9ª Volta a peu a La Xara 2009
Volta a peu a la Xara


Patrocina: Junta Veïnal de la Xara - Excma. Diputació d'Alacant  
           
Col·labora: Regidoria d'Esports Ajuntament de Dénia - Club Atletisme Diànium


CLASSIFICACIÓ GENERAL 9ª VOLTA A PEU A LA XARA
Següent Últim

P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
HORMA, MOUNIR
1
Sénior masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:24:00
03:15
2
POUS PEREZ, JUAN RAMON
2
Sénior masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:24:22
03:18
3
SOLER GINESTAR, SERGI
3
Sénior masculí
C. A. Ondara
0:25:00
03:23
4
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
1
Veterans masculi
C. A. Benidorm
0:25:06
03:24
5
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN G.
4
Sénior masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:25:32
03:27
6
MONZO HUERTA, CRISTIAN
5
Sénior masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:25:37
03:28
7
SORIA MARTIN, IVAN
6
Sénior masculí
C. A. Sant Joan
0:25:52
03:30
8
BENKHEDDA, WALID
7
Sénior masculí
Independent
0:26:30
03:35
9
FORNÉS MENGUAL, CARLOS
8
Sénior masculí
C. Multiesport Marina Alta
0:26:30
03:35
10
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
9
Sénior masculí
C. A. Benissa
0:26:31
03:35
11
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
10
Sénior masculí
C. A. Benidorm
0:26:33
03:35
12
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSÉ
11
Sénior masculí
C. A. Benidorm
0:26:38
03:36
13
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
12
Sénior masculí
C. A. La Xara
0:26:43
03:37
14
MASANET SANCHO, ANTONIO
13
Sénior masculí
C. A. Cametes Spat
0:26:44
03:37
15
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN
2
Veterans masculi
C. A. Dianium
0:26:44
03:37
16
FERRER BALLESTER, FERNANDO
14
Sénior masculí
C. A. Sense Pressa El Verger
0:26:46
03:37
17
TUR CATALÁ, LUIS
15
Sénior masculí
Independent
0:26:49
03:37
18
PEREZ SOLER, EMILI
3
Veterans masculi
C. A. Cap i Cua
0:26:55
03:38
19
GASCON TUR, MANUEL
16
Sénior masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:27:07
03:40
20
NOGUERA PUIGCERVER, JAVI
17
Sénior masculí
C. A. La Xara
0:27:10
03:40
21
LULL GOMEZ DE MEMBRILLERA, JUAN
18
Sénior masculí
C. Tri Line Evasion
0:27:14
03:41
22
CARAÑANA MOLLÁ, RICARDO
4
Veterans masculi
C. A. Benissa
0:27:17
03:41
23
ABBOTT, RAFAEL D.
19
Sénior masculí
C. A. La Faixa
0:27:22
03:42
24
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
20
Sénior masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:27:30
03:43
25
ALBERTO SOSA, JULIO
5
Veterans masculi
C. A. Llebeig Xàbia
0:27:36
03:44
26
MCKINNON, MAXINE
1
Veterans femeni
C. A. Dianium
0:27:40
03:44
27
SOLER LLIDO, ANTONIO
21
Sénior masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:27:43
03:45
28
BENAVENT OLTRA, RAFA
22
Sénior masculí
C. Córrer La Llebre
0:27:43
03:45
29
SIMÓ COSTA, CARLOS
23
Sénior masculí
C. A. Cametes Spat
0:27:46
03:45
30
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
24
Sénior masculí
C. A. Xeresa
0:27:48
03:45
31
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
25
Sénior masculí
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:27:50
03:46
32
COMPANY PUIG, PASCUAL CARLOS
6
Veterans masculi
Independent
0:27:58
03:47
33
SESE VIVES, JOSE VICENTE
7
Veterans masculi
C. A. Cametes Spat
0:27:58
03:47
34
MORENO GUTIÉRREZ, JUANJO
8
Veterans masculi
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:28:04
03:48
35
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
26
Sénior masculí
C. A. Benissa
0:28:08
03:48
36
ALBEROLA TERUEL, SERGIO
27
Sénior masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:28:10
03:48
37
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
28
Sénior masculí
C. A. Corremundos
0:28:12
03:49
38
FERRER FERRANDIS, JUAN
9
Veterans masculi
Independent
0:28:13
03:49
39
CASELLES PEDRO, JOSE
10
Veterans masculi
C. A. Gata
0:28:16
03:49
40
CLIMENT LLORCA, ANTONI
11
Veterans masculi
Independent
0:28:18
03:49
41
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
12
Veterans masculi
C. A. La Xara
0:28:19
03:50
42
FORNÉS PEDRO, LLUIS
29
Sénior masculí
Independent
0:28:20
03:50
43
CAMARENA AGUT, VICENT
13
Veterans masculi
C. A. Anant Anant Fas Camí
0:28:28
03:51
44
FERNANDEZ VILA, ALEXIS
30
Sénior masculí
C. A. Gata
0:28:33
03:52
45
DE JUAN DEVESA, VICENTE
14
Veterans masculi
Independent
0:28:33
03:52
46
LANCIS SAEZ, SALVADOR
15
Veterans masculi
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:28:38
03:52
47
LORENTE RICART, TONI
31
Sénior masculí
C. A. Benissa
0:28:41
03:53
48
VIDAL BATALLER, JOSE
16
Veterans masculi
C. Córrer El Garbí
0:28:42
03:53
49
PONS COSTA, FRANCISCO JOSÉ
17
Veterans masculi
C. A. Cametes Spat
0:28:44
03:53
50
APARICI ESCRIVA, JUAN RAFAEL
32
Sénior masculí
Independent
0:28:58
03:55
51
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
33
Sénior masculí
C. A. Cap i Cua
0:29:00
03:55
52
GARCIA ROSELLÓ, JOAN
34
Sénior masculí
C. A. Cametes Spat
0:29:02
03:55
53
MORATA VIDAL, DAVID
35
Sénior masculí
C. A. Cametes Spat
0:29:04
03:56
54
MIRALLES FERRER, VICENTE
18
Veterans masculi
Independent
0:29:10
03:57
55
LLORCA ANTON, JORGE
36
Sénior masculí
C. E. El Portell
0:29:14
03:57
56
FORNÉS PEDRO, ANTONIO
37
Sénior masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:29:24
03:58
57
PÉREZ GONZÁLEZ, FRANCISCO JOSÉ
38
Sénior masculí
Independent
0:29:27
03:59
58
VAYÁ SALORT, JUAN
19
Veterans masculi
Independent
0:29:36
04:00
59
CHICAIZA CAISA, HUMBERTO
39
Sénior masculí
C. A. Passa-ho Bé Dénia
0:29:39
04:01
60
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
20
Veterans masculi
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:29:44
04:01
61
BISQUERT CARDONA, IVAN
40
Sénior masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:29:50
04:02
62
APARISI I CARRIÓ, VICENT
41
Sénior masculí
C. A. Ondara
0:29:54
04:03
63
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
42
Sénior masculí
C. de Rem Denia
0:29:55
04:03
64
IVARS GINER, FRANCISCO
21
Veterans masculi
C. A. La Xara
0:29:56
04:03
65
MULET DIEGO, VICENTE
22
Veterans masculi
C. A. Gata
0:29:56
04:03
66
GIMENA SELLÉS, TOMÁS
23
Veterans masculi
C. Multiesport Marina Alta
0:30:02
04:04
67
PUIGCERVER OLIVER, JOSE RAMON
43
Sénior masculí
C. A. La Xara
0:30:03
04:04
68
FERNANDEZ LUNA, LORENZO
44
Sénior masculí
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:30:04
04:04
69
ABELLAN MORENO, SINDO
45
Sénior masculí
Independent
0:30:05
04:04
70
MORENO AGUADO, FRANCISCO
46
Sénior masculí
Independent
0:30:06
04:04
71
TOUS TERRADES, VICENT
24
Veterans masculi
C. Multiesport Marina Alta
0:30:06
04:04
72
FEMENIA DOMENECH, GUSTAVO
47
Sénior masculí
C. A. La Xara
0:30:07
04:04
73
MONCHO SOLER, JOSE FRANCISCO
25
Veterans masculi
C. A. Gata
0:30:08
04:04
74
FRANCÉS COMES, VICENT
48
Sénior masculí
Independent
0:30:08
04:04
75
SAPENA SEGARRA, JOSEP
26
Veterans masculi
C. A. Llebeig Xàbia
0:30:14
04:05
76
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
49
Sénior masculí
Independent
0:30:15
04:05
77
ESPASA MULET, JOSÉ
50
Sénior masculí
C. A. Gata
0:30:17
04:06
78
QUINTANAR SANCHEZ, VICENTE
51
Sénior masculí
Independent
0:30:18
04:06
79
SALA GARCIA, MAYCA
2
Veterans femeni
C. A. Benidorm
0:30:18
04:06
80
DOMENECH DURA, JUAN
52
Sénior masculí
C. A. Sense Pressa El Verger
0:30:20
04:06
81
ESCORTELL BOU, JAIME
27
Veterans masculi
C. A. Llebeig Xàbia
0:30:26
04:07
82
FERRER PEIRO, MANUEL
28
Veterans masculi
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:30:29
04:07
83
MORA PÉREZ, RAUL
53
Sénior masculí
Independent
0:30:32
04:08
85
MONCHO PASTOR, JUAN
29
Veterans masculi
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:30:41
04:09
86
MENGUAL MARTINEZ, JUAN VICENTE
54
Sénior masculí
Independent
0:30:42
04:09
87
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
55
Sénior masculí
C. A. Llebeig Xàbia
0:30:44
04:09
88
MEJIAS DOVALE, DAVID
56
Sénior masculí
C. Multiesport Marina Alta
0:30:45
04:09
89
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUIS
57
Sénior masculí
C. A. Sense Pressa El Verger
0:30:46
04:10
90
HERNAN MADRID, JOSE ANTONIO
30
Veterans masculi
C. A. Ondara
0:30:47
04:10
91
CHELI FERRER, DIONISIO
31
Veterans masculi
C. A. Dianium
0:30:48
04:10
93
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES
32
Veterans masculi
C. Córrer El Garbí
0:30:50
04:10
94
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
33
Veterans masculi
Independent
0:30:50
04:10
95
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
58
Sénior masculí
C. A. Anant Anant Fas Camí
0:30:51
04:10
96
GÁMIZ MARTÍNEZ, JOSE ANTONIO
59
Sénior masculí
Independent
0:30:53
04:10
97
SENDRA GINER, JUAN
60
Sénior masculí
C. A. Ondara
0:30:53
04:10
98
CARDONA LORENTE, MARIO
34
Veterans masculi
C. Multiesport Marina Alta
0:31:01
04:12
99
LULL GOMEZ DE MEMBRILLERA, BORJA
61
Sénior masculí
Independent
0:31:04
04:12
100
PEREZ PONS, JAUME
62
Sénior masculí
C. A. La Xara
0:31:06
04:12
101
SELLENS CASANOVA, JUAN
35
Veterans masculi
C. A. Anant Anant Fas Camí
0:31:06
04:12
102
MUT MORANT, JOSE A
63
Sénior masculí
C. A. La Xara
0:31:07
04:12