VI Volta a peu a Xeresa

6 ª CURSA A PEU A XERESA - 4 DE JULIOL DE 2009

Organitza:

club Atletisme Xeresa        Ajuntament de Xeresa

Col·laboren:

  BancaixFrutas Bollo + deporte Guillem Export
FruxeresaRestaurant DesamFerragud e hijosSom EsportFrutas Jovimer
+ CLASSIFICACIONS         + FOTOS    
 

Classificació General de la 6 ª CURSA PEU A XERESA

Primer Anterior Següent Últim

Cronometratge www.somesport.com
P Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
407
SOSPEDRA RUBIO, JUAN JOSE
138
Veterans A Masc
C. A. Corbera
0:47:18
05:09
408
GUISADO MARTI, BENJAMIN
125
Senior Masc.
C. A. Corbera
0:47:19
05:09
409
PALAU VIDAL, JAUME
139
Veterans A Masc
C. A. Vici Natura
0:47:20
05:09
411
GEA ESCRIVA, SALVADOR
140
Veterans A Masc
Independent
0:47:21
05:09
412
GARCIA MIRAGALL, JORDI
126
Senior Masc.
Independent
0:47:21
05:09
413
GINER LLAVADOR, SANTIAGO
127
Senior Masc.
C. A. Benissa
0:47:22
05:09
414
CANTUS CLIMENT, SALVADOR
128
Senior Masc.
Independent
0:47:22
05:09
415
GRAU ESPI, JOSEP
141
Veterans A Masc
Independent
0:47:22
05:09
416
FERRANDO DONET, RAUL
129
Senior Masc.
Independent
0:47:23
05:09
417
IBIZA SANFELIX, JOSE VICENTE
142
Veterans A Masc
Independent
0:47:23
05:09
418
BARBERA MACHI, RAFAEL VICENTE
88
Veterans B Masc
Independent
0:47:26
05:09
419
TAVALLO BALBASTRE, RAFA
143
Veterans A Masc
C. A. Les Senilleres
0:47:28
05:10
420
ALAPONT REGODON, JOSE
0
No inscrit
Independent
0:47:32
05:10
421
SERRANO NAVARRO, ALEX
130
Senior Masc.
C. Córrer Peus Quets
0:47:33
05:10
422
MORANT PÉREZ, GUILLERMO
89
Veterans B Masc
Independent
0:47:36
05:11
423
TORRES MARTI, JOSE
131
Senior Masc.
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:37
05:11
424
PATON CARRERO, MANUEL
144
Veterans A Masc
C. A. Alzira
0:47:38
05:11
425
BENAVENT ARANDA, DAVID
132
Senior Masc.
Independent
0:47:40
05:11
426
SAPENA SEGARRA, PERE
90
Veterans B Masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:47:41
05:11
427
MOLTO ORTS, FRANCISCO
133
Senior Masc.
Independent
0:47:41
05:11
428
ARANDIGA CALDES, RUBEN
145
Veterans A Masc
Independent
0:47:42
05:11
429
SOLAZ PONS, VICENTE JOSE
146
Veterans A Masc
Independent
0:47:42
05:11
430
CUADRADO AZANCOT, NEFTALI
0
No inscrit
Independent
0:47:43
05:11
431
SANCHIS ORTIZ, XIMO
147
Veterans A Masc
C. A. Xima Esportiva
0:47:43
05:11
432
FERRER CLIMENT, JOSE
91
Veterans B Masc
Independent
0:47:44
05:11
433
MARTÍNEZ DE LA MATA, JOSE AGUSTÍN
148
Veterans A Masc
C. Córrer No Torne Més
0:47:44
05:11
434
GARCIA PUCHE, PEDRO
134
Senior Masc.
Independent
0:47:44
05:11
435
ENS SERRANO, EUGENIO
92
Veterans B Masc
C. A. L' Olleria
0:47:49
05:12
436
TALENS I PELLICER, ALEXIS
0
No inscrit
G. E. Muntanya Benifairó
0:47:51
05:12
437
TALENS PELLICER, VICENT
0
No inscrit
G. E. Muntanya Benifairó
0:47:52
05:12
438
VIDAL GREGORI, ANGEL
135
Senior Masc.
Independent
0:47:52
05:12
439
GRANELL TAMARIT, DORI
6
Senior Fem.
Independent
0:47:53
05:12
440
ROMERO RUIZ, JUAN ANTONIO
149
Veterans A Masc
Independent
0:47:55
05:13
441
DEUSA GEA, KENNY
93
Veterans B Masc
Independent
0:47:55
05:13
442
FUSTER MORATAL, FABIAN
150
Veterans A Masc
G. E. La Carena La Font
0:47:55
05:13
443
GALÁN ARAGÓ, TONI
94
Veterans B Masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:47:56
05:13
444
BARMAN, MIKAEL
7
Juvenil Masc.
Independent
0:47:56
05:13
445
GREGORI ESTEVE, RAMÓN
151
Veterans A Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:47:57
05:13
446
MANSILLA BELLVÍS, ROSA
8
Veterans A Fem
C. A. Daimús Tecnoesport
0:47:58
05:13
447
GINER PARREÑO, JAVIER
95
Veterans B Masc
C. A. La Rabosa
0:47:59
05:13
448
FERRER BURGUERA, VICENT
96
Veterans B Masc
Independent
0:48:00
05:13
449
DONAT AROCA, VICENTE
97
Veterans B Masc
C. A. Alzira
0:48:06
05:14
450
MOLINA BARCA, DARIO
0
No inscrit
Independent
0:48:08
05:14
451
VERDU SERRALTA, PASCUAL
152
Veterans A Masc
Independent
0:48:19
05:15
452
LISTE MUÑOZ, JOSE RAMON
0
No inscrit
C. A. Canal Isabel II
0:48:22
05:15
453
CATALÁ SEGARRA, ISAAC
0
No inscrit
Independent
0:48:28
05:16
454
BLASCO GEA, DANI
136
Senior Masc.
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:48:35
05:17
455
VELA CARMONA, MIGUEL
98
Veterans B Masc
Independent
0:48:36
05:17
456
PERERA GIMENEZ, ALBERTO
137
Senior Masc.
Independent
0:48:37
05:17
457
GRAU IBAÑEZ, JOSE VICENTE
138
Senior Masc.
G. Muntanya La Valldigna
0:48:38
05:17
458
GIMÉNEZ VALLE, ANGEL
0
No inscrit
C. A. Carcaixent
0:48:40
05:17
459
PONS PONS, AMPARO
7
Senior Fem.
Independent
0:48:41
05:18
460
MORALES ESCORCIA, RAMON
153
Veterans A Masc
C. Córrer La Llebre
0:48:43
05:18
461
DIEGO MORENO, ERNESTO
154
Veterans A Masc
Independent
0:48:43
05:18
462
PALONES MAS, JUAN
155
Veterans A Masc
C. A. La Xara
0:48:45
05:18
463
CUEVAS MARTINEZ, OSCAR
156
Veterans A Masc
Independent
0:48:48
05:18
464
BAÑULS PEREZ, ALEJANDRO
99
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:48:53
05:19
465
TORRES TORRES, JOSÉ
139
Senior Masc.
C. A. Xima Esportiva
0:48:54
05:19
466
PASTOR GINER, KIKO
140
Senior Masc.
C. Córrer El Garbí
0:48:54
05:19
467
FAUS GARCÍA, MIGUEL
157
Veterans A Masc
C. C. Des-Peña-T
0:48:55
05:19
468
BENITO ALMOGUERA, NICOLAS
100
Veterans B Masc
C. A. La Rabosa
0:49:00
05:20
469
CHOVA MARTINEZ, ENRIQUE
101
Veterans B Masc
Independent
0:49:01
05:20
470
ROCHER NACHER, VICENT
102
Veterans B Masc
Independent
0:49:01
05:20
471
LLORENS PERELLO, JOSE BLAS
103
Veterans B Masc
C. Bicisport Benicadell
0:49:02
05:20
472
CHIRIVELLA REYES, FERNANDO
158
Veterans A Masc
U. E. Catarroja
0:49:03
05:20
473
BENAVENT SERRA, ELIES ENRIC
159
Veterans A Masc
Independent
0:49:04
05:20
474
GOMEZ GARCIA, JOSE ANTONIO
0
No inscrit
Independent
0:49:04
05:20
475
MARTIN SANTANDREU, MODESTO
0
No inscrit
C. Córrer La Llebre
0:49:05
05:20
476
SAPIÑA ALCAÑIZ, DAVID
141
Senior Masc.
Independent
0:49:05
05:20
477
SENDRA LILLO, JOSE
142
Senior Masc.
Independent
0:49:05
05:20
478
FUSTER JORDÁ, JUAN VICENTE
143
Senior Masc.
Independent
0:49:06
05:20
479
ESCRIVA CISCAR, JUAN
0
No inscrit
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:49:07
05:20
480
MOSCARDO SABATER, MIGUEL
144
Senior Masc.
Independent
0:49:08
05:20
481
PIERA AMOR, ALEJANDRO
145
Senior Masc.
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:49:14
05:21
482
SOLER RAMIS, SALVADOR
160
Veterans A Masc
C. A. Ciutat D'Albaida
0:49:16
05:21
483
ESTEVE ARDID, ANABEL
9
Veterans A Fem
Independent
0:49:17
05:21
484
FUSTER GARCIA, VICENTE
0
No inscrit
Independent
0:49:18
05:22
485
ORTS MUÑOZ, ELEUTERIO
146
Senior Masc.
Independent
0:49:20
05:22
486
BOIX SANANDRÉS, IGNACIO
161
Veterans A Masc
Independent
0:49:20
05:22
487
FORNET TORMO, VICTOR
147
Senior Masc.
Independent
0:49:21
05:22
488
MOGORRON HUERTA, PEDRO
0
No inscrit
Independent
0:49:21
05:22
489
MORENO BENAVENT, JOSE LUIS
162
Veterans A Masc
Independent
0:49:22
05:22
490
DELL, DANTE
148
Senior Masc.
C. A. Xima Esportiva
0:49:25
05:22
491
FRANQUEZA ESCRIVA, JUAN CARLOS
149
Senior Masc.
Independent
0:49:29
05:23
492
FERRER GINESTAR, JOSE VICENTE
150
Senior Masc.
C. A. Benissa
0:49:30
05:23
493
GARRIGOS PINA, PEDRO
104
Veterans B Masc
Independent
0:49:35
05:23
494
FERRAGUD ADAM, MARIA TERESA
10
Veterans A Fem
C. A. Tortuga Algemesí
0:49:36
05:24
495
BOLTA MIRALLES, ROSA MARIA
8
Senior Fem.
Independent
0:49:37
05:24
496
DEL ROSARIO RAMIS, PACO
163
Veterans A Masc
Independent
0:49:38
05:24
497
GREGORI GREGORI, VALENTÍN
105
Veterans B Masc
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:49:39
05:24
498
GRIMALT SIGNES, JAVIER
106
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
0:49:39
05:24
499
BENITEZ PASCUAL, IGNACIO
151
Senior Masc.
C. Triesport Potries
0:49:39
05:24
500
PEREZ SANCHEZ, MARIA DEL MAR
11
Veterans A Fem
Independent
0:49:40
05:24
501
ALONSO ESTEBAN, JERONIMO
107
Veterans B Masc
Independent
0:49:41
05:24
502
RODRIGUEZ MARTIN, YOLANDA
12
Veterans A Fem
A. D. Ecosport
0:49:41
05:24
503
FUENTES BENITO, BLAS
152
Senior Masc.
C. A. Sollana
0:49:42
05:24
504
MIRÓ PALAU, JAVIER
164
Veterans A Masc
Independent
0:49:42
05:24
505
PERIS BERNAT, Mª NIEVES
4
Veterans B Fem
Independent
0:49:43
05:24
506
CASTAÑO BRIA, XELO
13
Veterans A Fem
C. A. La Rabosa
0:49:43
05:24
507
VERCHER NAVARRO, BERNARDO
153
Senior Masc.
Independent
0:49:43
05:24