Som Esport      
VII Volta a peu a la Font d'En Carròs
VII VOLTA A PEU A LA FONT D'EN CARRÒS
DESQUALIFICACIONS:
Dorsal 903: Home corrent amb dorsal de Dona.
Dorsal 1337: No inscrit corrent amb dorsal de Veterà B.

TROFEU SANT VALENTÍ

Data: 20 de Febrer de 2010.
Hora: Xiquets 15.30 h | Adults 17.15 h.
Eixida i Meta: Plaça Francesc Carròs.
Distància: Prova Reina 10 Km.

Organitza: Ajuntament de la Font d'En Carròs.
Col·labora: G. Esportiu La Carena.

+ CLASSIFICACIONS >>>>>



Col·laboren:

Col·laboren amb la Volta a peu a la Font
Classificació General de la VII Volta a peu a La Font d'En Carròs

Cronometratge www.somesport.com
Primer Anterior Següent Últim
P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T. Net
T/ Km
101
CARLOS MORATAL TURLEQUE
27
Veterans A Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:43:13
0:43:13
04:17
102
TOMAS GONZALEZ PUIG
0
No inscrit
Independent
0:43:15
0:43:08
04:16
103
JOSE ANTONIO FAJARDO ARLANDIS
28
Veterans A Masc
Independent
0:43:16
0:43:00
04:15
104
SALVADOR MERI FLUIXA
11
Veterans B Masc
Independent
0:43:16
0:43:12
04:17
105
JAVIER CHAVELI DONET
62
Senior Masc
G. A. S. El Mussol Barx
0:43:20
0:43:15
04:17
106
DAVID ESCRIVÀ MIRET
63
Senior Masc
C. A. Safor
0:43:21
0:43:13
04:17
107
JOSE ENGUIX SANCHO
29
Veterans A Masc
C. A. La Valldigna
0:43:22
0:43:20
04:17
108
DIONISIO CHELI FERRER
12
Veterans B Masc
C. A. Dianium
0:43:25
0:43:22
04:18
109
JOSE GARCIA MONTAVA
64
Senior Masc
Independent
0:43:29
0:43:27
04:18
110
FELIPE FAYOS BATALLER
4
Juvenil Masc
Independent
0:43:30
0:43:29
04:18
111
FRANCISCO JAVIE PEIDRO PAYA
30
Veterans A Masc
Independent
0:43:34
0:43:31
04:19
112
MIQUEL CASTELLÀ VICIANO
65
Senior Masc
C. A. Les Senilleres
0:43:38
0:43:32
04:19
113
JUAN CARLOS AGUILAR VINUESA
66
Senior Masc
C. A. Vila de Paterna
0:43:40
0:43:17
04:17
114
GONZALO TORRO PENADES
67
Senior Masc
Independent
0:43:42
0:43:41
04:20
115
ANTONI CUESTA MORENO
68
Senior Masc
C. A. Pindaro Joma
0:43:47
0:43:41
04:20
116
EMILIO POZUELO CHOLBI
69
Senior Masc
Independent
0:43:48
0:43:34
04:19
117
JOSE FERRANDO TALENS
31
Veterans A Masc
Independent
0:43:56
0:43:46
04:20
118
JAIME OLTRA BENAVENT
70
Senior Masc
Independent
0:43:57
0:43:46
04:20
119
RICARDO PELLICER SIFRE
32
Veterans A Masc
Independent
0:43:58
0:43:58
04:21
120
IVAN BISQUERT CARDONA
71
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:43:59
0:43:48
04:20
121
RAFA TAVALLO BALBASTRE
72
Senior Masc
C. A. Safor
0:44:08
0:44:05
04:22
122
OLIVIA PEIRO SABATER
1
Veterans A Fem
C. A. Safor
0:44:08
0:44:05
04:22
123
BERNAT BRETO DIAZ
33
Veterans A Masc
Independent
0:44:14
0:44:08
04:22
124
JAVIER MONCHO APARISI
34
Veterans A Masc
Independent
0:44:17
0:43:56
04:21
125
VICENT RUBIO RIBERA
13
Veterans B Masc
C. A. Cent Peus
0:44:19
0:44:15
04:23
126
RAFA SANCHIS IBAÑEZ
73
Senior Masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:44:20
0:44:12
04:23
127
RAFAEL FERRANDO ASENSI
74
Senior Masc
Independent
0:44:23
0:44:11
04:22
128
ANDRES PEREZ IZQUIERDO
35
Veterans A Masc
Independent
0:44:25
0:44:06
04:22
129
STANIS MILLET FUSTER
14
Veterans B Masc
C. A. Destilerias Ferri
0:44:26
0:44:24
04:24
130
FIDEL HERNANDEZ HERNANDEZ
36
Veterans A Masc
Independent
0:44:28
0:44:18
04:23
131
JOSE LUIS LOPEZ MUÑOZ
37
Veterans A Masc
C. A. Papelo
0:44:31
0:44:21
04:23
132
JOSE MARIA TOHARIA DE LA TORRE
38
Veterans A Masc
C. A. Papelo
0:44:31
0:44:21
04:23
133
JOSE CARLOS CALDERON PEREZ
39
Veterans A Masc
Independent
0:44:31
0:44:25
04:24
134
AUSIAS MARCH ESCUDERO
75
Senior Masc
C. A. Safor
0:44:33
0:44:27
04:24
135
FERNANDO ROCHER SASTRE
40
Veterans A Masc
C. A. Safor
0:44:33
0:44:30
04:24
136
VICENT BOSCÀ BALONGA
15
Veterans B Masc
C. A. Safor
0:44:33
0:44:32
04:25
137
ANA ALBEROLA PUIGCERVER
1
Senior Fem
Independent
0:44:39
0:44:35
04:25
138
SANTI LLACER GADEA
76
Senior Masc
Independent
0:44:39
0:44:35
04:25
139
JOSE VICENTE MILLET CALAFAT
77
Senior Masc
Independent
0:44:39
0:44:35
04:25
140
JUAN BAUTISTA BAÑULS PINEDA
41
Veterans A Masc
C. A. Corremundos
0:44:47
0:43:45
04:20
141
RAFA FERRI VIDAL
78
Senior Masc
C. A. L' Olleria
0:44:49
0:44:39
04:25
142
ANDRES VILLANUEVA MATOSES
16
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:44:50
0:44:47
04:26
143
JOSE VTE CLOQUELL RIPOLL
42
Veterans A Masc
C. A. Safor
0:44:51
0:44:45
04:26
144
NATXO BENITEZ PASCUAL
5
Juvenil Masc
C. Triesport Potries
0:44:53
0:44:44
04:26
145
RAÚL ORTIZ RIVAS
79
Senior Masc
C. Córrer El Garbí
0:44:55
0:44:49
04:26
146
JOSE JUAN FERRER CAMARENA
80
Senior Masc
C. A. Llops Villalonga
0:44:56
0:44:50
04:26
147
TEÓFILO LÓPEZ ATIÉNZAR
81
Senior Masc
C. Córrer El Garbí
0:44:56
0:44:39
04:25
148
FERNANDO MONZO MOMPARLER
82
Senior Masc
Independent
0:44:56
0:44:48
04:26
149
FERNANDO ABALDE ARGOLO
83
Senior Masc
C. Córrer No Torne Més
0:44:59
0:44:53
04:27
150
FABIAN FUSTER MORATAL
43
Veterans A Masc
C. A. Destilerias Ferri
0:45:02
0:44:59
04:27
151
ALEX PAVIA CHAFER
84
Senior Masc
C. A. Franjuan Xàtiva
0:45:03
0:44:56
04:27
152
VICENT MENGUAL CAUDELI
6
Juvenil Masc
C. A. Safor
0:45:07
0:45:06
04:28
153
VICENT MENGUAL SERRA
44
Veterans A Masc
C. A. Safor
0:45:07
0:45:06
04:28
154
JESUS UBEDA FERRERO
45
Veterans A Masc
C. A. Franjuan Xàtiva
0:45:09
0:44:58
04:27
155
FRANCISCO CIVICO JURADO
17
Veterans B Masc
Independent
0:45:10
0:44:47
04:26
156
ANDREU MONTILLA MILLET
85
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:45:10
0:45:08
04:28
157
SALVA ESCRIVA ESCRIVA
86
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:45:10
0:44:44
04:26
158
JORGE HERNÁNDEZ TALENS
87
Senior Masc
Independent
0:45:11
0:45:09
04:28
159
JUAN PEDRO SOLER MENDEZ
88
Senior Masc
Independent
0:45:11
0:45:07
04:28
160
LAURA HERRERA PEREZ
2
Senior Fem
C. A. Cárnicas Serrano
0:45:17
0:45:14
04:29
161
VICENTE RAMON BELDA VILA
89
Senior Masc
C. A. Alzira
0:45:20
0:45:20
04:29
162
FRANCISCO JOSÉ MORANT PANIAGUA
90
Senior Masc
Independent
0:45:27
0:45:19
04:29
163
PATRICIO LOPEZ FRANCO
46
Veterans A Masc
Independent
0:45:27
0:45:09
04:28
164
JAIME DONDERIS SERRA
91
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:45:32
0:45:08
04:28
165
CARLOS SANCHIS MESTRE
18
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:45:33
0:45:23
04:30
166
MARINA IRENE USHIÑA NARANJO
1
Veterans B Fem
C. A. Promesas Villena
0:45:37
0:45:37
04:31
167
RAMON DOMINGUEZ MOYA
47
Veterans A Masc
Independent
0:45:37
0:45:30
04:30
168
JORGE FRANCES MARTI
92
Senior Masc
Independent
0:45:37
0:45:15
04:29
169
JOSE LEONIDAS QUILLUPANGUI CHULCA
19
Veterans B Masc
Independent
0:45:37
0:45:37
04:31
170
ANTONIO REQUENA LOPEZ
93
Senior Masc
C. A. Papelo
0:45:37
0:45:27
04:30
171
PACO MAS MATOSES
48
Veterans A Masc
C. Tenis Gandia
0:45:39
0:45:23
04:30
172
VICENTE ESCRIVA ADROVER
94
Senior Masc
C. Tenis Gandia
0:45:39
0:45:23
04:30
173
CESAR GARCÍA HERNANDEZ
95
Senior Masc
C. Tenis Gandia
0:45:39
0:45:25
04:30
174
ROBERTO VILLALBA SERRADOR
49
Veterans A Masc
C. Córrer Galgos
0:45:40
0:45:29
04:30
175
JOSÉ PASCUAL HERNÁNDEZ FARINÓS
50
Veterans A Masc
C. Córrer Galgos
0:45:41
0:45:30
04:30
176
JOSE ANTONIO CARMONA PEREZ
96
Senior Masc
C. Córrer El Garbí
0:45:45
0:45:32
04:30
177
SERGI MONZONÍS CARDONA
97
Senior Masc
Independent
0:45:45
0:45:39
04:31
178
JOSE LUIS GASPAR RAMOS
98
Senior Masc
Independent
0:45:50
0:45:45
04:32
179
DIEGO MONTAGUT DE LAMO
7
Juvenil Masc
Independent
0:45:51
0:45:43
04:32
180
GERMAN CODINA PEREZ
99
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:45:56
0:45:48
04:32
181
VICENTE JOSE MIÑANA GINER
20
Veterans B Masc
C. A. Calygat.com
0:45:56
0:45:54
04:33
182
JUAN SANCHEZ FUENLLANA
51
Veterans A Masc
C. A. Gata
0:45:59
0:45:53
04:33
183
AMANDA FLECTHER
2
Veterans B Fem
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:46:03
0:46:02
04:33
184
PAUL FLETCHER
21
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:46:03
0:46:01
04:33
185
RAUL PASTOR GOSP
100
Senior Masc
Independent
0:46:05
0:45:34
04:31
186
JUAN RAMON BLANCO MARTÍ
101
Senior Masc
C. A. Llops Villalonga
0:46:09
0:46:01
04:33
187
JUAN ZACARES VILA
102
Senior Masc
C. A. A la Marxeta
0:46:11
0:46:03
04:34
188
ANABEL ESTEVE ARDID
2
Veterans A Fem
C. Córrer El Garbí
0:46:17
0:46:06
04:34
189
FERNANDO SERVER ESPIN
103
Senior Masc
C. A. Ondara
0:46:18
0:46:09
04:34
190
VICTOR SAPENA SERRA
104
Senior Masc
C. A. La Xara
0:46:18
0:46:11
04:34
191
VICENT MARTINEZ PELLICER
105
Senior Masc
Independent
0:46:19
0:46:15
04:35
192
GERARDO ESCRIVA ESCRIVA
106
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:46:19
0:46:16
04:35
193
DAVID IZQUIERDO MARI
107
Senior Masc
Independent
0:46:24
0:46:10
04:34
194
IVAN FERRI ALONSO
108
Senior Masc
Independent
0:46:25
0:45:58
04:33
195
ANGEL POVEDA HARO
22
Veterans B Masc
C. A. La Xara
0:46:26
0:46:21
04:35
196
DANIEL MOSCARDÓ ARLANDIS
109
Senior Masc
C. A. Xeresa
0:46:31
0:46:25
04:36
197
SALVADOR REVERT ESCRIVA
52
Veterans A Masc
C. A. Xeresa
0:46:31
0:46:26
04:36
198
JOSÉ GÓMEZ INSA
53
Veterans A Masc
C. A. Xeresa
0:46:31
0:46:27
04:36
199
IGNACIO ROELAS TRIVIÑO
23
Veterans B Masc
Independent
0:46:31
0:46:27
04:36
200
SUSI EHLE
3
Veterans A Fem
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:46:36
0:46:27
04:36

    Som Esport | Disseny Web Som Esport | Dorsals | Arcs de Meta | Gestió d'inscripcions