II Volta a peu a Palmera
II Volta a peu a Palmera

400 anysOrganitza: Ajuntament de Palmera

Data: Diumenge 6 de Febrer
Hora Eixida: Xiquets 10:00 h - Adults 11:00 h.
Eixida i Meta: C/ Joan Carles I (Junt a l'Ajuntament)
Distància: 7,25 Km

+ CLASSIFICACIONS >>
CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA II VOLTA A PEU A PALMERA
Cronometratge www.somesport.com

Següent Últim
P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/ Km
1
MARIN GAY, JOSE ANTONIO
1
Senior Masc
C. A. Runnersworld
0:23:44
03:16
2
GONZÁLEZ MIGUEL, PABLO
2
Senior Masc
C. A. Els Sitges
0:23:59
03:18
3
FERREYRA PERALTA, CRISTIAN
3
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:24:22
03:22
4
ALEPUZ HERNANDEZ, ELIS
4
Senior Masc
C. A. Runnersworld
0:24:57
03:26
5
DAYDAY DAYDAY, SAID
5
Senior Masc
C. A. Dianium
0:25:05
03:28
6
QUIXAL SANTOS, DAVID
6
Senior Masc
Independent
0:25:08
03:28
7
PLANCHA CHORRO, VICENT
7
Senior Masc
C. Córrer La Llebre
0:25:11
03:28
8
PEREZ PANERO, TONI
1
Veterans A Masc
C. A. Cullera
0:25:12
03:29
9
VIDAL BATALLER, DIEGO
8
Senior Masc
C. Córrer El Garbí
0:25:13
03:29
10
CAMARENA AGUT, VICENT
2
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:25:15
03:29
11
MOYA MARCILLA, CARLOS LUIS
9
Senior Masc
C. A. Amateurs Sports
0:25:19
03:30
12
ALBERT GARCÍA, HÉCTOR
10
Senior Masc
C. A. Corredors de la Ruta
0:25:20
03:30
13
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:25:21
03:30
14
DONET MONTAGUT, MIGUEL
11
Senior Masc
G. A. S. El Mussol Barx
0:25:28
03:31
15
PARIS TUREGANO, MIGUEL
12
Senior Masc
C. A. Corredors de la Ruta
0:25:34
03:32
16
TORMO CASTILLO, JUAN CARLOS
13
Senior Masc
Independent
0:25:39
03:32
17
AÑÓN BLASCO, BORJA
14
Senior Masc
C. A. L' Alcudia
0:25:40
03:32
18
ROMAN CORIA, DANIEL
15
Senior Masc
C. A. Amateurs Sports
0:25:42
03:33
19
ALEPUZ I FERRÀ, JOSEP
16
Senior Masc
Independent
0:25:45
03:33
20
PALACIOS PARDO, RAUL
17
Senior Masc
C. A. Rev. Mediterraneo Novelda
0:25:53
03:34
21
BOUCHLOUCH, HICHAM
18
Senior Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:25:57
03:35
22
MONZO HUERTA, CHRISTIAN
3
Veterans A Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:26:09
03:36
23
LOPEZ PALENZUELA, JORGE
19
Senior Masc
Més Desnivell Alaquas
0:26:09
03:36
24
GASCON TUR, MANUEL
20
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:26:15
03:37
25
GOMAR TORMO, JOAN
21
Senior Masc
G. E. La Carena La Font
0:26:15
03:37
26
LLORENS VIDAL, CAMILO
22
Senior Masc
C. A. Safor - Cafemax
0:26:22
03:38
27
PELLICER I LLOPIS, MIQUEL
23
Senior Masc
C. A. l' Espenta
0:26:28
03:39
28
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
4
Veterans A Masc
C. A. Benissa
0:26:30
03:39
29
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
24
Senior Masc
C. A. La Xara
0:26:36
03:40
30
NOGUERA PUIGCERVER, JAVIER
25
Senior Masc
C. A. La Xara
0:26:38
03:40
31
MORATA VIDAL, DAVID
26
Senior Masc
C. A. Cametes Spat
0:26:43
03:41
32
LLIDO COTS, VICENT
5
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:26:44
03:41
34
SIMO COSTA, CARLOS
6
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
0:26:48
03:42
35
FERRER BALLESTER, FERNANDO
27
Senior Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:26:48
03:42
36
CASTRO PONS, SALVA
28
Senior Masc
C. A. Corredors de la Ruta
0:26:53
03:42
37
VERCHER ESTRUCH, CRISTIAN
29
Senior Masc
C. A. La Valldigna
0:27:01
03:44
39
DIEZ FAYOS, DAVID
30
Senior Masc
Independent
0:27:04
03:44
40
FALQUET PUIG, OSCAR
31
Senior Masc
Independent
0:27:17
03:46
43
MARIN GAY, JESUS
32
Senior Masc
Independent
0:27:30
03:48
44
ESCRIVÀ I MIRET, SALVADOR
7
Veterans A Masc
Independent
0:27:31
03:48
45
SIGNES RODRIGUEZ, ABEL
8
Veterans A Masc
C. A. La Rabosa
0:27:33
03:48
46
GARCIA MEDINA, CLAUDIO
9
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:27:35
03:48
47
DÍAZ HERNÁNDEZ, SANDRA
1
Senior Fem
C. A. L' Alcudia
0:27:36
03:48
48
VILLAFAINA EJIDO, ANTONIO
10
Veterans A Masc
C. A. La Xara
0:27:36
03:48
49
JULIÀ PELLICER, PEPE
11
Veterans A Masc
C. T. Prodesport Conchip
0:27:37
03:49
50
APARISI I CARRIÓ, VICENT
33
Senior Masc
C. A. Ondara
0:27:41
03:49
51
SOLER GINESTAR, SERGI
34
Senior Masc
C. A. Ondara
0:27:45
03:50
52
TALENS FELIS, JUAN BAUTISTA
35
Senior Masc
C. A. La Valldigna
0:27:47
03:50
54
LIZCANO SÁEZ, OSCAR
36
Senior Masc
C. A. Benidorm
0:27:48
03:50
55
GARCIA REIG, PERE LLUIS
37
Senior Masc
Independent
0:27:50
03:50
56
PALOP CABANES, JOSE VICENTE
38
Senior Masc
Independent
0:27:52
03:51
57
FERRAIRO ESCRIVA, DAVID
12
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:27:53
03:51
58
CARRASCO VELA, DAVID
39
Senior Masc
C. A. Corredors de la Ruta
0:27:54
03:51
59
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
40
Senior Masc
E. Esportives Pedreguer
0:27:55
03:51
60
PEREZ SOLER, EMILI
13
Veterans A Masc
C. A. Ondara
0:27:57
03:51
61
ESCRIVÀ MIRET, DAVID
41
Senior Masc
C. A. Safor - Cafemax
0:28:01
03:52
62
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
42
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:28:03
03:52
63
SELLENS CASANOVA, JUAN
14
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:28:03
03:52
64
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
43
Senior Masc
C. T. Prodesport Conchip
0:28:05
03:52
65
SAVALL TEROL, ANDRES
44
Senior Masc
C. A. Benidorm
0:28:07
03:53
67
SANCHEZ SORIANO, FRANCISCO JAVIER
15
Veterans A Masc
C. A. La Xara
0:28:10
03:53
68
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
45
Senior Masc
C. C. Camallaes
0:28:12
03:53
69
NAVASQUILLO GALLEGO, LUIS MIGUEL
46
Senior Masc
C. A. La Costera
0:28:14
03:54
71
GAVILA MIÑANA, JESUS
2
Veterans B Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:28:20
03:54
72
TOMAS LLORCA, JUAN ANTONIO
16
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
0:28:29
03:56
73
GREGORI TORTOSA, JAVIER
47
Senior Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:28:32
03:56
74
HERNAN CRESPO, NICOLAS
48
Senior Masc
Independent
0:28:33
03:56
75
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
17
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:28:34
03:56
76
GOMAR BOTELLA, VICENT
18
Veterans A Masc
C. A. Cent Cames
0:28:35
03:57
77
SORIANO MARTINEZ, DANIEL
49
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:28:38
03:57
79
PEIRO GABARDA, ANTONIO
50
Senior Masc
C. Córrer Xeraco
0:28:39
03:57
80
PERIS CONTRERAS, ADRIAN
51
Senior Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:28:40
03:57
81
BOTELLA I SILVESTRE, JOSEP LLUIS
3
Veterans B Masc
C. A. Alcoy
0:28:41
03:57
82
RABHI, MOUHCINE
1
Junior Masc
C. A. La Valldigna
0:28:48
03:58
83
DE JUAN DEVESA, VICENT
4
Veterans B Masc
Independent
0:28:50
03:59
84
CARRASCOSA LOPEZ, CARLOS
19
Veterans A Masc
Independent
0:28:50
03:59
85
SOLER SOLER, MIGUEL
5
Veterans B Masc
C. Córrer La Llebre
0:28:52
03:59
86
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
52
Senior Masc
C. A. Corremundos
0:28:53
03:59
87
ENGUIX SANCHO, JOSE
20
Veterans A Masc
C. A. La Valldigna
0:28:53
03:59
88
VILAPLANA GONZALBEZ, ALEJANDRO
53
Senior Masc
C. A. Les Llebres
0:28:53
03:59
89
JULIA SANESTEBAN, SANTIAGO
21
Veterans A Masc
Independent
0:28:55
03:59
91
SERVER AUSINA, JOSEP
22
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:28:58
04:00
92
POZUELO CHOLBI, EMILIO
54
Senior Masc
Independent
0:29:02
04:00
93
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
6
Veterans B Masc
C. A. Calygat.com
0:29:05
04:01
94
IZQUIERDO MARI, DAVID
55
Senior Masc
Independent
0:29:06
04:01
95
CORDERO SAEZ, FIDEL
56
Senior Masc
Independent
0:29:06
04:01
96
CISCAR NALDA, SALVADOR
57
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:29:08
04:01
97
ANDRÉS MOSCARDÓ, ISAAC
58
Senior Masc
C. A. Cent Cames
0:29:09
04:01
98
SEBASTIA VELLO, PACO
59
Senior Masc
C. A. Xeresa
0:29:10
04:01
99
MORAGUES FERRER, JUAN CARLOS
23
Veterans A Masc
C. Tenis Gandia
0:29:14
04:02
100
MILLET VILA, MARI CARMEN
2
Senior Fem
C. A. Safor - Cafemax
0:29:15
04:02
101
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
24
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:29:15
04:02
102
ROMERO LOPEZ, JOSE
60
Senior Masc
C. A. Els Coixos
0:29:16
04:02
103
MEDINA RUIZ, CLEMENTE
7
Veterans B Masc
A. J. O. S. Xàtiva
0:29:16
04:02
104
ASENSIO PARRA, RAMON
25
Veterans A Masc
Independent
0:29:17
04:02
105
MARTINEZ MARTINEZ, JUAN VICENTE
8
Veterans B Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:29:18
04:02
106
GARCIA VIDAL, JOSE ANTONIO
26
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:29:22
04:03
107
MONSERRAT SIGNES, SEBASTIA
61
Senior Masc
C. A. Gata
0:29:23
04:03
108
FUSTER ROSELLO, JUAN
62
Senior Masc
C. C. Mareny de Barraquetes
0:29:24
04:03
109
HERNANDEZ ORIOLA, SALVADOR
27
Veterans A Masc
Independent
0:29:27
04:04