Som Esport      
I volta a peu a Palmera


I Volta a peu a Palmera
Data: 31 de Gener de 2010
Hora: 11.00 h
Eixida i Meta: Poliesportiu Municipal
Distància: 7,3 Km
Organitza: Ajuntament de Palmera
Col·labora: Viales Safor S. L.

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA 1ª VOLTA A PEU A PALMERA
Patrocina:

Viales Safor S. L
Següent Últim
P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
1
GARCIA LOPEZ, JACOB
1
Senior Masc.
C. A. L' Alcudia
0:23:23
03:12
2
VILA TORTOSA, MIGUEL
0
No inscrit
C. A. Enguera
0:24:47
03:24
3
PÉREZ PANERO, TONI
1
Veterans A Masc
C. A. Cullera
0:24:51
03:24
4
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
2
Senior Masc.
G. A. S. El Mussol Barx
0:24:58
03:25
5
GASCON TUR, MANUEL
3
Senior Masc.
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:25:16
03:28
6
KRISTENSEN, TROND
4
Senior Masc.
Independent
0:25:33
03:30
7
MOLLÁ MARTI, JOSE ANTONIO
5
Senior Masc.
Independent
0:25:34
03:30
8
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSÉ
6
Senior Masc.
C. A. Benidorm
0:25:39
03:31
9
RUBIO COTS, FELIP
7
Senior Masc.
C. A. l' Espenta
0:25:45
03:32
10
PLANCHA CHORRO, VICENT
8
Senior Masc.
C. Córrer La Llebre
0:25:50
03:32
11
VIDAL BATALLER, DIEGO
9
Senior Masc.
C. Córrer El Garbí
0:25:50
03:32
12
GOMAR TORMO, JOAN
10
Senior Masc.
G. E. La Carena La Font
0:25:50
03:32
13
PÉREZ SOLER, EMILI
2
Veterans A Masc
C. A. Cap i Cua
0:26:12
03:35
14
CASANOVA FERRI, DAMIAN
11
Senior Masc.
C. A. Sol i Clima
0:26:36
03:39
16
AGUILERA VALENCIA, DAVID
12
Senior Masc.
C. TriPuçol
0:26:41
03:39
17
MUÑOZ HINOJO, JAVIER
3
Veterans A Masc
C. A. Cárnicas Serrano
0:26:45
03:40
18
BERG, ARILD
13
Senior Masc.
Independent
0:26:49
03:40
19
MOLIO FERRANDO, PABLO
14
Senior Masc.
G.E.T.P. Running Team
0:27:08
03:43
20
MORATA VIDAL, DAVID
15
Senior Masc.
C. A. Cametes Spat
0:27:10
03:43
21
GOMEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
4
Veterans A Masc
Independent
0:27:21
03:45
22
CAMARENA AGUT, VICENTE
5
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:27:33
03:46
23
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
16
Senior Masc.
C. A. Corremundos
0:27:36
03:47
25
TORMO BOHIGUES, ALEJANDRO
17
Senior Masc.
C. A. Xeresa
0:27:54
03:49
26
ESPASA MULET, JOSE
6
Veterans A Masc
C. A. Gata
0:27:59
03:50
27
GARCIA REIG, PERE LLUIS
18
Senior Masc.
G.E.T.P. Running Team
0:28:02
03:50
28
VERCHER RIPOLL, JUAN RA
19
Senior Masc.
C. Córrer La Llebre
0:28:08
03:51
29
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
20
Senior Masc.
C. A. Safor
0:28:14
03:52
30
GOMAR FRANCES, JUAN
7
Veterans A Masc
C. A. Cent Cames
0:28:15
03:52
31
APARISI I CARRIÓ, VICENT
21
Senior Masc.
C. A. Ondara
0:28:15
03:52
32
CHIRIVELLA REYES, FERNANDO
8
Veterans A Masc
C. A. Paiporta
0:28:18
03:53
33
SERVER AUSINA, JOSEP
9
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:28:24
03:53
34
OSCAR CASTRO, EDUARDO
22
Senior Masc.
G. A. S. El Mussol Barx
0:28:24
03:54
35
MARTI FERRER, LUCAS
23
Senior Masc.
Independent
0:28:25
03:54
36
DE JUAN DEVESA, VICENT
1
Veterans B Masc
C. A. Xe Espereu-me
0:28:25
03:54
37
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
2
Veterans B Masc
C. A. Calygat.com
0:28:26
03:54
38
FRANCÉS COMES, VICENT
24
Senior Masc.
Independent
0:28:33
03:55
39
SIGNES RODRIGUEZ, ABEL
25
Senior Masc.
C. A. La Rabosa
0:28:41
03:56
40
QUINTANAR SANCHEZ, VICENTE
26
Senior Masc.
Independent
0:28:45
03:56
41
PERTINEZ CALVO, JAVIER
27
Senior Masc.
C. A. Gata
0:28:46
03:56
42
FORNES PERELLO, JUAN JOSE
10
Veterans A Masc
C. A. Dianium
0:28:47
03:57
43
GARCIA RUIZ, VICTOR
28
Senior Masc.
Independent
0:28:47
03:57
44
CAMARENA GRACIA, NICO
29
Senior Masc.
C. Triesport Potries
0:28:48
03:57
45
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
30
Senior Masc.
C. A. Miramar Fent Cames
0:28:49
03:57
46
DENIA MORENO, ANDRES
11
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:28:50
03:57
47
PLANCHA CHORRO, PACO
31
Senior Masc.
C. Córrer La Llebre
0:28:51
03:57
48
SELLENS CASANOVA, JUAN
12
Veterans A Masc
C. A. Anant Anant Fas Camí
0:28:54
03:58
49
SERRANO ESPINAR, JAVIER
13
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:28:56
03:58
50
CISCAR NALDA, SALVADOR
32
Senior Masc.
C. A. Miramar Fent Cames
0:28:59
03:58
51
FERNANDEZ OLIVER, PABLO
33
Senior Masc.
C. A. Cap i Cua
0:28:59
03:58
52
PERELLO SIGNES, VICENTE
34
Senior Masc.
Independent
0:29:01
03:59
53
FABRA SANJAIME, SALVADOR
14
Veterans A Masc
C. A. Cent Cames
0:29:08
04:00
54
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
35
Senior Masc.
C. A. Anant Anant Fas Camí
0:29:08
04:00
55
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
1
Veterans A Fem
C. A. Xeresa
0:29:09
04:00
56
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
36
Senior Masc.
Independent
0:29:10
04:00
57
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
15
Veterans A Masc
C. A. La Xara
0:29:17
04:01
58
SALELLES MATEU, VICENT
16
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:29:29
04:02
59
JUAN VIDAL, FERNANDO
17
Veterans A Masc
Independent
0:29:30
04:03
60
MORENO MARI, DANIEL
37
Senior Masc.
C. A. Miramar Fent Cames
0:29:32
04:03
61
FERRER ALEMANY, SALVADOR
18
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:29:35
04:03
62
GILABERT MIRA, JOSE
19
Veterans A Masc
C. A. Ondara
0:29:36
04:03
63
PIQUERES FRANCÉS, XELO
2
Veterans A Fem
C. A. Franjuan Xàtiva
0:29:37
04:03
64
MILLET VILA, MªCARMEN
1
Senior Fem.
C. A. Safor
0:29:44
04:04
65
CASTELLÀ GARCIA, XIMO
20
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:29:44
04:04
66
ROCAMORA RORIGO, EDUARDO
38
Senior Masc.
Independent
0:29:47
04:05
67
MASANET SANCHO, GERARDO
39
Senior Masc.
C. A. Cametes Spat
0:29:49
04:05
68
LORENZO COSTA, JUAN JOSE
21
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:29:49
04:05
69
CARBÓ RAMÍREZ, CARLOS
1
Juvenil Masc.
Independent
0:29:55
04:06
70
ESCRIVA ROSELLO, JORDI
40
Senior Masc.
G. E. La Carena La Font
0:29:59
04:07
71
PEIRO SABATER, OLIVIA
3
Veterans A Fem
C. A. Safor
0:30:02
04:07
72
FERRAIRÓ PEIRÓ, XAVIER
41
Senior Masc.
C. Córrer El Garbí
0:30:03
04:07
73
LOPEZ FERNANDEZ, NICOLAS
42
Senior Masc.
C. C. Nopucmes
0:30:06
04:07
75
URIBE PALONES, JOSE MIGUEL
43
Senior Masc.
Independent
0:30:21
04:10
76
GOMAR BOTELLA, VICENT
22
Veterans A Masc
C. A. Cent Cames
0:30:21
04:10
77
GUIJARRO CAMARENA, RUBEN
44
Senior Masc.
C. C. Nopucmes
0:30:22
04:10
78
PEIRÓ I SABATER, CÉSAR
45
Senior Masc.
Independent
0:30:26
04:10
79
FUSTER ROSELLO, JUAN
46
Senior Masc.
C. Córrer Peus Quets
0:30:27
04:10
80
MONZO FUSTER, SALVA
23
Veterans A Masc
C. A. Anant Anant Fas Camí
0:30:28
04:10
81
VILLAREJO DENIA, TONI
24
Veterans A Masc
Independent
0:30:28
04:11
82
CIVICO JURADO, FRANCISCO
3
Veterans B Masc
Independent
0:30:37
04:12
84
VÉLEZ BONET, VÍCTOR MANUEL
47
Senior Masc.
C. T. Prodesport Gandia
0:30:42
04:12
85
MOLL I TORRES, PERE JOSEP
25
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:30:42
04:12
86
PAREDES PATIÑO, JUAN
48
Senior Masc.
C. A. Les Senilleres
0:30:47
04:13
87
CANET RODRIGUEZ, BORJA
49
Senior Masc.
C. A. Safor
0:30:48
04:13
88
MARTINEZ LUQUE, MANUEL
26
Veterans A Masc
Independent
0:30:48
04:13
89
ANDRÉS MOSCARDÓ, ISAAC
50
Senior Masc.
C. A. Cent Cames
0:30:50
04:13
90
CHELI FERRER, DIONISIO
4
Veterans B Masc
C. A. Dianium
0:30:51
04:14
91
FERRER CAMARENA, JOSE JUAN
51
Senior Masc.
Independent
0:30:52
04:14
92
FAUS ESCRIVA, FABIAN
52
Senior Masc.
C. A. Safor
0:30:53
04:14
93
GIMENEZ PRATS, JUAN
53
Senior Masc.
C. A. Safor
0:30:55
04:14
94
FERRANDO ASENSI, RAFAEL
54
Senior Masc.
Independent
0:30:55
04:14
95
FONS MOGORT, DAVID
55
Senior Masc.
C. Córrer La Llebre
0:30:56
04:14
96
CIGES GADEA, SALVADOR
56
Senior Masc.
C. A. Safor
0:30:59
04:15
97
JUAN SENDRA, JUAN CARLOS
27
Veterans A Masc
C. A. Xeresa
0:30:59
04:15
98
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES
5
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:31:00
04:15
99
MONTAGUD MORAGUES, PABLO
28
Veterans A Masc
Independent
0:31:04
04:15
102
PONS MARÍ, JESÚS
57
Senior Masc.
C. A. Safor
0:31:11
04:16
103
CABRERA ESPI, ANTONIO JOSE
58
Senior Masc.
C. A. Xe Espereu-me
0:31:13
04:17
104
ESTRUGO PARDO, MIGUEL
59
Senior Masc.
Independent
0:31:14
04:17
105
PERELLÓ BLANQUER, SERGI
60
Senior Masc.
C. A. Xeresa
0:31:15
04:17
106
MENGUAL CAUDELI, VICENT
61
Senior Masc.
C. A. Safor
0:31:15
04:17

    Som Esport | Disseny Web Som Esport | Dorsals | Arcs de Meta | Gestió d'inscripcions