Som Esport

Organitza:
E.A.T.I.M. de la Xara i C. A. La Xara
Patrocinen: E.A.T.I.M. de la Xara i - Excma. Diputació d'Alacant
 
CLASSIFICACIÓ PER CATEGORIES X VOLTA A PEU A LA XARA

+ CLASSIFICACIONS >>>


Sel·lecciona la teua categoria   87 corredors arribats en la categoria Veterans B Masc   

P. Cat
Nom
P. Gral
Categoria
Club
Temps
T / Km
1
LLOPIS CHELI, VICENTE
8
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:24:18
03:28
2
PEREZ SOLER, EMILI
15
Veterans B Masc
C. A. Ondara
0:24:56
03:34
3
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN
19
Veterans B Masc
C. A. Dianium
0:25:11
03:36
4
FLETCHER, PAUL
25
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:25:40
03:40
5
DE JUAN DEVESA, VICENT
31
Veterans B Masc
Independent
0:26:11
03:44
6
FERRER PEIRO, MANUEL
33
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:26:14
03:45
7
SELLENS CASANOVA, JUAN
34
Veterans B Masc
G. E. La Carena La Font
0:26:23
03:46
8
MARTÍ ALBIÑANA, JOSÉ VICENTE
35
Veterans B Masc
Independent
0:26:27
03:47
9
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
37
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:26:43
03:49
10
BOTELLA SILVESTE, JOSEP LLUIS
39
Veterans B Masc
C. A. Alcoy
0:26:45
03:49
11
MIRALLES FERRER, VICENTE
44
Veterans B Masc
Independent
0:26:50
03:50
12
LANCIS SAEZ, SALVADOR
53
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:27:21
03:54
13
COMPANY PUIG, PASCUAL
73
Veterans B Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:28:07
04:01
14
PONS COSTA, FRANCISCO JOSÉ
85
Veterans B Masc
C. A. Cametes Spat
0:28:37
04:05
15
SAPENA SEGARRA, JOSEP
93
Veterans B Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:29:07
04:10
16
SANTONJA GISBERT, JOAN
98
Veterans B Masc
C. A. Sant Joan
0:29:22
04:12
17
VICENS MARQUEZ, LUIS
101
Veterans B Masc
Independent
0:29:25
04:12
18
CATALA TORREGROSA, JOSEP
104
Veterans B Masc
Independent
0:29:29
04:13
19
CATALÁ CHORRO, JOSE VICENTE
116
Veterans B Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:30:00
04:17
20
GARRIGOS PINA, PEDRO
117
Veterans B Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:30:01
04:17
21
MEZQUIDA I CANDEL, JAUME
125
Veterans B Masc
C. de Rem Denia
0:30:15
04:19
22
FERRER MULET, FRANCESC
126
Veterans B Masc
Independent
0:30:15
04:19
23
BADENES LIDOREAU, JOSE
131
Veterans B Masc
Independent
0:30:23
04:20
24
MUÑOZ TORREGROSA, PACO
133
Veterans B Masc
C. A. Dianium
0:30:23
04:20
25
LÓPEZ MUT, VALERIÀ
171
Veterans B Masc
C. A. Ondara
0:31:12
04:27
26
IVARS LOPEZ, MIGUEL VICENTE
173
Veterans B Masc
C. de Rem Denia
0:31:17
04:28
27
GONZALEZ AGUILAR, VICENT
188
Veterans B Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:31:40
04:31
28
BUIGUES CARRIÓ, PACO
189
Veterans B Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:31:40
04:31
29
PEDRO MESTRE, JOSÉ
196
Veterans B Masc
C. A. Gata
0:31:44
04:32
30
PÉREZ GARCÍA, ANGEL
197
Veterans B Masc
Independent
0:31:48
04:33
31
SAVALL IBIZA, XIMO
205
Veterans B Masc
C. A. l' Espenta
0:31:54
04:33
32
HIDALGO MARTÍNEZ, FELIPE
207
Veterans B Masc
C. A. Main curses.com
0:31:55
04:34
33
WOLF, ANDREAS
213
Veterans B Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:31:57
04:34
34
PINTEÑO MARTINEZ, SANTIAGO
233
Veterans B Masc
C. A. Benidorm
0:32:20
04:37
35
VÉLEZ BONET, GUSTAVO ADOLFO
238
Veterans B Masc
Independent
0:32:25
04:38
36
SERRANO RODRIGUEZ, JUAN
246
Veterans B Masc
C. A. Xe Espereu-me
0:32:37
04:40
37
TORMOS GOMAR, PERE
247
Veterans B Masc
C. C. Camallaes
0:32:39
04:40
38
RIVAS PIRES, MIGUEL
248
Veterans B Masc
Independent
0:32:41
04:40
39
SAPENA SEGARRA, PERE
254
Veterans B Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:46
04:41
40
MULET SOLER, JOSEP
263
Veterans B Masc
C. A. Gata
0:32:59
04:43
41
GARCIA MONCHO, SALVADOR
266
Veterans B Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:33:03
04:43
42
COLOMA FERRER, FRANCISCO
267
Veterans B Masc
C. A. Gata
0:33:04
04:43
43
CAMARENA FAYOS , JOSE
268
Veterans B Masc
Independent
0:33:04
04:43
44
SALA SIVERA, QUINO
273
Veterans B Masc
C. A. Xe Espereu-me
0:33:17
04:45
45
HERAS ROLDAN, JUAN CARLOS
274
Veterans B Masc
Independent
0:33:19
04:46
46
MAS I ESTELA, SALVADOR
277
Veterans B Masc
C. A. Benissa
0:33:24
04:46
47
POQUET LEON, FRANCISCO
281
Veterans B Masc
Independent
0:33:26
04:47
48
MARTIN TORRES, FRANCISCO JAVIER
282
Veterans B Masc
Independent
0:33:27
04:47
49
CERVERA TUR, SALVADOR
283
Veterans B Masc
C. A. Xe Espereu-me
0:33:27
04:47
50
SERVER COSTA, FREDERIC
285
Veterans B Masc
Independent
0:33:28
04:47
51
HIDALGO ITURRALDE, TOMÁS
286
Veterans B Masc
C. A. Dianium
0:33:35
04:48
52
GONZALEZ MARTINEZ, VALENTIN
296
Veterans B Masc
Independent
0:33:57
04:51
53
PASTOR BERENGUER, JUANJO
299
Veterans B Masc
C. A. Xe Espereu-me
0:34:03
04:52
54
BOLTA NAYA, JUAN BAUTISTA
308
Veterans B Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:34:17
04:54
55
ROMAGUERA LLISO, LLUIS
315
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:34:24
04:55
56
RIBES I SOLER, JOSEP
320
Veterans B Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:34:31
04:56
57
CALABUIG PARIS, FRANCISCO IGNACIO
322
Veterans B Masc
Independent
0:34:35
04:56
58
LÓPEZ SÁNCHEZ, PEDRO
324
Veterans B Masc
Independent
0:34:36
04:57
59
BAJO GARCIA, LUIS JUAN
326
Veterans B Masc
Independent
0:34:39
04:57
60
FONT NOGUERA, JOSE P
328
Veterans B Masc
C. A. Cap i Cua
0:34:47
04:58
61
PELLICER I GARCIA, SALVADOR
329
Veterans B Masc
C. C. Camallaes
0:34:56
04:59
62
ESPINÓS QUERO, JUAN CARLOS
330
Veterans B Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:59
05:00
63
FLEISCHMANNN, HELMUT
348
Veterans B Masc
Independent
0:35:21
05:03
64
MESAS CASTAÑO, MANUEL
355
Veterans B Masc
C. A. Ondara
0:35:31
05:04
65
LOPEZ ANDUJAR AGUIRIANO, JUAN JOSE
358
Veterans B Masc
Independent
0:35:36
05:05
66
MÁS TUR, VICENTE
360
Veterans B Masc
C. A. Cap i Cua
0:35:39
05:06
67
PEIRO SERRA, JOSE LUIS
363
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:42
05:06
68
BOLUFER LLOBELL, KIKO
364
Veterans B Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:50
05:07
69
PERLES SALVADOR, ALFONSO
371
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:35:55
05:08
70
MORELL GARRIDO, ALEJANDRO
379
Veterans B Masc
Independent
0:36:12
05:10
71
RAMIRO PUCHALT, VICENT
388
Veterans B Masc
C. A. Gata
0:36:24
05:12
72
FORNÉS I OLLER, VICENT
393
Veterans B Masc
C. A. Dianium
0:36:26
05:12
73
CASTELLOTE MONZO, MIGUEL
394
Veterans B Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:36:26
05:12
74
CRESPO MOLL, EDILBERT
397
Veterans B Masc
Independent
0:36:31
05:13
75
HERVAS RODA, FRANCISCO
405
Veterans B Masc
C. A. Benidorm
0:36:52
05:16
76
MAS ESCRIVA, JUANJO
412
Veterans B Masc
C. A. Cap i Cua
0:37:09
05:18
77
MAHIQUES COSTA, SEBASTIÁ
413
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:37:12
05:19
78
LLOBELL PRIETO, VICENTE
422
Veterans B Masc
C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:37:28
05:21
79
IVARS CARDONA, VICENTE
437
Veterans B Masc
Independent
0:37:49
05:24
80
SENDRA GISBERT, CARLOS
441
Veterans B Masc
Independent
0:37:54
05:25
81
PEREZ BAÑULS, LUIS
447
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:38:09
05:27
82
GIL CASTILLO, JAVIER
453
Veterans B Masc
Independent
0:38:13
05:28
83
FOLQUES NADAL, PAU
484
Veterans B Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:39:22
05:37
84
SANTANDREU TERRADES, BERNA
504
Veterans B Masc
Independent
0:40:03
05:43
85
FRAU RIBES, VICENT
514
Veterans B Masc
Independent
0:40:36
05:48
86
PÉREZ IVARS, RICARD
524
Veterans B Masc
C. A. Dianium
0:41:58
06:00
87
CASELLES PEDRO, FRANCESC
532
Veterans B Masc
C. A. Gata
0:43:12
06:10


Som Esport :     Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Disseny Web, Inscripcions, Cronometratge de Proves