4ª VOLTA A PEU A L'ALQUERIA DE LA COMTESSA
Data:
3 de Setembre de 2011
Eixida i Meta: Carrer Joan Carles I
Horari: Adults 19:00 h
Organitza: Ajuntament d'Alqueria de la Comtessa i C.C. Camallaes.

CLASSIFICACIÓ GENERAL 4ª VOLTA A PEU A L'ALQUERIA DE LA COMTESSA

+ CLASSIFICACIONS >>>

Cronometratge www.somesport.com

Següent Últim

Meta
Control 1 Avituallament
Meta
P Gral
Meta
Nom
P. Cat
Meta
Categoria
Club
P. Gral
P. Cat
Temps
T. Real
T / Km
Temps
Meta
T. Real
Meta
T / Km
Real Meta
1
POUS PEREZ, JUANRA
1
Senior Masc
Independent
2
1
0:15:30
0:15:29
03:20
0:30:27
0:30:25
03:23
2
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
2
Senior Masc
C. E. El Mussol Barx
4
2
0:15:31
0:15:31
03:20
0:30:31
0:30:31
03:24
3
CARDONA TORRES, IGNACIO
0
No inscrit
C. A. Llebeig Xàbia
1
0
0:15:30
0:15:29
03:20
0:30:36
0:30:34
03:24
4
PELLICER I LLOPIS, MIQUEL
3
Senior Masc
C. A. l' Espenta
7
3
0:15:33
0:15:31
03:20
0:31:08
0:31:06
03:27
5
MARTIN DE LA CONCEPCION, MANOLO
1
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
3
1
0:15:30
0:15:29
03:20
0:31:20
0:31:18
03:29
6
BLASCO GEA, XAVIER
2
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
5
2
0:15:31
0:15:17
03:17
0:31:38
0:31:36
03:31
7
SANCHEZ VEGA, ANTONIO
1
Veterans B Masc
Independent
6
1
0:15:33
0:15:31
03:20
0:31:55
0:31:53
03:33
8
GILABERT ORTIZ, JUAN
3
Veterans A Masc
C. A. Benidorm
8
3
0:15:35
0:15:33
03:21
0:32:28
0:32:26
03:36
9
BRINES DONET, JORGE
4
Veterans A Masc
C. A. La Valldigna
10
4
0:16:04
0:16:00
03:27
0:32:37
0:32:35
03:37
10
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
5
Veterans A Masc
C. A. Benidorm
11
5
0:16:06
0:16:05
03:28
0:32:44
0:32:42
03:38
11
JULIÁ PELLICER, PEPE
2
Veterans B Masc
C. T. Prodesport Gandia
9
2
0:15:44
0:15:43
03:23
0:32:50
0:32:49
03:39
12
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
4
Senior Masc
C. A. Dianium
20
4
0:16:24
0:16:23
03:31
0:32:50
0:32:49
03:39
13
NADAL GARCIA, DAVID
6
Veterans A Masc
C. Córrer Peus Quets
15
6
0:16:21
0:16:13
03:29
0:32:53
0:32:49
03:39
14
PEREZ SOLER, EMILI
3
Veterans B Masc
C. A. Ondara
12
3
0:16:07
0:16:05
03:28
0:32:55
0:32:52
03:39
15
GARCIA REIG, PERE LLUIS
7
Veterans A Masc
C. A. Beniar Jork Running
18
9
0:16:23
0:16:20
03:31
0:33:03
0:33:00
03:40
16
FERRER BALLESTER, FERNANDO
8
Veterans A Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
21
11
0:16:24
0:16:22
03:31
0:33:08
0:33:05
03:41
17
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
0
No inscrit
C. A. Safor - Cafemax
13
0
0:16:20
0:16:18
03:30
0:33:15
0:33:12
03:41
18
DONET MONTAGUT, MIGUEL
9
Veterans A Masc
C. E. El Mussol Barx
19
10
0:16:23
0:16:21
03:31
0:33:16
0:33:13
03:42
19
SORIA LLORCA, ENRIQUE
10
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
16
7
0:16:23
0:16:10
03:29
0:33:19
0:33:17
03:42
20
PRATS CANET, DOMINGO
0
No inscrit
C. A. El Xio Llutxent
25
0
0:16:39
0:16:35
03:34
0:33:35
0:33:31
03:44
21
ESTRUGO LLINARES, GUILLERMO
11
Veterans A Masc
C. Córrer Xeraco
23
13
0:16:27
0:16:25
03:32
0:33:39
0:33:37
03:44
22
CASANOVA ALBEROLA, VICENT
12
Veterans A Masc
G. E. Muntanya Benifairó
34
18
0:16:47
0:16:44
03:36
0:33:40
0:33:37
03:44
23
RUIZ MORAGUES, ALEJANDRO
13
Veterans A Masc
Independent
17
8
0:16:23
0:16:02
03:27
0:33:41
0:33:37
03:44
24
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
14
Veterans A Masc
C. A. La Xara
33
17
0:16:47
0:16:45
03:36
0:33:45
0:33:43
03:45
25
PAYA RIBES, IVAN
15
Veterans A Masc
Independent
22
12
0:16:26
0:16:22
03:31
0:33:49
0:33:45
03:45
26
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
5
Senior Masc
C. A. Benidorm
30
6
0:16:41
0:16:27
03:32
0:33:52
0:33:50
03:46
27
TIRADO JIMENEZ, MANUEL
16
Veterans A Masc
C. A. Triatló La Vila
31
15
0:16:41
0:16:39
03:35
0:33:52
0:33:50
03:46
28
ALCAÑIZ CLARI, CRISTIAN
0
No inscrit
Independent
14
0
0:16:21
0:16:17
03:30
0:33:56
0:33:52
03:46
29
COMPANY PUIG, PASCUAL
4
Veterans B Masc
Independent
27
5
0:16:39
0:16:36
03:34
0:33:57
0:33:54
03:46
30
GOMAR GARCIA, JUANJO
17
Veterans A Masc
Independent
29
14
0:16:40
0:16:39
03:35
0:33:58
0:33:57
03:46
31
PEIRO JAIJO, VICENT
18
Veterans A Masc
C. Córrer Xeraco
36
20
0:16:50
0:16:48
03:37
0:34:59
0:33:56
03:46
32
FAYOS BATALLER, FELIPE
1
Junior Masc
C. A. Safor - Cafemax
44
1
0:17:01
0:15:59
03:26
0:34:59
0:33:57
03:46
33
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDEL
5
Veterans B Masc
Independent
28
6
0:16:39
0:16:38
03:35
0:34:01
0:33:59
03:47
34
PONS MARÍ, JESÚS
19
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
45
25
0:17:08
0:16:57
03:39
0:34:04
0:33:59
03:47
35
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
20
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
39
22
0:16:54
0:16:45
03:36
0:34:08
0:34:04
03:47
36
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans B Fem
C. A. Dianium
37
1
0:16:54
0:16:52
03:38
0:34:12
0:34:10
03:48
37
LLORENS VIDAL, CAMILO
6
Senior Masc
C. A. Safor - Cafemax
24
5
0:16:39
0:16:37
03:34
0:34:16
0:34:14
03:48
38
FERRAIRO ESCRIVA, DAVID
6
Veterans B Masc
C. A. l' Espenta
26
4
0:16:39
0:16:36
03:34
0:34:16
0:34:13
03:48
39
CLIMENT MIÑANA, ALVARO
7
Senior Masc
C. E. El Mussol Barx
43
8
0:16:55
0:16:31
03:33
0:34:25
0:34:20
03:49
40
VERCHER RIPOLL, JUAN RA
21
Veterans A Masc
C. Córrer La Llebre
40
23
0:16:54
0:16:47
03:37
0:34:27
0:34:24
03:49
41
SESE ROVIRA, RAFAEL
7
Veterans B Masc
FEMECV
46
7
0:17:09
0:17:06
03:41
0:34:28
0:34:25
03:50
42
SANCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
22
Veterans A Masc
Independent
35
19
0:16:47
0:16:45
03:36
0:34:28
0:34:26
03:50
43
ESCRIVA MIRET, DAVID
23
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
41
24
0:16:54
0:16:52
03:38
0:34:40
0:34:37
03:51
44
CARBONELL, EDGAR
8
Senior Masc
Independent
42
7
0:16:55
0:16:52
03:38
0:34:40
0:34:37
03:51
45
HERNAN RODRIGUEZ, NICOLAS
9
Senior Masc
Independent
51
10
0:17:30
0:17:14
03:43
0:34:42
0:34:26
03:50
46
DE JUAN DEVESA, VICENT
8
Veterans B Masc
Independent
49
8
0:17:14
0:17:11
03:42
0:34:52
0:34:49
03:52
47
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans C Masc
C. A. Calygat.com
48
2
0:17:12
0:17:10
03:42
0:34:52
0:34:50
03:52
48
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
10
Senior Masc
C. C. Camallaes
50
9
0:17:19
0:17:16
03:43
0:34:56
0:34:53
03:53
49
COSTA JORDA, MIGUEL
2
Veterans C Masc
C. A. l' Espenta
47
1
0:17:12
0:17:09
03:41
0:35:03
0:35:00
03:53
50
ESCRIVA VIDAL, FERNANDO
24
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
52
26
0:17:36
0:17:32
03:46
0:35:20
0:35:16
03:55
51
ABALDE ARGOLO, FERNANDO
11
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
53
11
0:17:36
0:17:32
03:46
0:35:21
0:35:17
03:55
52
LLIDO COTS, VICENT
25
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
32
16
0:16:42
0:16:32
03:34
0:35:22
0:35:19
03:56
53
CASANOVA FERRI, DAMIAN
26
Veterans A Masc
C. A. Montaverner
38
21
0:16:54
0:16:52
03:38
0:35:24
0:35:22
03:56
54
VÉLEZ BONET, VÍCTOR MANUEL
27
Veterans A Masc
C. T. Prodesport Gandia
54
27
0:17:36
0:17:31
03:46
0:35:44
0:35:39
03:58
55
ROCHER SASTRE, FERNANDO
9
Veterans B Masc
C. A. Safor - Cafemax
59
9
0:17:48
0:17:44
03:49
0:35:44
0:35:39
03:58
56
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
0
No inscrit
C. A. Miramar Fent Cames
57
0
0:17:39
0:17:35
03:47
0:35:47
0:35:43
03:58
57
RUIZ COSTA, ANTONIO
12
Senior Masc
Independent
69
16
0:18:20
0:18:17
03:56
0:36:08
0:36:05
04:01
58
VICENS PASTOR, FERNANDO
28
Veterans A Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
63
31
0:18:01
0:17:57
03:52
0:36:10
0:36:05
04:01
59
MORATÓ MAYANS, KIKO
13
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
56
12
0:17:38
0:17:34
03:47
0:36:10
0:36:06
04:01
60
ESCRIVA I MIRET, SALVADOR
29
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
55
28
0:17:37
0:17:24
03:45
0:36:15
0:36:11
04:01
61
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
14
Senior Masc
Independent
58
13
0:17:48
0:17:42
03:49
0:36:15
0:36:09
04:01
62
RUBIO ALMENARA, ANTONIO RAFAEL
30
Veterans A Masc
C. T. Prodesport Gandia
70
34
0:18:20
0:18:14
03:55
0:36:16
0:36:11
04:01
63
SERRA PEREZ, LUIS
2
Junior Masc
C. A. Blue Line
65
2
0:18:03
0:18:00
03:52
0:36:22
0:36:19
04:02
64
PLA PLA BROSCHEIT, EDUARDO
15
Senior Masc
Independent
72
18
0:18:22
0:18:08
03:54
0:36:22
0:36:08
04:01
65
RODRÍGUEZ TORRES, JOSÉ
31
Veterans A Masc
C. Córrer Xeraco
75
36
0:18:23
0:18:01
03:53
0:36:28
0:36:23
04:03
66
SANCHO SOLER, SALVADOR
32
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
68
33
0:18:20
0:18:18
03:56
0:36:35
0:36:31
04:04
67
VICENS MARQUEZ, LUIS
10
Veterans B Masc
C. A. La Xara
77
11
0:18:24
0:18:20
03:57
0:36:38
0:36:33
04:04
68
IVARS GINER, FRANCISCO
3
Veterans C Masc
Independent
61
3
0:17:51
0:17:48
03:50
0:36:38
0:36:35
04:04
69
CATALA TORREGROSA, JOSEP
11
Veterans B Masc
C. A. La Xara
76
10
0:18:24
0:18:22
03:57
0:36:38
0:36:33
04:04
70
ENGUIX SANCHO, JOSE
33
Veterans A Masc
C. A. La Valldigna
62
30
0:17:53
0:17:42
03:49
0:36:46
0:36:43
04:05
71
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSE
34
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
74
35
0:18:22
0:18:18
03:56
0:36:49
0:36:46
04:05
72
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
16
Senior Masc
C. A. Corremundos
64
14
0:18:02
0:17:58
03:52
0:36:50
0:36:48
04:05
73
AIBAR BALLESTER, DAVID
35
Veterans A Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
60
29
0:17:49
0:17:37
03:47
0:36:54
0:36:45
04:05
74
FEMENIA CISCAR, VICENT
36
Veterans A Masc
Independent
87
43
0:18:32
0:18:29
03:59
0:36:59
0:36:56
04:06
75
GONZALEZ OCHOA, IGNACIO
37
Veterans A Masc
C. A. Evasion Running
81
39
0:18:29
0:18:28
03:58
0:37:03
0:37:01
04:07
76
LLORCA VERDU, MANUEL
38
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
80
38
0:18:28
0:18:26
03:58
0:37:05
0:37:00
04:07
77
MUÑOZ TORREGROSA, EMILI
39
Veterans A Masc
Independent
84
41
0:18:30
0:18:19
03:56
0:37:07
0:37:02
04:07
78
IZQUIERDO DOLZ, RAFA
40
Veterans A Masc
Independent
85
42
0:18:31
0:18:26
03:58
0:37:08
0:37:03
04:07
79
FRASQUET SIGNES, SERGIO
0
No inscrit
Independent
73
0
0:18:22
0:18:19
03:56
0:37:14
0:37:11
04:08
80
KERN RODRIGUEZ, LUIS
17
Senior Masc
Independent
115
29
0:19:10
0:19:06
04:07
0:37:16
0:37:09
04:08
81
FERRANDO TALENS, JOSE
12
Veterans B Masc
G. E. La Carena La Font
98
14
0:18:44
0:18:35
04:00
0:37:17
0:37:07
04:07
82
HERENCIA ORTEGA, FRANCISCO
18
Senior Masc
Independent
100
23
0:18:48
0:18:47
04:03
0:37:25
0:37:16
04:09
83
TEMMERMAN, PETER
41
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
112
53
0:19:08
0:18:56
04:04
0:37:27
0:37:22
04:09
84
ESTEBAN BLAY, RICARDO
42
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
111
52
0:19:08
0:19:02
04:06
0:37:27
0:37:21
04:09
85
VIDAL PALOMARES, JUAN RAMÓN
43
Veterans A Masc
Independent
66
32
0:18:13
0:18:10
03:55
0:37:30
0:37:27
04:10
86
LLINARES, JOAQUIM
19
Senior Masc
Independent
94
21
0:18:40
0:18:33
04:00
0:37:30
0:37:23
04:09
87
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
20
Senior Masc
Independent
102
25
0:18:55
0:18:52
04:04
0:37:34
0:37:31
04:10
88
MOLINA LÓPEZ, ALEJANDRO
21
Senior Masc
Independent
101
24
0:18:53
0:18:47
04:02
0:37:35
0:37:28
04:10
89
ROMERO BORRAS, PAU
22
Senior Masc
C. A. l' Espenta
95
22
0:18:42
0:18:24
03:58
0:37:36
0:37:30
04:10
90
PONS MAS, JOSE
44
Veterans A Masc
C. A. Ondara
92
46
0:18:39
0:18:36
04:00
0:37:41
0:37:37
04:11
91
GRIMA GUTIERREZ, JORGE
23
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
71
17
0:18:21
0:18:15
03:56
0:37:43
0:37:40
04:11
91
CHAFER CABRERA, JUAN SALVADOR
23
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
78
19
0:18:25
0:18:21
03:57
0:37:43
0:37:39
04:11
93
MORENO MARI, DANIEL
45
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
83
40
0:18:30
0:18:26
03:58
0:37:44
0:37:40
04:11
94
GONZALEZ CONCA, SALVADOR
46
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
121
56
0:19:16
0:18:58
04:05
0:37:46
0:37:28
04:10
95
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Veterans A Fem
C. A. Safor - Cafemax
82
1
0:18:30
0:18:25
03:58
0:37:46
0:37:41
04:11
96
ALBORCH CANET, PEPE
47
Veterans A Masc
Independent
99
48
0:18:46
0:18:38
04:01
0:37:48
0:37:42
04:11
97
GOMEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
48
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
135
63
0:19:31
0:19:14
04:08
0:37:48
0:37:30
04:10
98
PELLICER I SILVESTRE, SALVA
25
Senior Masc
C. A. l' Espenta
86
20
0:18:31
0:18:25
03:58
0:37:50
0:37:44
04:12
99
GAITÁN TOLEDO, ÁLVARO
49
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
93
47
0:18:40
0:18:25
03:58
0:37:53
0:37:38
04:11
100
GONZALEZ FRASQUET, SERGIO
26
Senior Masc
Independent
122
32
0:19:17
0:19:12
04:08
0:37:55
0:37:48
04:12
101
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
27
Senior Masc
Independent
107
27
0:18:59
0:18:55
04:04
0:37:57
0:37:52
04:12
102
VICEDO ESCRIVÀ, EUSEBIO
13
Veterans B Masc
Independent
91
12
0:18:35
0:18:33
04:00
0:38:00
0:37:57
04:13
103
SAVALL SANTOS, ANDRES
28
Senior Masc
C. T. Prodesport Gandia
116
30
0:19:11
0:18:59
04:05
0:38:01
0:37:53
04:13
104
VERCHER GRACIA, OSCAR
50
Veterans A Masc
C. C. Camallaes
105
50
0:18:57
0:18:46
04:02
0:38:06
0:38:04
04:14
105
MILLET PELLICER, ALBERTO
51
Veterans A Masc
Independent
103
49
0:18:57
0:18:40
04:01
0:38:08
0:38:05
04:14
106
SALELLES MATEU, VICENT
52
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
89
44
0:18:34
0:18:31
03:59
0:38:09
0:38:01
04:14
107
SELLENS ESCRIVA, FRANCESC
53
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
109
51
0:19:04
0:18:40
04:01
0:38:12
0:38:02
04:14
108
ALMIÑANA FUERTES, JOSE LUIS
29
Senior Masc
Independent
156
37
0:20:00
0:19:56
04:17
0:38:15
0:38:10
04:15
109
CISCAR NALDA, SALVADOR
54
Veterans A Masc
C. Córrer Piles
79
37
0:18:26
0:18:22
03:57
0:38:22
0:38:18
04:15
110
AMBLER, LOUISA
2
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
97
2
0:18:43
0:18:41
04:01
0:38:26
0:38:23
04:16
111
MIRALLES MORA, GABRIEL
30
Senior Masc
Independent
108
28
0:19:00
0:18:54
04:04
0:38:27
0:38:12
04:15
112
MORATA VIDAL, DAVID
55
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
153
71
0:19:52
0:19:40
04:14
0:38:30
0:38:17
04:15
113
ESTRUCH ESTRUCH, JOSE JAIME
56
Veterans A Masc
Independent
90
45
0:18:34
0:18:30
03:59
0:38:35
0:38:31
04:17
114
PEREZ BAÑULS, JUANJO
14
Veterans B Masc
C. A. Safor - Cafemax
113
17
0:19:09
0:19:00
04:05
0:38:36
0:38:31
04:17
115
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
2
Veterans A Fem
C. A. Xeresa
124
3
0:19:19
0:19:12
04:08
0:38:39
0:38:32
04:17
116
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
57
Veterans A Masc
G.E.T.P. Running Team
123
57
0:19:19
0:18:53
04:04
0:38:41
0:38:33
04:17
117
MARTI VIDAL, VICENTE
58
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
119
55
0:19:14
0:19:10
04:08
0:38:41
0:38:37
04:17
118
PELLICER ESCRIVA, DAVID
59
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
131
60
0:19:26
0:19:22
04:10
0:38:41
0:38:36
04:17
119
CLOQUELL RIPOLL, JOSE VICENTE
60
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
144
67
0:19:44
0:19:44
04:15
0:38:41
0:38:41
04:18
120
DONDERIS SERRA, JAIME
61
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
147
68
0:19:45
0:19:26
04:11
0:38:42
0:38:38
04:18
121
MONFORT CASELLES, JAIME
15
Veterans B Masc
C. A. Cametes Spat
164
23
0:20:01
0:19:48
04:16
0:38:43
0:38:29
04:17
122
VICEDO ESCRIVA, RAUL
16
Veterans B Masc
C. E. Llocnou
96
13
0:18:42
0:18:39
04:01
0:38:47
0:38:44
04:18
123
CAUDELI GARCÍA , VICENT
62
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
114
54
0:19:09
0:18:53
04:04
0:38:49
0:38:32
04:17
124
RENU MARTINEZ, ALBERTO
63
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
141
66
0:19:36
0:19:17
04:09
0:38:50
0:38:31
04:17
125
SENDRA FRANQUEZA, VICENT
17
Veterans B Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
194
34
0:20:19
0:20:02
04:19
0:38:52
0:38:35
04:17
126
PONS SORIANO, ALBERTO
64
Veterans A Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
195
86
0:20:19
0:20:11
04:20
0:38:52
0:38:35
04:17
127
MORAGUES MIÑANA, FRANCISCO DE BORJA
65
Veterans A Masc
C. A. de Puente a Puente
138
65
0:19:33
0:19:28
04:11
0:38:56
0:38:50
04:19
128
DEL MORAL ROGER, LUIS
66
Veterans A Masc
C. A. de Puente a Puente
137
64
0:19:33
0:19:27
04:11
0:38:56
0:38:50
04:19
129
ORTEGA GOMEZ, ANTONIO
67
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
149
69
0:19:48
0:19:42
04:14
0:38:59
0:38:53
04:19
130
CABALLERO BERRADE, CARLOS
31
Senior Masc
Independent
152
36
0:19:49
0:19:41
04:14
0:39:00
0:38:54
04:19
131
SANTI GARCIA, CARLOS JAVIER
68
Veterans A Masc
Independent
132
61
0:19:27
0:19:15
04:09
0:39:03
0:38:55
04:20
132
CALONGE SAINZ, JUAN PABLO
32
Senior Masc
Independent
118
31
0:19:12
0:18:53
04:04
0:39:04
0:38:58
04:20
133
MALLETT, CHRISTINA
1
Senior Fem
Independent
134
1
0:19:29
0:19:26
04:11
0:39:05
0:39:02
04:20
134
GAVILÁ MIÑANA, JESUS
18
Veterans B Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
178
29
0:20:10
0:20:07
04:20
0:39:06
0:39:03
04:20
135
SANSALONI FELIS, RAFA
33
Senior Masc
Independent
104
26
0:18:57
0:18:56
04:04
0:39:06
0:39:00
04:20
136
MENGUAL SERRA, VICENT
19
Veterans B Masc
C. A. Safor - Cafemax
143
20
0:19:44
0:19:43
04:15
0:39:07
0:39:05
04:21
137
ESTEVE ARDID, ANABEL
3
Veterans A Fem
C. Córrer El Garbí
117
2
0:19:12
0:19:06
04:07
0:39:11
0:39:05
04:21
138
CLOQUELL GOMAR, SALVADOR
0
No inscrit
C. A. SaforMarina
126
0
0:19:20
0:19:11
04:08
0:39:12
0:39:02
04:20
139
QUEROL DEVESA, JOSEP
4
Veterans C Masc
C. A. Carcaixent
140
4
0:19:33
0:19:27
04:11
0:39:13
0:39:06
04:21
140
ASENSIO PARRA, RAMON
69
Veterans A Masc
Independent
189
84
0:20:15
0:20:13
04:21
0:39:15
0:39:00
04:20
141
CARRIÓ TENT, JUAN ANGEL
34
Senior Masc
C. A. Cametes Spat
167
41
0:20:03
0:19:50
04:16
0:39:15
0:39:01
04:20
142
ASENSI PICAZO, MIGUEL
20
Veterans B Masc
Independent
106
15
0:18:59
0:18:53
04:04
0:39:15
0:39:08
04:21
143
SOLER ALEMANY, ALFONSO
0
No inscrit
Independent
150
0
0:19:48
0:19:48
04:16
0:39:17
0:39:17
04:22
144
LLOPIS SISTERNES, JUAN ANTONIO
21
Veterans B Masc
C. Córrer Peus Quets
155
21
0:19:57
0:19:38
04:13
0:39:22
0:39:13
04:21
145
ROCA ABAD, HECTOR
70
Veterans A Masc
C. A. Vegablue
130
59
0:19:24
0:19:17
04:09
0:39:24
0:39:17
04:22
146
MORAGUES RODRÍGUEZ, MARC
35
Senior Masc
Independent
212
48
0:20:32
0:20:14
04:21
0:39:24
0:39:06
04:21
147
MORENO GUTIÉRREZ, JUANJO
71
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
173
77
0:20:06
0:19:49
04:16
0:39:26
0:39:08
04:21
148
GARCÍA MARTÍNEZ, JOSE JAVIER
72
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
151
70
0:19:48
0:19:39
04:14
0:39:27
0:39:20
04:22
149
DURA MORA, JONAS
0
No inscrit
Independent
145
0
0:19:45
0:19:37
04:13
0:39:27
0:39:18
04:22
150
MORATAL TURLEQUE, CARLOS
22
Veterans B Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
179
30
0:20:10
0:20:08
04:20
0:39:28
0:39:26
04:23
151
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
23
Veterans B Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
177
28
0:20:09
0:20:07
04:20
0:39:28
0:39:25
04:23
152
LOPEZ EUROPA, ANDRES
24
Veterans B Masc
Independent
128
19
0:19:22
0:19:09
04:07
0:39:28
0:39:25
04:23
153
VIVES POQUET, KIKO
36
Senior Masc
Independent
201
45
0:20:22
0:20:16
04:22
0:39:29
0:39:22
04:23
154
ALEMANY GILABERT, VICTOR
37
Senior Masc
Independent
129
34
0:19:23
0:19:17
04:09
0:39:29
0:39:23
04:23
155
PASTOR RUBIO, VICENT
38
Senior Masc
C. Ondara Tri-Esport
200
44
0:20:22
0:20:14
04:21
0:39:29
0:39:20
04:22
156
MONERRIS MORANT, DAVID
73
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
197
87
0:20:20
0:20:14
04:21
0:39:30
0:39:14
04:22
157
GUILLEM AUSINA, ANGEL
39
Senior Masc
C. Córrer Piles
127
33
0:19:20
0:19:11
04:08
0:39:31
0:39:21
04:22
158
ESCALONA NAVARRO, JOSE MIGUEL
40
Senior Masc
Independent
139
35
0:19:33
0:19:26
04:11
0:39:34
0:39:26
04:23
159
FORTES DIAZ, AGUSTIN
41
Senior Masc
C. de Rem Denia
183
42
0:20:12
0:19:59
04:18
0:39:34
0:39:21
04:22
160
DONET MOLIÓ, JUAN EUGENIO
74
Veterans A Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
188
83
0:20:14
0:19:59
04:18
0:39:35
0:39:20
04:22
161
BAYES, MICHAEL
5
Veterans C Masc
C. A. Llebeig Xàbia
163
6
0:20:01
0:19:55
04:17
0:39:36
0:39:29
04:23
162
LÓPEZ ATIÉNZAR, TEÓFILO
75
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
186
82
0:20:13
0:20:08
04:20
0:39:37
0:39:22
04:23
163
ESCRIHUELA BOSCH, XIMO
42
Senior Masc
C. A. La Valldigna
158
38
0:20:00
0:19:53
04:17
0:39:38
0:39:30
04:23
164
GASCÓN MAGRANER, JUAN JOSÉ
25
Veterans B Masc
C. A. La Valldigna
160
22
0:20:00
0:19:53
04:17
0:39:38
0:39:30
04:23
165
SAPIÑA CLAR, PAU
43
Senior Masc
C. A. La Valldigna
161
40
0:20:01
0:19:52
04:17
0:39:39
0:39:30
04:23
166
ROIG COSTA, ADOLFO
76
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
166
74
0:20:03
0:19:40
04:14
0:39:39
0:39:25
04:23
167
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO
77
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
165
73
0:20:01
0:19:58
04:18
0:39:39
0:39:26
04:23
168
SAVALL TEROL, ANDRES
0
No inscrit
C. A. Benidorm
88
0
0:18:32
0:18:30
03:59
0:39:41
0:39:39
04:24
169
CHELI FERRER, DIONISIO
6
Veterans C Masc
C. A. Dianium
146
5
0:19:45
0:19:41
04:14
0:39:42
0:39:37
04:24
170
SAVALL FERRANDO, JOSE MIGUEL
0
No inscrit
Independent
136
0
0:19:32
0:19:24
04:10
0:39:44
0:39:35
04:24
171
SANTA MARIA VIDAL, JOSE
26
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
120
18
0:19:15
0:19:12
04:08
0:39:48
0:39:44
04:25
172
PIERA MARTIN, BASILIO
78
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
198
88
0:20:20
0:19:17
04:09
0:39:50
0:39:23
04:23
173
BOUCHLOUCH, HICHAM
44
Senior Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
67
15
0:18:17
0:18:16
03:56
0:39:55
0:39:53
04:26
174
GARCIA NAVARRO, ERNESTO
79
Veterans A Masc
C. Córrer La Llebre
162
72
0:20:01
0:19:37
04:13
0:39:57
0:39:45
04:25
175
RODRIGO CUÑAT, DANI
80
Veterans A Masc
Independent
202
89
0:20:23
0:20:00
04:18
0:39:59
0:39:51
04:26
176
GUITART CERVERA, PACO
81
Veterans A Masc
Independent
133
62
0:19:28
0:19:02
04:06
0:40:00
0:39:53
04:26
177
GIMENEZ MORAGUES, JUAN
82
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
191
85
0:20:17
0:20:12
04:21
0:40:01
0:39:43
04:25
178
DOMENECH MARTI, TONI
83
Veterans A Masc
C. A. Ondara
208
92
0:20:27
0:20:22
04:23
0:40:01
0:39:52
04:26
179
MIRET GARCIA, BORJA
3
Junior Masc
Independent
154
4
0:19:56
0:19:40
04:14
0:40:03
0:39:47
04:25
180
ESCRIVA ROSELLO, JORDI
0
No inscrit
G. E. La Carena La Font
226
0
0:20:40
0:20:31
04:25
0:40:03
0:39:54
04:26
181
FALQUET CANOVES, SERGIO
84
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
185
81
0:20:13
0:20:08
04:20
0:40:04
0:39:59
04:27
182
ABARCA FALGAS, JOSE
85
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
222
97
0:20:38
0:20:27
04:24
0:40:05
0:39:54
04:26
183
BUIGUES CARRIÓ, PACO
27
Veterans B Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
223
37
0:20:38
0:20:27
04:24
0:40:06
0:39:54
04:26
184
JURADO NAVARRO, RAFAEL
28
Veterans B Masc
Independent
110
16
0:19:05
0:19:01
04:06
0:40:06
0:40:02
04:27
185
GIMÉNEZ AZAGRA, FERRAN
45
Senior Masc
C. Ondara Tri-Esport
190
43
0:20:16
0:20:08
04:20
0:40:10
0:40:01
04:27
186
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
86
Veterans A Masc
Independent
180
79
0:20:10
0:20:05
04:19
0:40:13
0:40:08
04:28
187
GIL BAUTISTA, ENRIQUE
29
Veterans B Masc
C. A. Miramar Fent Cames
170
24
0:20:05
0:20:00
04:18
0:40:18
0:40:12
04:28
188
PARDO SEGUÍ, JOAQUIN
87
Veterans A Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
181
80
0:20:10
0:19:54
04:17
0:40:18
0:40:16
04:28
189
VITORIA LUIS, JUAN
0
No inscrit
Independent
148
0
0:19:46
0:19:42
04:14
0:40:19
0:40:14
04:28
190
GINER FERRANDO, PEP
46
Senior Masc
C. A. Ondara
205
46
0:20:26
0:20:14
04:21
0:40:20
0:40:10
04:28
191
ROSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
88
Veterans A Masc
C. A. Ondara
204
90
0:20:26
0:20:12
04:21
0:40:20
0:40:10
04:28
192
BURGUERA BURGUERA, JUANJO
30
Veterans B Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
182
31
0:20:10
0:19:45
04:15
0:40:20
0:40:18
04:29
193
FERRER CAMARENA, JOSE JUAN
89
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
168
75
0:20:03
0:19:53
04:17
0:40:23
0:40:20
04:29
194
CARDONA GOMEZ, ENCARNA
4
Veterans A Fem
C. A. Dianium
169
4
0:20:05
0:19:59
04:18
0:40:26
0:40:20
04:29
195
TORRES PALACIOS, JUAN BAUTISTA
47
Senior Masc
Independent
246
57
0:20:55
0:20:46
04:28
0:40:28
0:40:15
04:28
196
ARAGÓ GOMIS, AGUSTIN
7
Veterans C Masc
C. Córrer El Garbí
225
7
0:20:39
0:20:23
04:23
0:40:29
0:40:13
04:28
197
DOMÉNECH DURÁ, JUAN
90
Veterans A Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
224
98
0:20:39
0:20:21
04:23
0:40:32
0:40:21
04:29
198
PASTOR ZORITA, FERNANDO ANDREA
91
Veterans A Masc
Independent
207
91
0:20:27
0:20:18
04:22
0:40:36
0:40:26
04:30
199
RIPOLL MELIS, JORDI
4
Junior Masc
Independent
142
3
0:19:44
0:19:39
04:14
0:40:39
0:40:33
04:30
200
BOSCÁ FAYOS, RAMÓN
92
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
176
78
0:20:09
0:19:59
04:18
0:40:43
0:40:32
04:30