VI Volta a peu a Xeresa

6 ª CURSA A PEU A XERESA - 4 DE JULIOL DE 2009

Organitza:

club Atletisme Xeresa        Ajuntament de Xeresa

Col·laboren:

  BancaixFrutas Bollo + deporte Guillem Export
FruxeresaRestaurant DesamFerragud e hijosSom EsportFrutas Jovimer
+ CLASSIFICACIONS         + FOTOS    
 

Classificació General de la 6 ª CURSA PEU A XERESA

Següent Últim

Cronometratge www.somesport.com
P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
GARCIA LOPEZ, JACOB
1
Senior Masc.
C. A. Amateurs Sports
0:30:14
03:17
2
MAS LEYDA, VICENT
2
Senior Masc.
C. A. Cametes Spat
0:31:19
03:24
3
PONT CHAFER, TONI
3
Senior Masc.
Independent
0:31:35
03:26
4
FERNANDEZ GARCIA, MIGUEL
4
Senior Masc.
C. A. Albacete Diputación
0:31:51
03:28
5
GARCIA BENEITO, VICENTE JUAN
5
Senior Masc.
C. Piero Magli Record Sport
0:32:10
03:30
6
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
1
Veterans A Masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:32:27
03:32
7
RUIZ FERNANDEZ, OSCAR
6
Senior Masc.
Independent
0:32:48
03:34
8
CARCEL PEREZ, RAFAEL
7
Senior Masc.
C. A. Utiel
0:33:18
03:37
9
BENAVENT OLTRA, RAFA
2
Veterans A Masc
C. Córrer La Llebre
0:33:24
03:38
10
PUIG GRIMALT, PERFECTO
8
Senior Masc.
C. A. Dianium
0:33:48
03:41
11
DONET MONTAGUT, MIGUEL
3
Veterans A Masc
G. A. S. El Mussol Barx
0:33:54
03:41
12
SANCHIS PENADES, OCTAVIO
9
Senior Masc.
C. A. Ciutat D'Albaida
0:33:54
03:41
13
MIRÓ ALBERO, DAVID
10
Senior Masc.
C. A. Alcoy
0:34:11
03:43
14
CARDONA SÁNCHEZ, VICENTE
11
Senior Masc.
C. A. Alcoy
0:34:12
03:43
15
PEREZ SANCHEZ, VICTOR MANUEL
4
Veterans A Masc
Independent
0:34:15
03:43
16
GABALDON VIDAL, MIGUEL
5
Veterans A Masc
C. A. Els Coixos
0:34:31
03:45
17
JIMENEZ SANCHEZ, JUAN CARLOS
6
Veterans A Masc
Independent
0:34:36
03:46
18
FERRER NOGUERA, EMILI
12
Senior Masc.
C. A. La Rabosa
0:34:38
03:46
19
PLANCHA CHORRO, VICENT
13
Senior Masc.
Independent
0:34:48
03:47
20
FERRER BALLESTER, FERNANDO
7
Veterans A Masc
C. A. Sense Pressa El Verger
0:34:52
03:47
21
GONZALEZ GARCIA, GUSTAVO
8
Veterans A Masc
C. A. Climaturia Running
0:35:02
03:48
22
TRASEIRA SANTIN, BORJA
1
Juvenil Masc.
C. A. Penyagolosa
0:35:12
03:50
23
ESTRUGO LLINARES, GULLERMO
9
Veterans A Masc
C. Córrer Xeraco
0:35:17
03:50
24
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
10
Veterans A Masc
C. A. La Xara
0:35:21
03:51
25
PEREA MONTERO, EDUARDO
1
Veterans B Masc
C. A. Runnersworld Alzira
0:35:35
03:52
26
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
11
Veterans A Masc
C. A. Benissa
0:35:42
03:53
27
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
12
Veterans A Masc
C. A. Benissa
0:35:54
03:54
28
SISCAR BAY, CARLOS
13
Veterans A Masc
C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:36:00
03:55
29
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
14
Veterans A Masc
C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:36:05
03:55
30
FERRER CHORRO, SERGI
14
Senior Masc.
Independent
0:36:10
03:56
31
MORENO LAINEZ, JULIO
2
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:36:11
03:56
32
COMPANY PUIG, PASCUAL
15
Veterans A Masc
C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:36:18
03:57
33
MARTI PUIG, ANDRES
16
Veterans A Masc
C. A. Xeresa
0:36:19
03:57
34
BRINES DONET, JORGE
15
Senior Masc.
G. Muntanya La Valldigna
0:36:21
03:57
35
TORRES ALBORCH, VICENTE
3
Veterans B Masc
C. Triatló Algemesí
0:36:24
03:57
36
GIRBES LLOPIS, JUANVI
17
Veterans A Masc
C. Triatló Algemesí
0:36:24
03:57
37
CASANOVA FERRI, DAMIAN
0
No inscrit
C. A. Sol i Clima
0:36:27
03:58
38
FALCO MAS, JOAN MARC
0
No inscrit
Independent
0:36:29
03:58
39
CAMARENA AGUT, VICENT
18
Veterans A Masc
Independent
0:36:30
03:58
40
MOSCARDÓ ARLANDIS, DANIEL
16
Senior Masc.
C. A. Xeresa
0:36:33
03:58
41
GIMENO RIPOLL, VICENT
19
Veterans A Masc
Independent
0:36:48
04:00
42
CASANOVA ALBEROLA, VICENT
17
Senior Masc.
Independent
0:36:54
04:01
43
GARCIA RUIZ, VICTOR
18
Senior Masc.
Independent
0:36:55
04:01
44
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
19
Senior Masc.
C. A. Xeresa
0:36:55
04:01
45
VIDAL BATALLER, JOSÉ
20
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
0:36:56
04:01
47
DÍAZ HERNÁNDEZ, SANDRA
1
Senior Fem.
C. A. Runnersworld Alzira
0:37:00
04:01
48
CALDES ARANDIGA, PEPE
21
Veterans A Masc
C. A. El Castellet
0:37:15
04:03
49
VALLES VIDAL, ABEL
22
Veterans A Masc
C. A. El Castellet
0:37:16
04:03
50
CLIMENT GIMENEZ, RUBEN
20
Senior Masc.
C. A. Carcaixent
0:37:22
04:04
51
BORREDA CAPELLA, SERGIO
21
Senior Masc.
C. Triatló Carcaixent
0:37:24
04:04
52
ALONSO TENA, ENRIQUE
23
Veterans A Masc
Independent
0:37:24
04:04
53
CARAÑANA MOLLÁ, JAUME
22
Senior Masc.
C. A. Benissa
0:37:32
04:05
54
SIGNES OROVAY, JAVIER
4
Veterans B Masc
C. A. Calygat.com
0:37:35
04:05
55
GARCIA FORTUÑO, DAVID
23
Senior Masc.
C. A. El Xio Llutxent
0:37:41
04:06
56
CLIMENT LLORCA, ANTONI
5
Veterans B Masc
Independent
0:37:42
04:06
57
ESPAÑA JIMÉNEZ, JOAN ENRIC
0
No inscrit
C. Triatló Algemesí
0:37:43
04:06
58
GOMEZ GOMEZ, JOSE ANTONIO
24
Veterans A Masc
Independent
0:37:44
04:06
59
VICENS PASTOR, FERNANDO
24
Senior Masc.
C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:37:48
04:07
60
SAEZ CALABUIG, JOSE
0
No inscrit
C. A. Carcaixent
0:37:57
04:08
61
LOPEZ VICEDO, PATRICIA
2
Senior Fem.
C. A. Xeresa
0:37:59
04:08
62
LLUCH GRAU, DANIEL
25
Veterans A Masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:02
04:08
64
ALEMANY MUÑOZ, MANUEL
6
Veterans B Masc
Independent
0:38:08
04:09
65
GISBERT MOLINA, JAUME
26
Veterans A Masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:09
04:09
66
WALTER TORRES, JUAN JOSE
27
Veterans A Masc
C. A. Tortuga Algemesí
0:38:10
04:09
67
SIGNES RODRIGUEZ, ABEL
28
Veterans A Masc
C. A. Alzira
0:38:13
04:09
68
ALARIO PEIG, OLEGARIO
29
Veterans A Masc
C. Córrer La Llebre
0:38:14
04:09
69
ALARIO PELEGRI, JOSE ANTONIO
25
Senior Masc.
Independent
0:38:14
04:09
70
GARCIA DOMENECH, EVARISTO
7
Veterans B Masc
C. A. Sol i Clima
0:38:15
04:10
71
SERRA PÉREZ, LUIS
2
Juvenil Masc.
C. A. Valencia Terra i Mar
0:38:17
04:10
73
RICHART SORIANO, JAVIER
8
Veterans B Masc
C. A. Carcaixent
0:38:24
04:11
74
ARNANDIS ALOS, JOSE ANTONIO
0
No inscrit
C. A. Al Trot Guadassuar
0:38:24
04:11
75
SOLAZ PONS, FRANCISCO
30
Veterans A Masc
C. A. L' Alcudia
0:38:26
04:11
76
MARTINEZ GINER, ANTONIO
0
No inscrit
C. A. La Rabosa
0:38:28
04:11
77
SENDRA FRANQUEZA, VICENTE
9
Veterans B Masc
C. Esportiu Ambra Dorsal 19
0:38:28
04:11
78
GONZALEZ BORRAS, LOREN
26
Senior Masc.
C. Córrer Xeraco
0:38:29
04:11
79
MARCO MARTINEZ, DAVID
31
Veterans A Masc
Independent
0:38:31
04:11
80
SESÉ ROVIRA, RAFAEL
0
No inscrit
C. A. Runnersworld
0:38:34
04:12
81
FORNÉS PEDRO, LLUIS
27
Senior Masc.
Independent
0:38:39
04:12
82
PLANCHA CHORRO, PACO
28
Senior Masc.
Independent
0:38:39
04:12
83
FORNES PEDRO, ANTONIO
29
Senior Masc.
Independent
0:38:41
04:12
84
ESPASA MULET, JOSE
32
Veterans A Masc
C. A. Gata
0:38:41
04:12
85
JUAN ORTIZ, JAVIER
33
Veterans A Masc
G. Atletisme Colortex
0:38:42
04:12
86
LUQUE MORENO, FRANCISCO MANUEL
34
Veterans A Masc
Independent
0:38:43
04:13
87
GUTIERREZ GONZALEZ, ISIDORO
35
Veterans A Masc
C. A. La Rabosa
0:38:44
04:13
88
STOUFFS, ADRIEN
3
Juvenil Masc.
Independent
0:38:45
04:13
89
MARTÍ ALBIÑANA, JOSÉ VICENTE
10
Veterans B Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
0:38:46
04:13
90
CASTELLO APARISI, JOSE VICENTE
36
Veterans A Masc
Independent
0:38:47
04:13
91
CASTELLÀ VICIANO, SANTI
30
Senior Masc.
C. A. Les Senilleres
0:38:47
04:13
92
CASTELLÀ VICIANO, FRANCIS
31
Senior Masc.
Independent
0:38:48
04:13
93
ESCRIVA MIRET, SALVADOR
37
Veterans A Masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:49
04:13
94
TRASEIRA MEILAN, JOSE MANUEL
11
Veterans B Masc
C. A. Penyagolosa
0:38:50
04:13
95
SERVER AUSINA, JOSEP
12
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:38:53
04:14
96
TUDELA ESTEVE, PASCUAL
38
Veterans A Masc
C. A. Carcaixent
0:38:54
04:14
97
GREGORI FERRAGUD, MIGUEL
32
Senior Masc.
Independent
0:38:54
04:14
98
DENIA MORENO, ANDRES
13
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:38:57
04:14
99
CLIMENT GIMENEZ, SALVADOR FERNANDO
39
Veterans A Masc
C. A. Carcaixent
0:38:59
04:14
100
TORRES MARTINEZ, JOAQUIN
40
Veterans A Masc
Independent
0:38:59
04:14
101
LLORET CORTELL, GUSTAVO
41
Veterans A Masc
C. A. La Rabosa
0:38:59
04:14
102
FERNANDEZ MORENO, MARIO
42
Veterans A Masc
C. A. Mohicanos La Pobla
0:39:00
04:14
103
ESTELA CAMACHO, JOSE ENRIQUE
33
Senior Masc.
Independent
0:39:00
04:14