Som Esport
> Inici

Organitzen:

ajuntament Camallaes

Col·laborador especial

colaboren

Col·laboren:

colaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaborencolaboren

CLASSIFICACIÓ GENERAL 3ª VOLTA A PEU A l' ALQUERIA
Primer Anterior Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com
P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
101
MORENO MARI, DANIEL
48
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:38:52
04:16
102
LENA CLIMENT, SALVA
9
Junior Masc
C. Córrer Xeraco
0:38:56
04:17
103
LLORET PLA, ANGEL
27
Senior Masc
Independent
0:39:03
04:17
104
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
49
Veterans A Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:05
04:18
106
TURPIN GARCIA, JOSE MIGUEL
12
Veterans B Masc
Independent
0:39:11
04:18
107
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
28
Senior Masc
C. A. La Xara
0:39:17
04:19
108
PASTOR CABRERA, ARTEMIO
29
Senior Masc
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:39:21
04:19
109
BARON OLASO, JORDI
50
Veterans A Masc
Independent
0:39:23
04:20
110
CHAFER CABRERA, JOSE SALVADOR
30
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:39:23
04:20
112
CERVERA TUR, ANTONIO
13
Veterans B Masc
Independent
0:39:28
04:20
113
SENDRA FRANQUEZA, VICENTE
14
Veterans B Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:29
04:20
114
MUÑOZ PEREZ, GUSTAU
31
Senior Masc
C. A. Safor
0:39:29
04:20
116
BOSCÁ BALONGA, VICENT
15
Veterans B Masc
C. A. Safor
0:39:33
04:21
117
AMBLER, LOUISA
1
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
0:39:33
04:21
118
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
10
Junior Masc
C. C. Camallaes
0:39:34
04:21
119
CAÑETE COBOS, PACO
51
Veterans A Masc
Independent
0:39:35
04:21
120
ALEMANY MUÑOZ, JOSE MANUEL
16
Veterans B Masc
Independent
0:39:36
04:21
121
SANCHO SOLER, SALVADOR
52
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:39:37
04:21
122
PELLICER ESCRIVA, DAVID
53
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:39:38
04:21
123
PERALTA SAN ROSENDO, PABLO
54
Veterans A Masc
C. Tenis Gandia
0:39:41
04:22
124
FERRER MARTI, VICENTE
32
Senior Masc
Independent
0:39:45
04:22
125
GREGORI FERRAGUD, MIGUEL
55
Veterans A Masc
Independent
0:39:45
04:22
127
BENAVENT GONZALEZ, JORGE
33
Senior Masc
Independent
0:39:54
04:23
128
PEIRO ALBA, MANUEL NICOLAS
34
Senior Masc
Independent
0:39:56
04:23
129
GREGORI CASAMAYOR, OSCAR
35
Senior Masc
Independent
0:40:00
04:24
130
LLOPIS SISTERNES, JUAN ANTONIO
17
Veterans B Masc
C. Córrer Peus Quets
0:40:04
04:24
131
GARCIA RUIZ, VICTOR
36
Senior Masc
Independent
0:40:04
04:24
132
OLCINA CLIMENT, MARCOS LUIS
37
Senior Masc
C. A. Les Llebres
0:40:06
04:24
133
IBAÑEZ ESTEVE, LEOPOLDO
56
Veterans A Masc
C. A. Sollana
0:40:07
04:25
134
COMI MARTI, VICENT
18
Veterans B Masc
Independent
0:40:07
04:25
135
SEGARRA TIMOR, ENRIQUE
57
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:40:08
04:25
136
BLASCO GEA, ALEX
38
Senior Masc
C. A. Safor
0:40:08
04:25
137
DELGADO FONDEVILLA, MIGUEL
0
No inscrit
C. A. Mudejar Teruel
0:40:12
04:25
138
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
58
Veterans A Masc
C. A. Safor
0:40:14
04:25
139
CANET FERRER, CHIMO
19
Veterans B Masc
C. A. Safor
0:40:14
04:25
140
VALLCANERA CASTELLA, FLORENCI
20
Veterans B Masc
C. A. Favara
0:40:19
04:26
141
MIRALLES VELA, ENRIQUE
59
Veterans A Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:21
04:26
142
GONZALEZ CONCA, SALVADOR
60
Veterans A Masc
C. A. Safor
0:40:21
04:26
144
DONDERIS SERRA, JAIME
61
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:40:26
04:27
145
HUERTAS ALMENARA, GREGORIO JOSE
62
Veterans A Masc
Independent
0:40:27
04:27
146
GONZÁLEZ FRASQUET, SERGIO
39
Senior Masc
C. A. La Valldigna
0:40:29
04:27
147
FEMENIA CISCAR, VICENT
40
Senior Masc
Independent
0:40:30
04:27
148
GRIMA GUTIERREZ, JORGE
41
Senior Masc
Independent
0:40:33
04:27
149
GAVILA MIÑANA, JESUS
21
Veterans B Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:36
04:28
150
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
22
Veterans B Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:40:37
04:28
151
MUÑOZ RIOS, LUIS
23
Veterans B Masc
Independent
0:40:44
04:29
152
CREMADES GADEA, ANGEL
0
No inscrit
C. A. Miramar Fent Cames
0:40:45
04:29
153
MILLET FUSTER, ESTANIS
24
Veterans B Masc
C. A. Destilerias Ferri
0:40:48
04:29
154
LÓPEZ ATIENZAR, TEÓFILO
63
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:40:48
04:29
155
SANTI GARCIA, CARLOS JAVIER
64
Veterans A Masc
Independent
0:40:50
04:29
156
AGUADO GARCES, OSCAR
65
Veterans A Masc
Independent
0:40:54
04:30
157
SENDRA FRANQUEZA, PASCUAL
25
Veterans B Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:40:55
04:30
158
CABRERA SEVILLA, PEDRO
0
No inscrit
Independent
0:40:57
04:30
159
PINA ROIG, IVAN
0
No inscrit
Independent
0:40:57
04:30
160
CATALA TORREGROSA, JOSEP
26
Veterans B Masc
Independent
0:40:58
04:30
161
BERNAL CARRILLO, JOSE
66
Veterans A Masc
Independent
0:41:00
04:30
162
BARRIGA TERCERO, SANDRO
0
No inscrit
Independent
0:41:01
04:30
163
LLORET FERRER, VICENT
0
No inscrit
Independent
0:41:01
04:30
164
MORANT ZACARÉS, MAXIMINO
27
Veterans B Masc
C. T. Prodesport Gandia
0:41:01
04:30
165
SANTONJA GISBERT, JOAN
28
Veterans B Masc
C. A. Sant Joan
0:41:02
04:31
166
MIRANDA GONZÁLEZ, DANIEL
42
Senior Masc
Independent
0:41:02
04:31
167
GALAN ANTON, ANDRES
0
No inscrit
C. A. Miramar Fent Cames
0:41:02
04:31
168
CAMBRILS CAMARENA, JOAN-CARLES
67
Veterans A Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:41:03
04:31
169
PALLARES LLORET, JOSE
29
Veterans B Masc
C. A. Favara
0:41:04
04:31
170
GIL BAUTISTA, ENRIQUE
68
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:41:04
04:31
171
MORAGUES CARBO, ANDRES
43
Senior Masc
C. Córrer El Garbí
0:41:06
04:31
172
CASTILLO FERNÁNDEZ-AVILÉS, PEDRO
3
Veterans C Masc
Independent
0:41:08
04:31
173
PARRA OLTRA, FRANCESC
44
Senior Masc
C. Triatló Oliva
0:41:12
04:32
174
BAYES, MICHAEL
4
Veterans C Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:16
04:32
175
PELLICER SILVESTRE, SALVADOR
0
No inscrit
Independent
0:41:18
04:32
176
MENDOZA CISCAR, DAVID
45
Senior Masc
Independent
0:41:18
04:32
177
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
0
No inscrit
C. A. Corremundos
0:41:20
04:33
178
SANTACREU IVARS, MIGUEL
11
Junior Masc
C. A. Benissa
0:41:21
04:33
179
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
46
Senior Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:21
04:33
180
DOMENECH DURA, JUAN
69
Veterans A Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:23
04:33
181
FEMENIA DOMENECH, GUSTAVO
70
Veterans A Masc
C. A. La Xara
0:41:24
04:33
182
BUIGUES CARRIÓ, PACO
30
Veterans B Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:41:24
04:33
183
BLANCO MARTI, JUAN RAMON
47
Senior Masc
Independent
0:41:24
04:33
184
FERRER CAMARENA, JOSE JUAN
71
Veterans A Masc
C. A. Llops Villalonga
0:41:25
04:33
185
SANTAMARIA VIDAL, JOSE
31
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:41:27
04:33
186
MORILLO TUDELA, ANTONI
72
Veterans A Masc
Independent
0:41:28
04:33
187
GARCÍA FORTUÑO, DAVID
48
Senior Masc
C. A. El Xio Llutxent
0:41:29
04:34
188
MUÑOZ VIDAL, PASCUAL
73
Veterans A Masc
Independent
0:41:30
04:34
189
BONONAD CASTELLÓ, SALVADOR
49
Senior Masc
Independent
0:41:31
04:34
190
VICEDO ESCRIVÁ, EUSEBIO
74
Veterans A Masc
Independent
0:41:31
04:34
191
GRACIA RIBES, JUAN SIMEON
75
Veterans A Masc
C. A. Safor
0:41:32
04:34
192
PERELLÓ PÉREZ, FRANCESC X.
50
Senior Masc
Independent
0:41:41
04:35
193
BENEYTO COTS, VICENT
76
Veterans A Masc
Independent
0:41:42
04:35
194
CARMONA PEREZ, JOSE ANTONIO
77
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:41:43
04:35
196
JAEN PARRILLA, DAVID
0
No inscrit
Independent
0:41:46
04:35
197
VIVES POQUET, FRANCISCO
51
Senior Masc
Independent
0:41:52
04:36
198
GINER FERRANDO, PEP
52
Senior Masc
C. A. Ondara
0:41:54
04:36
199
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
1
Senior Fem
C. A. Dianium
0:41:56
04:36
200
MUÑOZ TORREGROSA, FRANCISCO
32
Veterans B Masc
C. A. Dianium
0:41:58
04:37
201
FONT LAFARGA, HUGO ISAAC
53
Senior Masc
C. A. Cullera
0:41:58
04:37
202
ESCOLANO SIGNES, RAFAEL
78
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:41:58
04:37
203
BONIN, DOMINIQUE
5
Veterans C Masc
Independent
0:42:01
04:37
204
VITORIA LUIS, JUAN
54
Senior Masc
Independent
0:42:04
04:37
205
THOMAS, CHRISTINA
2
Veterans B Fem
Independent
0:42:06
04:38
206
SABATER NAVARRO, VICENTE MANUEL
33
Veterans B Masc
C. A. l' Espenta
0:42:08
04:38

Som Esport :     Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Disseny Web, Inscripcions, Cronometratge de Proves