Som Esport
V volta a peu a Palmera

CLASSIFICACIÓ GENERAL V VOLTA A PEU A PALMERA

Data: 9 de Febrer de 2014
Organitza: Ajuntament de Palmera



+ CLASSIFICACIONS >>>
Primero Anterior

Cronometratge www.somesport.com

P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
T. Oficial
T. Real
T/Km
603
GARCIA BLAY, MAITE
48
Veterans A fem
C. A. Beniarjo Runners
0:44:29
0:44:05
05:31
604
PEIRO FAUS, AMPARO
49
Veterans A fem
C. A. Beniarjo Runners
0:44:29
0:44:05
05:31
605
MANZANO CUARTERO, JOSE ANTONIO
33
Veterans C masc
Independent
0:44:29
0:43:46
05:28
606
PEREZ BAÑULS, LUIS
34
Veterans C masc
C. Córrer El Garbí
0:44:30
0:43:54
05:29
607
CASTAÑER TIMONER, JUANJO
152
Senior masc
Independent
0:44:30
0:44:10
05:31
608
KRUITHOF PERELLÓ, DIMAS
153
Senior masc
C. Orba Multiesport
0:44:30
0:43:53
05:29
609
CANOVES VIDAL, MONICA
43
Senior fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:38
0:43:46
05:28
610
CANOVES VIDAL, JESUS
154
Senior masc
Independent
0:44:38
0:43:45
05:28
611
DONET CLIMENT, JOSÉ ANTONIO
155
Senior masc
Independent
0:44:41
0:43:58
05:30
612
BERTOMEU QUERO, VICENTE
216
Veterans A masc
Independent
0:44:42
0:43:36
05:27
613
MARTÍ TORRES, SERGI
217
Veterans A masc
Independent
0:44:42
0:43:36
05:27
614
SOLER PENADÉS, MARIA
44
Senior fem
C. A. Ciutat D'Albaida
0:44:46
0:44:37
05:35
615
CHINCHILLA BERENGUER, AITOR
156
Senior masc
Independent
0:44:47
0:43:58
05:30
616
SALAZAR GIMÉNEZ, MIGUEL
157
Senior masc
Fundació Espurna
0:44:48
0:44:14
05:32
617
APARISI TERCER, FRED
158
Senior masc
Independent
0:44:50
0:44:21
05:33
618
MARTINEZ PELLICER, ANA BELÉN
50
Veterans A fem
C. Córrer La Llebre
0:44:52
0:44:26
05:33
619
IBIZA PEIRÓ, PACO
218
Veterans A masc
Independent
0:44:53
0:44:21
05:33
620
DONET DONET, ROSALIA
51
Veterans A fem
Real de Gandia C. F.
0:44:55
0:44:25
05:33
621
MARCO COZAR, JOSE MIGUEL
219
Veterans A masc
C. A. Clockwork
0:45:06
0:44:08
05:31
622
MARTINEZ MONTERO, SHEILA
45
Senior fem
Independent
0:45:10
0:44:29
05:34
623
GIL MARTINEZ, ENCARNA
52
Veterans A fem
C. A. Enganxa't a Córrer
0:45:14
0:44:39
05:35
624
CARBONELL FERRANDO, MERCEDES
35
Veterans C fem
C. A. Xeresa
0:45:20
0:44:32
05:34
625
PÉREZ GARCÍA, YOLANDA
16
Veterans B fem
Independent
0:45:20
0:45:01
05:38
626
MARTINEZ CERDÀ, LEIRE
46
Senior fem
Independent
0:45:23
0:44:25
05:33
627
CABALLER ALABADI, JOSE
36
Veterans C masc
S. D. Correcaminos
0:45:24
0:45:07
05:38
628
NAPOLITANO, SONIA
4
Veterans C fem
S. D. Correcaminos
0:45:25
0:45:14
05:39
629
CATALA MASANET, JULIO
220
Veterans A masc
Independent
0:45:26
0:44:56
05:37
630
MOLL GARRIGÓS, PEPE
37
Veterans C masc
G. A. Runner Denia
0:45:27
0:44:32
05:34
631
MORANT APARISI, ALFREDO
38
Veterans C masc
C. Córrer El Garbí
0:45:34
0:44:57
05:37
632
NEDYALKOVA FILEVA, STOYANKA
53
Veterans A fem
C. Córrer El Garbí
0:45:35
0:44:57
05:37
633
PASCUAL ALBALAT, MARIA
159
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:45:35
0:45:15
05:39
634
MINGUET RAMÓN, FRANCISCO JAVIER
221
Veterans A masc
Independent
0:45:39
0:44:43
05:35
635
APARISI GARCIA, SERGIO
222
Veterans A masc
Independent
0:45:39
0:44:41
05:35
636
RODRÍGUEZ PONS, JAVIER
223
Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:45:40
0:44:42
05:35
637
ARCÓN SORIANO, MAYTE
54
Veterans A fem
Independent
0:45:44
0:45:33
05:42
638
REDONDO ZAMORANO, MARCOS
99
Veterans B masc
C. A. Corriols Sueca
0:45:45
0:45:02
05:38
639
SAVALL GARCÍA, ANGELA
47
Senior fem
Fundació Espurna
0:45:46
0:45:12
05:39
640
LLOPIS PATIÑO, JESÚS
224
Veterans A masc
Fundació Espurna
0:45:46
0:45:07
05:38
641
VIDAL PALOMARES, ISABEL
48
Senior fem
Fundació Espurna
0:45:50
0:45:13
05:39
642
VERDU PALU, ALVARO
160
Senior masc
C. A. Gynrunning Tonic Club
0:45:51
0:45:18
05:40
643
YAGUE MAYANS, LUCIA
55
Veterans A fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:45:57
0:45:06
05:38
644
GAVILA MONSERRAT, ANGELES
56
Veterans A fem
C. de Rem Denia
0:45:57
0:45:23
05:40
645
PEREZ VERDU, VICENTE
225
Veterans A masc
Independent
0:45:58
0:45:05
05:38
646
SWINT, REIN
39
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:45:59
0:45:31
05:41
647
XAIXO PEREZ, OSCAR
226
Veterans A masc
Independent
0:46:01
0:45:19
05:40
648
PONS MASCARELL, PEPE
161
Senior masc
Independent
0:46:01
0:45:36
05:42
649
VARGAS SOLDEVILA, MARÍA
49
Senior fem
Independent
0:46:01
0:45:36
05:42
650
UZKURAITYTE, SARUNE
50
Senior fem
Independent
0:46:05
0:45:20
05:40
651
LUCAS MAÑÓ, GISELA
57
Veterans A fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:46:07
0:45:16
05:39
652
CANET CARBONELL, YASMIN
51
Senior fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:46:07
0:45:38
05:42
653
CARBO MORALES, J. MANUEL
40
Veterans C masc
Independent
0:46:16
0:45:34
05:42
654
NADAL NADAL, FERRAN
100
Veterans B masc
Independent
0:46:16
0:45:33
05:42
655
AGUILAR POVILL, JOSE LUIS
162
Senior masc
Independent
0:46:18
0:45:24
05:40
656
PALACIO SEGUÍ, JOAQUÍN
163
Senior masc
Independent
0:46:19
0:45:26
05:41
657
LONDOÑO CANO, RICARDO
164
Senior masc
C. Desafio Runners
0:46:19
0:45:24
05:40
658
BONONAD GRAU, GEMMA
58
Veterans A fem
Independent
0:46:23
0:45:37
05:42
659
ZARAGOZA GIL, ELMA
17
Veterans B fem
Independent
0:46:23
0:45:27
05:41
660
OLASO COSTA, ROSA
59
Veterans A fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:46:27
0:45:35
05:42
661
LLOPIS SOLER, MARIA JOSE
18
Veterans B fem
C. A. Corbera
0:46:30
0:46:05
05:46
662
MARTINEZ TERCERO, AURORA
60
Veterans A fem
C. Córrer El Garbí
0:46:30
0:46:17
05:47
663
LAPORTA DOMINGUEZ, AMALIA
61
Veterans A fem
C. Córrer El Garbí
0:46:30
0:46:16
05:47
664
GALIANA DUQUE, CELESTE
62
Veterans A fem
C. A. La Valldigna
0:46:30
0:46:09
05:46
665
CEREZO AREVALO, FANI
52
Senior fem
C. A. La Valldigna
0:46:30
0:46:10
05:46
666
SIFRES CAMARENA, LARA
63
Veterans A fem
C. A. La Valldigna
0:46:30
0:46:09
05:46
667
HERNÁNDEZ ESTRUCH, GUADALUPE
19
Veterans B fem
C. A. La Valldigna
0:46:30
0:46:09
05:46
668
MORA ALBEROLA, MONICA
20
Veterans B fem
C. A. La Valldigna
0:46:31
0:46:09
05:46
669
ESCRIHUELA TOBARUELA, AMPARO
64
Veterans A fem
C. A. La Valldigna
0:46:31
0:46:09
05:46
670
ESCORIHUELA ALARES, BEGOÑA
53
Senior fem
C. A. La Valldigna
0:46:31
0:46:11
05:46
671
GONZALEZ ESTRUCH, MARIOLA
65
Veterans A fem
C. A. La Valldigna
0:46:31
0:46:09
05:46
672
FIGUERES ESTEBAN, MAITE
66
Veterans A fem
Independent
0:46:32
0:45:50
05:44
673
MARTI TORO, FUEN
67
Veterans A fem
Independent
0:46:34
0:46:11
05:46
674
GREGORI CAMARENA, RAIMON
165
Senior masc
G. E. La Carena La Font
0:46:35
0:46:04
05:46
675
MILLET ESCRIVA, XUS
68
Veterans A fem
G. E. La Carena La Font
0:46:35
0:46:03
05:45
676
HERNÁNDEZ OLIVENCIA, ANTONIO RAFAEL
101
Veterans B masc
C. A. X6KdM.com
0:46:35
0:46:02
05:45
677
FERNANDEZ DOPICO, PAULA
54
Senior fem
A. J. O. S. Xàtiva
0:46:36
0:46:30
05:49
678
DOMINGUEZ NEGRE, RAFAEL
166
Senior masc
Independent
0:46:47
0:45:54
05:44
679
ESCRIVA MIGUEL, JUAN CARLOS
227
Veterans A masc
Independent
0:46:48
0:45:54
05:44
680
NOVELL GAVILA, JAVIER
41
Veterans C masc
C. Córrer El Garbí
0:46:55
0:46:15
05:47
681
NOVELL BLANCO, ELENA
55
Senior fem
Independent
0:46:55
0:46:15
05:47
682
MERINO NICOLAS, SUSANA
69
Veterans A fem
C. A. La Xara
0:46:57
0:46:24
05:48
683
ALCÁZAR TÉBAR, MARÍA JOSÉ
21
Veterans B fem
C. Córrer El Garbí
0:46:58
0:46:02
05:45
684
PART SEGUI, ANA
22
Veterans B fem
C. Córrer El Garbí
0:46:58
0:46:03
05:45
685
CASTELLA ESCRIVA, JOAN
167
Senior masc
Independent
0:46:59
0:46:11
05:46
686
BOU VINYÓ, LUCRECIA
70
Veterans A fem
Independent
0:47:09
0:46:40
05:50
687
SIGNES GOMEZ, IRENE
71
Veterans A fem
Independent
0:47:09
0:46:43
05:50
688
MARTINEZ AVILA, ALEXANDRA
56
Senior fem
Independent
0:47:12
0:46:25
05:48
689
GARCIA MEJIAS, MARISOL
72
Veterans A fem
C. A. Ondara
0:47:17
0:46:31
05:49
690
GINER FERRANDO, PACO
102
Veterans B masc
C. A. Ondara
0:47:17
0:46:33
05:49
691
RIBES MASCARELL, ELISABET
57
Senior fem
Independent
0:47:18
0:46:57
05:52
692
MICÓ FERRI, JAUME
168
Senior masc
C. A. La Polseguera
0:47:19
0:47:00
05:53
693
LLOPIS ESCRIVÀ, RAQUEL
58
Senior fem
Independent
0:47:19
0:46:22
05:48
694
LLOPIS IBIZA, JUANSA
103
Veterans B masc
C. A. l' Espenta
0:47:20
0:46:22
05:48
695
SERRANO FAUS, CRISTINA
59
Senior fem
Independent
0:47:21
0:46:56
05:52
696
LATORRE ORTI, SARI
73
Veterans A fem
C. A. Corriols Sueca
0:47:22
0:46:39
05:50
697
VIDAL SUCH, VICENTE
42
Veterans C masc
C. A. Calygat.com
0:47:24
0:46:55
05:52
698
TROBO SOTOCA, SERGIO
228
Veterans A masc
Independent
0:47:26
0:47:03
05:53
699
PEIRO JAIJO, VICENT
229
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:47:27
0:46:36
05:49
700
BALAGUER FERRAGUD, DORA
74
Veterans A fem
C. Córrer Xeraco
0:47:27
0:46:37
05:50
701
BORRAS BERTOMEU, RAQUEL
75
Veterans A fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:47:27
0:46:36
05:49
702
MONZO GREGORI, PAQUI
23
Veterans B fem
C. A. Safor - Delikia Sport
0:47:27
0:46:37
05:50
703
BORJA MARTÍ, ESTER
76
Veterans A fem
Independent
0:47:28
0:46:37
05:50
704
PASCUAL VICEDO, JUAN
43
Veterans C masc
Independent
0:47:29
0:47:29
05:56
705
MIRET PASCUAL, PACO
169
Senior masc
Independent
0:47:29
0:47:29
05:56
706
NAVARRO MICO, FRAN
170
Senior masc
Independent
0:47:32
0:46:32
05:49
707
NAVARRO FERRER, MARIA
60
Senior fem
Independent
0:47:32
0:46:32
05:49
708
SANCHEZ VENTURO, CORAL
77
Veterans A fem
C. Córrer El Garbí
0:47:38
0:47:01
05:53
710
BIXQUERT SANCHIS, LAURA
61
Senior fem
Independent
0:47:46
0:47:01
05:53
711
BOU PEIRO, LOURDES
78
Veterans A fem
Independent
0:47:47
0:46:50
05:51
712
GÓMEZ GARCIA, GRACI
62
Senior fem
Independent
0:47:53
0:47:11
05:54
713
BELLVER ALBADALEJO, ARANTXA
63
Senior fem
Independent
0:47:59
0:47:17
05:55
714
GARCIA CARBONELL, CARMINA
64
Senior fem
Independent
0:47:59
0:47:17
05:55
715
SOSPEDRA RUBIO, SOFI
24
Veterans B fem
C. A. Corriols Sueca
0:48:05
0:47:22
05:55
716
SAVALL COBO, VICENT
172
Senior masc
Fundació Espurna
0:48:06
0:47:35
05:57
717
LOPEZ GUIJARRO, CARLOS
230
Veterans A masc
C. A. Corriols Sueca
0:48:06
0:47:24
05:55
718
FUSTER ROSELLO, CHELI
79
Veterans A fem
C. A. Corriols Sueca
0:48:06
0:47:23
05:55
719
ESTEBAN ROGER, JULIO
173
Senior masc
Independent
0:48:10
0:47:07
05:53
720
MORATAL ESTEBAN, VICTOR
174
Senior masc
Independent
0:48:10
0:47:07
05:53
721
CHISBERT GARCIA, RAMON
231
Veterans A masc
Independent
0:48:22
0:47:42
05:58
722
BENAVENT MONZÓ, SILVIA
80
Veterans A fem
Independent
0:48:25
0:47:26
05:56
723
ISNARDO MARTINEZ, CRISTINA
25
Veterans B fem
Independent
0:48:32
0:48:04
06:01
724
REINA ROSELLO, ALICIA
81
Veterans A fem
C. A. Aquaplag Running
0:48:32
0:48:03
06:00
725
CÁNOVES CASTAÑO, PERFE
232
Veterans A masc
C. A. Aquaplag Running
0:48:32
0:48:02
06:00
726
FURIO BLASCO, PEPA
26
Veterans B fem
Independent
0:48:34
0:47:59
06:00
727
AVARGUES CISCAR, MARTA
65
Senior fem
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:48:38
0:47:45
05:58
728
AVARGUES GADEA, FRANCESC
44
Veterans C masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:48:39
0:47:45
05:58
729
AVARGUES CISCAR, ANNA
82
Veterans A fem
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:48:39
0:47:45
05:58
730
SANTAMANS LLORCA, JOSE RAMON
45
Veterans C masc
C. A. Al Trot Guadassuar
0:48:46
0:48:06
06:01
731
PRATS CATALA, ISABEL M
83
Veterans A fem
Independent
0:48:46
0:48:02
06:00
732
CORDOBA ALGUACIL, ISAAC
175
Senior masc
Independent
0:48:49
0:47:48
05:58
733
GUERRERO MORANT, JOSE ANTONIO
176
Senior masc
Independent
0:48:50
0:47:50
05:59
734
ORZ, FLAVIA
66
Senior fem
Independent
0:48:50
0:47:50
05:59
735
CALATAYUD PEREZ, LAURA
67
Senior fem
Independent
0:48:50
0:47:50
05:59
736
AVILA SERRANO, MIGUEL
46
Veterans C masc
C. A. Coycoy
0:48:52
0:48:10
06:01
737
DOMENECH CARDONA, EVARISTO
177
Senior masc
Independent
0:48:57
0:47:55
05:59
738
MORANT PELLICER, EDUARDO
233
Veterans A masc
Independent
0:48:57
0:48:48
06:06
739
LÓPEZ HERRERO, MIRIAM
68
Senior fem
Independent
0:49:07
0:48:09
06:01
740
MARINEZ GIL, MARIVÍ
84
Veterans A fem
C. Ondara Tri-Esport
0:49:09
0:48:33
06:04
741
MALLOL OLIVER, SUSANA
85
Veterans A fem
C. Orba Multiesport
0:49:09
0:48:33
06:04
742
PEREA MONTEAGUDO, MOISES
234
Veterans A masc
C. C. Camallaes
0:49:10
0:48:18
06:02
743
SOLER FERRER, LINA
27
Veterans B fem
C. C. Camallaes
0:49:10
0:48:18
06:02
744
LEBRON ENRI, FANI
86
Veterans A fem
C. A. Martir's Runners
0:49:12
0:48:37
06:05
745
MARTINEZ PITARQUE, JUAN CARLOS
104
Veterans B masc
C. A. Martir's Runners
0:49:12
0:48:36
06:04
746
CHAUCA, ANDREA
69
Senior fem
Independent
0:49:18
0:49:05
06:08
747
ESTEVE PONS, VICENT
47
Veterans C masc
C. A. l' Espenta
0:49:31
0:48:22
06:03
748
ROMERO BAÑULS, LUCIA
87
Veterans A fem
Independent
0:49:51
0:48:52
06:07
749
FERRI SASTRE, CARLOS
105
Veterans B masc
Independent
0:49:52
0:48:56
06:07
750
CASTILLO BAÑULS, BEATRIZ
88
Veterans A fem
C. C. Nopucmes
0:49:58
0:49:04
06:08
751
CANO GARCIA, PAULINO
48
Veterans C masc
Independent
0:50:17
0:49:28
06:11
752
PASTOR FRANCES, MANUEL
178
Senior masc
Independent
0:50:22
0:49:31
06:11
753
PASTOR FRANCES, VICENTE
235
Veterans A masc
C. MTB On Esmorzem
0:50:23
0:49:33
06:12
754
BAYDAL PASTOR, ANA
28
Veterans B fem
C. A. Benissa
0:50:32
0:49:37
06:12
755
SEGUI I AVARGUES, DORA
29
Veterans B fem
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:50:32
0:49:45
06:13
756
MENGUAL CAUDELI, AINA
70
Senior fem
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:50:32
0:49:45
06:13
757
RIPOLL BOIGUES, ENCARNA
89
Veterans A fem
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:50:32
0:49:46
06:13
758
GIRAU TUR, ZAIRA
71
Senior fem
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:50:32
0:49:40
06:12
759
CALZADO ARRIBAS, JERONIMO
179
Senior masc
Independent
0:50:41
0:49:53
06:14
760
CRESPO GONZALEZ, VICTORIA
72
Senior fem
Independent
0:50:41
0:49:52
06:14
761
GOMEZ ALCAÑIZ, ALBERTO
236
Veterans A masc
Independent
0:50:41
0:49:53
06:14
762
NÁCHER PASTOR, ENRIQUE
180
Senior masc
Fundació Espurna
0:51:21
0:50:41
06:20
763
MIÑANA ALVAREZ, LILIANA
30
Veterans B fem
C. Córrer El Garbí
0:51:23
0:50:28
06:18
764
CLARAMONTES ESCRIHUELA, SUSANA
90
Veterans A fem
Independent
0:51:29
0:51:03
06:23
765
ROSELL JIMENEZ, LORENA
91
Veterans A fem
Independent
0:51:29
0:51:02
06:23
766
CAMARENA CATALA, RUBEN
237
Veterans A masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:53:07
0:52:31
06:34
767
SERRA CLIMENT, SUSANA
92
Veterans A fem
Independent
0:53:07
0:52:32
06:34
768
ESCRIVA CALDES, SANDRA
73
Senior fem
Independent
0:53:34
0:52:35
06:34
769
SENDRA CARAVACA, MARISOL
93
Veterans A fem
C. Orba Multiesport
0:53:35
0:53:00
06:37
770
GISBERT SENDRA, CONSUELO
5
Veterans C fem
C. Córrer El Garbí
0:53:35
0:53:00
06:37
771
TUR SOLA, EVA
94
Veterans A fem
C. E. Quatre Gats Rotova
0:53:46
0:52:55
06:37
772
MATEU TERCERO, MARIBEL
74
Senior fem
Independent
0:53:54
0:53:00
06:37
773
BARRERA MONDEJAR, TONI
238
Veterans A masc
Independent
0:54:49
0:53:47
06:43
774
CEBRIÁN ORTEGA, ANGELA
75
Senior fem
Fundació Espurna
0:54:49
0:54:12
06:47
775
DELGADO TORIJA, CARLA AURORA
76
Senior fem
Fundació Espurna
0:54:50
0:54:13
06:47
776
GONZALEZ MARTINEZ, CARMEN
95
Veterans A fem
Independent
0:54:50
0:53:47
06:43
777
TORRES MARRINEZ, JOSE
239
Veterans A masc
Independent
0:54:50
0:53:47
06:43
778
ESCRIVA NICOLÁS , Mª LOLA
31
Veterans B fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:55:16
0:54:31
06:49
779
GUILLEM FERRER , SILVIA
32
Veterans B fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:55:16
0:54:31
06:49
780
PARDO SEGUI, JOAQUIN
106
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:55:20
0:54:34
06:49
781
MARTINEZ MAYANS, LAURA
77
Senior fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:55:32
0:54:31
06:49
782
MARTINEZ MARTINEZ , JUANVI
49
Veterans C masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:55:33
0:54:32
06:49
783
MARZA LLORENS, MAJO
96
Veterans A fem
Independent
0:56:01
0:55:00
06:52
784
MIRA TERCERO, RAFA
240
Veterans A masc
Independent
0:56:02
0:55:00
06:52
785
SANCHO HERNÁNDEZ, KATIA
78
Senior fem
Fundació Espurna
0:56:08
0:55:29
06:56
786
SEGURA TODOLÍ, INÉS
79
Senior fem
Fundació Espurna
0:56:08
0:55:31
06:56
787
LEVY SOSA, MARIA DANIELA
80
Senior fem
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:56:29
0:55:40
06:57
788
VICIANO MARTI, VICENTE
241
Veterans A masc
C. Córrer a Gust Bellreguard
0:56:33
0:55:43
06:58
789
FRANCÉS PÉREZ, ANDRÉS
181
Senior masc
Independent
0:56:34
0:55:43
06:58
790
MORAGUES ALANDETE, MARIA
81
Senior fem
Independent
0:56:34
0:55:43
06:58
791
JAREÑO MONTOYA, VICTOR
107
Veterans B masc
C. A. Safor - Delikia Sport
0:56:35
0:55:36
06:57
792
CASTELLANOS ARCOS, PILAR
33
Veterans B fem
Independent
0:56:36
0:55:36
06:57