Som Esport
26è Circuit a peu Marina Alta 2024

26è Circuit a peu Marina Alta


Termini d'inscripció.
Últim dia inscripció 22 de febrer de 2024 a les 09:00 h.

Samarreta RECOLLIDA DE DORSALS I SAMARRETES
RECOGIDA DE CAMISETAS Y DORSALES

Població: ONDARA
Lloc: Centre Comercial Portal de la Marina
Horari: 18:00 h a 21:00 h

Població: ONDARA
Lloc: Centre Comercial Portal de la Marina
Horari: 11:00 h a 20:00 h

Població: XÀBIA
Lloc: Zona de Meta - XXXV Volta a peu a Xàbia
Horari entrega adults: 08:30 h a 09:30 h
Horari entrega xiquets: 11:00 h a 12:00 h

Població: CALP
Lloc: Zona de Meta - XI Cursa Popular Calp
Horari entrega adults: 08:30 h a 09:30 h
Horari entrega xiquets: 11:00 h a 12:00 h

Població: GATA DE GORGOS
Lloc: Zona de Meta - XXV Volta Popular Gata
Horari entrega adults: 08:30 h a 09:30 h
Horari entrega xiquets: 11:00 h a 12:00 h

Població: TEULADA
Lloc: Zona de Meta - XX Cursa Popular Teulada
Horari entrega adults: 08:30 h a 09:30 h
Horari entrega xiquets: 11:00 h a 12:00 h

Població: EL POBLE NOU DE BENITATXELL
Lloc: Zona de Meta - VII Volta a peu El Poble Nou de Benitatxell
Horari entrega xiquets: 15:30 h a 16:30 h
Horari entrega adults: 16:30 h a 18:00 h

Població: EL VERGER
Lloc: Zona de Meta - XV Volta a peu El Verger
Horari entrega adults: 08:30 h a 09:30 h
Horari entrega xiquets: 11:00 h a 12:00 h

LLISTAT D'INSCRITS 26è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA

Llistat adults
1945 a 2006
Llistat Xiquets
2007 a 2016

1375 participants inscrits/es
XIQUETS INSCRITS


220 participants inscrits/es
Nom
Categoria
Club
ABAD FLORES, AINHOAInfantil FemC. A. Publidom
ABBOTT FONÉS, ERIKInfantil MasC. M. A. La Faixa
ABBOTT FORNÉS, ONAAleví­ FemC. M. A. La Faixa
ADSUARA IBAÑEZ, TERESA Cadet FemC. Córrer Xeraco
AITINK, EVIAleví­ FemIndependent
AITINK, LENNInfantil MasIndependent
AJANA, MOHAMEDBenjamí MasC. Multiesport Benitatxell
AJANA EL FADDALI, SAIYD Infantil MasC. Multiesport Benitatxell
ALCAZAR HURTADO, MIKELCadet MasC. A. La Nucia
ALCOY SENCADAS, GABRIELAAleví­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
ALEMANY PARRA, FRANCESCInfantil MasC. E. Dorsal 19 Pego
ALEMANY PONS, ÀNGELInfantil FemC. E. Dorsal 19 Pego
ALEMANY PONS, JOANInfantil MasC. E. Dorsal 19 Pego
ALEMANY SENDRA, NOAInfantil FemC. E. Dorsal 19 Pego
ÀLVAREZ FERRANDO, SERGIBenjamí MasC. E. Tavernes de la Valldigna
AMIL BARBEITO, ERIKAleví MasC. A. Llebeig Xàbia
AMIL BARBEITO, NOABenjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
ANDRÉS DAVID, SAMUELAleví MasC. Beer Runners Xabia
ARASTENY BONET, PACOCadet MasC. A. Puçol
ARJONES MEDINA , ALEJANDROBenjamí MasC. Ginestar Atletisme Benissa
ARJONES MEDINA, ALEJANDRO Benjamí MasIndependent
ARTABE SENDRA, ENERITZ Infantil FemC. Dénia Corre
ATTARI GÓMEZ, ADAMAleví MasC. A. Llebeig Xàbia
AVILES TUR , GIULIABenjamí­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
BAÑULS CLIMENT , DIDAC Juvenil MasC. A. Dianium
BAÑULS CLIMENT , QUIMBenjamí MasIndependent
BETETA MARÍN , LUCÍA Infantil FemC. A. Dianium
BETETA MARÍN , SOFÍA Benjamí­ FemC. A. Dianium
BIDAULT VIVES, ERICInfantil MasC. A. Cametes
BIDAULT VIVES, JOELBenjamí MasC. A. Cametes
BLAS DE GEA , ADOLFOAleví MasC. Ginestar Atletisme Benissa
BLAS DE GEA, JAUMEAleví MasC. Ginestar Atletisme Benissa
BLAZQUEZ MAS, RAULCadet MasC. A. La Nucia
BOLUFER SOTERO, LIZBETHInfantil FemC. Ginestar Atletisme Benissa
BOST AUSINA, ULISESCadet MasE. Atletisme Pedreguer
BOTELLA DICKERSON, ERNESTBenjamí MasC. A. Gata
BOUDAOUDI ELHARRAS , KHALEDJuvenil FemC. A. Llebeig Xàbia
BUIGUES GARCÍA , JOANCadet MasC. A. Dianium
BUIGUES MENACHO, DANIInfantil MasC. A. Corremundos
BUIGUES SIGNES, JAUMEAleví MasC. A. Dianium
BUIGUES SOLIVERES, MARAAleví­ FemIndependent
CABALLERO ESQUINAS, AITORCadet MasC. A. Llebeig Xàbia
CABRERA MUÑOZ, ANNAInfantil FemE. Atletisme Pedreguer
CAMBRA FEMENIA, BRUNOAleví MasC. A. Dianium
CANO LLINARES, TALEMWA SOLOMONInfantil MasE. Atletisme Pedreguer
CANTÓ MULET, NEUSBenjamí­ FemE. Atletisme Pedreguer
CAPÓ SORIANO , ARIADNABenjamí­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
CARAVACA SALA, ANNACadet FemC. E. Dorsal 19 Pego
CARDONA REINA, CARLACadet FemC. Ginestar Atletisme Benissa
CARDONA REINA, CARLA Cadet FemC. Ginestar Atletisme Benissa
CARRIÓ CARRIÓ, AXELAleví MasC. M. A. La Faixa
CARRIO CARRIO, JOANInfantil MasC. M. A. La Faixa
CARRIÓ LLOBELL, MARIACadet FemC. A. Corremundos
CARRIÓ LLOBELL, PAULA Cadet FemC. A. Corremundos
CARRIÓN LLORET, MARCOSJuvenil MasC. A. La Nucia
CASELLES DOMENECH, JOANAleví MasC. E. Dorsal 19 Pego
CÉSPEDES JARO , LIDIA NILA Infantil FemC. A. Dianium
CHARLES, SIENNACadet FemC. A. Llebeig Xàbia
CHARLES, SOPHIACadet FemC. A. Llebeig Xàbia
CHESA CERVERA, DÍDACInfantil MasC. Orba Multiesport
CHOULLI BOUKHRRISE, MOHAMEDInfantil MasC. A. Gata
CORDERO LINARES, VERACadet FemC. A. Llebeig Xàbia
COSTA MARTÍ, JÚLIA Benjamí­ FemC. E. El Corriol Oliva
COSTA ORDIÑAGA, OMBenjamí MasE. Atletisme Pedreguer
COSTA VIVES, NEUSAleví­ FemC. M. A. La Faixa
CÓZAR SELLÉS, MARINAAleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
CREED, REGGIEAleví MasIndependent
DEVAUX GALIANO, THIAGOBenjamí MasC. A. Llebeig Xàbia
DEVESA BUIGUES, KIKEInfantil MasIndependent
DEVESA BUIGUES, MARIACadet FemC. A. Dianium
DIAZ BERENGUER, SILVIACadet FemC. A. La Nucia
ESTELA CASELLES, DIEGOAleví­ FemC. A. Dianium
ESTELA CASELLES, VALERIABenjamí­ FemC. A. Dianium
ESTEVE PEDRO, JAUMEBenjamí MasC. A. Gata
ESTUPIÑA HIGUERAS , JOANABenjamí­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
FERNÁNDEZ BOLUFER, AITANABenjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
FERRANDIS LLOBELL, MARAAleví­ FemC. A. Corremundos
FERRER PEDRO, MIGUELInfantil MasC. A. Gata
FLEMING, ZARA GRACEBenjamí­ FemC. PlantShack Altea
FORNALI RONDA, ALEXIABenjamí­ FemC. A. Dianium
FORNES BLAZQUEZ, CELIAJuvenil FemC. A. Gata
FORNÉS CATALÁ, LARABenjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
FRANCES VILA, GEMMAAleví­ FemC. A. Bèrnia
FUERTES GARRIGUES , ANNABenjamí­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
FUERTES GARRIGUES , CARLAInfantil FemC. Ginestar Atletisme Benissa
FULLLANA PADILLA, DANIELBenjamí MasC. A. Llebeig Xàbia
GARCÈS FRANCÈS, ERNESTBenjamí MasC. A. Bèrnia
GARCÍA BAYO, BRUNOInfantil MasC. Ginestar Atletisme Benissa
GARCIA MILVAQUES, JOANCadet MasE. Atletisme Pedreguer
GARCIA MILVAQUES, NEUSInfantil FemE. Atletisme Pedreguer
GARCÍA TORRES, MARCO Juvenil MasC. A. Dianium
GARVIN ESPARZA , DANIELInfantil MasC. Ginestar Atletisme Benissa
GIMENO VIDAL, AIXAAleví­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
GIMENO VIDAL , SARAAleví­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
GÓMEZ MARTÍNEZ, IVÁNJuvenil MasC. A. Dianium
GONZÁLEZ RODRÍGUEZ, ESTHER Benjamí­ FemIndependent
GONZALEZ SANCHIS, DANIELCadet MasC. A. Publidom
GONZÁLEZ ZARAGOZA, ISAACAleví MasE. Atletisme Pedreguer
GORDON , EVIEJuvenil FemIndependent
GREGORI PARDO, FELIUInfantil MasC. E. El Corriol Oliva
GREGORI PARDO, RAIMONAleví MasC. E. El Corriol Oliva
GREGORI TORRES, JOSEPInfantil MasG. E. La Carena La Font
GUTIÉRREZ GONZÁLEZ, LUCAAleví MasC. Nexo Sport Team
HAMZI, NEILAInfantil FemC. M. A. La Faixa
HAMZI, SOFIENPre-Benjami­ MasC. M. A. La Faixa
HARRISON, EMILYBenjamí­ FemC. A. Llebeig Xàbia
HARRISON , OLIVERInfantil MasC. A. Llebeig Xàbia
HARRISON , WILLIAMAleví MasC. A. Llebeig Xàbia
HEREDIA CHAVEZ, SAMUELCadet MasC. E. Dorsal 19 Pego
HURTADO QUINTERO, THALÍA Benjamí­ FemC. E. El Corriol Oliva
IBÁÑEZ GÓMEZ, ANGELBenjamí MasE. Atletisme Pedreguer
IÑIGUEZ LLÁCER, VERACadet MasE. Atletisme Pedreguer
IVARS GRIGIEROVA, NEL.LAAleví­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS IVARS , ANGELAInfantil FemC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS ROMERO , HUGOCadet MasC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS SAMPER , MARTINAJuvenil FemC. Ginestar Atletisme Benissa
JORQUERA MAURÍ, MARCBenjamí MasIndependent
LAFARGE ESPARZA , ALBABenjamí­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
LEMUS LIZARAZO, KATHERLINCadet FemC. A. Llebeig Xàbia
LLOBELL IVARS, ADRIANJuvenil MasC. Ginestar Atletisme Benissa
LLOBELL JULIÀ, MAUROBenjamí MasC. A. Corremundos
LLOBELL YUSTE, MARCAleví MasC. Multiesport Benitatxell
LLOPIS RUBIO, VERA Benjamí­ FemC. A. Dianium
LÓPEZ AUSINA, ÁLEXCadet MasE. Atletisme Pedreguer
LÓPEZ CASTELLANO , CHRISTIAN Infantil MasIndependent
LÓPEZ CASTELLANO , OLIVER Infantil MasIndependent
LÓPEZ RODRIGUEZ, GAEL Benjamí MasC. A. Corremundos
LÓPEZ VIVES, ALARICInfantil FemE. Atletisme Pedreguer
LOZANO SANTIAGO, CANDELABenjamí­ FemC. A. Dianium
MACÍAS OCHOA , HUGO DANIEL Infantil MasIndependent
MARQUES GONZALEZ, INESAleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
MARQUES GONZALEZ, TONIBenjamí MasC. A. Llebeig Xàbia
MARTÍ SIGNES, CARLABenjamí­ FemC. A. Gata
MARTI SOLDEVILA, ROCJuvenil MasC. A. Ondara
MARTÍNEZ IVARS, AMAIA Aleví­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
MARTINEZ MARTINEZ, PEDROBenjamí MasC. A. Benidorm
MARTÍNEZ PERALES , JORDICadet MasIndependent
MARTINEZ RUOFF, JOELBenjamí MasC. M. A. La Faixa
MARTINEZ RUOFF, YASMINAleví­ FemC. M. A. La Faixa
MÁS MOHTAR, MATEOInfantil MasE. Atletisme Pedreguer
MCGHEE, DMITRII Benjamí­ FemC. Nexo Sport Team
MENDAÑA CASTILLO, SHIMONCadet MasC. A. La Nucia
MENDAÑA CASTILLO, YANELYAleví­ FemC. A. La Nucia
MENGUAL PINEDA, IRIS Benjamí­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
MENGUAL SERESOLA, NAILAAleví­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
MESTRE SASTRE, LAIAAleví­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
MOLINES FORNES, VICENTAleví MasE. Atletisme Pedreguer
MOMPARLER PUIGCERVER, ALEXBenjamí MasC. E. Raboses Rafelcofer
MONTAVA FENOLAR, NICOLAUBenjamí MasC. E. El Corriol Oliva
MOODY, SEBASTIAN Benjamí MasIndependent
MORELL SALVA, ERICAleví MasC. Multiesport Benitatxell
MORELL SALVÁ , PABLO Benjamí MasC. Multiesport Benitatxell
MOYA ANDRES, AISHACadet FemC. A. iRun Calp
MOYANO VILLENA , RODRIGOBenjamí MasIndependent
MULET BAS, JOANInfantil MasC. A. Llebeig Xàbia
MULET PALACIO, IRIAInfantil FemC. A. Gata
MUÑOZ CARDONA, XAVIBenjamí MasC. A. Llebeig Xàbia
NAGY, BIANKACadet FemC. Multiesport Benitatxell
ORTOLÀ AVILÉS, JAIRO Benjamí MasC. Ginestar Atletisme Benissa
ORTOLÁ PARRAS, SILVIACadet FemC. A. Corremundos
PASTOR MARRA, JAVIER Aleví MasIndependent
PERELLÓ MORELL, AINA Benjamí­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
PÉREZ LÓPEZ, BRUNOCadet MasE. Atletisme Pedreguer
PÉREZ LÓPEZ , ZOE Aleví­ FemE. Atletisme Pedreguer
PÉREZ MIRÓ , RICARDCadet MasC. A. Dianium
PIERA GASQUET, ALEIXInfantil MasC. E. Dorsal 19 Pego
PINEDA FONT , AMAIAAleví­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
PINTOR, ISABELLA ARGENTINABenjamí­ FemC. Nexo Sport Team
PIQUERAS MAS, ORIOLInfantil MasIndependent
PIQUERAS MAS, PAUBenjamí MasC. A. Llebeig Xàbia
PLAZA NOGUERA, ENRICAleví MasE. Atletisme Pedreguer
PONS DIEGO, DIEGOInfantil MasC. A. Gata
PONS DIEGO, IRISCadet FemC. A. Dianium
PONS REGALADO, JOELBenjamí MasC. A. Llebeig Xàbia
PRADA LLORET, ADAICadet MasC. E. Dorsal 19 Pego
PUIG BERENGUER, EMMABenjamí­ FemC. Nexo Sport Team
RAMIS FORNÉS, ROCAleví MasC. M. A. La Faixa
REIG SENDRA, MARTAInfantil FemIndependent
REQUENA CINOS, JULIACadet FemC. A. La Nucia
RIPOLL TUR, ALICIAInfantil FemC. Ginestar Atletisme Benissa
RODRIGO MENGUAL, LUCASCadet MasC. Triatló Gandia
ROS GREGORI, ALOMACadet FemC. A. Llebeig Xàbia
RUFETE PEREZ, GAELJuvenil MasC. A. La Nucia
RUFETE PEREZ, NOAHCadet MasC. A. La Nucia
RUIZ CARDONA, MARCCadet MasC. A. Dianium
SALORT LLORCA, AITANABenjamí­ FemC. A. Dianium
SALVA MONFORT, VICENTInfantil MasC. A. Gata
SALVÀ MULET, AIMARAleví MasC. A. Gata
SALVÀ MULET, UNAIInfantil MasC. A. Gata
SALVADOR GONZALEZ, PAUBenjamí MasC. A. Llebeig Xàbia
SÁNCHEZ CASTELLANO, ERICBenjamí MasE. Atletisme Pedreguer
SANCHEZ FUSTER, ALMABenjamí­ FemC. E. El Corriol Oliva
SAVALL MENGUAL, ANNAInfantil FemC. A. Llebeig Xàbia
SENDRA IVARS , HUGOBenjamí MasC. Ginestar Atletisme Benissa
SERRA SOLER, AARONInfantil MasC. A. Gata
SERRANO, YOANInfantil MasC. A. Gata
SERVER PALONES, ROSERInfantil FemC. A. Ondara
SERVER PIZARRO, GUILLEMInfantil MasE. Atletisme Pedreguer
SIGNES ALEMANY, JOSEPInfantil MasC. A. Gata
SIGNES DIEGO, IKERBenjamí MasC. A. Gata
SIGNES MARTI, CARLESInfantil MasC. A. Gata
SIGNES MONFORT, EMLIOJuvenil MasC. A. Llebeig Xàbia
SOJO PIMENTEL, ARIADNABenjamí­ FemC. A. Dianium
STASTRA O'SHEEHAN, ROISINInfantil FemC. M. A. La Faixa
SUAREZ TORRES, AROA Aleví­ FemC. A. Dianium
TOR PEREA, AITANA Infantil FemC. A. La Nucia
TORMOS SASTRE , TONI Benjamí MasC. A. Corremundos
TORRES BAS, MARTÍBenjamí MasC. A. Llebeig Xàbia
TORRES JONES, MARKBenjamí MasC. A. Llebeig Xàbia
TRADORI RAMIREZ, CLEOAleví­ FemC. A. Llebeig Xàbia
TUDORACHE , KEVIN Infantil MasC. A. Corremundos
TUDORACHE , MARCUS NICOLAS Benjamí MasC. A. Corremundos
VALLÉS VALLÉS, PABLOBenjamí MasC. A. Corremundos
VALLÉS VIVES , MARBenjamí­ FemC. A. Corremundos
VALLÉS VIVES , VERAAleví­ FemC. A. Corremundos
VAÑO ANDUJAR, LAIABenjamí­ FemC. A. Dianium
VICENTE SENDRA, MARTINAAleví­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
VIÑA BARBER, SOFIACadet FemC. Ginestar Atletisme Benissa
ZHILA , NINABenjamí­ FemC. A. Dianium
ZHILA , VERAAleví­ FemC. A. Dianium