Som Esport
Volta a la Xara
Organitza: E.A.T.I.M. de la Xara i C. A. La Xara
Patrocinen: E.A.T.I.M. de la Xara i - Excma. Diputació d'Alacant 


CLASSIFICACIÓ GENERAL XI VOLTA A PEU A LA XARA



+ CLASSIFICACIONS >>>
Cronometratge www.somesport.com

Següent Últim
P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
POUS PEREZ, JUANRA
1
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:22:49
03:14
2
HORMA, MOUNIR
2
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:22:49
03:14
3
MAS LEYDA, VICENT
3
Senior Masc
C. A. Dianium
0:22:59
03:16
4
CABEZAS GARCIA, AITOR
1
Veterans A Masc
Independent
0:23:22
03:19
5
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
4
Senior Masc
C. A. Dianium
0:23:35
03:21
6
FERNÁNDEZ GARCÍA, VÍCTOR MANUEL
2
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:23:35
03:21
7
CAMPOS TORRES, ANTONIO
5
Senior Masc
Independent
0:23:50
03:23
8
SOLER LLIDO, ANTONIO
6
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:24:27
03:28
9
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
7
Senior Masc
C. A. La Xara
0:24:27
03:28
10
CAMARENA AGUT, VICENT
3
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:24:27
03:28
11
PEREZ SOLER, EMILI
1
Veterans B Masc
C. A. Ondara
0:24:38
03:30
12
RUBIO COTS, FELIPE
8
Senior Masc
C. A. l' Espenta
0:24:39
03:30
13
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
4
Veterans A Masc
C. A. Benissa
0:24:59
03:33
14
TIRADO JIMENEZ, MANUEL
5
Veterans A Masc
C. A. Benidorm
0:25:06
03:34
15
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN GASTON
6
Veterans A Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:25:06
03:34
16
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDEL
2
Veterans B Masc
Independent
0:25:14
03:35
17
SORIA LLORCA, ENRIQUE
7
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:25:14
03:35
18
BENEYTO ABAD, FRANC
3
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:25:15
03:35
19
MASANET SANCHO, ANTONIO
8
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:25:21
03:36
20
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
4
Veterans B Masc
C. A. Benissa
0:25:27
03:37
21
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
9
Senior Masc
C. A. El Faro
0:25:32
03:37
22
MOLINA MUIR, PATRICK JOSEPH
10
Senior Masc
C. A. Dianium
0:25:34
03:38
23
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
9
Veterans A Masc
C. A. La Xara
0:25:40
03:38
24
MARTÍNEZ DELGADO, VICENTE
11
Senior Masc
Independent
0:25:42
03:39
25
SOSA, JULIO ALBERTO
5
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:25:44
03:39
26
BISQUERT CARDONA, IVAN
12
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:25:47
03:39
27
CABRERA LOPEZ, CARLOS
13
Senior Masc
C. A. Benissa
0:25:55
03:41
29
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
14
Senior Masc
C. A. Benissa
0:25:58
03:41
30
DE JUAN DEVESA, VICENT
6
Veterans B Masc
Independent
0:25:58
03:41
31
VERCHER ESTRUCH, CRISTIAN
15
Senior Masc
Independent
0:26:02
03:42
32
MORENO AGUADO, FRANCISCO
10
Veterans A Masc
Independent
0:26:09
03:43
33
FERRER PEIRO, MANUEL
7
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:26:11
03:43
34
LLOPIS CHELI, VICENTE
8
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:26:14
03:43
35
ESTRUCH DOMINGUIS, FERNANDO
11
Veterans A Masc
C. A. SaforMarina
0:26:20
03:44
36
VERGARA MIRALLES, VICTOR
12
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:26:22
03:44
37
CABRERA CARDONA, RAUL
16
Senior Masc
C. A. Benissa
0:26:22
03:44
38
ORTEGA NAVARRO, RICARDO
13
Veterans A Masc
C. A. Benissa
0:26:23
03:45
39
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
17
Senior Masc
C. C. Camallaes
0:26:29
03:45
40
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans C Masc
C. A. Calygat.com
0:26:33
03:46
41
ROS FAR, JAUME
18
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:26:39
03:47
42
CATALA TORREGROSA, JOSEP
9
Veterans B Masc
C. A. La Xara
0:26:40
03:47
43
ASIK, REEECE
19
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:26:41
03:47
44
ESPASA MULET, JOSE
14
Veterans A Masc
C. A. Gata
0:26:42
03:47
45
PONS AUSINA, JAVIER
20
Senior Masc
Independent
0:26:46
03:48
46
MIRALLES MERINO, FRANCESC
21
Senior Masc
Independent
0:26:47
03:48
47
SESE VIVES, JOSE VICENTE
15
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:26:48
03:48
48
GRIMA GUTIERREZ, JORGE
22
Senior Masc
Independent
0:26:56
03:49
49
DURILLO VALLÉS, GERMAN
23
Senior Masc
C. A. Corremundos
0:26:59
03:50
50
MORA PEREZ, JORGE
24
Senior Masc
Independent
0:27:01
03:50
51
VAYA SALORT, JUAN
16
Veterans A Masc
C. A. La Xara
0:27:04
03:50
52
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
25
Senior Masc
C. A. Corremundos
0:27:07
03:51
53
ESTRUGO PARDO, MIGUEL
26
Senior Masc
C. Córrer Xeraco
0:27:08
03:51
54
DI TRANA, MARCO
17
Veterans A Masc
C. A. Dianium
0:27:09
03:51
55
MUÑOZ TORREGROSA, EMILI
18
Veterans A Masc
Independent
0:27:10
03:51
56
VENGUT MOLL, HECTOR
27
Senior Masc
Independent
0:27:11
03:51
57
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
10
Veterans B Masc
C. A. Benidorm
0:27:13
03:52
58
ESCORTELL BOU, JAUME
19
Veterans A Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:27:14
03:52
59
MASANET SANCHO, GERARDO
20
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:27:15
03:52
60
ENGUIX SANCHO, JOSE
21
Veterans A Masc
C. A. La Valldigna
0:27:16
03:52
61
SEBASTIA VELLO, FRANCISCO
28
Senior Masc
C. A. Xeresa
0:27:17
03:52
62
HEREDERO DIEZ, CARLOS
29
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:27:17
03:52
63
AIBAR BALLESTER, DAVID
22
Veterans A Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:27:20
03:53
64
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
23
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:27:22
03:53
65
DONDERIS SERRA, JAIME
24
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:27:22
03:53
66
LLOPIS SABATER, RAMON
25
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:27:23
03:53
66
PEREZ PONS, JAUME
23
Senior Masc
C. A. La Xara
0:27:53
03:57
68
CALATRAVA CUEVAS, FERNANDO
30
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:27:27
03:54
69
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
26
Veterans A Masc
C. A. Benissa
0:27:31
03:54
70
FORNES MALONDA, VICTOR
31
Senior Masc
C. A. Corremundos
0:27:40
03:55
71
PEDROS MONFORT, JOSE FRANCISCO
27
Veterans A Masc
C. A. Gata
0:27:43
03:56
72
BRACKEZ, RUBEN
32
Senior Masc
C. A. Corremundos
0:27:45
03:56
73
GILABERT ORTIZ, ANDRES
33
Senior Masc
C. A. Benidorm
0:27:47
03:56
74
PEDRO PEDROS, FRANCISCO
28
Veterans A Masc
C. A. Gata
0:27:50
03:57
75
MUÑOZ TORREGROSA, PACO
11
Veterans B Masc
C. A. Dianium
0:27:52
03:57
76
ALCOCER CUEVAS, MARIO
34
Senior Masc
Independent
0:27:52
03:57
77
PEREZ PONS, JAUME
35
Senior Masc
C. A. La Xara
0:27:52
03:57
78
VALLÉS SENDÍN, JUAN JOSÉ
36
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:27:54
03:57
79
IVARS GINER, FRANCISCO
2
Veterans C Masc
Independent
0:27:57
03:58
81
SALVA TORRES, JAIME
37
Senior Masc
C. A. Gata
0:28:01
03:58
82
MONFORT CASELLES, JAIME
12
Veterans B Masc
C. A. Cametes Spat
0:28:02
03:59
83
FORNES CARPI, XIMO
38
Senior Masc
C. A. Ondara
0:28:09
04:00
84
GILABERT GOMIS, JOSE
39
Senior Masc
C. A. Ondara
0:28:10
04:00
85
MORATA VIDAL, DAVID
29
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:28:10
04:00
86
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
40
Senior Masc
Independent
0:28:11
04:00
87
IVARS PELLICER, MANEL
13
Veterans B Masc
C. A. Benissa
0:28:11
04:00
88
MARTIN-ALBO Gª DE LA REINA, ANTONIO
30
Veterans A Masc
Independent
0:28:12
04:00
89
IVARS IVARS, JUAN
31
Veterans A Masc
C. A. Benissa
0:28:13
04:00
91
ALBORCH DE LA FUENTE, SALVADOR
32
Veterans A Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:28:14
04:00
92
ROIG COSTA, ADOLFO
33
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:28:14
04:00
93
SELLENS ESCRIVA, FRANCESC
34
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:28:15
04:00
94
TORRES PALACIOS, JUAN BAUTISTA
41
Senior Masc
Independent
0:28:15
04:00
95
MORENO MARI, DANIEL
35
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:28:17
04:01
96
FORNES SERRA, MARIA
1
Senior Fem
Independent
0:28:17
04:01
97
SIGNES ROSELLO, FELIPE
42
Senior Masc
C. A. Gata
0:28:18
04:01
98
CORNEJO LEAL, FELIPE
43
Senior Masc
C. Multiesport Marina Alta
0:28:19
04:01
99
SANZ CANTOS, MANUEL
44
Senior Masc
C. A. Corremundos
0:28:21
04:01
100
MONCHO SOLER, JOSE FRANCISCO
36
Veterans A Masc
C. A. Gata
0:28:22
04:01
101
GUILLEM AUSINA, ANGEL
45
Senior Masc
C. Córrer Piles
0:28:23
04:02
102
ABELLAN MORENO, SINDO
37
Veterans A Masc
Independent
0:28:24
04:02
103
SIGNES FORNES, PEPE
46
Senior Masc
C. A. La Faixa
0:28:24
04:02