Som Esport
IV volta a peu a Palmera

CLASSIFICACIÓ GENERAL IV VOLTA A PEU A PALMERA

Data: 10 de Febrer de 2013
Organitza: Ajuntament de Palmera



+ CLASSIFICACIONS >>>
Següent Últim

Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
T. Oficial
T. Real
T/Km
1
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
1
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:25:42
0:25:41
03:24
2
VIDAL BATALLER, DIEGO
2
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:25:51
0:25:50
03:25
3
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
1
Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:25:57
0:25:55
03:26
4
SEGUI LAMIRANT, MARC ANTONI
3
Veterans A masc
C. A. Recreativos Saetabis
0:26:07
0:26:05
03:27
5
SOLER LAMIRANT, IVAN
2
Senior masc
C. A. Recreativos Saetabis
0:26:07
0:26:06
03:28
6
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
4
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:26:22
0:26:20
03:29
7
TIRADO JJIMENEZ, MANUEL
5
Veterans A masc
C. A. La Nucia
0:26:22
0:26:21
03:29
8
VALVERDE GREGORI, FCO JOSE
6
Veterans A masc
C. A. Els Llops Manuel
0:26:26
0:26:25
03:30
9
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
7
Veterans A masc
C. A. La Nucia
0:26:29
0:26:29
03:30
10
PERICAS CAUDELI, IVAN
3
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:26:41
0:26:41
03:32
11
BADENES GARCIA, JOAQUIN
4
Senior masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:26:52
0:26:51
03:33
12
SORIA LLORCA, ENRIQUE
8
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:26:53
0:26:51
03:34
13
GALLEGO MAYOR , MARCELO
9
Veterans A masc
Independent
0:26:56
0:26:55
03:34
14
SELLENS CASANOVA, JUAN
1
Veterans B masc
G. E. La Carena La Font
0:27:00
0:26:59
03:34
15
NAVASQUILLO GALLEGO, LUIS MIGUEL
5
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:27:04
0:27:02
03:35
16
PALOP CABANES, JOSE VICENTE
10
Veterans A masc
C. A. Xàtiva
0:27:10
0:27:09
03:36
17
EGIDOS CATALA, JUAN CARLOS
11
Veterans A masc
C. A. Cullera
0:27:13
0:27:12
03:36
18
PEREZ PANERO, TONI
2
Veterans B masc
C. A. Cullera
0:27:20
0:27:19
03:37
19
PLANCHA CHORRO, VICENT
12
Veterans A masc
C. Córrer La Llebre
0:27:31
0:27:30
03:39
20
GARCIA REIG, PERE LLUIS
13
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:27:36
0:27:34
03:39
21
ORTS MILLET, PACO
6
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:27:40
0:27:37
03:39
22
CAMARENA AGUT, VICENT
14
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:27:41
0:27:39
03:40
23
MARTÍNEZ BERNALDEZ, JOSÉ
15
Veterans A masc
C. A. Xeresa
0:27:48
0:27:46
03:41
24
LLOPIS CHELI, VICENTE
1
Veterans C masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:27:52
0:27:50
03:41
25
LANGA CANET, ALEXIS
16
Veterans A masc
C. A. El Xio Llutxent
0:28:03
0:28:00
03:43
26
ARTIGAU HILARIO, RICARDO
7
Senior masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:28:11
0:28:08
03:44
27
FALQUET PUIG, OSCAR
17
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:28:11
0:28:09
03:44
28
LLIDO COTS, VICENT
18
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:28:13
0:28:08
03:44
29
BORRÀS I CHOFRE, ENRIC
19
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:28:13
0:28:10
03:44
30
BENAVENTE ARAGONES, RAUL
8
Senior masc
C. A. La Nucia
0:28:13
0:28:11
03:44
31
CARRILLO RUZ, RICARDO
20
Veterans A masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:28:13
0:28:10
03:44
32
JIMÉNEZ RIBOT, ANTONIO
21
Veterans A masc
C. Independents de la Marina
0:28:16
0:28:13
03:44
33
HERNANDEZ FUSTER, RAÜL
9
Senior masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:28:19
0:28:16
03:45
34
BENAVENT OLTRA, RAFA
22
Veterans A masc
C. Córrer La Llebre
0:28:24
0:28:23
03:46
35
HERNANDEZ ORIOLA, SALVADOR
23
Veterans A masc
Independent
0:28:26
0:28:24
03:46
36
TOMAS LLORCA, JUAN ANTONIO
24
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:28:27
0:28:25
03:46
37
CAUDELI LLORCA, SALVA
25
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:28:32
0:28:29
03:46
38
SERRANO ESPINAR, JAVIER
3
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:28:34
0:28:32
03:47
39
SORIA LLORCA, JAVIER
4
Veterans B masc
C. A. Els Oliveros
0:28:37
0:28:32
03:47
40
CABANILLES ABALOS, JAVI
26
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:28:38
0:28:34
03:47
41
CASANOVA ALBEROLA, VICENT
27
Veterans A masc
C. Córrer La Llebre
0:28:40
0:28:38
03:48
42
PEREZ IZQUIERDO, ANDRES
28
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:28:42
0:28:34
03:47
43
SARRIO ORENGO, DAVID
10
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:28:46
0:28:43
03:48
44
PEIRÓ BLANCO, PEP
29
Veterans A masc
C. Triatló Gandia
0:28:48
0:28:42
03:48
45
MANJÓN SANTAMARÍA, ENRIQUE
30
Veterans A masc
C. A. Xàtiva
0:28:49
0:28:46
03:49
46
ORTIZ RIVAS, RAÚL
31
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:28:51
0:28:46
03:49
47
PERELLO CLIMENT, ANTONIO
11
Senior masc
C. A. Locosxcorrer
0:28:55
0:28:53
03:50
48
ROMERO BORRAS, PAU
12
Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:28:59
0:28:57
03:50
49
RUBIO ALMENARA, ANTONIO RAFAEL
32
Veterans A masc
C. Triatló Gandia
0:29:01
0:28:54
03:50
50
GILABERT ARNAU, JUAN CARLOS
33
Veterans A masc
C. A. Enganxa't a Córrer
0:29:03
0:28:44
03:48
51
CAÑETE COBOS, FRANCISCO
5
Veterans B masc
Independent
0:29:12
0:29:09
03:52
52
MIRALLES FERRER, VICENT
6
Veterans B masc
Independent
0:29:13
0:29:11
03:52
53
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
34
Veterans A masc
Independent
0:29:18
0:29:16
03:53
54
TORRECILLA CUMBRERA, PEDRO
13
Senior masc
Independent
0:29:22
0:29:21
03:53
55
COMPANY PUIG, PASCUAL
7
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:29:26
0:29:22
03:54
56
TALENS FELIS, JUAN BAUTISTA
14
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:29:38
0:29:36
03:55
57
SAMPER MORATÓ, JOSÉ VICENTE
35
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:29:50
0:29:43
03:56
58
PEIRO SALORT, VICENT
36
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:29:50
0:29:43
03:56
59
CANET BIXQUERT, JOSÉ RAMÓN
15
Senior masc
C. A. El Xio Llutxent
0:29:50
0:29:48
03:57
60
LANCERO GARCIA, JOSE LUIS
16
Senior masc
Independent
0:29:52
0:29:51
03:57
61
GIMENEZ FRANCES, DAVID
37
Veterans A masc
C. A. Els Llops Manuel
0:29:52
0:29:50
03:57
62
BATALLER OLTRA, RAMON
38
Veterans A masc
C. A. Centcames
0:29:55
0:29:52
03:57
63
MIRALLES MERINO, FRANCESC
17
Senior masc
C. A. La Xara
0:29:57
0:29:53
03:58
64
CASELLES PEDRO, JOSE
8
Veterans B masc
C. A. Gata
0:29:58
0:29:56
03:58
65
ESCRIVA ESCRIVA, VICENTE JUAN
39
Veterans A masc
G. E. La Carena La Font
0:29:58
0:29:53
03:58
66
MONCHO AUSINA, FRANCESC
18
Senior masc
C. Córrer Piles
0:29:59
0:29:51
03:57
67
CISCAR NALDA, SAVADOR
40
Veterans A masc
C. Córrer Piles
0:29:59
0:29:54
03:58
68
FABRA SANJAIME, SALVADOR
41
Veterans A masc
C. A. Centcames
0:29:59
0:29:56
03:58
69
ESCRIVÀ I MIRET, SALVADOR
42
Veterans A masc
Independent
0:30:02
0:29:58
03:58
70
CLIMENT SOLER, ANTONIO
19
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:30:04
0:30:00
03:59
71
BOUCHLOUCH, HICHAM
43
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:30:05
0:30:05
03:59
72
LARROSA SANCHIS, TONI
9
Veterans B masc
C. A. Mohicanos La Pobla
0:30:06
0:30:03
03:59
73
VALLÉS LLUCH, XIMO
44
Veterans A masc
C. Independents de la Marina
0:30:06
0:30:05
03:59
74
POUS PEREZ, JUAN RA
20
Senior masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:30:06
0:30:04
03:59
75
CIGES ESCRIVA, SALVADOR
21
Senior masc
Independent
0:30:09
0:30:07
03:59
76
FANTONY, BRUNO
2
Veterans C masc
Independent
0:30:11
0:30:04
03:59
77
FALQUET TORRES, ANTONIO
10
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:30:23
0:30:18
04:01
78
GILABERT ORTIZ, ANDRES
45
Veterans A masc
C. A. La Nucia
0:30:26
0:30:24
04:02
79
LÓPEZ ATIÉNZAR, TEÓFILO
46
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:30:29
0:30:19
04:01
80
MORENO MARI , DANIEL
47
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:30:35
0:30:30
04:02
81
BARBA TEBAR, ENRIQUE
48
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:30:37
0:30:33
04:03
82
MILLET PELLICER, ALBERTO
49
Veterans A masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:30:39
0:30:34
04:03
83
ESCRIVA MORAGUES, FRANCISCO JAVIER
50
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:30:41
0:30:37
04:03
84
GALERA OLCINA, ALEJANDRO
51
Veterans A masc
C. A. El Xio Llutxent
0:30:41
0:30:39
04:04
85
SABATER AURA, ALEJANDRO
52
Veterans A masc
Independent
0:30:44
0:30:38
04:03
86
VALCARCEL MORENO, ALBERTO
53
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:30:45
0:30:39
04:04
87
PEREZ ARAGONES, ROBERTO
54
Veterans A masc
C. A. La Nucia
0:30:48
0:30:45
04:05
88
DOMINGUEZ MURILLO, ANTONIO
55
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:30:51
0:30:44
04:04
89
GUILLEM AUSINA, ANGEL
22
Senior masc
C. Córrer Piles
0:30:56
0:30:43
04:04
90
MIRET ROMAN, JUAN JOSE
23
Senior masc
Independent
0:30:56
0:30:53
04:06
91
ESTORNELL, SALVADOR
56
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:30:56
0:30:51
04:05
92
MILLET VILA, MARI CARMEN
1
Senior fem
C. A. Safor - Cafemax
0:30:56
0:30:55
04:06
93
SANCHO LLINARES, ANGEL
24
Senior masc
C. Triatló Alzira
0:30:59
0:30:56
04:06
94
CERVERA TUR, TONI
11
Veterans B masc
C. A. Els Oliveros
0:31:00
0:30:49
04:05
95
TRUBAT DOMÈNECH, ROMAN
57
Veterans A masc
C. A. La Nucia
0:31:00
0:30:55
04:06
96
BERENGUER FERNANDEZ, JUAN ANTONIO
58
Veterans A masc
C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:31:01
0:30:51
04:05
97
HERNANDEZ BELDA, ALEIX
59
Veterans A masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:31:03
0:30:58
04:06
98
LLOPIS SANCHIS, JAVIER
25
Senior masc
C. A. Genoves
0:31:04
0:30:48
04:05
99
SOLER IBAÑEZ, JOAQUIN
26
Senior masc
Independent
0:31:06
0:30:50
04:05
100
VITORIA LUIS, JUAN
60
Veterans A masc
Independent
0:31:13
0:31:06
04:07
101
CORELLA MARTINEZ, SERGIO
27
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:31:16
0:31:06
04:07
102
IZNARDO APARISI, SALVA
61
Veterans A masc
C. Córrer Piles
0:31:18
0:31:12
04:08
103
BENAVENT MAHIQUES, VICENTE MIGUEL
62
Veterans A masc
C. A. Locosxcorrer
0:31:19
0:31:17
04:09
104
ALEMANY MUÑOZ, MANOLO
3
Veterans C masc
Independent
0:31:20
0:31:17
04:09
105
PARRES PREFASI, JOSE VICENTE
63
Veterans A masc
C. A. Pindaro Joma
0:31:20
0:31:16
04:08
106
MARTINEZ RIGAL, VICENTE
4
Veterans C masc
C. A. Xàtiva
0:31:21
0:31:17
04:09
107
AYUSO ARROYO, JUAN JOSÉ
64
Veterans A masc
Independent
0:31:22
0:31:14
04:08
108
ROVIRA CASANOVA, RICARDO
65
Veterans A masc
Independent
0:31:24
0:31:19
04:09
109
ROCHER MAYOR, VICENTE VICTOR
28
Senior masc
Independent
0:31:25
0:31:18
04:09
110
BARON OLASO, JORDI
66
Veterans A masc
Independent
0:31:29
0:31:13
04:08
111
MILLET GUILLEM, DAVID
67
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:31:31
0:31:21
04:09
112
DEL ROSARIO RAMIS, PACO
12
Veterans B masc
C. A. Xeresa
0:31:35
0:31:27
04:10
113
PERELLO TALENS , ERNESTO
13
Veterans B masc
C. A. Centcames
0:31:49
0:31:46
04:13
114
VÉLEZ BONET, VÍCTOR MANUEL
68
Veterans A masc
C. Triatló Gandia
0:31:53
0:31:44
04:12
115
CATALA MARTÍ, XAVI
14
Veterans B masc
C. Independents de la Marina
0:31:57
0:31:53
04:13
116
FERRER I SANMATEU, ROMÀ
69
Veterans A masc
C. A. Beniarjo Runners
0:32:00
0:31:48
04:13
117
LUQUE GARCIA, RAFA
29
Senior masc
Independent
0:32:01
0:31:53
04:13
118
CARBO SEGRELLES, MARTA
1
Veterans A fem
C. A. Benissoda
0:32:02
0:31:56
04:14
119
GARCIA VIDAL, VICENT
70
Veterans A masc
C. A. Beniarjo Runners
0:32:02
0:31:50
04:13
120
ORENGO ESTRUCH, DANI
30
Senior masc
Independent
0:32:06
0:31:47
04:13
121
FERRAIRÓ VIÑARTA, JUAN
71
Veterans A masc
Independent
0:32:08
0:31:59
04:14
122
CISCAR SANLORENZO, JUAN
31
Senior masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:32:13
0:32:01
04:14
123
BOLLAIN GARCIA, JUAN CARLOS
32
Senior masc
C. A. Corremundos
0:32:15
0:32:14
04:16
124
LLORET BLASCO, XIMO
72
Veterans A masc
Independent
0:32:15
0:32:02
04:15
125
CLIMENT MONCHO, TONI
73
Veterans A masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:32:19
0:32:08
04:15
126
DOMENECH CERDA, JAVIER
74
Veterans A masc
Independent
0:32:19
0:32:14
04:16
127
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
75
Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:32:21
0:32:20
04:17
128
FRUTOS ORDOÑEZ, MIGUEL
33
Senior masc
Fundació Espurna
0:32:28
0:32:18
04:17
129
LLORET GUERRERO, LORENZO
34
Senior masc
Independent
0:32:29
0:32:16
04:16
130
CLIMENT FEMENIA, VICENTE
76
Veterans A masc
Independent
0:32:30
0:32:25
04:18
132
MALONDA ARIZA, JUAN SALVADOR
77
Veterans A masc
Real de Gandia C. F.
0:32:30
0:32:21
04:17
133
HUET LLOPIS, TINO
78
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:32:31
0:32:19
04:17
134
MARTINEZ FERRERO, CARLOS
79
Veterans A masc
C. A. Xàtiva
0:32:31
0:32:15
04:16
135
GIL CATALA, JONATHAN
35
Senior masc
C. A. Safor - Cafemax
0:32:31
0:32:21
04:17
136
GARRIDO LLORCA, JAVIER
15
Veterans B masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:32:34
0:32:28
04:18
137
FUENTES ARANDA, SANTIAGO
5
Veterans C masc
C. A. Sol i Clima
0:32:37
0:32:26
04:18
138
GARCIA FORTUÑO, DAVID
80
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:32:38
0:32:28
04:18
139
SOLANES VALLET, JUAN
16
Veterans B masc
Independent
0:32:39
0:32:28
04:18
140
FERNANDEZ LUNA, JOSE
17
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:32:40
0:32:36
04:19
141
VICENS PASTOR, FERNANDO
81
Veterans A masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:32:43
0:32:25
04:18
142
MARTINEZ CHECA, FERNANDO
82
Veterans A masc
Independent
0:32:46
0:32:38
04:19
143
GARCIA TOLEDO, ALFONSO
83
Veterans A masc
Independent
0:32:47
0:32:04
04:15
144
BONET MORENO, SALVADOR
84
Veterans A masc
Real de Gandia C. F.
0:32:47
0:32:38
04:19
145
PONS SEMPERE, FERRAN
36
Senior masc
Independent
0:32:48
0:32:11
04:16
146
OCHOA MICO, ANTONIO
85
Veterans A masc
Independent
0:32:48
0:32:14
04:16
147
DALMAU DE LA VEGA, ALEXANDRE
37
Senior masc
Independent
0:32:51
0:32:44
04:20
148
VERRONE, LUIS ANTONIO
18
Veterans B masc
Independent
0:32:56
0:32:47
04:21
149
BERENGUER FERNANDEZ, ISIDRO
86
Veterans A masc
C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:33:00
0:32:49
04:21
150
CHAFER CABRERA, JUANSA
38
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:33:02
0:32:44
04:20
151
GUIJARRO CAMARENA, RUBEN
39
Senior masc
C. C. Nopucmes
0:33:03
0:32:48
04:21
152
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
87
Veterans A masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:33:04
0:32:44
04:20
153
SENDRA PARDO, ANDREU
40
Senior masc
Independent
0:33:04
0:32:52
04:21
154
CALABUIG SEGURA, FERMIN
6
Veterans C masc
C. Triatló Gandia
0:33:06
0:33:00
04:22
155
GARCIA TOLSA, IVAN
41
Senior masc
C. Córrer Piles
0:33:08
0:33:01
04:22
156
SAHUQUILLO LAPEÑA, LAURA
2
Veterans A fem
C. A. L' Olleria
0:33:16
0:33:07
04:23
157
GIMENEZ MORAGUES, JUAN
88
Veterans A masc
C. A. Safor - Cafemax
0:33:19
0:32:55
04:22
158
LURBE SEMPERE, PAU
42
Senior masc
Independent
0:33:24
0:32:47
04:21
159
ROCHE APARISI, ANGEL
43
Senior masc
Independent
0:33:27
0:33:09
04:24
160
LEON FERRANDIS, TOMAS
89
Veterans A masc
Fundació Espurna
0:33:28
0:33:18
04:25
161
PORRO PEREZ, ENRIQUE
44
Senior masc
Independent
0:33:28
0:32:45
04:20
162
SERRANO HERNANDIZ, LAUREANO
45
Senior masc
Independent
0:33:28
0:32:45
04:20
163
CANET FERRER, CHIMO
19
Veterans B masc
C. A. Safor - Cafemax
0:33:34
0:33:14
04:24
164
PÉREZ SÁNCHEZ, MARÍA DEL MAR
3
Veterans A fem
C. A. La Nucia
0:33:34
0:33:23
04:25
165
ARTES SABATER, JOSE
20
Veterans B masc
C. A. Carcaixent
0:33:36
0:33:32
04:26
166
AVILA RIBERO, RAFA
90
Veterans A masc
C. A. Mohicanos La Pobla
0:33:37
0:33:35
04:27
167
AVILA RIBERO, PEPE
21
Veterans B masc
C. A. Mohicanos La Pobla
0:33:37
0:33:34
04:27
168
SERRA MORATAL, GEMA
1
Veterans B fem
C. A. Safor - Cafemax
0:33:40
0:33:37
04:27
169
MOLLA CAMARASA, MAITE
2
Senior fem
C. A. Road Runner
0:33:46
0:33:41
04:28
170
MEJIAS NAVALÓN, SALVADOR
22
Veterans B masc
Independent
0:33:47
0:33:41
04:28
171
OLIVARES CARRILLO, LLORENÇ
91
Veterans A masc
Real de Gandia C. F.
0:33:50
0:33:44
04:28
172
BREA ORENGO, ALEJANDRA
4
Veterans A fem
C. A. Safor - Cafemax
0:33:53
0:33:50
04:29
173
MORANT PANIAGUA, PACO
92
Veterans A masc
Independent
0:33:55
0:33:32
04:27
174
MAZO VIDAL, JAVIER
93
Veterans A masc
C. A. Carreristas
0:33:56
0:33:07
04:23
175
AMORES GARCIA, LUIS
46
Senior masc
Independent
0:33:56
0:33:17
04:25
176
GARCÍA MARTÍ, GABRIEL
47
Senior masc
Independent
0:33:58
0:33:38
04:27
177
BURGUERA SAVALL, FRANK
94
Veterans A masc
Independent
0:33:58
0:33:13
04:24
178
FONTANA FENOLLAR, MANOLO
48
Senior masc
Independent
0:33:59
0:33:45
04:28
179
ARNAU BELDA, JUAN
49
Senior masc
Independent
0:34:00
0:33:37
04:27
180
CHAPELET, PABLO EDGARDO
7
Veterans C masc
Independent
0:34:02
0:33:58
04:30
181
CERDA APARICIO, CARLOS
95
Veterans A masc
C. A. L' Olleria
0:34:02
0:33:53
04:29
182
PERIS VICEDO, JOSEP
50
Senior masc
C. A. Corbera
0:34:05
0:33:16
04:24
183
VICENS CAPELLINO, JESUS
51
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:34:06
0:33:46
04:28
184
BOSCA MARTI, VICENT
23
Veterans B masc
C. A. Corbera
0:34:07
0:33:21
04:25
185
MARI VIDAL, AMPARO
3
Senior fem
C. E. El Molí Miramar
0:34:08
0:33:31
04:26
186
VERCHER ARCAS, BORJA
52
Senior masc
Independent
0:34:13
0:33:59
04:30
187
CÓRCOLES RUIZ, PABLO
53
Senior masc
C. A. Montaverner
0:34:14
0:33:54
04:30
188
GREGORI ESCRIVA, RUBEN
54
Senior masc
Independent
0:34:14
0:34:01
04:30
189
GUITART CERVERA, PACO
96
Veterans A masc
C. A. Els Oliveros
0:34:15
0:34:03
04:31
190
FURIO CISCAR, JOSE MIGUEL
97
Veterans A masc
C. C. Camallaes
0:34:22
0:34:10
04:32
191
COLL GARCIA, VICENTE
98
Veterans A masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:34:26
0:34:10
04:32
192
GOMEZ TERRE , VIOLETA
5
Veterans A fem
Independent
0:34:27
0:34:25
04:34
193
FAUS GARCIA, MIGUEL
99
Veterans A masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:34:29
0:34:10
04:32
194
SAVALL, JOSE MIGUEL
100
Veterans A masc
C. Triatló Gandia
0:34:30
0:34:25
04:34
195
CABALLERO BERRADE, CARLOS
101
Veterans A masc
Independent
0:34:32
0:33:56
04:30
196
VILLARROEL LOZANO, JESUS
24
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:34:33
0:33:56
04:30
197
FERRER SALORT, VICENTE RAMON
25
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:34:33
0:33:55
04:30
198
MAGRANER RODRIGUEZ, ANA
6
Veterans A fem
C. A. Xeresa
0:34:34
0:34:29
04:34
199
ROVIRA CASANOVA, OSCAR
55
Senior masc
Independent
0:34:34
0:34:16
04:32
200
PASTOR FRANCES, VICENTE
56
Senior masc
C. MTB On Esmorzem
0:34:34
0:34:31
04:34
201
SANCHIS PAJARON, MANOLO
102
Veterans A masc
Independent
0:34:37
0:34:17
04:33