Som Esport
Cursa Popular Ondara

XXIV Cursa Popular Ondara 2024

Termini d'inscripció.
Últim dia inscripció 24 de maig de 2024 a les 12:00 h.
No s'admetran inscripcions en línia de meta

LLISTAT D'INSCRITS CURSA POPULAR ONDARA

Llistat adults
1955 a 2006
Llistat Xiquets
2007 a 2023


180 participants inscrits/es
Nom
Categoria
Club
AGUADO, LUCIASenior FemIndependent
ALBA BENITO, MARIA JOSÉ Vet. F FemC. A. Altea
ALBENTOSA PEÑACOBA, SERGIOVet. B MasIndependent
ALEIXANDRE BADIA, GUSTAVOVet. F Mas- Independent
ALMERS, HENRIKVet. D MasIndependent
ALMERS, SAMUELPromoS23 MIndependent
ALMIÑANA NOGUERA, JUANVet. G MasC. A. Ondara
ALÓS RODRIGO, SILVIAVet. C FemC. A. Aper Alcoi
ARCOS SÁNCHEZ, J. CIRIACOVet. B MasIndependent
ARCOS SÁNCHEZ, PEDRO M. Vet. B MasIndependent
ARLANDIS MARTIN, HECTORSenior MasIndependent
AVARGUES SIMÓ, JOSEPVet. A MasC. Córrer a Gust Bellreguard
BELTRÁN, EVAVet. D FemIndependent
BELTRÁN ÁLVAREZ , CARMEVet. E FemC. Novelder Muntanyisme
BERNIA LLORET, PACOVet. C MasIndependent
BIRKMANN, BJORNVet. D MasIndependent
BRU ORTEGA, LUCIAVet. C FemIndependent
BUSTOS HIGÓN, JUANVet. A MasIndependent
CABANILLES ROMERO, ESPERANZAVet. A FemIndependent
CABRERA GUIA, MIREIASenior FemC. Ginestar Atletisme Benissa
CALATAYUD CERVERA, SALVADORVet. B MasC. A. El Faro
CASSIN NADINE, NOEMIVet. C FemIndependent
CIGES , TONI Senior MasIndependent
CIGES GADEA, IVANSenior MasIndependent
CLAERHOUT, EMILYSenior FemC. A. Altea
CLIMENT DOMENECH, TAMARAVet. A FemIndependent
COLOMA FERRER, FRANCISCOVet. E MasC. A. Gata
COMPANY FAES, ANDREASenior FemC. D. l´ Espenta
COOK PETTIT, MARIEVet. A FemC. A. Publidom
CORTES PLANA, JOSE JUANVet. C MasC. E. Corredors de Callosa
CRUANYES GAVILÀ, PACOVet. B MasIndependent
CUEVAS CUARTERO, VICENTEVet. E MasC. E. Dorsal 19 Pego
DE LA CALLE MARTIN, ADRIANSenior MasIndependent
DE LA CRUZ JORDÀ, FRANSenior MasC. Entrena Benissa
DIMECH PEREZ, JORGEVet. C Mas- Independent
DIMECH PEREZ, ROGERVet. A MasIndependent
ESCRIVA COLOMAR, JOANSenior MasC. C. Camallaes
ESPASA BAHAMON , VICTORSenior MasIndependent
ESTÉVEZ GARCÍA, JAIMESenior MasIndependent
FELIPE BONEU, ESTERVet. A FemIndependent
FEMENIA BOTELLA, DANIEL MARCOSVet. A MasIndependent
FEMENIA RIBES, JAUMEVet. A MasIndependent
FERNANDEZ MONTESINOS, JOSE ANTONIO Vet. C MasC. D. Restaurante El Quijote
FOLQUES SANCHIS, CARLOSSenior MasIndependent
FOLQUES SANCHIS, ENRIQUESenior MasIndependent
FONS PEDRÓS, VÍCTORVet. A MasIndependent
FORNES FEMENIA, IRENE PromoS23 MC. Ginestar Atletisme Benissa
FRANQUEZA SANCHIS, MAIKA Senior FemIndependent
FRASÉS FRUCTUOSO, MIREYASenior FemC. A. Ondara
GALIANA BALAGUER, CLAUDIO Senior Mas- Independent
GARCIA BARRAGAN , JOSE MANUEL Vet. B MasC. A. Llebeig Xàbia
GARCÍA BOIX, DANIEL Vet. C MasC. D. Restaurante El Quijote
GARCIA CARDONA, JUAN MIGUELVet. C MasIndependent
GARCIA ESTEBAN, FRANKVet. A MasC. A. Publidom
GARCIA PALACIOS, RICARDOVet. C MasIndependent
GARCIA ROMERO, FRANCISCOVet. A MasIndependent
GARCIA SALORT, JORGESenior MasIndependent
GARFELLÁ MONTERO, CARLOSSenior Mas- Independent
GAZQUEZ, JOELSenior MasC. Ginestar Atletisme Benissa
GEA ESCRIVA , SALVADOR Vet. E MasIndependent
GINER GARCIA, PAULAPromoS23 FC. A. Ondara
GRAN JUSTICIA, MARTASenior FemC. A. El Faro
GREGORI HENAREJOS, JOSEPSenior MasIndependent
GUERRI MONCHO, JOSÉ Vet. B MasC. Jugant a Córrer Dénia
GUTIERREZ DE LA VEGA SAPENA, FELIPEVet. C MasIndependent
HAHN, RAINA LEASenior FemC. Jugant a Córrer Dénia
HERNÁNDEZ FOLGADO, ALBERTO Vet. B MasC. A. Benidorm
HERNANDEZ HERNANDEZ, FIDELVet. F Mas- Independent
HERNÀNDEZ I FRASÉS, CAROL Vet. A FemC. A. Ondara
HERRERA SÁNCHEZ , SERGIOVet. C MasIndependent
HERRERO CEBRAL, PAULASenior FemIndependent
HERVAS ZARAGOZA, MIREIASenior FemIndependent
HINOJO NAVARRO, GINÉSVet. C MasIndependent
IUMANOVA, IRINASenior FemC. A. Altea
IVARS AUSINA, ANTONIOVet. G MasIndependent
JUAN VILLANUEVA, LUISVet. A MasIndependent
KOCIJAN BARRANCO, DIEGOPromoS23 MIndependent
LLIN MINGUEZ, SALVAVet. A MasIndependent
LLOBELL , MARIASenior FemC. Ondara Tri-Esport
LLOBELL CATALÀ, VANESSASenior FemC. A. Llebeig Xàbia
LLOPIS BOLUFER, MIQUEL Senior MasIndependent
LOPEZ ROMERO, ERNESTO Vet. B MasIndependent
LULL VICENTE , ALBAVet. A FemG. Condol Denia
MANCHA , JONATHAN Senior MasC. D. Kamikazes Gang
MARCILLA CANDEL , JOAQUÍN Vet. D MasC. A. Publidom
MARIN , DANIEL Vet. B MasIndependent
MARIN BRETONES, JOSE ANTONIOVet. B MasIndependent
MARTÍNEZ ESCOLANO, ALICIAVet. B FemIndependent
MARTÍNEZ ESPARZA, PEPI Vet. G FemC. A. Altea
MARTINEZ GREGORI, JOAN Vet. A MasIndependent
MARTINEZ MEZQUIDA, MARCSenior MasIndependent
MAS BOJI, JOSEVet. E MasC. A. Runners for Beer
MÁS ESCRIVA, JOSÉ LUISVet. A MasIndependent
MASIA FORNES, RAULSenior MasIndependent
MESTRE FERNANDEZ, DIEGO Vet. A MasIndependent
MIRANDA RUIZ, IVÁN Vet. A MasC. Gladiators Benidorm
MOCHOLI OLTRA, JOSE VICENTEVet. C MasC. A. Safor - Teika
MOLL MENGUAL, MANUELVet. E MasIndependent
MOLLÁ FUSTER, GABRIELVet. D MasIndependent
MONEVA ROCA, JOSEVet. A MasIndependent
MONSERRAT CARMONA , SERGIOSenior MasIndependent
MONTANER GARCÍA, AITORVet. B MasIndependent
MONTERO SUÁREZ, LUIS ENRIQUEVet. C MasC. D. Restaurante El Quijote
MORANT JUST, GERARDOVet. C MasG. E. La Carena La Font
MORANT MORANT, LOURDESVet. A FemIndependent
MORATAL CANALES, VICENTEVet. B MasIndependent
MORELL LLINARES, AMANDAVet. A FemIndependent
MULET MENGUAL, RAULSenior MasC. M. A. La Faixa
MUÑOZ RODRIGUEZ, SARA ISABELVet. B FemIndependent
MUT ROSELLO, JAUMEVet. B MasG. Atletas Nucleo Duro Denia
NAVARRETE MENGUAL, JUAN AGUSTINVet. F MasC. M. A. La Faixa
NIANG, MOUHAMEDSenior MasIndependent
NICOLÁS DÍAZ, RAÚLVet. A MasIndependent
NIETO RISUEÑO , JUANIVet. A FemC. Ginestar Atletisme Benissa
NOGUERA, FRANCISCOVet. D MasIndependent
NOVOA FUENTES, VICENTE MANUELVet. E MasC. A. Montemar
OBÉ , YANNICK Vet. B MasIndependent
ORTOLA PLA, MANELVet. B MasC. E. Dorsal 19 Pego
PALLASCO PALLASCO , SEGUNDO CARLOS Vet. D MasIndependent
PAMBLANCO VALERO, VICENTEVet. G MasC. A. Benidorm
PASCUAL CAMPOS, RICARDOVet. A MasIndependent
PATIÑO MORENO, NORMAVet. B FemC. Ondara Tri-Esport
PAYÀ, LLUÍSVet. E MasIndependent
PEDRO PEDROS, FRANCISCOVet. C MasC. A. Gata
PERELLÓ PÉREZ, MARIASenior FemIndependent
PFEIFER, XENIAVet. A FemIndependent
PONCE CALBO, CARLOS Senior MasIndependent
PONS, XIMO Vet. D MasIndependent
PONS AUSINA, JAVIERVet. B MasG. Espeleològic Gata
PONS SALVÁ, JUANSenior MasG. Espeleològic Gata
PUIGCERVER I PONS, JORDIVet. E MasC. E. Corredors de Callosa
REAREA, SILVERIOVet. E MasC. Ntgas Sports Team
RIPOLL FERRANDO, JOSEVet. E MasC. A. Altea
RODRIGUEZ AGUILAR, JOSE LUISVet. C MasC. A. Sense Pressa El Verger
RODRIGUEZ AGUILAR, VICENTEVet. C MasC. A. Sense Pressa El Verger
RODRÍGUEZ HIDALGO, JOSÉ CARLOSVet. D MasC. A. Benidorm
ROIG BOSCH, CELIASenior MasIndependent
ROIG COSTA, JAVIER Vet. C MasIndependent
ROWBOTTOM, AMYVet. B FemC. A. Benidorm
SALAS INAREJOS, CARLOSVet. C Mas- Independent
SAMPER MORATÓ , JOSÉ VICENTEVet. D MasC. Córrer Xeraco
SANCHIS MARTIN DE LA LEONA, MIKELVet. B MasC. Triatló Benirredrà
SANCHIS MONCHO, PAQUIVet. C FemIndependent
SANROMA MICÓ, ALEJANDROSenior MasIndependent
SANTAMARIA BERTOMEU, SALVADORVet. A MasIndependent
SANTOS LÓPEZ, FRANCISCO JAVIERVet. A MasC. Gladiators Benidorm
SEBASTIA ORDIÑANA, JORGEVet. C Mas- Independent
SELLENS CASANOVA, JUANVet. F MasG. E. La Carena La Font
SENDRA CRESPO, JUAN ANTONIOVet. C Mas- Independent
SENDRA ROVIRA, VICENTEVet. C MasC. Ondara Tri-Esport
SERVER , JOSEVet. B MasIndependent
SEVILLA GADEA, FELIXVet. A MasIndependent
SIGNES TORRES, JOSE VTEVet. D MasIndependent
SISCAR BORDES, JÚLIASenior FemIndependent
SISCAR CABRERA, NESTORVet. A MasIndependent
SISCAR PASTOR, CARLOSVet. F MasC. E. Dorsal 19 Pego
SOLER ESTRUCH, JOANSenior MasIndependent
SOLER ORTOLÀ, MARCPromoS23 MIndependent
SOLER SALCEDO, ENRIQUE Vet. E MasIndependent
SORIANO COMADRAN, PILARVet. A FemC. Multiesport Benitatxell
SPAUL, DANNYVet. A MasIndependent
SPAUL, REBECCASenior FemIndependent
TERRADES DALMAU, TONIVet. D MasC. A. Gata
TERUEL MARTÍNEZ , RUBÉN PromoS23 MIndependent
TORRES SÁNCHEZ, RAÚLVet. B MasIndependent
TUFFIELD, ANDREWVet. E MasIndependent
TUFFIELD, DANUTAVet. C FemIndependent
TUR PALOMARES, JOANVet. A MasC. A. Gandia - Alpesa
VALLES FORNET, VICTORVet. A MasC. Datilera Team
VALLÉS LEGAY , BARTOLOMÉ Vet. E MasC. A. Llebeig Xàbia
VELLÓ BERTOMEU, JOSÉ EMILIOVet. E MasC. Córrer El Garbí
VERDÚ ESCRIVÁ , ÀNGELSenior Mas- Independent
VIDAL DEVESA, JUAN CARLOSVet. C MasC. Multiesport Benitatxell
VIDAL MAS, RUBENVet. A MasIndependent
VILLALTA GILABERT, MIRIAMVet. A Fem- Independent
VILLAR GÓMEZ, JOSE GABRIELSenior MasIndependent
VLASCEANU, ADRIAN COSMINVet. A MasIndependent
WOOD, JENNIFERVet. A FemC. A. Publidom
ZAVALA TORO, SAMVet. C MasC. Athletes Academy
ZUÑEL BALLESTER, DAVIDVet. D MasIndependent




XIQUETS INSCRITS


120 participants inscrits/es
Nom
Categoria
Club
AGULLES CARRIÓ, MARIAPre-Barrufets FemIndependent
AGULLES PERELLÓ, VICENTBarrufet MasC. A. Dianium
AHATACH LOPEZ, MAIRA Pre-Barrufets FemIndependent
AHATACH LÓPEZ , SALMABarrufets FemIndependent
ALLER SASTRE , LAIAPre-Benjami­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
ALVAREZ, JESÚS Benjamí MasC. A. Dianium
ALVAREZ, QUIQUE Pre-Benjami­ MasIndependent
ANAYA SEPULVEDA , RONALD DAVID Pre-Benjami­ MasIndependent
ANDRÉS BUIGUES , JAUMEPre-Barrufets MasC. Beer Runners Xabia
ANTEPARA ENGUIX, BRUNOPre-Barrufets MasC. A. Publidom
APARISI TORRELL, MANELInfantil MasIndependent
ARCOS PASTOR, BORJAAleví MasIndependent
ARCOS PASTOR, OLIVERPre-Benjami­ MasIndependent
BALLESTER ESTRUCH, HUGO Pre-Benjami­ MasIndependent
BARATO BONILLA, NEIZANPre-Benjami­ MasC. A. Dianium
BARES XIAO, GUILLEM Pre-Benjami­ MasIndependent
BARES XIAO, IANBenjamí MasIndependent
BARES XIAO, OLIVERBarrufet MasIndependent
BERENGUER IGLESIAS , ISAK Benjamí MasIndependent
BLANQUER PENADÉS , MARC Pre-Benjami­ MasIndependent
BLANQUER PENADÉS , PAUPre-Barrufets MasIndependent
BLASCO ROSELLÓ , AMAYA Barrufets FemC. A. Publidom
BOLAÑOS MASIP, SANTIAGOPre-Benjami­ MasC. A. Dianium
BONET FREIRE, SERGIJuvenil MasIndependent
BOUAMER BENBABA, ABDERRAHMANEBarrufet MasC. Bernardos Trotters
BOUAMER BENBABA, FATIMA ZAHRABarrufets FemC. Bernardos Trotters
BUITRAGO HOLGUIN, ARIADNAPre-Benjami­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
CABRERA IVARS , AARÓN Barrufet MasIndependent
CALATAYUD SEMPERE , DÍDAC Infantil MasC. E. El Corriol Oliva
CALATAYUD SEMPERE , XAVI Benjamí MasC. E. El Corriol Oliva
CARRIÓ SENDRA, AURAPre-Benjami­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
CASTILLEJO PEREZ, SAÚLPre-Benjami­ MasIndependent
CHAVES GRIMALT, AINAPre-Benjami­ FemIndependent
COLORADO COSTA, JADEBenjamí­ FemIndependent
CORTÉS MARÍ, JUDITBenjamí­ FemC. Nexo Sport Team
CÓZAR I SELLÉS , AITANAPre-Benjami­ FemC. A. Llebeig Xàbia
DIEGO ANDRÉS , YERAY Barrufet MasIndependent
DOMENECH RODENAS, IRENEBenjamí Mas- Independent
EDVARDSEN, HANS MATTEO Pre-Benjami­ MasC. A. El Faro
ESCOBAR ESCRICH , OLIVIA Pre-Benjami­ FemIndependent
ESCOBAR ZARCO, OLIVIA Pre-Benjami­ FemIndependent
FERRANDO ALAVÉS, JOANAPre-Benjami­ FemC. A. Corremundos
FEZZAGA GERMIN, ANASSJuvenil MasIndependent
FORNES MOLINES, MARCBenjamí MasIndependent
FORNES PEREZ, BRUNOPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
FORNES PEREZ, MARTINPre-Barrufets MasIndependent
GAITE DOMINGUEZ , MARIOBarrufet MasIndependent
GARCÍA, SOFÍABenjamí­ FemC. A. Dianium
GARCIA ALEMANY, MARCPre-Benjami­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
GARCIA ALEMANY, PAUInfantil MasC. E. Dorsal 19 Pego
GARCIA DEL REAL IBEAS , ALEJANDRO Pre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
GARCIA RODINES , JOANPre-Barrufets MasIndependent
GINER HERNANDEZ, MANELPre-Barrufets MasC. A. Ondara
GOMEZ VIVES, LEONELInfantil MasIndependent
GONZALEZ CALATAYUD, ERINBenjamí Mas- Independent
GONZALEZ CALATAYUD, GABRIELAleví Mas- Independent
GRIMALT MONFORT , MAR Barrufets Fem- Independent
GUERRI HAHN, AROHAPre-Benjami­ FemC. Jugant a Córrer Dénia
GUTIERREZ SEDEÑO, JIMENAJuvenil FemC. A. La Nucia
HERNÁNDEZ SÁNCHEZ, HUGOInfantil MasIndependent
HERNÁNDEZ SÁNCHEZ, LAIABenjamí­ FemC. A. iRun Calp
HOLMES MORELL, IDRIS ARNAUBarrufet MasIndependent
IVARS PEÑA, JOELPre-Benjami­ MasC. A. La Xara
JORDA CARRIÓ, GIULIETTAPre-Barrufets FemIndependent
LECHQAR BOUSSELLAM, YASSINJuvenil MasIndependent
LEDESMA , CLARA Benjamí­ FemC. A. La Xara
LEDESMA , RENATAPre-Benjami­ FemC. A. La Xara
LEMA VALLÉS , MANELPre-Benjami­ MasC. A. Gata
LLIN DURÀ, CAROLAPre-Barrufets FemIndependent
LLOBELL YUSTE, MARTÍ Pre-Benjami­ MasC. Multiesport Benitatxell
LLOPIS CERVERA, FERRANBenjamí MasC. Orba Multiesport
LOZANO VALERO, FERRANInfantil MasIndependent
MARTÍ LLOBELL, EMMAPre-Barrufets FemIndependent
MARTÍNEZ BRIGGS , LEOJuvenil MasC. A. El Faro
MARTÍNEZ LÓPEZ, PAUCadet MasC. A. El Faro
MCGHEE, DANIELBarrufet MasIndependent
MONSERRAT FUENTES , LAIAPre-Benjami­ FemC. A. La Xara
ORTOLÀ ESTARCA, LLUISBarrufet MasIndependent
PALONES FERRER, AUSIAS Juvenil MasIndependent
PALONES FERRER , TIRANT Juvenil MasIndependent
PARDO CUENCA , ELIPre-Benjami­ MasC. A. La Xara
PARDO SÁNCHEZ , VICTOR Pre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
PASTOR ZARAGOZA , LLUMAleví­ FemIndependent
PASTOR ZARAGOZA , QUIMAleví MasIndependent
PÉREZ GEROME , XAVIER ALEJANDRO Pre-Benjami­ MasIndependent
PÉREZ PÉREZ , QUIM Pre-Benjami­ MasC. A. Dianium
PFEIFER, MORITZPre-Benjami­ Mas- Independent
PINAR SAVAL, NORAHCadet FemC. A. La Nucia
PONS GASCO, ARNAU Infantil MasC. A. Ondara
PONS REGALADO , MARTINA Pre-Benjami­ FemC. A. Llebeig Xàbia
RAMOS MENDOZA Y , JORDI ELI Benjamí MasE. M. Teulada
REIG GARCIA, JOSÉ MARÍABenjamí­ FemIndependent
REKKADI AIT KHORSA , AHMED Barrufet MasIndependent
RIBOT SENDRA , ROSER Pre-Benjami­ FemC. E. Dorsal 19 Pego
RODRIGUEZ TAFUR, MATEO Barrufet MasIndependent
ROSELLÓ TORRES, PARISInfantil MasIndependent
SALA VAQUER, ABRILPre-Barrufets FemIndependent
SALA VAQUER, VERAPre-Barrufets FemIndependent
SAMPEDRO CHOZA, ELISABarrufets FemIndependent
SÁNCHEZ GARCÍA , PAUPre-Benjami­ MasC. A. La Xara
SASTRE SEGUÍ, ÍNDIAAleví­ FemIndependent
SASTRE SEGUÍ, LLUNAAleví­ FemIndependent
SEBASTIA VIDAL, NACHOPre-Benjami­ Mas- Independent
SELMA FERRANDO, MARCOPre-Benjami­ MasC. A. Corremundos
SENDRA SVITEKOVA, ANA LUNA Barrufets Fem- Independent
SENDRA SVITEKOVA, CHLOEPre-Barrufets Fem- Independent
SERVER MENGUAL, ANDREUAleví­ FemE. Atletisme Pedreguer
SIGNES ALEMANY, GERAR Aleví MasIndependent
SIGNES ALEMANY, PAUPre-Benjami­ MasIndependent
SOLER PRIETO , DAYANA Pre-Barrufets FemIndependent
SPAUL, DAISYAleví­ FemIndependent
SPAUL, SUMMERBenjamí­ FemIndependent
TUFFIELD, NATANIELCadet MasIndependent
TUFFIELD, OLIVIERJuvenil MasIndependent
VALERO LÓPEZ, DAVIDBenjamí MasIndependent
VALLÉS VALLÉS, ELENABarrufets FemC. A. Corremundos
VLASCEANU, OLIVIA MARIABarrufets FemIndependent
ZUÑEL CARRIÓ, ENZOPre-Benjami­ MasIndependent
ZUÑEL CARRIÓ, LEÓN Benjamí MasIndependent
ZUÑEL CARRIÓ, MARCOBenjamí MasIndependent