Som Esport
10 Volta a peu a la Font d'En Carròs

CLASSIFICACIÓ GENERAL 10a VOLTA A PEU A LA FONT

Data: 16 de Febrer de 2013
Organitza: Ajuntament de la Font d'En Carròs
Col·labora: G. Esportiu La Carena



+ CLASSIFICACIONS >>>
Següent Últim

Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
T. Oficial
T. Real
T/Km
1
VIDAL BATALLER, DIEGO
1
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
0:31:53
0:31:53
03:24
2
MARTIN DE LA CONCEPCION, MANOLO
2
Veterans A Mas
C. A. Safor - Cafemax
0:32:08
0:32:08
03:25
3
FRANCO MARTINEZ, ALFONSO
3
Veterans A Mas
Independent
0:32:12
0:32:12
03:25
4
VALVERDE GREGORI, FCO JOSE
4
Veterans A Mas
C. A. Els Llops Manuel
0:32:26
0:32:25
03:27
5
BADENES GARCIA, JOAQUIN
1
Senior Mas
C. A. La Vespa Novetlé
0:32:45
0:32:44
03:29
6
FERRANDO LAMIRANT, RAUL
2
Senior Mas
C. A. La Mallà Tot Pulmó
0:33:26
0:33:26
03:34
7
SEGUI LAMIRANT, MARC ANTONI
5
Veterans A Mas
C. A. Recreativos Saetabis
0:33:29
0:33:28
03:34
8
GALLEGO MAYOR, MARCELO
3
Senior Mas
Independent
0:33:41
0:33:36
03:34
9
SORIA LLORCA, ENRIQUE
6
Veterans A Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:33:44
0:33:42
03:35
10
CHORQUES ESPI, MIGUEL
4
Senior Mas
Independent
0:34:09
0:34:06
03:38
11
NAVASQUILLO GALLEGO, LUIS MIGUEL
5
Senior Mas
C. A. La Costera
0:34:11
0:34:09
03:38
12
CERROS ALMODOVAR, RUBEN
6
Senior Mas
C. Córrer Peus Quets
0:34:16
0:34:14
03:39
13
CUELLO SANTACREU, JUANFRAN
7
Senior Mas
C. A. Benissa
0:34:22
0:34:19
03:39
14
HADRI, ADRIÁN
8
Senior Mas
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:26
0:34:25
03:40
15
BENEROSO LOPEZ, JAIME
9
Senior Mas
Independent
0:34:30
0:34:25
03:40
16
PALOP CABANES, JOSE VICENTE
10
Senior Mas
C. A. Xàtiva
0:34:38
0:34:37
03:41
17
SOLER LAMIRANT, IVAN
11
Senior Mas
C. A. Recreativos Saetabis
0:34:38
0:34:37
03:41
18
GARCIA REIG, PERE LLUIS
12
Senior Mas
C. A. Safor - Cafemax
0:34:43
0:34:41
03:41
19
PUIG ARGUDO, JORDI
7
Veterans A Mas
C. A. Bikila Tarragona
0:34:45
0:34:44
03:42
20
HERNÁN GARCÍA, DAVID
13
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:34:46
0:34:44
03:42
21
ORTS MILLET, PACO
14
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:34:48
0:34:46
03:42
22
EGIDOS CATALA, JUAN CARLOS
15
Senior Mas
Independent
0:34:52
0:34:51
03:42
23
HERNANDEZ FUSTER, RAÜL
16
Senior Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:34:59
0:34:47
03:42
24
PLANCHA CHORRO, VICENT
17
Senior Mas
C. Córrer La Llebre
0:35:05
0:35:00
03:44
25
GIL POVEDA, JUAN JOSE
1
Veterans B Mas
C. A. Castalla
0:35:12
0:35:06
03:44
26
BENAVENT HINRICHS, JOSE
18
Senior Mas
Independent
0:35:14
0:35:12
03:45
27
MASANET SANCHO, ANTONIO
8
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:35:16
0:35:14
03:45
28
PEREZ SOLER, EMILI
1
Veterans C Mas
C. A. Ondara
0:35:17
0:35:15
03:45
29
CASANOVA CEBRIÁ, SERGI
2
Veterans B Mas
Independent
0:35:21
0:35:18
03:45
30
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
3
Veterans B Mas
C. A. Benissa
0:35:24
0:35:23
03:46
31
BOU SOLIVA, JESÚS
19
Senior Mas
C. A. Safor - Cafemax
0:35:27
0:35:23
03:46
32
ESTELLÉS CARRASCO, JOSELE
20
Senior Mas
C. Rock & Roll Team
0:35:31
0:35:30
03:47
33
ARTIGAU HILARIO, RICARDO
21
Senior Mas
C. A. La Vespa Novetlé
0:35:39
0:35:37
03:47
34
GIMENEZ FRANCES, DAVID
22
Senior Mas
C. A. Els Llops Manuel
0:35:45
0:35:42
03:48
35
MARTÍ TOSCANO , JOAQUÍN
23
Senior Mas
C. Triatló Gandia
0:35:47
0:35:44
03:48
36
NAVARRO CARMONA, FRANCISCO JULIAN
24
Senior Mas
A. J. O. S. Xàtiva
0:35:48
0:35:47
03:48
37
CANDELA GARCIA, MARCOS
4
Veterans B Mas
C. A. Fondistas Yecla
0:35:50
0:35:43
03:48
38
CARPENA PÉREZ, FRANCISCO
5
Veterans B Mas
Independent
0:35:52
0:35:51
03:49
39
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
25
Senior Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:35:52
0:35:49
03:49
40
SERRANO ESPINAR, JAVIER
2
Veterans C Mas
C. A. l' Espenta
0:35:53
0:35:52
03:49
41
RIBERA ALCORIZA, ENRIQUE
3
Veterans C Mas
S. D. Cent Peus
0:35:56
0:35:54
03:49
42
FALQUET PUIG, OSCAR
26
Senior Mas
C. A. l' Espenta
0:36:07
0:36:00
03:50
43
MARTINEZ MARTINEZ, JUANVI
1
Veterans D Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:36:27
0:36:25
03:53
44
MOLINA LOPEZ, ALEJANDRO
27
Senior Mas
C. A. Bèlgida
0:36:28
0:36:25
03:53
45
ORTIZ RIVAS, RAÚL
28
Senior Mas
C. A. Safor - Cafemax
0:36:28
0:36:24
03:52
46
ENGUIX SANCHO, JOSE
9
Veterans A Mas
C. A. La Valldigna
0:36:29
0:36:27
03:53
47
TOMAS LLORCA, JUAN ANTONIO
10
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
0:36:30
0:36:23
03:52
48
GÓMEZ INSA, JOSÉ
6
Veterans B Mas
C. A. Xeresa
0:36:32
0:36:27
03:53
49
SISCAR BAY, CARLOS
11
Veterans A Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:36:34
0:36:25
03:53
50
MORATA VIDAL, DAVID
12
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:36:36
0:36:34
03:54
51
CAÑETE COBOS, FRANCISCO
7
Veterans B Mas
Independent
0:36:40
0:36:38
03:54
52
MORENO LAINEZ, JULIO
4
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
0:36:41
0:36:40
03:54
53
SANTACATALINA TORMO, MARIO
29
Senior Mas
C. A. Montaverner
0:36:45
0:36:38
03:54
54
SAMPER MORATÓ, JOSÉ VICENTE
13
Veterans A Mas
C. Córrer Xeraco
0:36:48
0:36:43
03:54
55
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
30
Senior Mas
C. A. Safor - Cafemax
0:36:50
0:36:47
03:55
56
GARCIA MASCARELL, DAVID
31
Senior Mas
C. C. A quina mala hora
0:36:56
0:36:51
03:55
57
MAHIQUES REIG, FERNANDO
32
Senior Mas
C. E. Quatre Gats Rotova
0:36:58
0:36:54
03:56
58
VICENS TERCERO, SALVA
33
Senior Mas
Independent
0:37:03
0:36:59
03:56
59
MORANT JUST, GERARDO
34
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:37:08
0:37:04
03:57
60
PERELLO CLIMENT, ANTONIO
35
Senior Mas
C. A. Locosxcorrer
0:37:12
0:37:09
03:57
61
MONCHO AUSINA, FRANCESC
36
Senior Mas
C. Córrer Piles
0:37:12
0:37:05
03:57
62
BORRAS SAVALL, FRANCISCO
14
Veterans A Mas
Independent
0:37:14
0:36:57
03:56
63
PERALTA SAN ROSENDO, PABLO
15
Veterans A Mas
C. Tenis Gandia
0:37:16
0:37:14
03:58
64
SORIANO MARTÍNEZ, DANIEL
37
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:37:26
0:37:22
03:59
65
SORIA LLORCA, JAVIER
8
Veterans B Mas
C. A. Els Oliveros
0:37:30
0:37:18
03:58
66
MANCEBO MARTINEZ, JAVIER
5
Veterans C Mas
C. Córrer Peus Quets
0:37:31
0:37:29
03:59
67
MORENO PRADOS, LUCAS
6
Veterans C Mas
Independent
0:37:31
0:37:25
03:59
68
TORRECILLA CUMBRERA, PEDRO
38
Senior Mas
Independent
0:37:31
0:37:30
03:59
69
IBÁÑEZ JARQUE, PABLO
39
Senior Mas
C. C. Nopucmes
0:37:35
0:37:27
03:59
70
GRAU ESTRUCH, OSCAR
40
Senior Mas
C. A. Safor - Cafemax
0:37:36
0:37:27
03:59
71
GILABERT ARNAU, JUAN CARLOS
41
Senior Mas
Independent
0:37:36
0:37:23
03:59
72
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDEL
7
Veterans C Mas
Independent
0:37:43
0:37:38
04:00
73
CABRERA SOLER , CARLOS
42
Senior Mas
C. T. Trialcoy
0:37:43
0:37:39
04:00
74
CLIMENT SOLER, ANTONIO
43
Senior Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:44
0:37:41
04:01
75
PONS MARÍ, JESÚS
44
Senior Mas
C. A. Safor - Cafemax
0:37:45
0:37:40
04:00
76
TARRAZONA TUDELA, RAFAEL
16
Veterans A Mas
C. C. Les Tortugues Coixes
0:37:46
0:37:39
04:00
77
CASELLES PEDRO, JOSE
8
Veterans C Mas
C. A. Gata
0:37:48
0:37:46
04:01
78
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN DAVID
45
Senior Mas
C. A. Benissa
0:37:56
0:37:53
04:02
79
MATEO IBIZA, OSCAR
46
Senior Mas
Independent
0:37:56
0:37:45
04:01
80
PIÑERO FERNANDEZ, ANGEL
17
Veterans A Mas
C. Córrer Xeraco
0:37:57
0:37:52
04:02
81
TARRASO ESCRIVA, RAFA
9
Veterans B Mas
C. A. Safor - Cafemax
0:38:01
0:37:55
04:02
82
SARRIO ORENGO, DAVID
47
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:38:02
0:37:52
04:02
83
ESCRIVÀ I MIRET, SALVADOR
18
Veterans A Mas
Independent
0:38:02
0:37:58
04:02
84
SALELLES MATEU, XAVIER
10
Veterans B Mas
C. A. l' Espenta
0:38:06
0:37:58
04:02
85
LÓPEZ ATIÉNZAR, TEÓFILO
19
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
0:38:09
0:38:03
04:03
86
PERICÁS CAUDELI, JOSE MIGUEL
48
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:38:10
0:38:04
04:03
87
LÓPEZ VICEDO, PATRICIA
1
Parelles
C. A. Xeresa
0:38:14
0:38:11
04:04
88
MARTÍ PUIG, ANDRÉS
1
Parelles
C. A. Xeresa
0:38:14
0:38:12
04:04
89
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
49
Senior Mas
Independent
0:38:16
0:38:11
04:04
90
PARRA OLTRA, FRANCESC
50
Senior Mas
C. Triatló Oliva
0:38:16
0:38:08
04:03
91
IZQUIERDO MARI, DAVID
51
Senior Mas
Independent
0:38:18
0:38:10
04:04
92
BARBA TEBAR, ENRIQUE
52
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:38:18
0:38:14
04:04
93
FERRER CASTELL, MARIA ISABEL
1
Senior Fem
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:24
0:38:22
04:05
94
FERRANDO TALENS, JOSE
9
Veterans C Mas
G. E. La Carena La Font
0:38:25
0:38:22
04:05
95
BOUCHLOUCH, HICHAM
53
Senior Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:38:34
0:38:33
04:06
96
GRIMA GUTIERREZ, JORGE
54
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:38:34
0:38:28
04:06
97
NAVARRO TORRES, FRANCISCO
55
Senior Mas
Independent
0:38:35
0:38:15
04:04
99
BUGUES BUIGUES, JUAN ANDRES
20
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:38:37
0:38:31
04:06
100
LAHMAMI, BADAR
56
Senior Mas
C. A. Gata
0:38:39
0:38:22
04:05
101
MILLET VILA, Mª CARMEN
2
Senior Fem
C. A. Safor - Cafemax
0:38:40
0:38:39
04:07
103
ESTEVEZ GRIMALT, VICENT
57
Senior Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:38:44
0:38:39
04:07
104
FERRUS SIMO, JOSE LUIS
58
Senior Mas
C. A. l' Espenta
0:38:45
0:38:43
04:07
105
MAS MATOSES, PACO
21
Veterans A Mas
C. Tenis Gandia
0:38:45
0:38:43
04:07
106
LLINARES GERMAN, MIGUEL
59
Senior Mas
C. A. Beniarjo Runners
0:38:55
0:38:51
04:08
107
VARA RAMOS, JOSE LUIS
22
Veterans A Mas
C. A. Corremundos
0:38:59
0:38:53
04:08
108
ESTRUCH CASTELLO, JOSE VICENTE
23
Veterans A Mas
Independent
0:39:01
0:38:45
04:07
109
PLA MARTINEZ, JUAN PABLO
60
Senior Mas
C. A. Xeresa
0:39:03
0:38:41
04:07
110
ALEMANY MUÑOZ, MANOLO
2
Veterans D Mas
Independent
0:39:04
0:39:01
04:09
111
BARON OLASO, JORDI
24
Veterans A Mas
Independent
0:39:07
0:38:56
04:09
112
RAMÓN GILABERT, JOSÉ
3
Veterans D Mas
Independent
0:39:08
0:39:06
04:10
114
MIRET ROMAN, JUAN JOSE
61
Senior Mas
Independent
0:39:09
0:39:07
04:10
115
SALELLES MATEU, VICENT
25
Veterans A Mas
C. A. l' Espenta
0:39:10
0:39:02
04:09
116
CRESPO MARTINEZ, MIGUEL
26
Veterans A Mas
C. A. iRun Calp
0:39:17
0:39:10
04:10
117
VIDAL VIEL, JOSE VICENTE
27
Veterans A Mas
Independent
0:39:21
0:39:03
04:09
118
LLORCA VERDU, MANUEL
11
Veterans B Mas
C. A. l' Espenta
0:39:26
0:39:19
04:11
119
ESCRIVA ROSELLO, JORDI
62
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:39:27
0:39:25
04:12
120
MARTINEZ FERRER, ENRIQUE
63
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:39:32
0:39:29
04:12
121
VITORIA LUIS, JUAN
64
Senior Mas
C. Córrer Xeraco
0:39:39
0:39:34
04:13
122
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
65
Senior Mas
C. A. Safor - Cafemax
0:39:39
0:39:32
04:12
123
MOMPO MIÑANA, ADRIAN
66
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:39:39
0:39:22
04:11
124
DEVIS GALLEGO, SERGIO
67
Senior Mas
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:39:40
0:39:35
04:13
125
PASTOR BOTELLA, MANOLO
68
Senior Mas
C. T. Trialcoy
0:39:41
0:39:37
04:13
126
CATALA JUST, ALBERTO
69
Senior Mas
Independent
0:39:44
0:39:18
04:11
127
MIÑANA PRATS, JUAN JOSÉ
0
No inscrit
C. C. A quina mala hora
0:39:45
0:39:36
04:13
128
FERRER CAMARENA, JOSE JUAN
70
Senior Mas
C. A. Safor - Cafemax
0:39:45
0:39:40
04:13
129
MANZANO ROMERO, MANUEL
12
Veterans B Mas
Independent
0:39:46
0:39:45
04:14
130
ESCRIVA CANET, JUAN
28
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
0:39:46
0:39:43
04:14
131
PARDO SEGUI, XIMO
13
Veterans B Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:39:48
0:39:46
04:14
132
LARA PONS, RAUL
71
Senior Mas
C. A. Ondara
0:39:51
0:39:46
04:14
133
ROCHER MAYOR, VICENTE VÍCTOR
72
Senior Mas
Independent
0:39:54
0:39:45
04:14
134
SANCHO SOLER, SALVADOR
29
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:39:54
0:39:40
04:13
135
BERENGUER FERNANDEZ, JUAN ANT.
73
Senior Mas
C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:39:54
0:39:39
04:13
136
TKACHUK, VADYM
2
Parelles
Independent
0:39:55
0:39:50
04:14
137
PRYSTAYKO, OLESYA
2
Parelles
Independent
0:39:55
0:39:50
04:14
138
CANO ANTUNEZ, ANTONIO
74
Senior Mas
C. A. Corremundos
0:39:55
0:39:49
04:14
139
MORAGUES CARBO, ANDRES
75
Senior Mas
C. A. Aquaplag Running
0:39:57
0:39:50
04:14
140
GRACIA RIBES, JUAN SIMEON
76
Senior Mas
C. A. Safor - Cafemax
0:39:58
0:39:51
04:14
141
MANJÓN SANTAMARÍA, ENRIQUE
3
Parelles
C. A. Xàtiva
0:40:00
0:39:57
04:15
142
ORENES COLOMER, CRISTINA
3
Parelles
C. A. Xàtiva
0:40:00
0:39:57
04:15
143
DOMÉNECH DURÁ, JUAN
77
Senior Mas
C. A. Sense Pressa El Verger
0:40:01
0:39:55
04:15
144
VIDAL MORENO, CARME
4
Parelles
Independent
0:40:02
0:39:53
04:15
145
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
4
Parelles
Independent
0:40:02
0:39:53
04:15
146
MILLET PELLICER, ALBERTO
30
Veterans A Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:40:08
0:39:52
04:14
147
BLASCO FAYOS, TONI
78
Senior Mas
C. A. Ciutat D'Albaida
0:40:11
0:39:56
04:15
148
CARBO SEGRELLES, MARTA
1
Veterans A Fem
C. A. Benissoda
0:40:13
0:40:10
04:16
149
SISCAR PASTOR, CARLOS
10
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:14
0:40:10
04:16
150
MONZO MILLET, MIGUEL
79
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:40:18
0:40:13
04:17
151
MORAGUES SIGNES, KIKE
80
Senior Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:27
0:40:24
04:18
152
MUÑOZ ALCARAZ, VANESSA
0
No inscrit
Independent
0:40:28
0:40:22
04:18
153
FUENTES ARANDA, SANTIAGO
4
Veterans D Mas
C. A. Sol i Clima
0:40:29
0:40:15
04:17
154
LOPEZ TORNERO, TOMAS JOSE
81
Senior Mas
C. A. iRun Calp
0:40:29
0:40:22
04:18
155
MALLOL I GARCIA, SERGI
82
Senior Mas
C. A. Ondara
0:40:31
0:40:26
04:18
156
AYUSO ARROYO, JUAN JOSÉ
83
Senior Mas
Independent
0:40:32
0:40:21
04:18
157
BERRIALES ARLANDIS, LUIS
11
Veterans C Mas
C. Córrer Peus Quets
0:40:32
0:40:17
04:17
158
SERVER ESPIN, FERNANDO
84
Senior Mas
C. A. Ondara
0:40:34
0:40:29
04:18
159
ESCRIVÀ ESCRIVÀ, XIMO
85
Senior Mas
Independent
0:40:34
0:40:19
04:17
160
SENDRA FRANQUEZA, J. PASCUAL
12
Veterans C Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:34
0:40:31
04:19
161
BENAVENT MAHIQUES, VICENTE MIGUEL
86
Senior Mas
C. A. Locosxcorrer
0:40:37
0:40:34
04:19
162
CANET BIEL, JUAN
87
Senior Mas
C. A. El Xio Llutxent
0:40:38
0:40:31
04:19
163
IZNARDO APARISI, SALVA
31
Veterans A Mas
C. Córrer Piles
0:40:40
0:40:32
04:19
164
JUST MORENO, SALVADOR
32
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
0:40:45
0:40:37
04:19
165
PIERA MARTIN, BASILIO
14
Veterans B Mas
C. Córrer El Garbí
0:40:52
0:40:36
04:19
166
PEIRÓ BLANCO, PEP
5
Parelles
C. Triatló Gandia
0:40:54
0:40:44
04:20
167
CLIMENT FEMENIA, VICENTE
33
Veterans A Mas
Independent
0:40:55
0:40:50
04:21
168
COSTA GUILLEM, AMPARO
5
Parelles
C. Triatló Gandia
0:40:55
0:40:45
04:20
169
TEMMERMAN, PETER
34
Veterans A Mas
C. A. Safor - Cafemax
0:40:57
0:40:46
04:20
170
MOLLA UREÑA, VICENT
88
Senior Mas
C. A. Ciutat D'Albaida
0:40:58
0:40:43
04:20
171
PALLARES LLORET, JOSE FRANCISCO
15
Veterans B Mas
C. A. Favara
0:40:59
0:40:44
04:20
172
MORENO COSTA, SALVA
89
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:40:59
0:40:53
04:21
173
SANCHIS MONZÓ, VICENT
90
Senior Mas
Independent
0:41:01
0:40:35
04:19
174
CLOQUELL GOMAR, SALVADOR
91
Senior Mas
C. A. SaforMarina
0:41:02
0:40:56
04:21
175
NGUYEN LE, HUE
3
Senior Fem
C. A. Corregatell Carrícola
0:41:03
0:40:49
04:21
176
FERRI DURA, MIGUEL ANGEL
92
Senior Mas
C. A. Corregatell Carrícola
0:41:03
0:40:48
04:21
177
ENGUIX DENIA, OSCAR
93
Senior Mas
C. Triatló Gandia
0:41:04
0:40:48
04:20
178
ESCRIVÁ MORAGUES, FRANCISCO JAVIER
94
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
0:41:07
0:40:23
04:18
179
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
35
Veterans A Mas
C. A. Ondara
0:41:09
0:40:54
04:21
180
COSTA SUAREZ, VICENTE
95
Senior Mas
C. A. Cametes Spat
0:41:09
0:41:00
04:22
181
ESCRIVA ESCRIVA, SALVA
96
Senior Mas
Independent
0:41:10
0:40:43
04:20
182
TORRES GONZÁLEZ, PABLO
36
Veterans A Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
0:41:10
0:41:07
04:22
183
FUSTER MORELL, ARMANDO
97
Senior Mas
Independent
0:41:10
0:41:08
04:23
184
ROSELLÓ MONZÓ, JESÚS
98
Senior Mas
Independent
0:41:13
0:41:09
04:23
185
GINER PASTOR, KIKE
99
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
0:41:13
0:41:09
04:23
186
MILLET GUILLEM, DAVID
37
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
0:41:15
0:40:58
04:22
187
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
100
Senior Mas
C. A. La Xara
0:41:16
0:40:54
04:21
188
BERENGUER FERNANDEZ, ISIDRO
101
Senior Mas
C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:41:19
0:41:04
04:22
189
SANZ SALA , LUIS
16
Veterans B Mas
C. A. Agullent
0:41:23
0:41:12
04:23
190
VÍLCHEZ CASTILLO, JORGE
102
Senior Mas
Independent
0:41:28
0:41:05
04:22
191
SERVER COSTA , FREDERIC
17
Veterans B Mas
C. E. Dorsal 19 Pego
0:41:28
0:41:14
04:23
192
SIFRES FELIX, SERGI
18
Veterans B Mas
C. A. Corbera
0:41:29
0:41:20
04:24
193
FALQUET CANOVES, SERGIO
38
Veterans A Mas
C. A. Miramar Fent Cames
0:41:30
0:41:18
04:24
194
MOLLÁ CAMARASA, MAITE
4
Senior Fem
C. A. Road Runner
0:41:31
0:41:28
04:25
195
LLORET BLASCO, XIMO
103
Senior Mas
Independent
0:41:31
0:41:06
04:22
196
CARUBIA, DAVID
104
Senior Mas
Independent
0:41:35
0:41:23
04:24
197
RIBES ESACALONA, JAUME
39
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:41:43
0:41:32
04:25
198
GILABERT RIERA, PEDRO
40
Veterans A Mas
C. A. Cametes Spat
0:41:43
0:41:33
04:25
199
MOMPO CORTS, PACO
5
Veterans D Mas
C. Córrer Peus Quets
0:41:44
0:41:27
04:25
200
BENAVENT ESCRIVA, JUAN JOSE
105
Senior Mas
Independent
0:41:47
0:41:31
04:25
201
MUNUERA MUÑOZ, FULGENCIO
13
Veterans C Mas
C. A. Novelda Carmencita
0:41:48
0:41:37
04:26
202
BURGUERA SAVALL, FRANK
41
Veterans A Mas
Independent
0:41:48
0:41:47
04:27
203
MOSCARDO CAMARASA, JUAN ANTONIO
106
Senior Mas
Independent
0:41:49
0:41:27
04:25