Som Esport
VIII Volta a peu a La Font d'En Carrós





Classificació General de la VIII Volta a peu a La Font d'En Carròs



Cronometratge www.somesport.com

Següent Últim
P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
1
SEGUI LAMIRANT, MARC ANTONI
1
Senior Masc
Independent
0:34:33
03:25
2
PEREZ PANERO, TONI
1
Veterans A Masc
C. A. Cullera
0:35:12
03:29
3
PLANCHA CHORRO, VICENT
2
Senior Masc
C. Córrer La Llebre
0:35:18
03:30
4
CAMARENA AGUT, VICENT
2
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:35:24
03:30
5
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
3
Veterans A Masc
C. A. Benidorm
0:35:28
03:31
6
ROMAN CORIA, DANIEL
3
Senior Masc
C. A. Amateurs Sports
0:35:28
03:31
7
MADRID MARTINEZ, FRANCISCO JOSE
4
Senior Masc
C. A. Benidorm
0:35:31
03:31
8
GASCON TUR, MANUEL
5
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:50
03:33
9
FRANCO MARTINEZ, ALFONSO
4
Veterans A Masc
C. A. El Castellet
0:35:53
03:33
10
GOMAR TORMO, JOAN
6
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:36:02
03:34
11
FERRER BALLESTER, FERNANDO
7
Senior Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:36:03
03:34
12
BOU SOLIVA, JESÚS
8
Senior Masc
C. A. Safor - Cafemax
0:36:09
03:35
14
BOUCHLOUCH, HICHAM
5
Veterans A Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:25
03:36
15
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
6
Veterans A Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:36:25
03:36
16
DONET MONTAGUT, MIGUEL
9
Senior Masc
G. A. S. El Mussol Barx
0:36:35
03:37
17
CHORQUES ESPI, MIGUEL
10
Senior Masc
C. A. Agullent
0:36:55
03:39
18
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
7
Veterans A Masc
C. A. Benissa
0:37:07
03:40
20
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
11
Senior Masc
C. A. Xeresa
0:37:16
03:41
21
SOLER LAMIRANT, IVAN
12
Senior Masc
C. A. Xàtiva
0:37:18
03:42
22
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
13
Senior Masc
C. A. La Xara
0:37:32
03:43
23
CAMARENA GRACIA, NICO
14
Senior Masc
C. Triesport Potries
0:37:35
03:43
24
GARCIA HERNANDEZ, FRANCESC JOSEP
8
Veterans A Masc
C. A. Els Coixos
0:37:38
03:44
25
PEREZ SOLER, EMILI
9
Veterans A Masc
C. A. Ondara
0:37:52
03:45
26
MORATA VIDAL, DAVID
15
Senior Masc
C. A. Cametes Spat
0:37:53
03:45
27
VILLAFAINA EJIDO, ANTONIO
10
Veterans A Masc
C. A. La Xara
0:37:54
03:45
28
GIL POVEDA, JUAN JOSE
11
Veterans A Masc
C. E. Colivenc
0:38:02
03:46
29
GOMEZ INSA, JOSE
12
Veterans A Masc
C. A. Xeresa
0:38:03
03:46
30
LIZCANO SÁEZ, OSCAR
16
Senior Masc
C. A. Benidorm
0:38:04
03:46
31
HERRERO IBAÑEZ, JOSE SANTIAGO
17
Senior Masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:38:15
03:47
32
MOLIO FERRANDO, PABLO
18
Senior Masc
C. A. Safor - Cafemax
0:38:18
03:48
33
PERALES VILA, MIGUEL
13
Veterans A Masc
C. A. Papelo
0:38:23
03:48
34
MOMPO VIDAL, JOSE
14
Veterans A Masc
C. A. L' Olleria
0:38:27
03:48
35
GREGORI TORTOSA, JAVIER
19
Senior Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:28
03:49
36
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
15
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:38:36
03:49
37
BENAVENT OLTRA, RAFA
20
Senior Masc
C. Córrer La Llebre
0:38:36
03:49
38
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
21
Senior Masc
C. A. Safor - Cafemax
0:38:39
03:50
39
GARCIA REIG, PERE LLUIS
22
Senior Masc
Independent
0:38:43
03:50
40
APARISI I CARRIÓ, VICENT
23
Senior Masc
C. A. Ondara
0:38:48
03:50
41
DE JUAN DEVESA, VICENT
1
Veterans B Masc
Independent
0:38:49
03:51
42
FAYOS BATALLER, FELIPE
1
Juvenil Mas
C. A. Safor - Cafemax
0:38:57
03:51
44
ESCRIVÀ I MIRET, SALVADOR
16
Veterans A Masc
Independent
0:39:00
03:52
45
ASIK, REECE DANIEL
2
Juvenil Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:00
03:52
46
FAUS CERDÀ, JOAQUÍN
17
Veterans A Masc
G. A. Teuladí
0:39:07
03:52
47
PALOP CABANES, JOSE VICENTE
24
Senior Masc
Independent
0:39:09
03:53
48
RODRIGUEZ LOPEZ, RAUL
3
Juvenil Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:10
03:53
49
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
25
Senior Masc
Independent
0:39:11
03:53
50
HERNÁN RODRÍGUEZ, NICOLÁS
26
Senior Masc
Independent
0:39:13
03:53
51
GAVILA MIÑANA, JESÚS
2
Veterans B Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:15
03:53
52
CASANOVA ALBEROLA, VICENT
27
Senior Masc
G. E. Muntanya Benifairó
0:39:16
03:53
53
NAVASQUILLO GALLEGO, LUIS MIGUEL
28
Senior Masc
C. A. La Costera
0:39:20
03:54
54
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
18
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:39:21
03:54
55
VICENS TERCERO, SALVADOR
29
Senior Masc
C. Triatló Oliva
0:39:26
03:54
56
COSTA JORDA, MIGUEL
3
Veterans B Masc
C. A. l' Espenta
0:39:28
03:54
57
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
4
Veterans B Masc
C. A. Calygat.com
0:39:31
03:55
58
BENAVENT HINRICHS, JOSE
4
Juvenil Mas
Independent
0:39:32
03:55
59
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
30
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:39:36
03:55
60
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
31
Senior Masc
C. C. Camallaes
0:39:37
03:55
61
BELDA VILA, VICENTE RAMON
32
Senior Masc
Independent
0:39:39
03:56
62
SERRANO ESPINAR, JAVIER
19
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:39:41
03:56
63
MARTI FERRER, LUCAS
33
Senior Masc
Independent
0:39:42
03:56
65
GISBERT MOLINA, JAUME
20
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
0:39:43
03:56
66
TORRO PENADES, GONZALO
34
Senior Masc
C. A. Carniceria Vte. Berenguer
0:39:50
03:57
67
COSO FERRER, EDGAR
35
Senior Masc
Independent
0:39:50
03:57
68
PERALTA SAN ROSENDO, PABLO
36
Senior Masc
C. Tenis Gandia
0:39:53
03:57
69
GOMAR BOTELLA, VICENT
21
Veterans A Masc
C. A. Cent Cames
0:39:53
03:57
70
GOMAR FRANCES, JUAN
22
Veterans A Masc
C. A. Cent Cames
0:39:59
03:58
71
VERCHER RIPOLL, JUAN RA
37
Senior Masc
C. Córrer La Llebre
0:39:59
03:58
72
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
23
Veterans A Masc
Independent
0:40:02
03:58
73
MORENO MARI, DANIEL
38
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:40:07
03:58
74
SORIA LLORCA, ENRIQUE
24
Veterans A Masc
Independent
0:40:10
03:59
75
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
25
Veterans A Masc
Independent
0:40:11
03:59
76
JULIA SANESTEBAN, SANTIAGO
26
Veterans A Masc
Independent
0:40:16
03:59
77
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
39
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:40:17
03:59
78
FUSTER MILLET, DAVID
40
Senior Masc
Independent
0:40:17
03:59
79
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
41
Senior Masc
C. A. La Xara
0:40:21
04:00
80
GREGORI FERRAGUD, MIGUEL
42
Senior Masc
Independent
0:40:23
04:00
81
ENGUIX SACHO, JOSE
27
Veterans A Masc
C. A. La Valldigna
0:40:31
04:01
82
MANJON SANTAMARIA, ENRIQUE
43
Senior Masc
Independent
0:40:35
04:01
83
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
5
Juvenil Mas
E. Esportives Pedreguer
0:40:36
04:01
84
SOLER SOLER, MIGUEL
5
Veterans B Masc
Independent
0:40:37
04:01
85
MONSERRAT SIGNES, SEBASTIA
44
Senior Masc
Independent
0:40:42
04:02
87
GARCIA VIDAL, JOSE ANTONIO
28
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:40:42
04:02
88
VIDAL BATALLER, JULIO ROJAL
29
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:40:44
04:02
89
CISCAR NALDA, SALVADOR
45
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:40:44
04:02
90
GIL TORMO, SAMUEL
46
Senior Masc
C. A. Carniceria Vte. Berenguer
0:40:48
04:02
91
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
47
Senior Masc
C. A. Carniceria Vte. Berenguer
0:40:49
04:02
92
RODRÍGUEZ TORRES, JOSÉ
48
Senior Masc
C. Córrer Xeraco
0:40:49
04:02
93
REQUENA LOPEZ, ANTONIO
49
Senior Masc
C. A. Papelo
0:40:49
04:02
94
MORENO COSTA, SALVADOR
50
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:40:50
04:03
96
MILLET VILA, MARI CARMEN
1
Senior Fem
C. A. Safor - Cafemax
0:40:52
04:03
97
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
1
Parelles
C. A. Xeresa
0:40:52
04:03
98
MARTI PUIG, ANDRES
1
Parelles
C. A. Xeresa
0:40:55
04:03
99
PIÑERO FERNANDEZ, ANGEL
30
Veterans A Masc
Independent
0:41:00
04:04
100
PASTOR BOTELLA, MANOLO
51
Senior Masc
Independent
0:41:01
04:04
101
PEREZ PONS, JAUME
52
Senior Masc
C. A. La Xara
0:41:02
04:04
102
MARTINEZ RIUTORT, ANTONIO
53
Senior Masc
C. A. La Xara
0:41:06
04:04
103
PONS SOLER, JULIAN
6
Juvenil Mas
Independent
0:41:10
04:05
104
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
54
Senior Masc
Independent
0:41:14
04:05
105
GIMENEZ GOMEZ, JAVIER
31
Veterans A Masc
Independent
0:41:15
04:05
107
FAUS CERDÀ, DAVID
55
Senior Masc
G. A. Teuladí
0:41:16
04:05


SOM ESPORT : Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Inscripcions, Disseny Web, Cronometratge de proves