLL GARCIA
272
Senior Masc
C. A. Rotova
0:59:51
0:59:32
05:54
620
ANTONIO CABANILLES MARTI
174
Veterans A Masc
Independent
0:59:51
0:59:32
05:54
621
JUAN ANTONIO ENRI HIDALGO
175
Veterans A Masc
Independent
0:59:52
0:59:31
05:54
622
FRANCISCO MOMPARLER CAMARENA
80
Veterans B Masc
C. A. l' Espenta
0:59:52
0:59:41
05:55
623
JUAN LUIS VISTOS VERCHER
81
Veterans B Masc
C. Córrer Peus Quets
0:59:58
0:59:36
05:54
624
MAITE ALIAGA MORELL
25
Veterans B Fem
C. Córrer Peus Quets
0:59:58
0:59:49
05:55
625
ALFREDO MORANT APARISI
82
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
1:00:16
0:59:57
05:56
626
VICENTE ESPI BATALLER
176
Veterans A Masc
Independent
1:00:20
0:59:59
05:56
627
PURA PERIS CUÑAT
41
Veterans A Fem
Independent
1:00:31
1:00:19
05:58
628
RAFA BENAVENT OLTRA
273
Senior Masc
C. Córrer La Llebre
1:00:31
1:00:19
05:58
629
RAUL FORT AGUSTIN
274
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
1:00:33
1:00:30
05:59
630
ANTONIO ACEBRÓN MARTÍNEZ
83
Veterans B Masc
C. Córrer Galgos
1:00:46
1:00:32
06:00
631
JOAQUIN MORCILLO ALEJO
177
Veterans A Masc
Independent
1:00:51
1:00:23
05:59
632
ALEJANDRO BURGOS MORALES
178
Veterans A Masc
C. A. Xeresa
1:00:57
1:00:42
06:01
633
MARIBEL PALAO I MONTOYA
42
Veterans A Fem
Independent
1:00:57
1:00:44
06:01
634
EVA MARIA DAVIU PELLICER
43
Veterans A Fem
C. A. Xeresa
1:00:57
1:00:43
06:01
635
ANTONIO FRANCIS ARLANDIS FERRAGUD
179
Veterans A Masc
C. A. Xeresa
1:00:57
1:00:43
06:01
636
MARIA BAÑULS PEREZ
22
Senior Fem
C. Córrer El Garbí
1:01:04
1:00:38
06:00
637
JOSELA ESTRUCH OLASO
44
Veterans A Fem
C. A. Main curses.com
1:01:08
1:00:48
06:01
638
JESÚS SOLIVA PÉREZ
180
Veterans A Masc
C. A. Main curses.com
1:01:08
1:00:49
06:01
639
JOSE BLANQUER GIMENEZ
84
Veterans B Masc
Independent
1:01:15
1:01:15
06:04
640
LUIS ISNARDO BARBERO
275
Senior Masc
Independent
1:01:19
1:00:49
06:01
641
MARISA MARTI NOVELL
45
Veterans A Fem
Independent
1:02:10
1:01:49
06:07
642
JOSE CASTELLO APARISI
181
Veterans A Masc
Independent
1:02:10
1:01:49
06:07
643
MANUEL ALBERCA VALENTIN
85
Veterans B Masc
Independent
1:02:11
1:01:55
06:08
644
FRANCISCO FRANCO PINA
86
Veterans B Masc
C. Córrer Galgos
1:02:45
1:02:35
06:12
645
FRANCISCO JAVIE QUESADA GOMEZ
276
Senior Masc
Independent
1:03:00
1:02:35
06:12
646
ERNESTO PERELLO TALENS
182
Veterans A Masc
C. A. Cent Cames
1:03:02
1:02:59
06:14
647
DELIA MIRET GARCIA
2
Juvenil Fem
Independent
1:03:17
1:02:41
06:12
648
VICTOR FORNET TORMO
277
Senior Masc
Independent
1:03:18
1:02:43
06:13
649
ROSA ANA ROS PUCHADES
26
Veterans B Fem
Independent
1:03:25
1:03:11
06:15
650
JOSE MARTINEZ DE LOS MOZO
183
Veterans A Masc
Independent
1:03:25
1:03:11
06:15
651
JUAN FRANCISCO CASTELLO GARCIA
278
Senior Masc
Independent
1:03:44
1:03:30
06:17
652
MARIA MAR LEON AMADOR
46
Veterans A Fem
Independent
1:03:44
1:03:30
06:17
653
MAYTE VALLS GOMEZ
47
Veterans A Fem
Independent
1:04:09
1:03:55
06:20
654
CARLOS BARCHIN MONTEAGUDO
184
Veterans A Masc
Independent
1:04:09
1:03:55
06:20
655
JOAN SANCHIS CASTELLÓ
279
Senior Masc
C. Córrer El Garbí
1:04:33
1:04:01
06:20
656
VICENT VILA VILA
87
Veterans B Masc
C. A. La Rabosa
1:04:39
1:04:20
06:22
657
CARLOS YAGO GARRIGUES
185
Veterans A Masc
C. A. La Rabosa
1:04:39
1:04:16
06:22
658
BLANCA JUST INSA
23
Senior Fem
Independent
1:04:52
1:04:23
06:22
659
JOSE CERRATO GIL
88
Veterans B Masc
C. A. Safor
1:05:07
1:05:06
06:27
660
DAVINIA BAUTISTA VILLASCUSA
3
Juvenil Fem
Independent
1:05:23
1:05:05
06:27
661
MANOLI MANZANO ROMERO
48
Veterans A Fem
Independent
1:06:01
1:05:39
06:30
662
LOURDES ANDRES FUSTER
49
Veterans A Fem
Independent
1:06:26
1:06:17
06:34
663
CELIA DEUSA PASTOR
50
Veterans A Fem
C. Córrer El Garbí
1:06:26
1:06:17
06:34
664
PEPE HERVAS GONZALEZ
89
Veterans B Masc
Independent
1:07:31
1:07:20
06:40
665
CATALINA CHILLIDA CARREÑO
51
Veterans A Fem
Independent
1:07:36
1:07:19
06:40
666
FRANCISCO LUIS SUÑER ROMERO
186
Veterans A Masc
Independent
1:07:37
1:07:19
06:40
667
ANASTASIO AMOROS NACHER
280
Senior Masc
C. A. Atzeneta
1:08:16
1:08:00
06:44
668
INES VILA GIMENEZ
52
Veterans A Fem
C. A. Atzeneta
1:08:16
1:08:00
06:44
669
JUAN CARLOS GINER PEREZ
281
Senior Masc
Independent
1:11:45
1:11:20
07:04
670
ELENA NOVELL BLANCO
24
Senior Fem
Independent
1:11:45
1:11:20
07:04
671
MARIA JOSÉ CABALLERO RICO
25
Senior Fem
Independent
1:12:23
1:12:02
07:08
672
EVA LÓPEZ ALCOLEA
26
Senior Fem
Independent
1:12:28
1:12:06
07:08
673
JULIA OLIVARES MARTÍNEZ
53
Veterans A Fem
Independent
1:12:29
1:12:00
07:08
674
NACHO OLIVARES MARTINEZ
282
Senior Masc
Independent
1:12:29
1:12:00
07:08

    Som Esport | Disseny Web Som Esport | Dorsals | Arcs de Meta | Gestió d'inscripcions