Som Esport
12 Volta a peu a La Xara

CLASSIFICACIÓ GENERAL 12 VOLTA A PEU A LA XARA

Data: 22 de Setembre de 2012
Distància: 7 Km

Organitza: EATIM de La Xara i C. A. La Xara

+ CLASSIFICACIONS >>>

Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com

Meta
1er pas per Meta
Meta
P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
P..Gral
P.Cat
Temps
T/Km
Temps
T. Real
T/Km
1
HORMA, MOUNIR
1
Senior Masc
G. Atletas Nucleo Duro Denia
6
3
0:03:06
03:27
0:22:27
0:22:27
03:12
2
MAS LEYDA, VICENT
2
Senior Masc
C. A. Benidorm
7
4
0:03:06
03:26
0:23:18
0:23:18
03:20
3
CABEZA GARCIA, AITOR
1
Veterans A Masc
C. A. iRun Calp
4
3
0:03:05
03:26
0:23:33
0:23:33
03:22
4
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
2
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
2
1
0:03:04
03:23
0:23:43
0:23:42
03:23
5
SOLER LLIDO, ANTONIO
3
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
5
2
0:03:05
03:24
0:23:53
0:23:52
03:25
6
POUS PEREZ, JUAN RAMON
4
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
9
6
0:03:06
03:26
0:24:00
0:23:59
03:26
7
PERNA SERRA, ANTHONY
5
Senior Masc
C. Córrer Piles
19
10
0:03:07
03:24
0:24:27
0:24:25
03:29
8
RUBIO COTS, FELIPE
6
Senior Masc
C. A. l' Espenta
16
8
0:03:06
03:26
0:24:29
0:24:28
03:30
9
FERRER BALLESTER, FERNANDO
3
Veterans A Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
14
6
0:03:06
03:26
0:24:33
0:24:32
03:30
10
SORIA LLORCA, ENRIQUE
4
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
21
7
0:03:07
03:26
0:24:46
0:24:44
03:32
11
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
7
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
28
15
0:03:07
03:27
0:24:49
0:24:47
03:33
12
CUELLO SANTACREU, JUANFRANCISCO
8
Senior Masc
C. A. Benissa
18
9
0:03:06
03:26
0:24:52
0:24:51
03:33
13
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
9
Senior Masc
C. A. Dianium
68
30
0:03:19
03:36
0:24:58
0:24:54
03:33
14
VERDÚ GARCÍA, DAVID
5
Veterans A Masc
Independent
3
2
0:03:05
03:24
0:25:00
0:24:59
03:34
15
GÓMEZ INSA, JOSÉ
1
Veterans B Masc
C. A. Xeresa
44
8
0:03:10
03:29
0:25:05
0:25:04
03:35
16
MASANET SANCHO, ANTONIO
6
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
12
4
0:03:06
03:27
0:25:12
0:25:12
03:36
17
DOMENE FLUIXÁ, GABRIEL
10
Senior Masc
C. A. Corremundos
1
1
0:03:02
03:21
0:25:15
0:25:15
03:37
18
LLOPIS CHELI, VICENTE
2
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
15
2
0:03:06
03:26
0:25:18
0:25:16
03:37
19
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
11
Senior Masc
C. A. La Xara
10
7
0:03:06
03:23
0:25:18
0:25:15
03:37
20
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
7
Veterans A Masc
C. A. Benissa
26
8
0:03:07
03:27
0:25:25
0:25:24
03:38
21
LLIDO COTS, VICENT
8
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
49
18
0:03:13
03:28
0:25:34
0:25:28
03:38
22
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
12
Senior Masc
C. A. El Faro
8
5
0:03:06
03:27
0:25:36
0:25:36
03:40
23
MONFORT PEDRO, JOSE MANUEL
13
Senior Masc
C. A. Dianium
35
19
0:03:08
03:28
0:25:41
0:25:40
03:40
24
CARAÑANA MOLLA, RICHARDI
3
Veterans B Masc
C. A. Benissa
11
1
0:03:06
03:27
0:25:45
0:25:45
03:41
25
SOSA, JULIO ALBERTO
4
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
43
7
0:03:10
03:29
0:25:50
0:25:48
03:41
26
SIMO COSTA, CARLOS
9
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
40
13
0:03:09
03:27
0:25:54
0:25:50
03:42
27
ORTIZ I GISBERT, AMAND
5
Veterans B Masc
Independent
17
3
0:03:06
03:24
0:25:56
0:25:54
03:42
28
ASIK, REECE
14
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
23
13
0:03:07
03:26
0:25:56
0:25:55
03:42
29
RIOS MOREIRAS, KIKO
15
Senior Masc
C. Ondara Tri-Esport
22
12
0:03:07
03:24
0:26:05
0:26:03
03:43
30
MIRALLES FERRER, VICENT
6
Veterans B Masc
Independent
24
4
0:03:07
03:27
0:26:07
0:26:05
03:44
31
VERGARA MIRALLES, VICTOR
10
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
39
12
0:03:09
03:26
0:26:10
0:26:07
03:44
32
TORRES OLIVER, JUAN JAIME
7
Veterans B Masc
C. A. Gata
37
6
0:03:08
03:26
0:26:12
0:26:09
03:44
33
CAÑETE COBOS, PACO
8
Veterans B Masc
Independent
25
5
0:03:07
03:26
0:26:15
0:26:13
03:45
34
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
11
Veterans A Masc
C. A. Benissa
29
9
0:03:07
03:26
0:26:17
0:26:14
03:45
35
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
12
Veterans A Masc
C. A. Benissa
32
11
0:03:08
03:27
0:26:26
0:26:24
03:46
36
SESE VIVES, JOSE VICENTE
13
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
45
14
0:03:10
03:28
0:26:26
0:26:22
03:46
37
MONCHO AUSINA, FRANCESC
16
Senior Masc
C. Córrer Piles
36
20
0:03:08
03:26
0:26:39
0:26:36
03:48
38
FERNANDEZ SERRAT, FCO. JAVIER
17
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
34
18
0:03:08
03:26
0:26:39
0:26:36
03:48
39
LAHMAMI, BADAR
18
Senior Masc
C. A. Gata
33
17
0:03:08
03:26
0:26:47
0:26:44
03:49
40
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans C Masc
C. A. Calygat.com
59
1
0:03:15
03:34
0:26:53
0:26:51
03:50
41
MORATA VIDAL, DAVID
14
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
46
15
0:03:11
03:30
0:26:53
0:26:51
03:50
42
IVARS IVARS, JUAN
15
Veterans A Masc
C. A. Benissa
30
10
0:03:07
03:27
0:26:57
0:26:56
03:51
43
HADRI DAHBI, ADRIÁN
19
Senior Masc
Independent
31
16
0:03:08
03:20
0:26:58
0:26:50
03:50
44
GRIMA GUTIERREZ, JORGE
16
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
78
30
0:03:23
03:40
0:27:06
0:27:00
03:52
45
COMPANY PUIG, PASCUAL
9
Veterans B Masc
C. A. l' Espenta
69
11
0:03:19
03:34
0:27:06
0:27:00
03:51
46
MORENO AGUADO, FRANCISCO
17
Veterans A Masc
C. A. Dianium
73
27
0:03:20
03:39
0:27:07
0:27:04
03:52
47
CANO ANTUNEZ, ANTONIO
18
Veterans A Masc
C. A. Corremundos
52
20
0:03:14
03:31
0:27:08
0:27:04
03:52
48
PIERA SENDRA, MIQUEL
20
Senior Masc
C. A. Dianium
38
21
0:03:09
03:29
0:27:12
0:27:11
03:53
49
SERRANO ESPINAR, JAVIER
10
Veterans B Masc
C. A. l' Espenta
71
13
0:03:20
03:34
0:27:18
0:27:11
03:53
50
RIVERO PÉREZ, MIGUEL ANGEL
21
Senior Masc
C. A. Altea
88
34
0:03:27
03:43
0:27:19
0:27:14
03:53
51
VENGUT MOLL, HECTOR
22
Senior Masc
Independent
54
24
0:03:14
03:32
0:27:26
0:27:23
03:55
52
CABRERA LOPEZ, CARLOS
23
Senior Masc
C. A. Benissa
20
11
0:03:07
03:26
0:27:26
0:27:24
03:55
53
MIRALLES MERINO, FRANCESC
24
Senior Masc
C. A. La Xara
63
28
0:03:17
03:29
0:27:26
0:27:17
03:54
54
BONET DASÍ, ANDRÉS
25
Senior Masc
Independent
41
22
0:03:09
03:29
0:27:27
0:27:26
03:55
55
MORATÓ RAFET, KIKO
26
Senior Masc
C. Independents de la Marina
27
14
0:03:07
03:23
0:27:29
0:27:25
03:55
56
MILLET PELLICER, ALBERTO
19
Veterans A Masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
55
22
0:03:14
03:34
0:27:30
0:27:29
03:56
57
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
27
Senior Masc
C. A. Gata
79
31
0:03:24
03:39
0:27:32
0:27:25
03:55
58
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
20
Veterans A Masc
C. A. Benissa
51
19
0:03:14
03:32
0:27:36
0:27:33
03:56
59
MULET DIEGO, VICENT
11
Veterans B Masc
C. A. Gata
60
9
0:03:15
03:33
0:27:37
0:27:33
03:56
60
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
21
Veterans A Masc
C. A. Dianium
72
26
0:03:20
03:38
0:27:41
0:27:38
03:57
61
DE JUAN DEVESA, VICENT
12
Veterans B Masc
Independent
84
16
0:03:26
03:46
0:27:44
0:27:42
03:57
62
CALDERON QUILLE, JUAN CARLOS
28
Senior Masc
C. A. Dianium
66
29
0:03:18
03:37
0:27:46
0:27:43
03:58
63
JORRO RAMON, JORDI
29
Senior Masc
C. A. Dianium
99
37
0:03:29
03:49
0:27:49
0:27:45
03:58
64
LÓPEZ ATIÉNZAR, TEÓFILO
22
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
53
21
0:03:14
03:32
0:27:49
0:27:46
03:58
65
DI TRANA, MARCO
23
Veterans A Masc
C. A. Dianium
98
39
0:03:29
03:49
0:27:55
0:27:51
03:59
66
BOU ESCRIVA, LLUÍS
30
Senior Masc
C. E. M. Corresendes Xeresa
151
50
0:03:44
03:54
0:27:57
0:27:45
03:58
67
LOPEZ TORNERO, TOMAS JOSE
31
Senior Masc
C. A. iRun Calp
56
25
0:03:14
03:31
0:27:59
0:27:54
03:59
68
VARA RAMOS, JOSE LUIS
24
Veterans A Masc
C. A. Corremundos
76
29
0:03:23
03:40
0:27:59
0:27:54
03:59
69
MUÑOZ TORREGROSA, EMILI
25
Veterans A Masc
Independent
61
23
0:03:15
03:30
0:28:00
0:27:54
03:59
70
CIVICO JURADO, PACO
2
Veterans C Masc
Independent
62
2
0:03:17
03:36
0:28:01
0:27:58
04:00
71
SANTACREU IVARS, MIGUEL
32
Senior Masc
C. A. Benissa
90
35
0:03:27
03:43
0:28:01
0:27:55
03:59
72
DONDERIS SERRA, JAIME
26
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
48
17
0:03:12
03:31
0:28:03
0:28:01
04:00
73
PEDRO PEDROS, FRANCISCO
27
Veterans A Masc
C. A. Gata
91
36
0:03:27
03:41
0:28:05
0:27:57
04:00
74
ASENSIO PARRA, RAMON
28
Veterans A Masc
C. A. El Faro
179
79
0:03:52
04:03
0:28:07
0:27:54
03:59
75
ESCRIVA CANOVES, JOAQUIN
13
Veterans B Masc
C. A. Miramar Fent Cames
85
17
0:03:26
03:42
0:28:09
0:28:03
04:01
76
PEIRO PERELLO, VICENTE
29
Veterans A Masc
Independent
86
34
0:03:26
03:43
0:28:10
0:28:06
04:01
77
GIGIMENO SALA, DAVID
33
Senior Masc
C. A. Bèrnia
87
33
0:03:27
03:48
0:28:11
0:28:09
04:01
78
TUR CABRERA, JOSE RAMON
34
Senior Masc
C. A. Benissa
156
54
0:03:45
03:54
0:28:14
0:28:00
04:00
79
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
35
Senior Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
117
42
0:03:36
03:49
0:28:19
0:28:09
04:01
80
BUIGUES BUIGUES, JUAN ANDRES
30
Veterans A Masc
C. A. Corremundos
81
31
0:03:25
03:42
0:28:19
0:28:15
04:02
81
CERVERA TUR, TONI
14
Veterans B Masc
C. A. Els Oliveros
75
14
0:03:22
03:38
0:28:20
0:28:15
04:02
82
VAYÀ SALORT, JUAN
31
Veterans A Masc
C. A. La Xara
74
28
0:03:20
03:39
0:28:23
0:28:20
04:03
83
SERVER CUESTA, ANTONIO
32
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
114
49
0:03:36
03:48
0:28:24
0:28:13
04:02
84
MORENO MARI, DANIEL
33
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
89
35
0:03:27
03:44
0:28:24
0:28:19
04:03
85
FRANCES COMES, VICENT
36
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
146
49
0:03:42
03:59
0:28:25
0:28:18
04:03
86
MONCHO PASTOR, JUAN
15
Veterans B Masc
Independent
116
21
0:03:36
03:52
0:28:28
0:28:21
04:03
87
ALONSO PEREZ, DANIEL
37
Senior Masc
C. A. Gata
141
47
0:03:41
03:56
0:28:29
0:28:19
04:03
88
ESPASA MULET, JOSE
34
Veterans A Masc
C. A. Gata
119
50
0:03:36
03:53
0:28:32
0:28:26
04:04
89
CRESPO SANTACREU, MIGUEL
35
Veterans A Masc
C. A. Benissa
161
66
0:03:46
03:53
0:28:33
0:28:18
04:03
90
NAVARRO MARTÍ, FCO. JAVIER
38
Senior Masc
C. A. iRun Calp
58
27
0:03:15
03:34
0:28:36
0:28:34
04:05
91
IVARS PELLICER, MANUEL
36
Veterans A Masc
C. A. Benissa
154
65
0:03:45
03:56
0:28:40
0:28:28
04:04
92
PÉREZ GONZÁLEZ, FRAN
39
Senior Masc
C. A. Triatló La Vila
255
75
0:04:13
04:06
0:28:43
0:28:11
04:02
93
MONCHO SOLER, JOSE FRANCISCO
37
Veterans A Masc
C. A. Gata
167
71
0:03:49
04:03
0:28:46
0:28:36
04:05
94
ESCORTELL BOU, JAIME
38
Veterans A Masc
C. A. Llebeig Xàbia
112
47
0:03:35
03:49
0:28:46
0:28:36
04:05
95
GARCIA BISQUERT, ALEJANDRO
40
Senior Masc
C. A. Triatló La Vila
118
43
0:03:36
03:50
0:28:47
0:28:38
04:06
96
PARRA BERTOMEU, JAVIER
16
Veterans B Masc
C. A. l' Espenta
107
20
0:03:34
03:50
0:28:48
0:28:42
04:06
97
PONS ROSELLO, VICENT
39
Veterans A Masc
Independent
163
68
0:03:47
03:58
0:28:50
0:28:37
04:05
98
MILLET VILA, MªCARMEN
1
Senior Fem
C. A. Safor - Cafemax
50
1
0:03:13
03:34
0:28:52
0:28:52
04:07
99
PEIRO GABARDA, ANTONIO
40
Veterans A Masc
C. Córrer Xeraco
47
16
0:03:12
03:31
0:28:54
0:28:52
04:07
100
PEIRO SALORT, VICENT
41
Veterans A Masc
C. Córrer Xeraco
65
24
0:03:18
03:36
0:28:55
0:28:51
04:07