Som Esport
Organitza: E.A.T.I.M. de la Xara i C. A. La Xara
Patrocinen: E.A.T.I.M. de la Xara i - Excma. Diputació d'Alacant 
CLASSIFICACIÓ GENERAL X VOLTA A PEU A LA XARA

+ CLASSIFICACIONS >>>
Següent Últim
P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
MAS LEYDA, VICENT
1
Senior Masc
C. A. Dianium
0:23:09
03:18
2
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
1
Veterans A Masc
C. A. Benidorm
0:23:21
03:20
3
DAY DAY, SAID
2
Senior Masc
C. A. Lamuratti Denia
0:23:50
03:24
4
MONZÓ HUERTA, CRISTIAN
2
Veterans A Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:24:04
03:26
5
CARDONA TORRES, IGNACIO
0
No inscrit
C. A. Llebeig Xàbia
0:24:05
03:26
6
TORRES SANCHEZ, SERGIO
3
Senior Masc
C. A. Ondara
0:24:16
03:28
7
SOLER GINESTAR, SERGI
4
Senior Masc
C. A. Ondara
0:24:17
03:28
8
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:24:18
03:28
9
CAMARENA AGUT, VICENT
3
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:24:25
03:29
10
FERRER BALLESTER, FERNANDO
4
Veterans A Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:24:29
03:30
11
SOLER LLIDÓ, ANTONIO
5
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:24:33
03:30
12
IBÁÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
5
Veterans A Masc
C. A. Benidorm
0:24:41
03:32
13
NOGUERA PUIGCEVER, JAVIER
6
Senior Masc
C. A. La Xara
0:24:44
03:32
14
RUBIO COTS, FELIPE
7
Senior Masc
C. A. l' Espenta
0:24:49
03:33
15
PEREZ SOLER, EMILI
2
Veterans B Masc
C. A. Ondara
0:24:56
03:34
16
CANO LÓPEZ, DANIEL
8
Senior Masc
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:24:57
03:34
17
GUTIERREZ APARICIO, MIGUEL
9
Senior Masc
Independent
0:25:00
03:34
18
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
6
Veterans A Masc
C. A. Benissa
0:25:11
03:36
19
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN
3
Veterans B Masc
C. A. Dianium
0:25:11
03:36
20
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
7
Veterans A Masc
C. A. La Xara
0:25:17
03:37
21
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
10
Senior Masc
C. A. Dianium
0:25:18
03:37
22
SESE VIVES, JOSE VICENTE
8
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:25:22
03:37
23
SIMO COSTA, CARLOS
9
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:25:33
03:39
24
BENEYTO ABAD, FRANC
10
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:25:37
03:40
25
FLETCHER, PAUL
4
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:25:40
03:40
26
ESTELA CAMACHO, JOSE ENRIQUE
11
Veterans A Masc
Independent
0:25:45
03:41
27
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
12
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
0:25:51
03:42
28
MCKINNON, MAXINE
1
Veteranes B Fem
C. A. Dianium
0:25:51
03:42
29
APARISI I CARRIÓ, VICENT
11
Senior Masc
C. A. Ondara
0:25:57
03:42
30
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
12
Senior Masc
C. A. Corremundos
0:26:09
03:44
31
DE JUAN DEVESA, VICENT
5
Veterans B Masc
Independent
0:26:11
03:44
32
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
13
Senior Masc
Independent
0:26:13
03:45
33
FERRER PEIRO, MANUEL
6
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:26:14
03:45
34
SELLENS CASANOVA, JUAN
7
Veterans B Masc
G. E. La Carena La Font
0:26:23
03:46
35
MARTÍ ALBIÑANA, JOSÉ VICENTE
8
Veterans B Masc
Independent
0:26:27
03:47
36
VIDAL BATALLER, JOSE
13
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:26:36
03:48
37
FERNANDEZ LUNA, ANTONIO
9
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:26:43
03:49
38
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
14
Veterans A Masc
Independent
0:26:45
03:49
39
BOTELLA SILVESTE, JOSEP LLUIS
10
Veterans B Masc
C. A. Alcoy
0:26:45
03:49
40
FERRER FERRANDIS, JUAN
15
Veterans A Masc
Independent
0:26:46
03:49
41
ORERO DE LA NATIVIDAD , MARIO
14
Senior Masc
C. A. Runnersworld Valencia
0:26:48
03:50
42
SALA GARCIA, MAYCA
1
Veteranes A Fem
C. A. Benidorm
0:26:49
03:50
43
MORATA VIDAL, DAVID
16
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:26:49
03:50
44
MIRALLES FERRER, VICENTE
11
Veterans B Masc
Independent
0:26:50
03:50
45
GIMENA SELLÉS, TOMÁS
17
Veterans A Masc
C. A. Ondara
0:26:52
03:50
46
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSE
18
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:26:54
03:51
47
FURIO CISCAR, JOSE MIGUEL
19
Veterans A Masc
C. C. Camallaes
0:26:56
03:51
48
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans C Masc
C. A. Calygat.com
0:27:01
03:52
49
MORENO COSTA, SALVA
15
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:27:13
03:53
50
ORTIZ I GISBERT, AMAND
20
Veterans A Masc
Independent
0:27:17
03:54
51
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
21
Veterans A Masc
C. A. Corremundos
0:27:20
03:54
52
CHAMANEL I GINESTOS, ALBERT
22
Veterans A Masc
C. de Rem Denia
0:27:21
03:54
53
LANCIS SAEZ, SALVADOR
12
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:27:21
03:54
54
MIRALLES SANTASFELICITAS, GUILLEM
16
Senior Masc
C. M. Botamarges Forna
0:27:26
03:55
55
DELGADO GOMEZ, JAVIER
23
Veterans A Masc
Independent
0:27:27
03:55
56
ESCORTELL BOU, JAIME
24
Veterans A Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:27:28
03:55
57
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
17
Senior Masc
C. A. La Xara
0:27:30
03:56
58
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO
25
Veterans A Masc
C. A. La Xara
0:27:31
03:56
59
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
26
Veterans A Masc
C. A. Cap i Cua
0:27:32
03:56
60
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
18
Senior Masc
Independent
0:27:33
03:56
61
SERVER ESPIN, FERNANDO
19
Senior Masc
C. A. Ondara
0:27:35
03:56
62
MIRALLES MERINO, FRANCESC
20
Senior Masc
Independent
0:27:41
03:57
63
FERNANDEZ SERRAT, FRANCISCO JAVIER
21
Senior Masc
Independent
0:27:43
03:58
64
IVARS GINER, FRANCISCO
2
Veterans C Masc
Independent
0:27:48
03:58
65
ESTRUGO PARDO, MIGUEL
22
Senior Masc
C. Córrer Xeraco
0:27:49
03:58
66
PEREZ PONS, JAUME
23
Senior Masc
C. A. La Xara
0:27:53
03:59
67
ENGUIX SANCHO, JOSE
27
Veterans A Masc
C. A. La Valldigna
0:27:54
03:59
68
SCHRÖTZ, CHRISTIAN
24
Senior Masc
Independent
0:27:56
03:59
69
CALDERON PEREZ, JOSE CARLOS
28
Veterans A Masc
Independent
0:27:58
04:00
70
CARO ORTEGA, JAIRO
25
Senior Masc
C. A. Dianium
0:28:01
04:00
71
ABELLAN MORENO, SINDO
29
Veterans A Masc
Independent
0:28:03
04:00
72
MORENO AGUADO, FRANCISCO
30
Veterans A Masc
Independent
0:28:03
04:00
73
COMPANY PUIG, PASCUAL
13
Veterans B Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:28:07
04:01
75
DONDERIS SERRA, JAIME
31
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:28:10
04:01
76
SENDRA GINER, JUAN
26
Senior Masc
C. A. Ondara
0:28:14
04:02
77
MENGUAL MARTINEZ, JUAN VICENTE
27
Senior Masc
Independent
0:28:23
04:03
78
FERNANDEZ LUNA, LORENZO
32
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:28:25
04:04
79
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
33
Veterans A Masc
C. A. Benissa
0:28:30
04:04
80
ESCRIVA ESCRIVA, VTE. JUAN
34
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:28:30
04:04
81
QUINTANAR SANCHEZ, VICENTE
28
Senior Masc
Independent
0:28:31
04:04
82
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO
35
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:28:32
04:05
83
GARCIA ROSELLÓ, JOAN
29
Senior Masc
C. A. Cametes Spat
0:28:32
04:05
84
ROSELLO GARCIA, PAU
30
Senior Masc
C. A. Cametes Spat
0:28:35
04:05
85
PONS COSTA, FRANCISCO JOSÉ
14
Veterans B Masc
C. A. Cametes Spat
0:28:37
04:05
86
ALABAU MARTÍ, LAURA
2
Veteranes A Fem
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:28:41
04:06
87
GIL PALENCIA, PEDRO ANTONIO
36
Veterans A Masc
Independent
0:28:57
04:08
88
ZARAGOZI MULET, JUAN
37
Veterans A Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:28:59
04:08
89
MESTRE FORNES, ESTANIS
38
Veterans A Masc
Independent
0:29:02
04:09
90
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE
31
Senior Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:29:04
04:09
91
PERELLÓ PÉREZ, FRANCESC X.
32
Senior Masc
Independent
0:29:06
04:09
92
DOMENECH DURA, JUAN
39
Veterans A Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:29:07
04:10
93
SAPENA SEGARRA, JOSEP
15
Veterans B Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:29:07
04:10
94
GARCIA BARRAGAN, JUAN ANTONIO
40
Veterans A Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:29:11
04:10
95
MUÑOZ TORREGROSA, EMILI
41
Veterans A Masc
Independent
0:29:13
04:10
96
CABALLERO BERRADE, CARLOS
33
Senior Masc
Independent
0:29:15
04:11
97
FORNES SERRA, MARIA
1
Senior Fem
C. Multiesport Marina Alta
0:29:19
04:11
98
SANTONJA GISBERT, JOAN
16
Veterans B Masc
C. A. Sant Joan
0:29:22
04:12
99
CAMARENA NOGUERA, MIGUEL ANGEL
42
Veterans A Masc
C. de Rem Denia
0:29:22
04:12
100
MIRALLES VELA, ENRIQUE
43
Veterans A Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:29:22
04:12
101
VICENS MARQUEZ, LUIS
17
Veterans B Masc
Independent
0:29:25
04:12


Som Esport :     Dorsals, Cronòmetres, Arcs de Meta, Disseny Web, Inscripcions, Cronometratge de Proves