Som Esport
V volta a peu a Palmera

CLASSIFICACIÓ GENERAL V VOLTA A PEU A PALMERA

Data: 9 de Febrer de 2014
Organitza: Ajuntament de Palmera



+ CLASSIFICACIONS >>>
Siguiente Último

Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
T. Oficial
T. Real
T/Km
1
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
1
Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:26:25
0:26:25
03:18
2
VALVERDE GREGORI, JOSE
2
Veterans A masc
C. A. Els Llops Manuel
0:26:35
0:26:35
03:19
3
BADENES GARCIA, JOAQUIN
3
Veterans A masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:26:39
0:26:39
03:20
4
RECIO GIMÉNEZ, ALBERTO
4
Veterans A masc
Independent
0:27:03
0:27:03
03:23
5
SOLER LAMIRANT, IVAN
1
Senior masc
C. A. Xàtiva
0:27:05
0:27:05
03:23
6
LLUCH GALAN, JUAN
2
Senior masc
Independent
0:27:07
0:27:07
03:23
7
BADENES GARCIA, ADRIAN
3
Senior masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:27:19
0:27:19
03:25
8
FRANCO MARTÍNEZ, ALFONSO
5
Veterans A masc
Independent
0:27:31
0:27:31
03:26
9
ESCRIVÁ VIDAL, FERNANDO
6
Veterans A masc
C. A. Costa Blanca Striders
0:27:33
0:27:32
03:27
10
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
7
Veterans A masc
C. A. La Nucia
0:27:35
0:27:35
03:27
11
FRANCO MARTÍNEZ, JOSE
8
Veterans A masc
Independent
0:27:39
0:27:39
03:27
12
SORIA LLORCA, ENRIQUE
9
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:27:42
0:27:41
03:28
13
LOPEZ TENDERO, RAUL
10
Veterans A masc
Independent
0:27:44
0:27:43
03:28
14
SOLIVERES SANJOSE, FRANCISCO
11
Veterans A masc
C. A. El Faro
0:27:54
0:27:53
03:29
15
CAMARENA AGUT, VICENT
1
Veterans B masc
G. E. La Carena La Font
0:27:57
0:27:56
03:30
16
PERICÁS CAUDELI , JOSE MIGUEL
4
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:28:06
0:28:05
03:31
17
GILABERT ORTIZ, ANDRES
12
Veterans A masc
C. A. La Nucia
0:28:11
0:28:09
03:31
18
BORRÀS I CHOFRE, ENRIC
13
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:28:11
0:28:09
03:31
19
CANTUS CLIMENT, SALVADOR
14
Veterans A masc
C. Córrer La Llebre
0:28:12
0:28:10
03:31
20
GARCIA REIG, PERE LLUIS
15
Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:28:12
0:28:12
03:31
21
PALOP CABANES, JOSE VICENTE
16
Veterans A masc
C. A. Xàtiva
0:28:19
0:28:18
03:32
22
LLIDO COTS, VICENTE
2
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:28:19
0:28:17
03:32
23
PRATS CANET, DOMINGO
5
Senior masc
C. A. El Xio Llutxent
0:28:20
0:28:18
03:32
24
TORMO CASTILLO, J.CARLOS
17
Veterans A masc
Independent
0:28:28
0:28:21
03:33
25
SORIA LLORCA, JAVIER
3
Veterans B masc
C. A. Els Oliveros
0:28:34
0:28:33
03:34
26
LIMIA SAUS, POLI
6
Senior masc
C. A. La Costera
0:28:39
0:28:38
03:35
27
SOLANES MORANT, AUSIAS
18
Veterans A masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:28:42
0:28:41
03:35
28
ALBORS TORRO, ANGEL
7
Senior masc
Independent
0:28:45
0:28:42
03:35
29
GALLEGO MAYOR, MARCELO
19
Veterans A masc
Independent
0:28:46
0:28:45
03:36
30
BARRACHINA PERIS, JULIO
20
Veterans A masc
C. A. La Nucia
0:28:47
0:28:46
03:36
31
VILA TORTOSA, MIGUEL
4
Veterans B masc
S. D. Correcaminos
0:28:48
0:28:48
03:36
32
CHAFER SEGRELLES, VICENT
21
Veterans A masc
C. A. Corregatell Carrícola
0:28:50
0:28:49
03:36
33
DAY DAY, SAID
22
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:28:58
0:28:58
03:37
34
LOZANO CARDENAS, ANTONIO
1
Veterans C masc
C. A. iRun Calp
0:29:09
0:29:08
03:39
35
ROIG MORENO, CARLOS
23
Veterans A masc
Independent
0:29:13
0:29:13
03:39
36
KRISTENSEN, TROND
24
Veterans A masc
C. A. La Nucia
0:29:13
0:29:11
03:39
37
PEREZ SOLER, EMILI
5
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:29:18
0:29:15
03:39
38
SANTAMARIA SOLER , XIMO
8
Senior masc
R. C. Kakapo Albaida
0:29:18
0:29:17
03:40
39
CAUDELI LLORCA, SALVA
25
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:29:20
0:29:16
03:40
40
PEIRO SALORT, VICENT
26
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:29:24
0:29:19
03:40
41
GIMENEZ FRANCES, DAVID
27
Veterans A masc
C. A. Els Llops Manuel
0:29:28
0:29:28
03:41
42
SAMPER MORATÓ, JOSÉ VICENTE
25
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:29:33
0:29:28
03:41
43
FERRAIRO ESCRIVA, DAVID
6
Veterans B masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:29:35
0:29:28
03:41
45
ORTS MILLET, FRANCISCO
9
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:29:42
0:29:40
03:43
46
MAESTRE ROMERO, ERIK ANTONIO
10
Senior masc
C. A. La Nucia
0:29:44
0:29:38
03:42
47
BENAVENTE ARAGONES, RAUL
11
Senior masc
C. A. La Nucia
0:29:46
0:29:39
03:42
48
TOMAS LLORCA, JUAN
7
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:29:47
0:29:42
03:43
49
CAZALLA GARCÍA , JOSÉ VICENTE
12
Senior masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:29:47
0:29:46
03:43
50
PEREZ IZQUIERDO, ANDRÉS
29
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:29:48
0:29:44
03:43
51
BENAVENT HINRICHS, JOSE
13
Senior masc
C. T. Trialcoy - Academia Da Vinci
0:29:50
0:29:45
03:43
52
MORATA VIDAL, DAVID
30
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:29:50
0:29:43
03:43
53
MORENO MARI, DANIEL
31
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:29:51
0:29:49
03:44
54
FEMENIA SANCHIS, JAVIER
14
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:29:51
0:29:47
03:43
55
TEMMERMAN, PETER
32
Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:29:53
0:29:51
03:44
56
LANGA CANET, ALEXIS
33
Veterans A masc
C. A. El Xio Llutxent
0:29:54
0:29:51
03:44
57
ESTELA CAMACHO, KIKE
34
Veterans A masc
Real de Gandia C. F.
0:29:56
0:29:53
03:44
58
ESTRUGO PARDO, MIGUEL
35
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:30:03
0:29:58
03:45
59
BARBER PONS, ALEJANDRO
15
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:30:07
0:30:04
03:45
60
VIDAL PALOMARES, JUAN RAMON
8
Veterans B masc
C. A. La Valldigna
0:30:07
0:30:04
03:45
61
SERRANO ESPINAR, JAVIER
9
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:30:10
0:30:06
03:46
62
LLINARES GERMAN, MIGUEL
36
Veterans A masc
C. A. Beniarjo Runners
0:30:11
0:30:10
03:46
63
COSTA ROLDAN, JUAN JOSE
37
Veterans A masc
C. Córrer Piles
0:30:12
0:30:11
03:46
64
BRINES DONET, JORGE
38
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:30:15
0:30:06
03:46
65
SOLERA SUAREZ, MANUEL
39
Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:30:17
0:30:15
03:47
66
GALERA GREGORI, ALEJANDRO
40
Veterans A masc
Independent
0:30:17
0:30:15
03:47
67
SABATER TERCERO, VICENTE
16
Senior masc
C. Córrer Piles
0:30:18
0:30:12
03:47
68
GUTIERREZ SANCHEZ, IÑAKI
41
Veterans A masc
Independent
0:30:19
0:30:14
03:47
69
CISCAR NALDA, SALVADOR
42
Veterans A masc
C. Córrer Piles
0:30:33
0:30:32
03:49
70
ESCRIVÁ CAPELLINO, TONI
44
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:30:35
0:30:33
03:49
71
TUDELA TARRAZONA, JESUS
17
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:30:40
0:30:32
03:49
72
MOSCARDO MATEU, RAFA
10
Veterans B masc
Independent
0:30:40
0:30:33
03:49
73
PERELLO CLIMENT, ANTONIO
18
Senior masc
C. A. Locosxcorrer
0:30:44
0:30:42
03:50
74
ALAMO FELIPO, CARLOS
19
Senior masc
Independent
0:30:44
0:30:39
03:50
75
SARRIO ORENGO, DAVID
20
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:30:44
0:30:44
03:51
76
VITORIA LUIS, JUAN
45
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:30:45
0:30:40
03:50
77
MARQUÉS MONTILLA, JAVIER
43
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:30:45
0:30:39
03:50
78
ORCAJADA MARTINEZ, ANTONIO
46
Veterans A masc
C. A. La Nucia
0:30:46
0:30:40
03:50
79
VERCHER ESTRUCH, CRISTIAN
21
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:30:49
0:30:48
03:51
80
FAUS PASTOR, JOSEP
22
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:30:51
0:30:50
03:51
81
CARRIO CARDONA, JUAN JOSE
11
Veterans B masc
C. A. Benissa
0:31:01
0:31:00
03:53
82
GALERA OLCINA, ALEJANDRO
47
Veterans A masc
C. A. El Xio Llutxent
0:31:02
0:30:59
03:52
83
ORTIZ LLODRA, JAVIER
48
Veterans A masc
C. A. Els Oliveros
0:31:04
0:30:59
03:52
84
PONS MARÍ, JESÚS
49
Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:31:09
0:30:58
03:52
85
UBEDA DIAZ, ALVARO
23
Senior masc
C. A. La Vespa Novetlé
0:31:10
0:31:08
03:54
86
BARBERA MOLINA, ELIAS
24
Senior masc
Independent
0:31:10
0:31:09
03:54
87
BENLLOCH BOTELLA, RICARDO
25
Senior masc
Independent
0:31:11
0:31:01
03:53
88
PELLICER LLOPIS, ENRIC
50
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:31:12
0:31:00
03:53
89
COLL VIVES, JOSE LUIS
51
Veterans A masc
Real de Gandia C. F.
0:31:13
0:31:06
03:53
90
QUILEZ MARTINEZ, ISTAR
26
Senior masc
Independent
0:31:13
0:31:03
03:53
91
BERENGUER FERNANDEZ, JUAN A.
52
Veterans A masc
C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:31:14
0:31:08
03:54
92
SANZ JUAN, IVAN
27
Senior masc
C. A. Tira tu davant
0:31:14
0:31:09
03:54
93
GUZMAN RIPOLL, FRANCISCO
53
Veterans A masc
C. A. La Nucia
0:31:18
0:31:10
03:54
94
HUET LLOPIS, TINO
54
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:31:23
0:31:21
03:55
95
AMARO ALONSO, ANGEL
12
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:31:25
0:31:21
03:55
96
LLORENS MOSCARDO, SALVA
55
Veterans A masc
Independent
0:31:26
0:31:07
03:53
97
GARCIA VIDAL, VICENT
56
Veterans A masc
C. A. Beniarjo Runners
0:31:28
0:31:25
03:56
98
BALLESTER PILAN, ABRAHAM
57
Veterans A masc
C. A. Redolat Team
0:31:30
0:31:21
03:55
99
ROBLES SERRANO, HILARIO
58
Veterans A masc
C. A. Els Oliveros
0:31:31
0:31:26
03:56
100
FALQUET TORRES, ANTONIO
13
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:31:33
0:31:30
03:56
101
COMPANY PUIG, PASCUAL
14
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:31:34
0:31:28
03:56
102
LOPEZ ATIENZAR, TEOFILO
59
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:31:47
0:31:40
03:58
103
MILLET PELLICER, ALBERTO
15
Veterans B masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:31:47
0:31:42
03:58
104
ROSELLÓ VIDAL, FRANCESC
60
Veterans A masc
C. A. A to trapo
0:31:49
0:31:45
03:58
105
PEREZ ALVAREZ, PABLO ANTONIO
61
Veterans A masc
Independent
0:31:50
0:31:49
03:59
106
DURÁ FRAU, GONZALO
28
Senior masc
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:31:52
0:31:47
03:58
107
BARBA TEBAR, ENRIQUE
62
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:31:52
0:31:42
03:58
108
PEREZ ARAGONES, ROBERTO
63
Veterans A masc
C. A. La Nucia
0:31:54
0:31:50
03:59
109
VALLS SOLA, ADRIAN
29
Senior masc
Independent
0:31:56
0:31:42
03:58
110
ESTORNELL MARI, SALVA
64
Veterans A masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:31:57
0:31:55
03:59
111
GANDIA SEPULVEDA, CLEMEN
65
Veterans A masc
Independent
0:31:59
0:31:46
03:58
112
CORRAL LOPEZ, ANDRES
16
Veterans B masc
C. A. Cametes Spat
0:32:04
0:31:57
04:00
113
RUIZ COMPANY, GABRIEL
30
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:32:05
0:32:02
04:00
114
MATIAS CASAÑ, JUAN ROMAN
66
Veterans A masc
Independent
0:32:06
0:32:05
04:01
115
CERVERA TUR, TONI
17
Veterans B masc
C. A. Els Oliveros
0:32:08
0:32:00
04:00
116
MORELL MONZÓ, VICENT
31
Senior masc
Independent
0:32:12
0:32:09
04:01
117
FORNÉS TACHÓ, JUANVI
32
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:20
0:32:14
04:02
118
MIQUEL SOLER, VICENTE
33
Senior masc
Independent
0:32:20
0:32:06
04:01
119
MARTINEZ FERRER, KIKE
34
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:32:23
0:32:23
04:03
120
BENAVENT MAHIQUES, VICENTE MIGUEL
67
Veterans A masc
C. A. Locosxcorrer
0:32:24
0:32:22
04:03
121
CERESOLA MARTINEZ, CARLOS
35
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:32:26
0:32:14
04:02
122
BOUCHLOUCH, HICHAM
68
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:32:28
0:32:26
04:03
123
MALLETT JONES, CHRISTINA
1
Veterans A fem
Independent
0:32:29
0:32:24
04:03
124
CABANES CASTELLÓ, JAVIER
36
Senior masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:32:29
0:32:27
04:03
125
SERRANO MORENO, JUANMI
37
Senior masc
C. A. Els Oliveros
0:32:33
0:32:24
04:03
126
BURGUERA SAVALL, FRANK
69
Veterans A masc
Independent
0:32:34
0:32:12
04:02
127
LARROSA SANCHIS, TONI
18
Veterans B masc
C. A. Mohicanos La Pobla
0:32:37
0:32:35
04:04
128
ESCRIVA CANOVES, JOAQUIN
2
Veterans C masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:32:42
0:32:40
04:05
129
FRUTOS ORDOÑEZ, MIGUEL
38
Senior masc
Fundació Espurna
0:32:45
0:32:40
04:05
130
ALEMANY GILABERT, VICTOR
39
Senior masc
C. A. Sundayrunners
0:32:46
0:32:39
04:05
131
MATELLAN LORENZO, JOANJO
40
Senior masc
C. Independents de la Marina
0:32:48
0:32:42
04:05
132
GUITART CERVERA, PACO
70
Veterans A masc
C. A. Els Oliveros
0:32:49
0:32:39
04:05
133
GARCIA PEDRON, TONI
19
Veterans B masc
Independent
0:32:52
0:32:51
04:06
134
FRANQUEZA ROBLES, VICENT
71
Veterans A masc
C. A. Santa Eulària
0:32:52
0:32:46
04:06
135
CREMADES BARROS, PERE
72
Veterans A masc
C. E. El Molí Miramar
0:32:53
0:32:48
04:06
136
ADRI TERCERO, JOSE
73
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:32:54
0:32:06
04:01
137
LLANBIES SENDRA, ENRIQUE
20
Veterans B masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:32:56
0:32:50
04:06
138
BARON OLASO, JORDI
74
Veterans A masc
Independent
0:33:01
0:32:44
04:05
139
RUIZ MOLINA, GERARDO
75
Veterans A masc
Independent
0:33:07
0:32:45
04:06
140
HERNÁNDEZ BELDA, ALEIX
76
Veterans A masc
Trialbaida C. A. Ciutat d'Albaida
0:33:09
0:32:58
04:07
141
VIDAL CANET, MANUEL
77
Veterans A masc
C. A. Centcames
0:33:10
0:33:00
04:08
142
ZADOWOZNIZ, GERMÁN
78
Veterans A masc
Independent
0:33:12
0:32:31
04:04
143
PÉREZ DEVESA, QUICO
41
Senior masc
C. A. La Nucia
0:33:13
0:33:09
04:09
144
LLORCA VERDU, MANUEL
21
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:33:14
0:33:02
04:08
145
CUNYAT PELLICER, FERRAN
42
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:33:15
0:33:04
04:08
146
CORELLA MARTINEZ, SERGIO
43
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:33:16
0:33:04
04:08
147
BONET MORENO , SALVA
79
Veterans A masc
Real de Gandia C. F.
0:33:17
0:33:08
04:09
148
BERNABEU JUNCOS, SANTI
80
Veterans A masc
Independent
0:33:17
0:33:12
04:09
149
CATALA LLORENS, JOSE MIGUEL
44
Senior masc
C. A. Centcames
0:33:17
0:33:13
04:09
150
GREGORI ESCRIVA, RUBEN
45
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:33:19
0:33:06
04:08
151
RAMIREZ MUÑOZ, DIEGO
22
Veterans B masc
C. O. Universitat València
0:33:21
0:33:03
04:08
152
LARA PORTES, RAUL
46
Senior masc
C. A. Els Oliveros
0:33:28
0:33:20
04:10
153
ROSSELLÓ I ARBONA, FRANCESC VICENT
81
Veterans A masc
C. A. Ondara
0:33:29
0:33:22
04:10
154
IVARS ADROVER, ALBERTO
23
Veterans B masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:33:33
0:33:30
04:11
155
FAUS GARCIA, MIGUEL
82
Veterans A masc
C. E. Quatre Gats Rotova
0:33:36
0:33:32
04:12
156
BERENGUER FERNANDEZ, ISIDRO
83
Veterans A masc
C. A. Km42 - C. Vte. Berenguer
0:33:39
0:33:34
04:12
157
VIDAL ALMIÑANA, DAVID
47
Senior masc
C. A. Trencacames
0:33:48
0:33:43
04:13
158
PEREZ COSTA, ANTONIO
24
Veterans B masc
Independent
0:33:49
0:33:46
04:13
159
FUENTES ARANDA, SANTIAGO
3
Veterans C masc
Independent
0:34:00
0:33:57
04:15
160
SATORRES NAJAR, JOSE
4
Veterans C masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:34:02
0:33:55
04:14
161
MORATO ARACIL, CENTO
48
Senior masc
C. C. Camallaes
0:34:04
0:34:00
04:15
162
LEÓN FERRANDIS, TOMÁS
84
Veterans A masc
Fundació Espurna
0:34:05
0:33:46
04:13
163
RUBIO RIBERA, VICENT
5
Veterans C masc
C. A. Pindaro
0:34:07
0:34:03
04:15
164
AYUSO ARROYO, JUAN JOSE
85
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:34:09
0:33:59
04:15
165
CISCAR I TORMO, ALBA
1
Senior fem
Independent
0:34:11
0:33:53
04:14
166
MEDINA PÉREZ, RAMSÉS MANUEL
49
Senior masc
Independent
0:34:13
0:34:06
04:16
167
GAVILA MIÑANA, VICENT
25
Veterans B masc
C. C. Camallaes
0:34:14
0:33:55
04:14
168
VICEDO ESCRIVA, RAUL
26
Veterans B masc
C. E. Llocnou
0:34:15
0:33:47
04:13
169
VICENS CAPELLINO, JESÚS
50
Senior masc
C. A. Miramar Fent Cames
0:34:16
0:34:14
04:17
170
CUEVAS TORRES, MANUEL
86
Veterans A masc
Independent
0:34:18
0:34:06
04:16
171
EHLE, SUSI
2
Veterans A fem
C. A. Dianium
0:34:19
0:34:15
04:17
172
SENDRA FRANQUEZA, PASQUAL
6
Veterans C masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:34:20
0:34:08
04:16
173
CHAPELET EDGADRO, PABLO
7
Veterans C masc
Independent
0:34:22
0:34:16
04:17
174
FERNÁNDEZ GUERRAS , ANA BELÉN
3
Veterans A fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:34:25
0:34:17
04:17
175
PASCUAL I BLASCO, JOANVI
87
Veterans A masc
Real de Gandia C. F.
0:34:25
0:34:15
04:17
176
MIÑANA MIRET, ROGELIO
89
Veterans A masc
Independent
0:34:25
0:34:21
04:18
177
VERCHER FONS, JUAN
51
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:34:25
0:34:12
04:17
178
SANSALONI FELIS, RAFA
90
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:34:26
0:34:14
04:17
179
PONS HERNANDEZ, LUIS
27
Veterans B masc
C. A. La Valldigna
0:34:26
0:34:13
04:17
180
NAYA NOGUEROLES, JOSE
88
Veterans A masc
C. Orba Multiesport
0:34:26
0:34:14
04:17
181
MANSILLA FERRAGUD, ANGEL
91
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:34:27
0:34:09
04:16
182
CRUZ BARBOSA, ANDERSON
92
Veterans A masc
Independent
0:34:28
0:34:16
04:17
183
ARBONA LOZANO, SALVADOR
93
Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:34:29
0:34:11
04:16
184
MORAGUES SIGNES , KIKE
52
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:34:31
0:34:27
04:18
185
PARDO GUILLEM, MARC
53
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:34:31
0:34:29
04:19
186
TUR PERALES, XIMO
54
Senior masc
C. A. iRun Calp
0:34:31
0:34:27
04:18
187
ALMIÑANA CAMARENA, ANTONIO
55
Senior masc
Independent
0:34:32
0:34:18
04:17
188
IBAÑEZ MASCARELL, GEMMA
2
Senior fem
C. Triatló TriMuro
0:34:33
0:34:24
04:18
189
GARCIA RAPOSO, JUAN
28
Veterans B masc
Independent
0:34:33
0:34:24
04:18
190
BOU CASTELLA, CRISTOBAL
94
Veterans A masc
Real de Gandia C. F.
0:34:38
0:34:29
04:19
191
ARCOS MARTINEZ, MIGUEL ANGEL
29
Veterans B masc
Independent
0:34:43
0:34:27
04:18
192
MANZANO ROMERO, MANUEL
30
Veterans B masc
Independent
0:34:44
0:34:42
04:20
193
GARCIA TOLSA, IVAN
56
Senior masc
C. Córrer Piles
0:34:45
0:34:39
04:20
194
MUÑOZ PAREDES, JESSICA
3
Senior fem
C. A. iRun Calp
0:34:46
0:34:41
04:20
195
PEIRO MATIAS, MARC
57
Senior masc
Independent
0:34:48
0:34:44
04:21
196
CATALA CALABUIG , JOSE
58
Senior masc
C. A. El Xio Llutxent
0:34:50
0:34:44
04:21
197
ALBEROLA PUIGCERVER, ANA
4
Veterans A fem
Independent
0:34:53
0:34:47
04:21
198
CORCOLES RUIZ, PABLO
59
Senior masc
Independent
0:34:55
0:34:42
04:20
199
CARDONA GIL, DAVINIA
4
Senior fem
C. A. El Xio Llutxent
0:34:56
0:34:41
04:20
200
BAÑULS ORTOLA, CARLOS
31
Veterans B masc
C. E. Dorsal 19 Pego
0:34:58
0:34:28
04:19
201
GÓMEZ TERRE, VIOLETA
5
Veterans A fem
C. Córrer El Garbí
0:34:59
0:34:57
04:22