Som Esport
> Inici

Organitzen:

ajuntament Camallaes

Col·laborador especial

colaboren

Col·laboren:

colaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaboren

CLASSIFICACIÓ GENERAL 3ª VOLTA A PEU A l' ALQUERIA
Primer Anterior
Cronometratge www.somesport.com
P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
521
MORANT APARISI, ALFREDO
86
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:54:25
05:59
522
GARCIA BAHILLO, FRANCISCO
0
No inscrit
C. Bicisport Benicadell
0:54:28
05:59
523
PARDO PEIRO, DAVID
173
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:54:29
05:59
524
MARTINEZ LLORET, JAVIER
174
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:54:31
05:59
525
HERCE PALOMARES, MARIA PILAR
16
Veterans A Fem
C. A. l' Espenta
0:54:31
05:59
526
ORTOLÀ MOLTÓ, SYLVIA
17
Veterans A Fem
Independent
0:54:31
05:59
527
HOARE, CAROL
5
Veterans C Fem
C. A. Costa Blanca Striders
0:54:33
06:00
528
FAYOS ROSELLÓ, VICENTE RAFAEL
175
Veterans A Masc
C. E. Llocnou
0:54:35
06:00
529
ARTES DAUDER, FREDERIC
119
Senior Masc
C. E. Llocnou
0:54:39
06:00
530
MARTINEZ BAÑULS, MONICA
9
Senior Fem
C. E. Llocnou
0:54:40
06:00
531
SENDRA MONZONIS, RAFA
120
Senior Masc
C. A. Oliva Fotoprix
0:54:40
06:00
532
MESTRE SORIA, MIGUEL
121
Senior Masc
C. A. Oliva Fotoprix
0:54:40
06:00
533
RAMOS JIMENEZ, MARIA ISABEL
18
Veterans A Fem
Independent
0:54:40
06:00
534
RIPOLL PEIRO, ROSANA
19
Veterans A Fem
Independent
0:54:59
06:03
535
MONZO FUSTER, SARI
20
Veterans A Fem
G. E. La Carena La Font
0:54:59
06:03
536
FRANCO PINA, FRANCISCO
0
No inscrit
C. Córrer Galgos
0:55:09
06:04
537
SANCHIS ORTIZ, BEATRIZ
21
Veterans A Fem
Independent
0:55:09
06:04
538
GORRITA BALAGUER, ISMAEL
176
Veterans A Masc
Independent
0:55:11
06:04
539
ORTOLA BENAVENT, LIA
10
Senior Fem
C. A. El Xio Llutxent
0:55:13
06:04
540
FAUS MASCARELL, ISABEL
6
Veterans C Fem
Independent
0:55:26
06:05
541
PELLICER ROCHER, ENRIQUE MIGUEL
87
Veterans B Masc
Independent
0:55:28
06:06
542
LLEDO MATOSES, DANIEL
88
Veterans B Masc
C. A. Corbera
0:55:29
06:06
543
ESTRUCH ESTRUCH, BERTA
11
Veterans B Fem
Independent
0:55:37
06:07
544
DIAZ GIMENEZ, PABLO
27
Veterans C Masc
Independent
0:55:37
06:07
545
SEGUI BENAVENT, ANNA
22
Veterans A Fem
C. A. Safor
0:55:38
06:07
546
CENDAN CABANILLES, FELIPE
177
Veterans A Masc
Independent
0:55:38
06:07
547
MONZO ESCRIVA, JESUS
178
Veterans A Masc
Independent
0:55:42
06:07
548
GONZALEZ SANCHEZ, VICTORINO
28
Veterans C Masc
C. A. MAPOMA
0:55:52
06:08
549
VICIANO ORIHUEL, JUAN JOSE
179
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:55:54
06:09
550
MATAIX CRESPO, JESSICA
11
Senior Fem
C. A. Aper Alcoi
0:55:54
06:09
551
GALLEGO GARCIA, GLORIA
12
Senior Fem
Independent
0:55:55
06:09
552
AGÜIR SOLER, LUCIA
13
Senior Fem
Independent
0:56:12
06:11
553
LLEDÓ CARBÓ, XAVIER
122
Senior Masc
Independent
0:56:12
06:11
554
SEPULVEDA GARCIA, SONIA
14
Senior Fem
Independent
0:56:12
06:11
555
ESCRIVA FRASQUET, JUAN FRANCISCO
180
Veterans A Masc
Independent
0:56:18
06:11
556
GRACIA CLOQUELL, SANDRA
23
Veterans A Fem
Independent
0:56:40
06:14
557
PUIG MORALES, MARIA JOSÉ
24
Veterans A Fem
C. A. Safor
0:56:46
06:14
559
GOSP SENDRA, JOSE
123
Senior Masc
C. A. Oliva Fotoprix
0:56:52
06:15
560
TARRASO REY, JUAN JOSE
89
Veterans B Masc
C. A. La Rabosa
0:56:52
06:15
561
MOLLA LATORRE, KORINNA
25
Veterans A Fem
Independent
0:56:55
06:15
562
LOPEZ CHULIÁ, MIGUEL ANGEL
0
No inscrit
Independent
0:56:58
06:16
563
FORNÉS TORRES, FRANCISCO J.
124
Senior Masc
Independent
0:57:19
06:18
564
PERONA MANUEL, JESUS
181
Veterans A Masc
Independent
0:57:29
06:19
565
MONZO TERRADES, Mª LOLA
26
Veterans A Fem
G. E. La Carena La Font
0:57:53
06:22
566
GARCIA LOPEZ, BEATRIZ
27
Veterans A Fem
Independent
0:57:56
06:22
567
NOORTMAN, RICHARD
125
Senior Masc
Independent
0:58:06
06:23
568
PEIRÓ FORT, ROSARIO
12
Veterans B Fem
C. Córrer El Garbí
0:58:15
06:24
569
YAGO GARRIGUES, CARLOS
90
Veterans B Masc
C. A. La Rabosa
0:58:43
06:27
570
MORATAL TURLEQUE, CARLOS
91
Veterans B Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:58:44
06:27
571
MARTINEZ MARTINEZ, TERE
7
Veterans C Fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:58:45
06:27
572
ALAPONT CASANOVA, ALFREDO
29
Veterans C Masc
Independent
0:59:42
06:34
573
LOPEZ GARCELAN, GREGORIO TOMAS
92
Veterans B Masc
Independent
1:00:13
06:37
574
GUITART MEZQUIDA, JOSE MIGUEL
126
Senior Masc
Independent
1:00:50
06:41
575
GONZÁLEZ HERNÁNDEZ, DANIEL
0
No inscrit
Independent
1:01:02
06:42
576
OLIVARES MARTINEZ, JULIA
28
Veterans A Fem
Independent
1:01:43
06:47
577
FLECTHER, SEBASTIAN
0
No inscrit
C. A. Franc Beneyto R. Denia
1:05:21
07:11
578
PAREDES PATIÑO, GEMA Mª
15
Senior Fem
C. A. Calygat.com
1:05:22
07:11
579
MALONDA OLASO, Mª DOLORES
0
No inscrit
R. C. Náutico Gandia Remo
1:05:30
07:12
580
RIBES IBAÑEZ, SALVA
182
Veterans A Masc
Independent
1:05:30
07:12
581
SIGNES ALEMANY, TERESA
16
Senior Fem
C. A. Calygat.com
1:05:30
07:12
582
SANFELIX FORNES, CRISTINA
29
Veterans A Fem
Independent
1:05:46
07:14
583
MORANT MORENO, TAMARA
4
Junior Fem
Independent
1:05:48
07:14

Som Esport :     Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Disseny Web, Inscripcions, Cronometratge de Proves