2ª Volta a peu a l' Alqueria

> Inici

Col·laboren:

Club Atletisme SaforCaixa PopularPort SaforParsifal RestaurantMedes SportCoca-Cola
DulcesolLidlRestaurant De MarRestaurant La CovaPuchol
Reciclajes Apolo XXIBancaixaCapitan  hookViva España
Col·laboren

També han ajudat a que es puga celebrar la 2ª Volta a peu a l' Alqueria:
Pinturas: ALDECON || Joiería: ALEJANDRA || Suministres: AQUASOL || Pirotècnia: H. BORREDA || Apícola: COSTA AZAHAR || Mármoles: CUQUERELLA || Ferretería: DOMENECH || Limpiezas: ELIMSAL || Hipermercados: EROSKI || Mat. mármoles: FAS-SL || Cerrajería: FERROART || Panadería: JOAQUIN || Talleres: GAVILA MOTOR || Restaurante: GLORIA MAR || Suministros GONZALEZ || Charcutería: GARCIA FRASQUET || Rótulos: JUANJO-ROTULS || Restaurante: K-VALLERO || Aceites LES GARRETES || Electricidad: MATOSES || Pinturas: MONDUBER || Orquestas: PLATINO || Accesorios: PORTAGRES || Bar: RAUL Y SANDRA || Refrigeración: FRASQUET || Muebles: SAN LORENZO || Escayolas: EL SOSTRE || Pinturas: TORDE || Veterinaria: L’ALQUERIA || Floristería: XARO.


CLASSIFICACIÓ GENERAL 2ª VOLTA A PEU A l' ALQUERIA
Següent Últim

P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
1
Veterans A Masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:28:42
03:25
2
BLASCO GEA, XAVIER
2
Veterans A Masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:29:09
03:28
3
MARTIN DE LA CONCEPCION, MANUEL
3
Veterans A Masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:29:22
03:30
4
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
4
Veterans A Masc
C. A. Benidorm
0:29:38
03:32
5
JULIÁ PELLICER, PEPE
1
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:29:49
03:33
6
LOPEZ PRADILLOS, JAVIER
5
Veterans A Masc
C. A. Running Team - Grifone
0:29:51
03:33
7
PÉREZ SOLER, EMILI
2
Veterans B Masc
C. A. Cap i Cua
0:30:03
03:35
8
MOMPARLER MARTINEZ, DAVID
6
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:30:14
03:36
9
BOU SOLIVA, JESUS
1
Senior Masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:30:40
03:39
10
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
2
Senior Masc
Independent
0:30:41
03:39
11
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
7
Veterans A Masc
C. A. La Xara
0:30:46
03:40
12
ESTRUGO LLINARES, GUILLERMO
8
Veterans A Masc
C. Córrer Xeraco
0:30:53
03:41
13
FERRER BALLESTER, FERNANDO
9
Veterans A Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:30:54
03:41
14
CEPERO FERRER, JOSEP MANEL
3
Senior Masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:30:58
03:41
15
PEIRO JAIJO, VICENT
10
Veterans A Masc
C. Córrer Xeraco
0:31:05
03:42
16
VIDAL BATALLER, DIEGO
11
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:31:13
03:43
17
NADAL GARCIA, DAVID
12
Veterans A Masc
C. Córrer Peus Quets
0:31:28
03:45
18
COLLADO FERNANDEZ, IVAN
4
Senior Masc
Independent
0:31:29
03:45
19
ESCRIVA MIRET, SALVA
13
Veterans A Masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:31:30
03:45
20
PIQUERAS TORRES, JONATHAN
1
Junior Masc
C. A. Corbera
0:31:34
03:46
21
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
14
Veterans A Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:31:42
03:46
22
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
15
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:31:46
03:47
23
FORNÉS MENGUAL, CARLOS
5
Senior Masc
C. Multiesport Marina Alta
0:31:51
03:48
24
NOGUERA PUIGCERVER, JAVI
6
Senior Masc
C. A. La Xara
0:31:52
03:48
25
VAN DER NEEER, ALEX
7
Senior Masc
Independent
0:32:01
03:49
26
SANCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
16
Veterans A Masc
Independent
0:32:01
03:49
27
ESTELA CAMACHO, ENRIQUE
17
Veterans A Masc
Independent
0:32:02
03:49
28
MORENO LAINEZ, JULIO
3
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:32:08
03:50
29
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
18
Veterans A Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:32:11
03:50
30
MARTI FERRER, LUCAS
8
Senior Masc
Independent
0:32:12
03:50
31
ESCRIVA MIRET, DAVID
9
Senior Masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:32:21
03:51
32
FERRAIRO ESCRIVA, DAVID
0
No inscrit
C. A. l' Espenta
0:32:26
03:52
33
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
10
Senior Masc
C. A. Corremundos
0:32:28
03:52
34
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
11
Senior Masc
C. C. Camallaes
0:32:41
03:53
35
DE JUAN DEVESA, VICENTE
4
Veterans B Masc
Independent
0:32:45
03:54
36
VIDAL BATALLER, JOSÉ
19
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:32:48
03:54
37
ALBEROLA CHOVA, JUAN SALVADOR
20
Veterans A Masc
Independent
0:32:53
03:55
38
SAEZ CALABUIG, JOSE
21
Veterans A Masc
C. A. Carcaixent
0:32:56
03:55
39
GRAU ESTRUCH, OSCAR
22
Veterans A Masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:02
03:56
40
MORENO GUTIÉRREZ, JUANJO
23
Veterans A Masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:03
03:56
41
CALVO PASTOR, JOSE
5
Veterans B Masc
Independent
0:33:05
03:56
42
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans C Masc
C. A. Calygat.com
0:33:09
03:57
43
CUÑAT PELLICER, ARTUR
12
Senior Masc
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:33:09
03:57
44
MOLIO FERRANDO, PABLO
13
Senior Masc
Independent
0:33:12
03:57
45
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
14
Senior Masc
Independent
0:33:13
03:57
46
RIVERO PEREZ, MIGUEL ANGEL
15
Senior Masc
C. Orientación Huelva
0:33:16
03:58
47
DENIA MORENO, ANDRES
6
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:33:16
03:58
48
RENÚ MARTÍNEZ, ALBERTO
16
Senior Masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:20
03:58
49
MILLET VILA, Mª CARMEN
1
Senior Fem
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:23
03:58
50
LÓPEZ PUEYO, JORGE
2
Junior Masc
Independent
0:33:28
03:59
51
APARISI ESCRIVÁ, JUAN R.
24
Veterans A Masc
Independent
0:33:35
04:00
53
MAS SISCAR, FERRAN
25
Veterans A Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:33:41
04:01
54
PEIRO SABATER, OLIVIA
1
Veterans A Fem
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:43
04:01
55
SENDRA FRANQUEZA, PASCUAL
7
Veterans B Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:33:48
04:01
56
MOCHOLI OLTRA, JOSE VICENTE
17
Senior Masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:54
04:02
58
GARCIA MIRAGALL, JOSEP A.
26
Veterans A Masc
C. A. Xeresa
0:34:03
04:03
59
GREGORI FERRAGUD, MIGUEL
27
Veterans A Masc
Independent
0:34:04
04:03
60
CAMPOS ALBORS, PABLO
28
Veterans A Masc
C. A. Altea
0:34:05
04:04
61
CIGES ESCRIVA, ADRIAN
3
Junior Masc
Independent
0:34:06
04:04
62
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
29
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:34:06
04:04
63
SANCHO SOLER, SALVADOR
30
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:34:07
04:04
64
LUQUE MORENO, FRANCISCO MANUEL
31
Veterans A Masc
Independent
0:34:08
04:04
65
MASCARELL TOBAR, PAU
4
Junior Masc
Independent
0:34:09
04:04
66
ALBORCH CANET, PEPE
32
Veterans A Masc
Independent
0:34:09
04:04
67
CAMARENA GRACIA, NICOLAS
18
Senior Masc
C. Triesport Potries
0:34:11
04:04
68
GONZÁLEZ PONS, ENRIC
33
Veterans A Masc
Independent
0:34:12
04:04
69
MUÑOZ PEREZ, GUSTAU
19
Senior Masc
C. A. Llops Villalonga
0:34:19
04:05
70
SANCHIS PEDRAZA, OSCAR
20
Senior Masc
Independent
0:34:23
04:06
71
PEINADO SÁNCHEZ, JORGE
21
Senior Masc
Independent
0:34:23
04:06
72
MARTÍNEZ GÓMEZ, JESÚS MARÍA
8
Veterans B Masc
Independent
0:34:26
04:06
73
MAÑÓ FERRI, SERGIO
22
Senior Masc
Independent
0:34:34
04:07
74
DIEZ AUSIAS, JUAN
23
Senior Masc
Independent
0:34:35
04:07
75
POQUET MORANT, CARLES
5
Junior Masc
Independent
0:34:39
04:08
76
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
24
Senior Masc
Independent
0:34:42
04:08
77
GARCIA RUIZ, VICTOR
25
Senior Masc
Independent
0:34:46
04:08
78
MASCARELL MARTI, JESUS
26
Senior Masc
Independent
0:34:48
04:09
79
MAÑEZ CORTES, MANUEL
9
Veterans B Masc
C. Córrer Peus Quets
0:34:51
04:09
80
TORRES GOMEZ, RUBEN
27
Senior Masc
Independent
0:34:54
04:09
81
PUIGCERVER OLIVER, JOSE RAMON
28
Senior Masc
C. A. La Xara
0:34:56
04:10
82
TEMMERMAN, PETER
34
Veterans A Masc
Independent
0:34:57
04:10
83
MAÑEZ RAMIS, JOSE VICENTE
10
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:34:58
04:10
84
CAMARENA AGUT, VICENT
35
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:34:59
04:10
85
GONZALEZ BORRAS, LORENZO
29
Senior Masc
C. Córrer Xeraco
0:35:00
04:10
86
IVARS GINER, FRANCISCO
11
Veterans B Masc
C. A. La Xara
0:35:04
04:11
87
MORERA ORTELLS, MIQUEL
6
Junior Masc
C. A. Sueca
0:35:07
04:11
88
MORENO COSTA, SALVA
7
Junior Masc
G. E. La Carena La Font
0:35:09
04:11
89
DURÁ NAVARRO, MIGUEL JOSÉ
12
Veterans B Masc
Independent
0:35:11
04:11
90
CISCAR NALDA, SALVADOR
36
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:35:11
04:11
91
MONTAGUD DEL AMO, DIEGO
8
Junior Masc
Independent
0:35:15
04:12
92
FERRER ALEMANY, SALVADOR
37
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:35:32
04:14
93
SOLER MENDEZ, JUAN PEDRO
30
Senior Masc
Independent
0:35:35
04:14
94
ESCRIVA ROSELLO, JORDI
31
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:35:37
04:14
95
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
38
Veterans A Masc
C. A. Cap i Cua
0:35:40
04:15
96
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
32
Senior Masc
Independent
0:35:44
04:15
97
CERVERA TALENTS, VICENTE
13
Veterans B Masc
C. Córrer Xeraco
0:35:45
04:15
98
MANCEBO MARTINEZ, JAVIER
14
Veterans B Masc
C. Córrer Peus Quets
0:35:45
04:15
99
FEMENIA CISCAR, VICENT
33
Senior Masc
Independent
0:35:49
04:16
100
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
39
Veterans A Masc
C. de Rem Denia
0:35:49
04:16
101
MONCHO APARISI, JAVIER
40
Veterans A Masc
Independent
0:35:50
04:16
102
SALELLES MATEU, VICENTE
41
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:35:54
04:16
 
Som Esport  |  Disseny Web Som Esport  | Dorsals | Arcs de Meta | Gestió d'inscripcions