Som Esport      
VII Volta a peu a la Font d'En Carròs
VII VOLTA A PEU A LA FONT D'EN CARRÒS
DESQUALIFICACIONS:
Dorsal 903: Home corrent amb dorsal de Dona.
Dorsal 1337: No inscrit corrent amb dorsal de Veterà B.

TROFEU SANT VALENTÍ

Data: 20 de Febrer de 2010.
Hora: Xiquets 15.30 h | Adults 17.15 h.
Eixida i Meta: Plaça Francesc Carròs.
Distància: Prova Reina 10 Km.

Organitza: Ajuntament de la Font d'En Carròs.
Col·labora: G. Esportiu La Carena.

+ CLASSIFICACIONS >>>>>



Col·laboren:

Col·laboren amb la Volta a peu a la Font
Classificació General de la VII Volta a peu a La Font d'En Carròs

Cronometratge www.somesport.com
Primer Anterior Següent Últim
P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T. Net
T/ Km
201
RAFA TARRASÓ ESCRIVÁ
54
Veterans A Masc
C. A. Safor
0:46:36
0:46:33
04:37
202
CHIMO CANET FERRER
55
Veterans A Masc
C. A. Safor
0:46:37
0:46:33
04:37
203
ENRIQUE VANACLOCHA BONET
110
Senior Masc
C. A. Els Coixos
0:46:44
0:46:40
04:37
204
JAVIER MORENO LOPEZ
56
Veterans A Masc
C. A. Els Coixos
0:46:44
0:46:41
04:37
205
NURIA MOYA NEGRE
4
Veterans A Fem
C. A. Mohicanos La Pobla
0:46:44
0:46:43
04:38
206
EMILIO GARCIA DOMENCHS
24
Veterans B Masc
Independent
0:46:44
0:46:33
04:37
207
GERARDO IBORRA CARDONA
25
Veterans B Masc
C. Córrer Peus Quets
0:46:48
0:46:46
04:38
208
ANA FUSTER MESTRE
5
Veterans A Fem
C. A. l' Espenta
0:46:50
0:46:42
04:37
209
JOAQUIN SAVALL IBIZA
26
Veterans B Masc
C. A. l' Espenta
0:46:50
0:46:41
04:37
210
DAVID MARCO ANSUATEGUI
111
Senior Masc
Independent
0:46:54
0:46:39
04:37
211
LOUISA AMBLER
3
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:46:55
0:46:51
04:38
212
GUSTAVO ALEIXANDRE BADIA
57
Veterans A Masc
C. A. Cent Peus
0:46:55
0:46:43
04:38
213
ALFONSO SAMPEDRO GADEA
112
Senior Masc
C. A. La Xara
0:46:56
0:46:50
04:38
214
JAVIER MARÍN SARRIÓN
27
Veterans B Masc
C. A. Enguera
0:47:00
0:46:49
04:38
215
RAMON GREGORI ESTEVE
58
Veterans A Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:47:01
0:46:45
04:38
216
JAUME LLAMBIES MORERA
113
Senior Masc
Independent
0:47:01
0:46:44
04:38
217
VICENT CATALA FERRANDO
114
Senior Masc
Independent
0:47:02
0:46:55
04:39
218
MANUEL VIDAL CANET
115
Senior Masc
C. A. Cent Cames
0:47:02
0:46:55
04:39
219
BERNARDO ESTEVE MONTANER
116
Senior Masc
C. A. Cent Cames
0:47:03
0:47:03
04:40
220
CARLES V. MENGUAL COTS
59
Veterans A Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:47:03
0:46:46
04:38
221
CECILIA GALVAN SORIANO
4
Veterans B Fem
C. A. Cárnicas Serrano
0:47:08
0:47:07
04:40
222
SALVADOR JUST MORENO
117
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:47:09
0:47:03
04:40
223
SERGI GAMEZ LOPEZ
118
Senior Masc
Independent
0:47:13
0:47:02
04:39
224
DAVID FERNANDEZ TERRADES
119
Senior Masc
Independent
0:47:16
0:46:47
04:38
225
RUBEN GOMAR TORMO
120
Senior Masc
C. A. Cent Cames
0:47:16
0:47:01
04:39
226
JORGE MOLL ALBELDA
121
Senior Masc
Independent
0:47:18
0:47:10
04:40
227
JOSE ABARCA FALGAS
60
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:47:22
0:47:10
04:40
228
JORDI MARTÍ PELLICER
122
Senior Masc
C. Córrer El Garbí
0:47:23
0:47:18
04:41
229
JOSE PEIRO CHAVELI
61
Veterans A Masc
C. A. La Valldigna
0:47:24
0:47:15
04:41
230
MANUEL GASCON TUR
123
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:47:29
0:47:13
04:40
231
MARIO FERNANDEZ MORENO
62
Veterans A Masc
C. A. Mohicanos La Pobla
0:47:29
0:47:29
04:42
232
JORGE PONS RIBES
124
Senior Masc
C. A. Cap i Cua
0:47:30
0:47:16
04:41
233
JOSE PASTOR SAMPEDRO
125
Senior Masc
C. A. La Xara
0:47:34
0:47:28
04:42
234
JOSE SANTAMARIA VIDAL
63
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:47:34
0:47:32
04:42
235
EDELMIRO VILLAR SANCHO
126
Senior Masc
C. A. Ondara
0:47:34
0:47:27
04:42
236
ALMUDENA SÁNCHEZ FERNANDEZ
6
Veterans A Fem
C. A. Cap i Cua
0:47:37
0:47:32
04:42
237
JOSÉ JAVIER VALERA GÓMEZ
127
Senior Masc
C. A. Cap i Cua
0:47:37
0:47:32
04:42
238
HILARIO VILLANUEVA CLIMENT
128
Senior Masc
Independent
0:47:40
0:47:36
04:43
239
IMMA PRATS PEIRÓ
3
Senior Fem
Independent
0:47:40
0:47:37
04:43
240
RAMON VILLAR DE LA DUEÑA
64
Veterans A Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:47:45
0:47:44
04:44
241
AGUSTIN GUERRERO CORCOLES
28
Veterans B Masc
Independent
0:47:47
0:47:36
04:43
242
DOMINGO GRANJO CALDERON
29
Veterans B Masc
Independent
0:47:49
0:47:46
04:44
243
ABEL ESCRIHUELA SOLER
129
Senior Masc
C. Córrer La Llebre
0:47:51
0:47:48
04:44
244
SALVADOR PALOMARES MONTAGUD
130
Senior Masc
C. Córrer La Llebre
0:47:51
0:47:49
04:44
245
OSCAR ROVIRA CASANOVA
131
Senior Masc
Independent
0:47:58
0:47:41
04:43
246
CARLES VALENTINES PEREZ
132
Senior Masc
Independent
0:47:59
0:47:41
04:43
247
ALBERTO MARTIN BALLESTEROS
133
Senior Masc
Independent
0:47:59
0:47:39
04:43
248
FRANCISCO JOSE CLIMENT MARTINEZ
134
Senior Masc
C. A. Main curses.com
0:48:02
0:47:42
04:43
249
MIGUEL ANGEL CAMARENA NOGUERA
135
Senior Masc
C. de Rem Denia
0:48:03
0:47:45
04:44
250
DAVID FUSTER MILLET
136
Senior Masc
Independent
0:48:03
0:48:01
04:45
251
JESUS CALAFAT PASTOR
65
Veterans A Masc
C. A. Anant Anant Fas Camí
0:48:05
0:47:48
04:44
252
MANUEL CARRASCOSA BENGOCHEA
137
Senior Masc
Independent
0:48:05
0:47:45
04:44
253
OSCAR ALEMANY VERCHER
138
Senior Masc
Independent
0:48:06
0:47:50
04:44
254
GUILLERMO SANTAMARIA MARTIN
139
Senior Masc
Independent
0:48:09
0:48:05
04:46
255
ENRIQUE ANGEL FOSATI BURGALS
140
Senior Masc
Independent
0:48:10
0:47:49
04:44
256
LORENZO ROSELLÓ GÓMEZ
30
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:48:10
0:48:06
04:46
257
JOSE CAMARENA FAYOS
31
Veterans B Masc
Independent
0:48:14
0:48:11
04:46
258
SERGI MALLOL I GARCIA
141
Senior Masc
C. A. Ondara
0:48:14
0:48:06
04:46
259
EDUARDO MUÑOZ PEDREÑO
66
Veterans A Masc
Independent
0:48:14
0:47:50
04:44
260
JOSE PASCUAL SASTRE SENDRA
142
Senior Masc
Independent
0:48:14
0:47:54
04:45
261
SERGIO MARGARI GARRIGOS
143
Senior Masc
Independent
0:48:16
0:47:59
04:45
262
ERNESTO SALOM ARBONA
32
Veterans B Masc
Independent
0:48:17
0:47:53
04:44
263
HENRIETTE WEEBER
5
Veterans B Fem
C. A. Benidorm
0:48:18
0:48:13
04:46
264
VICENTE CLIMENT FEMENA
67
Veterans A Masc
Independent
0:48:18
0:48:05
04:46
265
ANTONIO ORDOÑEZ SARRIÓN
68
Veterans A Masc
C. A. Enguera
0:48:20
0:48:06
04:46
266
JAUME PALAU VIDAL
144
Senior Masc
C. A. Vici Natura
0:48:20
0:47:52
04:44
267
JORGE SAENZ DE JUANO RIBES
145
Senior Masc
Independent
0:48:22
0:48:11
04:46
268
RAFAEL LOPEZ FLORES
33
Veterans B Masc
Independent
0:48:22
0:48:21
04:47
269
JUAN JOSE SOSPEDRA RUBIO
69
Veterans A Masc
C. A. Corbera
0:48:23
0:47:59
04:45
270
VICENTE TORMOS TORREGROSA
34
Veterans B Masc
Independent
0:48:23
0:48:23
04:47
271
VICENTE SALORT LLODRA
70
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:48:24
0:48:12
04:46
272
PEPE SASTRE TORRES
71
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:48:27
0:48:12
04:46
273
FRANCISCO MOMPO CORTS
35
Veterans B Masc
C. Córrer Peus Quets
0:48:32
0:48:22
04:47
274
BASILIO PIERA MARTIN
72
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:48:32
0:48:05
04:46
275
FLORENCI VALLCANERA CASTELLA
73
Veterans A Masc
C. A. Favara
0:48:34
0:48:22
04:47
276
JOAN CARLES ESPI BENAVENT
146
Senior Masc
Independent
0:48:34
0:48:23
04:47
277
JOSEP CATALA TORREGROSA
74
Veterans A Masc
Independent
0:48:39
0:48:14
04:47
278
MARIO MOLINA ESCRIVA
147
Senior Masc
Independent
0:48:39
0:48:20
04:47
279
MANUEL ANDRES PUIG
148
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:48:40
0:48:12
04:46
280
HECTOR NAVARRO MARTI
149
Senior Masc
C. A. Safor
0:48:41
0:48:37
04:49
281
SILVIA GIMENEZ PRATS
7
Veterans A Fem
C. A. Safor
0:48:41
0:48:37
04:49
282
CARLOS CERDA APARICIO
150
Senior Masc
Independent
0:48:41
0:48:34
04:49
283
LAURA SAHUQUILLO LAPEÑA
4
Senior Fem
Independent
0:48:41
0:48:33
04:48
284
CARLOS CAMARENA GRACIA
151
Senior Masc
C. Triesport Potries
0:48:42
0:48:32
04:48
285
JOSE REQUENA MORCILLO
36
Veterans B Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:48:44
0:48:37
04:49
286
SALVA MONZO MOMPARLER
152
Senior Masc
Independent
0:48:45
0:48:36
04:49
287
ANGEL CATALA MONZO
153
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:48:47
0:48:20
04:47
288
OSCAR GREGORI CASAMAYOR
154
Senior Masc
Independent
0:48:47
0:48:41
04:49
289
XIMO ESCRIVÀ ESCRIVÀ
155
Senior Masc
Independent
0:48:53
0:48:42
04:49
290
FERNANDO MONCHO OLASO
156
Senior Masc
C. A. Vici Natura
0:48:53
0:48:24
04:48
291
JOSE ANTONIO MUT MORAN
157
Senior Masc
C. A. La Xara
0:48:53
0:48:46
04:50
292
JAVIER MONCHO OLASO
158
Senior Masc
Independent
0:48:54
0:48:26
04:48
293
FRANCISCO ANGEL SENDRA
159
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:49:01
0:48:55
04:51
294
FRANCISCO CATALA CATALA
37
Veterans B Masc
C. A. Ondara
0:49:04
0:48:57
04:51
295
JAVIER BOHIGUES MARI
160
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:49:06
0:48:55
04:51
296
FERRAN CISCAR BORRÀS
38
Veterans B Masc
Independent
0:49:10
0:49:02
04:51
297
PEDRO SALORT MARTIN
161
Senior Masc
Independent
0:49:12
0:48:59
04:51
298
SERGIO CHAFER MIÑANA
75
Veterans A Masc
C. A. El Xio Llutxent
0:49:12
0:49:00
04:51
299
FRANCISCO JOSÉ MORATAL GUIJARRO
162
Senior Masc
Independent
0:49:13
0:49:10
04:52
300
PEPE CASAUDOUMECQ PLAZA
39
Veterans B Masc
C. Córrer Peus Quets
0:49:13
0:49:06
04:52

    Som Esport | Disseny Web Som Esport | Dorsals | Arcs de Meta | Gestió d'inscripcions