Som Esport
8ª volta a peu a Xeresa
Bossa Corredor8ª VOLTA A PEU A XERESA
Data: 10 Setembre de 2011
Organitza: Ajuntament de Xeresa i C. A. Xeresa
Eixida i Meta: Poliesportiu Municipal
Horari: Xiquets 17.00 h - Adults 19.00 h


CLASSIFICACIÓ GENERAL 8ª VOLTA A PEU A XERESA
Cronometratge www.somesport.com
+ CLASSIFICACIONS



Següent Últim


P Gral
Meta
Nom
P. Cat
Meta
Categoria
Club
P. Gral
Km 1,9
P. Cat
Km 1,9
Temps
Km 1,9
Temps
Meta
T. Real
Meta
T/Km
Real
Meta
1
POUS PEREZ, JUANRA
1
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
3
3
0:06:29
0:31:28
0:31:27
03:27
2
CLIMENT MIÑANA, CHRISTIAN
2
Senior Masc
C. E. El Mussol Barx
2
2
0:06:29
0:31:49
0:31:47
03:30
3
FERNANDEZ GARCIA, VICTOR MANUEL
1
Veterans A Masc
C. A. Benidorm
6
2
0:06:35
0:32:24
0:32:22
03:33
4
EGIDOS CATALA, JUAN CARLOS
3
Senior Masc
C. A. Cullera
4
4
0:06:34
0:32:59
0:32:57
03:37
5
MOYA MARCILLA, CARLOS
4
Senior Masc
C. A. Bikila Nike
7
5
0:06:35
0:33:23
0:33:21
03:40
6
ROMAN CORIA, DANIEL
2
Veterans A Masc
C. A. Amateurs Sports
5
1
0:06:35
0:33:23
0:33:18
03:40
7
PEREZ SEBASTIA, ALAIN
3
Veterans A Masc
C. A. Tortuga Algemesí
8
3
0:06:43
0:33:39
0:33:37
03:42
8
SOLER LLIDO, ANTONIO
0
No inscrit
C. A. Llebeig Xàbia
19
11
0:07:03
0:33:52
0:33:51
03:43
9
PLA MONTORO, CARLOS JAVIER
5
Senior Masc
C. A. Xeresa
13
8
0:07:00
0:34:06
0:34:04
03:45
10
PRATS CANET, DOMINGO
6
Senior Masc
C. A. El Xio Llutxent
12
7
0:06:52
0:34:11
0:34:07
03:45
11
ESTRUGO LLINARES, GUILLERMO
4
Veterans A Masc
C. Córrer Xeraco
20
7
0:07:03
0:34:22
0:34:20
03:46
12
PEIRO JAIJO, VICENT
5
Veterans A Masc
C. Córrer Xeraco
28
12
0:07:08
0:34:39
0:34:37
03:48
13
PEREZ SOLER, EMILI
1
Veterans B Masc
C. A. Ondara
11
1
0:06:52
0:34:45
0:34:43
03:49
14
ORTIZ SÁNCHEZ, ANTONIO
6
Veterans A Masc
Independent
10
4
0:06:51
0:34:58
0:34:56
03:50
15
CASANOVA ALBEROLA, VICENT
7
Veterans A Masc
G. E. Muntanya Benifairó
30
14
0:07:09
0:35:05
0:35:02
03:51
16
CARAÑANA MOLLA, RICARDO
2
Veterans B Masc
C. A. Benissa
22
3
0:07:03
0:35:12
0:35:11
03:52
17
FULLANA ALVAREZ, JUAN CARLOS
8
Veterans A Masc
C. A. La Xara
18
6
0:07:02
0:35:12
0:35:10
03:52
18
TORTAJDA CASTELL, JOSE
9
Veterans A Masc
Independent
14
5
0:07:00
0:35:14
0:35:13
03:52
19
LIZCANO SÁEZ, OSCAR
7
Senior Masc
C. A. Benidorm
17
10
0:07:01
0:35:17
0:35:15
03:53
20
Dorsal 1582
0
No inscrit
No inscrit
26
12
0:07:05
0:35:20
0:35:10
03:52
21
DIEZ FAYOS, DAVID
8
Senior Masc
C. Córrer El Garbí
27
13
0:07:08
0:35:23
0:35:21
03:53
22
FAYOS BATALLER, FELIPE
9
Senior Masc
C. A. Safor - Cafemax
32
14
0:07:19
0:35:34
0:35:32
03:54
23
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDEL
3
Veterans B Masc
Independent
15
2
0:07:00
0:35:36
0:35:32
03:54
24
CAÑAS VILLAFRANCA, JAIME
10
Senior Masc
Independent
9
6
0:06:47
0:35:47
0:35:42
03:55
25
COMPANY PUIG, PASCUAL
4
Veterans B Masc
Independent
33
4
0:07:25
0:35:52
0:35:48
03:56
26
VELLÓ BERTOMEU, JOSÉ EMILIO
10
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
21
8
0:07:03
0:35:56
0:35:50
03:56
27
FLUIXA TORRES, JUAN MARCELO
11
Veterans A Masc
C. Córrer Xeraco
24
10
0:07:04
0:35:56
0:35:53
03:57
28
FORNES CHOVA, IVAN
12
Veterans A Masc
C. T. Prodesport Gandia
31
15
0:07:17
0:36:01
0:35:56
03:57
29
GONZALEZ FRASQUET, OSCAR
11
Senior Masc
C. A. La Valldigna
49
20
0:07:37
0:36:27
0:36:23
04:00
30
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
12
Senior Masc
C. A. Dianium
1
1
0:06:29
0:36:30
0:36:28
04:01
31
MASANET SANCHO, ANTONIO
13
Veterans A Masc
C. A. Cametes Spat
23
9
0:07:03
0:36:30
0:36:28
04:01
32
COSTA JORDA, MIGUEL
5
Veterans B Masc
C. A. l' Espenta
37
6
0:07:27
0:36:31
0:36:27
04:00
33
TORRECILLA CUMBRERA, PEDRO
13
Senior Masc
Independent
16
9
0:07:00
0:36:40
0:36:38
04:02
34
VERCHER RIPOLL, JUAN RA
14
Veterans A Masc
C. Córrer La Llebre
25
11
0:07:04
0:37:02
0:37:00
04:04
35
LLUCH GRAU, DANIEL
15
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
34
16
0:07:25
0:37:04
0:37:01
04:04
36
DE JUAN DEVESA, VICENT
6
Veterans B Masc
Independent
35
5
0:07:27
0:37:06
0:37:01
04:04
37
VIDAL BATALLER, JULIO ROJAL
16
Veterans A Masc
Independent
36
17
0:07:27
0:37:07
0:37:03
04:04
38
FERRER ROIG, JOAN ANTONI
17
Veterans A Masc
C. A. Carreraspopulares.com
41
18
0:07:30
0:37:11
0:37:08
04:05
39
RODRÍGUEZ TORRES, JOSÉ
18
Veterans A Masc
C. Córrer Xeraco
53
24
0:07:37
0:37:11
0:37:09
04:05
40
RUBIO ALMENARA, ANTONIO RAFAEL
19
Veterans A Masc
C. T. Prodesport Gandia
65
29
0:07:47
0:37:17
0:37:07
04:05
41
KERN RODRIGUEZ, LUIS
14
Senior Masc
Independent
78
32
0:07:53
0:37:20
0:37:12
04:05
42
CAUDELI LLORCA, SALVADOR
20
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
46
20
0:07:34
0:37:21
0:37:13
04:05
43
NAVARRO MORALES, CRISTOBAL
15
Senior Masc
Independent
75
29
0:07:52
0:37:26
0:37:15
04:06
44
CASTELLS LLEDO, NURIA
0
No inscrit
C. Triatló Suheca.com
44
18
0:07:32
0:37:33
0:37:30
04:07
45
GUILLEM GARULO, JUANJO
21
Veterans A Masc
C. A. Sollana
58
27
0:07:40
0:37:41
0:37:36
04:08
46
ENGUIX SANCHO, JOSE
22
Veterans A Masc
C. A. La Valldigna
45
19
0:07:32
0:37:42
0:37:40
04:08
47
ESTRUGO PARDO, MIGUEL
16
Senior Masc
C. Córrer Xeraco
38
15
0:07:28
0:37:43
0:37:40
04:08
48
MAHIQUES FORNES, MONICA
1
Veterans A Fem
C. A. Safor - Cafemax
54
1
0:07:38
0:37:43
0:37:40
04:08
49
CARBONELL, EDGAR
17
Senior Masc
Independent
77
31
0:07:52
0:37:47
0:37:42
04:09
50
CERROS ALMODOVAR, RUBEN
18
Senior Masc
C. Córrer Peus Quets
98
41
0:08:09
0:37:47
0:37:36
04:08
51
IZQUIERDO MARI, DAVID
19
Senior Masc
C. Córrer El Garbí
73
28
0:07:50
0:37:55
0:37:47
04:09
52
CABRERA CARDONA, RAUL
20
Senior Masc
C. A. Benissa
91
35
0:08:07
0:38:11
0:38:06
04:11
53
SANCHO SOLER, SALVADOR
23
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
71
31
0:07:50
0:38:13
0:38:06
04:11
54
CASTELLO APARISI, JOSE VICENTE
24
Veterans A Masc
Independent
74
33
0:07:52
0:38:14
0:38:03
04:11
55
IVARS GINER, FRANCISCO
7
Veterans B Masc
Independent
40
7
0:07:29
0:38:15
0:38:11
04:12
56
Dorsal 1598
0
No inscrit
No inscrit
47
19
0:07:36
0:38:15
0:38:10
04:12
57
JAREÑO RODRÍGUEZ, BERNARDO
8
Veterans B Masc
C. A. Xeresa
57
9
0:07:40
0:38:16
0:38:13
04:12
58
MIRET ROMAN, JUAN JOSE
21
Senior Masc
Independent
59
22
0:07:42
0:38:20
0:38:16
04:12
59
PERELLO SIGNES, VICENTE
25
Veterans A Masc
C. E. Llocnou
72
32
0:07:50
0:38:22
0:38:15
04:12
60
HERENCIA ORTEGA, FRANCISCO
22
Senior Masc
Independent
86
34
0:08:02
0:38:23
0:38:14
04:12
61
VERCHER ESTRUCH, CRISTIAN
23
Senior Masc
C. A. La Valldigna
50
21
0:07:37
0:38:23
0:38:19
04:13
62
FAUS CALABUIG, EUSEBIO
0
No inscrit
C. A. El Xio Llutxent
62
23
0:07:43
0:38:24
0:38:16
04:12
63
VICENS MARQUEZ, LUIS
9
Veterans B Masc
C. A. La Xara
42
8
0:07:30
0:38:29
0:38:26
04:14
64
FEMENIA CISCAR, VICENT
26
Veterans A Masc
Independent
48
21
0:07:37
0:38:34
0:38:30
04:14
65
FOLQUES LORENTE, MAXIMO
24
Senior Masc
Independent
63
24
0:07:44
0:38:37
0:38:33
04:14
66
DONET MONTAGUT, GUSTAVO
25
Senior Masc
C. E. El Mussol Barx
93
37
0:08:07
0:38:37
0:38:33
04:14
67
GREGORI FERRAGUD, MIGUEL
27
Veterans A Masc
Independent
51
22
0:07:37
0:38:38
0:38:34
04:14
68
PIÑERO FERNANDEZ, ANGEL
28
Veterans A Masc
C. Córrer Xeraco
52
23
0:07:37
0:38:38
0:38:34
04:14
69
GRIMA GUTIERREZ, JORGE
26
Senior Masc
Independent
92
36
0:08:07
0:38:39
0:38:32
04:14
70
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
2
Veterans A Fem
C. A. Safor - Cafemax
60
2
0:07:43
0:38:40
0:38:38
04:15
71
Dorsal 1569
0
No inscrit
No inscrit
95
39
0:08:08
0:38:46
0:38:33
04:14
72
MUÑOZ PEREZ, GUSTAU
29
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
90
39
0:08:06
0:38:59
0:38:53
04:16
73
SOLANES GALBIS, JUAN ERNESTO
27
Senior Masc
Independent
103
44
0:08:12
0:39:00
0:38:51
04:16
74
IZQUIERDO PÉREZ, IGNACIO
28
Senior Masc
Independent
0:39:03
0:38:55
04:17
75
POQUET GINESTAR, AITOR
29
Senior Masc
C. A. Franc Beneyto R. Denia
43
17
0:07:31
0:39:04
0:39:01
04:17
76
PONS MAS, JOSE
30
Veterans A Masc
C. A. Ondara
87
37
0:08:03
0:39:04
0:38:56
04:17
77
GONZALEZ FRASQUET, SERGIO
30
Senior Masc
C. A. La Valldigna
109
48
0:08:21
0:39:06
0:38:55
04:17
78
MONTAGUT DE LAMO, DIEGO
31
Senior Masc
C. C. Camallaes
67
26
0:07:48
0:39:14
0:39:07
04:18
79
GUTIERREZ FONSECA, FERNANDO
31
Veterans A Masc
Independent
29
13
0:07:09
0:39:14
0:39:12
04:18
80
MARTINEZ BERNALDEZ, JOSE
32
Veterans A Masc
C. A. Xeresa
56
26
0:07:40
0:39:19
0:39:13
04:19
81
VIDAL PALOMARES, JUAN RAMÓN
33
Veterans A Masc
Independent
68
30
0:07:48
0:39:23
0:39:16
04:19
82
PALLARES LLORET, JOSE FRANCISCO
10
Veterans B Masc
C. A. Favara
88
14
0:08:06
0:39:27
0:39:16
04:19
83
AMBLER, LOUISA
1
Veterans B Fem
C. A. Corremundos
69
1
0:07:48
0:39:28
0:39:25
04:20
84
RUZ LUZENA, MANOLO
11
Veterans B Masc
C. A. l' Espenta
146
25
0:08:41
0:39:31
0:39:09
04:18
85
ORTIZ RIVAS, RAÚL
32
Senior Masc
Independent
112
49
0:08:23
0:39:36
0:39:25
04:20
86
FAJARDO ARLANDIS, JOSE ANTONIO
34
Veterans A Masc
Independent
427
156
0:10:39
0:39:36
0:38:55
04:17
87
BAÑULS PALOMARES, JOAN VICENT
35
Veterans A Masc
C. Córrer La Llebre
116
45
0:08:28
0:39:38
0:39:26
04:20
88
VICEDO ESCRIVÀ, EUSEBIO
12
Veterans B Masc
Independent
84
12
0:08:01
0:39:43
0:39:36
04:21
89
Dorsal 1565
0
No inscrit
No inscrit
76
30
0:07:52
0:39:47
0:39:40
04:22
90
MANCEBO MARTINEZ, JAVIER
13
Veterans B Masc
C. Córrer Peus Quets
100
16
0:08:10
0:39:48
0:39:38
04:21
91
MEDINA EXPOSITO, JUAN MANUEL
36
Veterans A Masc
C. A. MAPOMA
80
34
0:07:59
0:40:03
0:40:02
04:24
92
VICEDO ESCRIVA, RAUL
14
Veterans B Masc
C. E. Llocnou
85
13
0:08:02
0:40:05
0:39:55
04:23
93
FORTES DIAZ, AGUSTIN
33
Senior Masc
C. de Rem Denia
105
45
0:08:14
0:40:13
0:39:58
04:24
94
MONERRIS MORANT, DAVID
37
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
287
106
0:09:45
0:40:14
0:40:10
04:25
95
CALONGE SAINZ, JUAN PABLO
34
Senior Masc
Independent
96
40
0:08:09
0:40:15
0:40:08
04:25
96
PINO CALVO, LUIS
15
Veterans B Masc
Independent
64
10
0:07:45
0:40:16
0:40:13
04:25
97
GRAU ESTRUCH, OSCAR
38
Veterans A Masc
C. A. Safor - Cafemax
89
38
0:08:06
0:40:19
0:40:13
04:25
98
MANZANEQUE DIAZ ROQUERO, JOSE MAURICIO
16
Veterans B Masc
Independent
97
15
0:08:09
0:40:24
0:40:18
04:26
99
CAMBRA MORALES, GONZALO
39
Veterans A Masc
Independent
164
64
0:08:57
0:40:25
0:40:05
04:24
100
MUÑOZ TORREGROSA, PACO
17
Veterans B Masc
C. A. Dianium
135
23
0:08:36
0:40:28
0:40:11
04:25
101
TORRES GONZALEZ, PABLO
40
Veterans A Masc
C. A. Daimús Tecnoesport
61
28
0:07:43
0:40:31
0:40:26
04:27
102
PONS SORIANO, ALBERTO
41
Veterans A Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
225
83
0:09:25
0:40:37
0:40:19
04:26
103
SENDRA FRANQUEZA, VICENT
18
Veterans B Masc
C. E. Dorsal 19 Pego
224
40
0:09:25
0:40:37
0:40:19
04:26
104
SEGURA CALLEJAS, VICTOR MANUEL
35
Senior Masc
Independent
99
42
0:08:09
0:40:43
0:40:40
04:28
105
CÁNOVAS CARDONA, SERGIO
36
Senior Masc
Independent
228
94
0:09:27
0:40:45
0:40:11
04:25
106
CABALLERO BOU, JOSE
37
Senior Masc
Independent
128
55
0:08:32
0:40:50
0:40:27
04:27
107
GARCIA HERNANDEZ, FRANCESC JOSEP
42
Veterans A Masc
C. A. Els Coixos
81
35
0:07:59
0:40:50
0:40:41
04:28
108
BLASCO GRANELL, GERARD
38
Senior Masc
Independent
39
16
0:07:28
0:40:51
0:40:45
04:29
109
DEL ROSARIO RAMIS, PACO
43
Veterans A Masc
C. A. Xeresa
55
25
0:07:40
0:40:54
0:40:50
04:29
110
Dorsal 1589
0
No inscrit
No inscrit
108
47
0:08:20
0:40:58
0:40:49
04:29
111
SANTAMARIA VIDAL, JOSE
19
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
110
17
0:08:22
0:41:03
0:40:57
04:30
112
MATAIX MIRET, ENRIQUE
44
Veterans A Masc
Independent
83
36
0:08:01
0:41:05
0:41:00
04:30
113
GARCIA NAVARRO, ERNESTO
45
Veterans A Masc
C. Córrer La Llebre
144
57
0:08:41
0:41:06
0:40:50
04:29
114
LÓPEZ ATIÉNZAR, TEÓFILO
46
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
104
41
0:08:13
0:41:09
0:41:02
04:31
115
ANDRÉS FUSTER, JUAN
20
Veterans B Masc
C. Córrer Piles
130
22
0:08:34
0:41:13
0:41:04
04:31
116
MORATÓ, KIKO
39
Senior Masc
C. A. Miramar Fent Cames
133
56
0:08:34
0:41:14
0:41:06
04:31
117
FALQUET CANOVES, SERGIO
47
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
131
51
0:08:34
0:41:15
0:41:07
04:31
118
MORENO MARI, DANIEL
48
Veterans A Masc
C. A. Miramar Fent Cames
132
52
0:08:34
0:41:15
0:41:07
04:31
119
POUS BARGUES, JOSE MANUEL
49
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
158
62
0:08:54
0:41:16
0:40:23
04:26
120
Dorsal 1596
0
No inscrit
No inscrit
121
53
0:08:29
0:41:17
0:40:53
04:30
121
SANTI GARCIA, CARLOS JAVIER
50
Veterans A Masc
Independent
126
49
0:08:32
0:41:24
0:41:06
04:31
122
ASENSIO PARRA, RAMON
51
Veterans A Masc
Independent
205
78
0:09:18
0:41:27
0:41:00
04:30
123
ROSELLO I ARBONA, FRANCESC VICENT
52
Veterans A Masc
C. A. Ondara
175
67
0:09:05
0:41:37
0:41:19
04:32
124
LOPEZ ALBA, JESUS
53
Veterans A Masc
Independent
154
61
0:08:50
0:41:38
0:41:15
04:32
125
BERTOMEU ROMERO, OLIVER
0
No inscrit
Independent
142
59
0:08:40
0:41:41
0:41:31
04:34
126
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES
21
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
129
21
0:08:33
0:41:43
0:41:36
04:34
127
SALELLES MATEU, VICENT
54
Veterans A Masc
C. A. l' Espenta
241
87
0:09:29
0:41:52
0:41:22
04:33
128
ALEMANY GILABERT, VICTOR
40
Senior Masc
Independent
157
67
0:08:52
0:41:59
0:41:52
04:36
129
LUJAN BELTRAN, FRANCESC
22
Veterans B Masc
Independent
190
34
0:09:10
0:42:02
0:41:34
04:34
130
SOLER MENDEZ, JUAN PEDRO
0
No inscrit
Independent
79
33
0:07:58
0:42:07
0:41:57
04:37
131
VALLET GARCIA, PEDRO
41
Senior Masc
Independent
119
52
0:08:28
0:42:09
0:41:53
04:36
132
MANSILLA FERRAGUD, ANGEL
55
Veterans A Masc
C. Córrer Xeraco
102
40
0:08:11
0:42:11
0:41:59
04:37
133
BENAVENT LLACER, GUILLERMO
56
Veterans A Masc
Independent
134
53
0:08:35
0:42:14
0:42:01
04:37
134
CABALLERO BERRADE, CARLOS
42
Senior Masc
Independent
138
57
0:08:38
0:42:18
0:42:07
04:38
135
FERRAGUD SANCHIS, JOSE
23
Veterans B Masc
Independent
120
18
0:08:28
0:42:26
0:42:18
04:39
136
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
57
Veterans A Masc
C. de Rem Denia
345
125
0:10:03
0:42:26
0:41:43
04:35
137
MARTÍNEZ GOSP, VICENT
58
Veterans A Masc
C. M. Botamarges Forna
115
44
0:08:27
0:42:26
0:42:20
04:39
138
LLORENS TIO, FERNANDO
43
Senior Masc
C. A. Albuixech
183
75
0:09:09
0:42:28
0:42:10
04:38
139
SIGNES MAHIQUES, AUSIAS
44
Senior Masc
C. E. El Mussol Barx
184
76
0:09:09
0:42:30
0:42:17
04:39
140
VERCHER CASTELLO, VICENTE
59
Veterans A Masc
C. Córrer Xeraco
127
50
0:08:32
0:42:33
0:42:29
04:40
141
CARMONA PEREZ, JOSE ANTONIO
60
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
137
55
0:08:37
0:42:34
0:42:28
04:40
142
ARAGÓ GOMIS, AGUSTIN
24
Veterans B Masc
C. Córrer El Garbí
165
29
0:08:59
0:42:34
0:42:15
04:39
143
FERRER ALEMANY, SALVADOR
61
Veterans A Masc
C. Córrer El Garbí
231
84
0:09:27
0:42:37
0:42:15
04:39
144
ALVAREZ ARENCIBIA, ADRIAN
25
Veterans B Masc
Independent
125
20
0:08:31
0:42:40
0:42:24
04:40
145
NAVARRO ROBLEDO, LEONARDO
26
Veterans B Masc
C. A. Vila d' Alaquàs
169
30
0:09:01
0:42:42
0:42:26
04:40
146
ALEMANY MUÑOZ, JOSE MANUEL
27
Veterans B Masc
Independent
248
50
0:09:31
0:42:44
0:42:28
04:40
147
GONZALEZ FRASQUET, OSCAR
45
Senior Masc
Independent
101
43
0:08:10
0:42:44
0:42:37
04:41
148
MARTÍNEZ ROMANO, CARLOS
46
Senior Masc
Independent
255
102
0:09:34
0:42:44
0:42:08
04:38
149
DAVIU PELLICER, BENJAMIN
47
Senior Masc
C. A. Xeresa
256
103
0:09:34
0:42:45
0:42:08
04:38
150
SERVER SERVER, RAUL
48
Senior Masc
Independent
145
61
0:08:41
0:42:45
0:42:33
04:41



Volta a peu a XeresaVolta a peu a Xeresa Volta a peu a Xeresa Volta a peu a Xeresa Volta a peu a Xeresa

Volta a peu a XeresaVolta a peu a Xeresa Volta a peu a Xeresa Volta a peu a Xeresa Volta a peu a Xeresa


Som Esport | Dorsals | Cronòmetres | Arcs de Meta | Disseny Web | Gestió d'inscripcions