Som Esport
> Inici

Organitzen:

ajuntament Camallaes

Col·laborador especial

colaboren

Col·laboren:

colaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaboren

CLASSIFICACIÓ GENERAL 3ª VOLTA A PEU A l' ALQUERIA
Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com
P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
POUS PEREZ, JUANRA
1
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:30:29
03:21
2
BOUFZOUZ, MOHAMED
0
No inscrit
C. A. Decatlon Kondy
0:31:32
03:28
3
RUIZ GÓMEZ, DAVID
2
Senior Masc
C. A. Aper Alcoi
0:31:39
03:29
4
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
1
Veterans A Masc
C. A. Benidorm
0:31:44
03:29
5
CABALLERO PIERNAS, RUBEN
3
Senior Masc
C. A. Benidorm
0:31:59
03:31
6
BENAVENT OLTRA, RAFA
2
Veterans A Masc
C. Córrer La Llebre
0:32:08
03:32
7
MARCO ARROYO, RUBÉN
4
Senior Masc
C. A. Benidorm
0:32:15
03:33
8
ROMAN CORIA, DANIEL
3
Veterans A Masc
C. Córrer Galgos
0:32:21
03:33
9
CLIMENT CORTES, MAURO
4
Veterans A Masc
C. A. Les Llebres
0:32:24
03:34
10
SÁNCHEZ VEGA, ANTONIO
1
Veterans B Masc
C. A. Amigos de El Saucejo
0:32:45
03:36
11
AGUT CAMARENA, VICENT
5
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:33:01
03:38
12
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
5
Senior Masc
Independent
0:33:01
03:38
13
MARTIN DE LA CONCEPCION, MANOLO
6
Veterans A Masc
C. A. Safor
0:33:02
03:38
14
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
7
Veterans A Masc
C. A. Benidorm
0:33:26
03:40
15
MOMPARLER MARTINEZ, DAVID
8
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:33:41
03:42
16
FERRER BALLESTER, FERNANDO
9
Veterans A Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:33:59
03:44
17
TORREGROSA CALVO, DAVID
6
Senior Masc
C. A. Les Llebres
0:34:02
03:44
18
BOUFZOUZ, ABDELAZIZ
0
No inscrit
C. A. Les Llebres
0:34:02
03:44
19
MOYA MARCILLA, CARLOS LUIS
7
Senior Masc
C. Córrer Galgos
0:34:17
03:46
20
PEREZ SOLER, EMILI
2
Veterans B Masc
C. A. Ondara
0:34:20
03:46
21
CASANOVA FERRRI, DAMIAN
10
Veterans A Masc
C. A. Montaverner
0:34:23
03:47
22
SISCAR BAY, CARLOS
11
Veterans A Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:34:36
03:48
23
PONS MARÍ, JESÚS
12
Veterans A Masc
C. A. Safor
0:34:42
03:49
24
FALQUET PUIG, OSCAR
8
Senior Masc
Independent
0:35:04
03:51
25
MARRAHI GARCIA, SALVA
1
Junior Masc
C. A. Montaverner
0:35:06
03:51
26
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
3
Veterans B Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:35:15
03:52
27
CAMARENA GRACIA, NICO
9
Senior Masc
C. Triesport Potries
0:35:16
03:53
28
VIDAL BATALLER, DIEGO
13
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:35:22
03:53
29
TORRES SANCHEZ, SERGIO
10
Senior Masc
C. A. Ondara
0:35:25
03:54
30
RIVERO PEREZ, MIGUEL ANGEL
11
Senior Masc
C. A. Altea
0:35:28
03:54
31
ESTELA CAMACHO, JOSE ENRIQUE
14
Veterans A Masc
Independent
0:35:36
03:55
32
CASTILLA ESPINOSA, JUAN ROBERTO
15
Veterans A Masc
Independent
0:35:37
03:55
33
FALCÓ MAS, JOAN MARC
12
Senior Masc
Independent
0:35:56
03:57
34
DE JUAN DEVESA, VICENT
4
Veterans B Masc
Independent
0:35:58
03:57
35
MIÑANA MENA, JOSE VICENTE
5
Veterans B Masc
C. Triatló Oliva
0:36:01
03:57
36
FERRANDO MOLINES, FELIPE
2
Junior Masc
Independent
0:36:10
03:58
37
SERRANO ESPINAR, JAVIER
6
Veterans B Masc
C. A. l' Espenta
0:36:11
03:59
38
SESE VIVES, JOSE VICENTE
16
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:36:12
03:59
39
TOMAS LLORCA, JUAN
17
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:36:14
03:59
40
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
18
Veterans A Masc
Independent
0:36:16
03:59
41
MARTIN GIL, JOSE MANUEL
13
Senior Masc
C. Córrer El Garbí
0:36:19
03:59
42
GASCON TUR, MANUEL
14
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:36:20
04:00
43
SELLENS CASANOVA, JUAN
7
Veterans B Masc
G. E. La Carena La Font
0:36:21
04:00
44
CALONGE DE LA GUIA, RAUL
0
No inscrit
Independent
0:36:27
04:00
45
VERCHER ESTRUCH, CRISTIAN
15
Senior Masc
C. A. La Valldigna
0:36:29
04:01
46
ROCHER SASTRE, FERNANDO
19
Veterans A Masc
C. A. Safor
0:36:29
04:01
47
GRAU ESTRUCH, OSCAR
20
Veterans A Masc
C. A. Safor
0:36:32
04:01
48
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDEL
8
Veterans B Masc
Independent
0:36:35
04:01
49
MADRID GARCIA, JUST
16
Senior Masc
C. A. El Xio Llutxent
0:36:36
04:01
50
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
17
Senior Masc
C. A. Corremundos
0:36:37
04:01
51
VERCHER RIPOLL, JUAN RA
21
Veterans A Masc
C. Córrer La Llebre
0:36:38
04:02
52
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFA
9
Veterans B Masc
C. A. Safor
0:36:39
04:02
53
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
10
Veterans B Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:36:50
04:03
54
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans C Masc
C. A. Calygat.com
0:36:57
04:04
55
FURIO CISCAR, JOSE MIGUEL
22
Veterans A Masc
C. C. Camallaes
0:37:03
04:04
56
JIMÉNEZ JIMÉNEZ, CHRISTIAN DAVID
3
Junior Masc
C. A. Benissa
0:37:06
04:05
57
KOVAL, MYKHAYLO
4
Junior Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:37:06
04:05
58
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
23
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:12
04:05
59
TEMMERMAN, PETER
24
Veterans A Masc
C. A. Safor
0:37:19
04:06
60
MORATA VIDAL, DAVID
25
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:37:19
04:06
61
PERELLO SIGNES, VICENTE
26
Veterans A Masc
C. E. Llocnou
0:37:21
04:06
62
DE HARO MIGUEL, JOSE MANUEL
27
Veterans A Masc
Independent
0:37:24
04:07
63
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
28
Veterans A Masc
C. de Rem Denia
0:37:26
04:07
64
MORENO COSTA, SALVA
5
Junior Masc
G. E. La Carena La Font
0:37:27
04:07
65
FAYOS BATALLER, FELIPE
6
Junior Masc
Independent
0:37:30
04:07
66
PEINADO SÁNCHEZ, JORGE ALBERTO
18
Senior Masc
Independent
0:37:31
04:07
67
MASCARELL MARTI, JESUS
29
Veterans A Masc
C. E. Llocnou
0:37:32
04:07
68
RODRÍGUEZ TORRES, JOSÉ
30
Veterans A Masc
C. Córrer Xeraco
0:37:32
04:07
69
ASENSIO PARRA, RAMON
31
Veterans A Masc
Independent
0:37:33
04:08
70
LLORCA VERDU, MANUEL
32
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:37:35
04:08
71
FAUS CERDÀ, JOAQUÍN
33
Veterans A Masc
G. A. Teuladí
0:37:36
04:08
72
FAUS CERDÀ, DAVID
34
Veterans A Masc
G. A. Teuladí
0:37:37
04:08
73
GONZÁLEZ FRASQUET, OSCAR
19
Senior Masc
Independent
0:37:38
04:08
74
FONS GASCON, VICENT
7
Junior Masc
Independent
0:37:39
04:08
75
PEREZ SERRANO, MIGUEL
0
No inscrit
C. A. Guadassuar
0:37:40
04:08
76
IZQUIERDO DOLZ, RAFA
35
Veterans A Masc
C. A. Mudejar Teruel
0:37:42
04:09
77
SALELLES MATEU, VICENT
36
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:37:45
04:09
78
REQUES NOGAR, JUAN CARLOS
37
Veterans A Masc
Independent
0:37:46
04:09
79
ENGUIX SANCHO, JOSE
38
Veterans A Masc
C. A. La Valldigna
0:37:49
04:09
80
LIZCANO SAEZ, OSCAR
20
Senior Masc
C. C. A Contracorrent
0:37:58
04:10
81
SAVALL TEROL, ANDRES
21
Senior Masc
C. A. Benidorm
0:37:58
04:10
82
MIRALLES SANTASFELICITAS, GUILLEM
0
No inscrit
C. M. Botamarges Forna
0:37:58
04:10
83
ESCRIVA VIDAL, FERNANDO
22
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:38:08
04:11
84
LLIDO COTS, VICENT
39
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:38:10
04:12
85
IVARS GINER, PACO
2
Veterans C Masc
Independent
0:38:10
04:12
86
VIDAL BATALLER, JULIO
40
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:38:11
04:12
87
GOMEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
41
Veterans A Masc
Independent
0:38:18
04:13
88
CANET ESTRUCH, ALBERT
8
Junior Masc
Independent
0:38:18
04:13
89
ESCRIVÁ ESCRIVÁ, VICENTE JUAN
42
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:38:24
04:13
90
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
23
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:38:24
04:13
91
CALDERON PEREZ, JOSE CARLOS
43
Veterans A Masc
Independent
0:38:25
04:13
92
PEIRO SABATER, OLIVIA
1
Veterans A Fem
C. A. Safor
0:38:30
04:14
93
PONS MAS, JOSE
44
Veterans A Masc
C. A. Ondara
0:38:32
04:14
94
CIVICO JURADO, PACO
11
Veterans B Masc
Independent
0:38:37
04:15
95
BOSCA CATALA, VICENT
24
Senior Masc
Independent
0:38:37
04:15
96
GRAU LLEDO, CHRISTIAN
25
Senior Masc
C. A. La Valldigna
0:38:43
04:15
97
FERRER ALEMANY, SALVADOR
45
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:38:46
04:16
98
SAPIÑA CLAR, PAU
26
Senior Masc
C. Triatló Cullera
0:38:48
04:16
99
PEREZ BAÑULS, JUANJO
46
Veterans A Masc
C. A. Safor
0:38:48
04:16
100
ESTRUCH ESTRUCH, JOSE JAIME
47
Veterans A Masc
Independent
0:38:49
04:16

Som Esport :     Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Disseny Web, Inscripcions, Cronometratge de Proves