Som Esport
Cursa Popular Vila de Pedreguer

31ª Cursa Popular Vila de Pedreguer 2024

Termini d'inscripció.
Últim dia inscripció 17 de maig de 2024 a les 12:00 h.
No s'admetran inscripcions en línia de meta

LLISTAT D'INSCRITS CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER

Llistat adults
1955 a 2006
Llistat Xiquets
2007 a 2023


158 participants inscrits/es
Nom
Categoria
Club
AGULLÓ CARBONELL, JAVIERSenior MasC. A. Soca-Run
AIBAR PASTOR, ANDREUPromoS23 MIndependent
ALENTADO MATEU, NEUSSenior FemC. A. Calapatar Blue
ANDRADA MULET, JAIMEVet. B MasIndependent
ANDÚJAR LORENZO, ALBASenior FemC. A. Ondara
ARCOS SANCHEZ, JULIO CIRIACOVet. B MasIndependent
ARTABE OLEA, IBONVet. D MasC. Dénia Corre
BALLESTER CHACON, IVANVet. A MasC. E. Dorsal 19 Pego
BALLESTER DOMINGO, MARIA JOSEVet. G FemC. A. Almussafes
BALLESTER MINGUILLÓN, LLUÍSSenior MasIndependent
BAÑULS BERNAL, CARLAPromoS23 FIndependent
BAQUERO NAVARRO, RICARDOVet. D MasIndependent
BENACHES OLMOS, EMILIO FRANCISCOVet. D MasC. Córrer Galgos
BERNIA LLORET , PACOVet. C MasIndependent
BLANCH JURADO, CESARVet. C Mas- Independent
BOU RAMBLA, TERESAVet. F FemC. A. Vilanova d'Alcolea
CABRERA, JOAQUÍNVet. B MasIndependent
CANO COLINO , RODRIGOVet. A MasC. A. Cametes
CANTO BARBER, JOANVet. B MasIndependent
CANTÓ OLIVARES, ISABELVet. D FemIndependent
CASELLES, JUANSenior MasIndependent
CASELLES MULET, JAUME BERNATSenior MasG. Espeleològic Gata
CASES MONCHO, LAURA NOELIAVet. B FemC. Córrer Galgos
CASTRO SÁNCHEZ , ANAVet. A FemIndependent
CATALÀ REIG, MARINASenior FemIndependent
CLAERHOUT, EMILYSenior FemC. A. Altea
CLIMENT DOMENECH , TAMARAVet. A FemIndependent
COLOMA FERRER, FRANCISCOVet. E MasC. A. Gata
COLOMA MIÑANA, FRANCISCOSenior MasC. A. Gata
COOK PETTIT , MARIEVet. A FemC. A. Publidom
CORDOBA CARO, RAMONVet. F MasC. A. Vilanova d'Alcolea
CORTES PLANA, JOSE JUANVet. C MasC. E. Corredors de Callosa
COSTA DOMENECH, JORDISenior MasIndependent
COTINO SOLAZ, PACOVet. E MasIndependent
CREMADES LÓPEZ DE TERUEL, FERNANDO Vet. D MasIndependent
CRESPO VELENCOSO, JUAN FRANVet. A MasC. A. Tonus Sport
DANCIGER, SIMONVet. F MasIndependent
DE LAMO CUENCA, JORDISenior MasIndependent
DIAS LOPES, ALBANOVet. C MasIndependent
DURÀ GARCIA, ANNASenior FemIndependent
DURA SALVA, ROSAVet. E FemIndependent
ES, JOANSenior MasC. C. Camallaes
ESCODA MENGUAL, ANASenior FemIndependent
ESCODA MENGUAL, INESSenior FemIndependent
ESCORTELL SERVER, JOANSenior MasG. Espeleològic Gata
ESTEVE MAS, DIANASenior FemIndependent
ESTEVE MAS, RICARDOPromoS23 MIndependent
ESTÉVEZ GARCÍA, JAIMESenior MasIndependent
EXPOSITO ORENGO, DAVIDVet. D MasIndependent
FAYOS BATALLER, FELIPESenior MasIndependent
FERRANDO SERVER, ALEXANDRESenior MasIndependent
FERRER BUIGUES, MIGUELVet. B MasIndependent
FERRER MENGUAL, ANTONIO JOSÉVet. C MasIndependent
FERRER ORDINES, MARÍA JOSÉ Vet. C FemC. A. Llebeig Xàbia
FONT MONFORT, YOLANDASenior FemC. D. Kamikazes Gang
FORNÉS BALLESTER , ELIAVet. A FemIndependent
FORNES GIL, RAQUELVet. B FemIndependent
FORNES SANCHIS, OSCARVet. A MasC. A. Cametes
FRASÉS FRUCTUOSO, MIREYASenior FemC. A. Ondara
GARCÍA ALMENDROS, ALICIAVet. B FemC. Córrer El Garbí
GARCIA GARCIA, JOSEPVet. A MasIndependent
GARCÍA GARCÍA , MÍRIAMVet. A FemC. A. Cametes
GARCÍA NOGUERA, PATRICIASenior FemC. A. Cametes
GARCÍA PALACIOS, RICARDOVet. C MasIndependent
GARCIA PEREZ, RAULSenior MasIndependent
GIL FORNÉS, ALEXANDRESenior MasC. A. Cametes
GIL PASCUAL, JAVIERSenior MasIndependent
GILABERT GARCIA, JOANPromoS23 MIndependent
GILABERT MORELL, JOANVet. E MasIndependent
GONZÁLEZ IVARS, MIQUELVet. C MasC. Ginestar Atletisme Benissa
GONZÁLEZ QUIROGA, JUAN MANUELVet. G MasC. A. Esprintes Ourense
HABA DOMÍNGUEZ , DAVIDSenior MasIndependent
IBORRA BALLESTER, LOLESVet. E FemC. A. La Rabosa
IUMANOVA , IRINA Senior FemC. A. Altea
IVARS BERTOMEU, JAUMEVet. D MasC. Ginestar Atletisme Benissa
JUAN VILLANUEVA, LUISVet. A MasIndependent
KASETA , EDGARAS Vet. B MasIndependent
LLOBELL CATALÀ, VANESSASenior FemC. A. Llebeig Xàbia
LLOPIS BOLUFER, MIQUELSenior MasIndependent
LLORCA MENA, PAUSenior MasIndependent
LLORET LENA, CARLOSVet. A MasC. Córrer Xeraco
MANCHA VALENCIA , JONATHAN Senior MasC. D. Kamikazes Gang
MARTÍNEZ CRUAÑES , AURORA Vet. C FemC. Córrer El Garbí
MAS BOJI, JOSEVet. E MasC. A. Runners for Beer
MAS MAS, DAMIÀSenior MasIndependent
MAS MAS, VICENTSenior MasIndependent
MAS MENGUAL, ROCSenior MasIndependent
MASCARELL MARTÍNEZ, SAMUELVet. B MasIndependent
MASIA FORNES, RAULSenior MasIndependent
MENGUAL MENGUAL, ROBERTOSenior MasC. A. Calapatar Blue
MENGUAL SENDRA, JULIASenior MasIndependent
MOJARRANGO VERA, KENNEN MARCELOPromoS23 MIndependent
MOLIO TUR, ESTHERVet. A FemIndependent
MORANT JUST, GERARDOVet. C MasG. E. La Carena La Font
MORELL LLINARES, AMANDAVet. A MasIndependent
MORUNO BENITA, JOSÉ DAVIDSenior MasS. D. Correcaminos
MULET PONS, JOSEMIVet. A MasIndependent
NOEMIE NADIE FRANÇOISE, CASSINVet. C Fem- Independent
ORTOLA PLA, MANELVet. B MasIndependent
PALLASCO PALLASCO , SEGUNDO CARLOS Vet. D MasIndependent
PAMBLANCO VALERO, VICENTEVet. G MasC. A. Benidorm
PASTOR GILABERT, SONIAVet. B FemIndependent
PERELLÓ PÉREZ, MARIASenior FemIndependent
PEREZ FUSTER, ESTHERVet. E FemG. E. La Carena La Font
PÉREZ MONCHO, JUANHERVet. C MasIndependent
PÉREZ PARDO , DAVIDVet. D MasIndependent
PEREZ SANCHEZ, LOLAVet. E FemIndependent
PÉREZ SÁNCHEZ, MARÍA DEL MARVet. D FemC. A. Benidorm
PLANCHA CHORRO, VICENT Vet. C MasC. Córrer La Llebre Simat
PONS FAJARDO, ALEXANDRASenior FemIndependent
PONS SALVÁ, JUANSenior MasG. Espeleològic Gata
POQUET GARCIA, MARIA ANGELES Vet. D FemC. A. Safor - Teika
POQUET SOLIVERES, SONIAVet. A FemC. A. Llebeig Xàbia
PUIGCERVER I PONS, JORDIVet. E MasC. E. Corredors de Callosa
RIPOLL FERRANDO, JOSEVet. E MasC. A. Altea
RIPOLL GREGORI, ISRAELSenior MasIndependent
RODRIGUEZ NOFUENTES, EMILIOVet. D MasC. A. Almussafes
ROIG MARZAL, MILAPromoS23 FIndependent
ROSELLÓ CORNEJO, JUAN Vet. C MasIndependent
ROSELLO FLUIXA , LORENVet. B MasIndependent
SAMPER MORATÓ , JOSÉ VICENTEVet. D MasC. Córrer Xeraco
SANCHEZ, MARCSenior MasIndependent
SANCHEZ MARTIN, ALEJANDROVet. B MasIndependent
SANCHEZ MENA, ANDREUPromoS23 MIndependent
SANDLER , NICOLE Vet. A FemC. A. Llebeig Xàbia
SEGUÍ RUIZ, PACOVet. C MasG. E. La Carena La Font
SELLENS CASANOVA, JUANVet. F MasG. E. La Carena La Font
SENDRA PONS, IOLANDAVet. D FemIndependent
SEVILLA GADEA, FELIXVet. A MasIndependent
SIGNES MOLINA, CARMENVet. C FemC. A. Llebeig Xàbia
SIMO, JOSESenior MasIndependent
SIMO COSTA, CARLOSVet. D MasC. A. Cametes
SIMÓ TUR , PAULA Senior FemIndependent
SOLER NOGUERA, MARINASenior FemC. A. Llebeig Xàbia
SOLER SALCEDO , ENRIQUEVet. E MasIndependent
SOLER TORRO, JOSE MANUELVet. E MasC. A. La Rabosa
SOLER TORRÓ, XAVIERVet. E MasI.E.S. Vall de la Safor
SOLER. ESTRUCH, JOANSenior MasIndependent
SORIANO COMADRÁN, PILARVet. A FemC. Multiesport Benitatxell
SPAUL, DANNYVet. A MasIndependent
SPAUL, REBECCASenior FemIndependent
SUÁREZ PINTADO , RUBÉN PromoS23 MC. A. Benidorm
TERRADES DALMAU, TONIVet. D MasC. A. Gata
TOMÁS FERRER, AINOAPromoS23 FIndependent
TUR, RANIAPromoS23 FIndependent
UREÑA GUTIÉRREZ , JORGE Vet. C MasIndependent
USAGRE TORRES, JACOBOVet. B MasIndependent
VICENS MIRA, EDUARDOSenior MasIndependent
VIDAL CASTELLÓ, JOANSenior MasC. A. La Valldigna
VIDAL DEVESA, JUAN CARLOSVet. C MasC. Multiesport Benitatxell
VIDAL GRÀCIA , SERGISenior MasIndependent
VILAFRANCA PUJOL, JORDIVet. A MasIndependent
VILAR SISTER, LUISVet. B MasC. Sanus Vitae
VILLALTA GILABERT, MIRIAMVet. A FemC. A. Soca-Run
VILLAR VEGARA, CARLESPromoS23 MIndependent
VISRAM, ALEXANDERVet. D MasIndependent
VLASCEANU, ADRIAN COSMINVet. A MasIndependent
ZAFRA CEBREROS, ROBERTOSenior MasIndependent




XIQUETS INSCRITS


152 participants inscrits/es
Nom
Categoria
Club
AGULLES CARRIÓ, MARIAPre-Barrufets FemIndependent
AGULLES CARRIÓ, VICENTBarrufet MasC. A. Dianium
AHATACH LOPEZ, MAIRAPre-Barrufets FemIndependent
AHATACH LOPEZ, SALMABarrufets FemIndependent
ÁLVAREZ COSTA , POL Aleví MasIndependent
ÁLVAREZ COSTA , QUIM Benjamí MasIndependent
ANAYA SEPULVEDA , RONALD DAVID Pre-Benjami­ MasIndependent
ANTONA GIL, ALVAROBenjamí MasIndependent
ANTONA GIL, MIREIAAleví­ FemIndependent
ARACIL CALDERON, TABATHA Aleví MasC. A. La Nucia
BAESSA PALÚ, JOANAleví MasC. A. Dianium
BALLESTER MIRALLES, MAXPre-Barrufets MasIndependent
BALLESTER SENDRA, ALMA Barrufets FemIndependent
BARATO BONILLA, NEIZAN Pre-Benjami­ MasC. A. Dianium
BARES XIAO, GUILLEMPre-Benjami­ MasIndependent
BARES XIAO, IANBenjamí MasIndependent
BARES XIAO, OLIVERBarrufet MasIndependent
BATLES LLACER, LEOPOLDOAleví MasC. A. La Nucia
BERENGUER IGLESIAS, ISAKBenjamí MasIndependent
BISQUERT CILLER , MARTÍN Pre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
BLASCO ROSELLÓ, AMAYABarrufets FemC. A. Publidom
BOLAÑOS MASIP, SANTIAGO Pre-Benjami­ MasC. A. Dianium
BOUAMER BENBABA, ABDERRAHMANEBarrufet MasC. Bernardos Trotters
BOUAMER BENBABA, FATIMA ZAHRABarrufets FemC. Bernardos Trotters
BUIGUES SIGNES, MARIAPre-Benjami­ FemC. A. Corremundos
BUITRAGO HOLGUIN , ARIADNAPre-Benjami­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
CALATAYUD SEMPERE , DÍDAC Infantil MasC. E. El Corriol Oliva
CALATAYUD SEMPERE , XAVIBenjamí MasC. E. El Corriol Oliva
CANTÓ MULET, JOANPre-Benjami­ MasIndependent
CARRIÓ PERALES , ADRIANA Aleví­ FemC. A. Cap i Cua
CASTILLEJO PEREZ, SAÚLPre-Benjami­ MasIndependent
CERVERA PASTOR, KIKEBarrufet MasC. Il·lusió i avant Dénia
CERVERA PASTOR, PABLO Pre-Benjami­ MasC. Il·lusió i avant Dénia
CLIMENT PEDRÓS , VALÈRIA Pre-Barrufets FemIndependent
CLOQUELL POQUET, HECTORBenjamí MasC. A. Safor - Teika
CLOQUELL POQUET, HELENABenjamí­ FemC. A. Safor - Teika
CORTÉS MARÍ, JUDITBenjamí­ FemC. Nexo Sport Team
CÓZAR I SELLÉS , AITANAPre-Benjami­ FemC. A. Llebeig Xàbia
DIEGO ANDRÉS , YERAYBarrufet MasIndependent
DIEGO BALLESTER , AINAPre-Barrufets FemIndependent
EL ABDI PASCUAL, ELIANInfantil MasC. Multiesport Benitatxell
ESCOBAR ESCRICH , OLIVIA Pre-Benjami­ FemIndependent
ESTRUGO PONS, LAIAPre-Barrufets FemIndependent
FERNÁNDEZ FORNES , ALICE Barrufets FemIndependent
FERNÁNDEZ FORNES, PABLOBenjamí MasIndependent
FERRER BAÑULS, GUILLEMBenjamí MasIndependent
FERRER PONS, CARLESJuvenil MasIndependent
FORNALI BOUCHERON, HUGOInfantil MasC. Dénia Corre
FORNÉS AGULLES, GAL•LA MARIABenjamí­ FemIndependent
FORNÉS AGULLES , JAIMEInfantil FemIndependent
FORNÉS COMES, AUSIÀSPre-Barrufets MasIndependent
FORNES PEREZ, BRUNOPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
FORNES PEREZ, MARTINPre-Barrufets MasIndependent
FUSTER MOREIRA , CARLABenjamí­ FemIndependent
FUSTER MORERÍA , LUCAS Infantil MasIndependent
GAITE DOMÍNGUEZ , ALBAPre-Barrufets FemIndependent
GAITE DOMÍNGUEZ , MARIOBarrufet MasIndependent
GARCÍA, SOFÍABenjamí MasC. A. Dianium
GARCIA ALEMANY, MARCPre-Benjami­ MasC. E. Dorsal 19 Pego
GARCIA ALEMANY, PAUInfantil MasC. E. Dorsal 19 Pego
GARCIA DONDERIS, CARLOSInfantil MasIndependent
GARRIGOS PEREZ, ADAPre-Barrufets FemIndependent
GIL RIBES, DANIELPre-Barrufets MasIndependent
GIRALDO RÍOS , MACARENA Barrufets FemIndependent
GOMAR MARI , NOAInfantil FemG. E. La Carena La Font
GONZALEZ CALATAYUD, ERINBenjamí­ FemIndependent
GONZALEZ CALATAYUD, GABRIELAleví MasIndependent
GUTIERREZ SEDEÑO, JIMENA Juvenil FemC. A. La Nucia
HERLICZKA, CELINABenjamí­ FemIndependent
HERLICZKA, CHIARA Infantil FemIndependent
HERNAN SALA, ADAY Aleví MasIndependent
HERNÁNDEZ SÁNCHEZ, HUGOInfantil MasIndependent
HERNÁNDEZ SÁNCHEZ, LAIABenjamí­ FemC. A. iRun Calp
IVARS PEÑA, JOELPre-Benjami­ MasC. A. La Xara
IVARS POQUET, JORDICadet MasIndependent
JORRO BENAVENTE , JUDITH Pre-Benjami­ FemIndependent
KALET, ADAMAleví MasCEIP Montgó
LEAL MARTÍN, ÁLEXBarrufet MasIndependent
LEAL MARTÍN, HUGOPre-Barrufets MasIndependent
LECHQAR, YASSINJuvenil MasIndependent
LEDESMA , CLARA Benjamí­ FemC. A. La Xara
LEDESMA , RENATAPre-Benjami­ FemC. A. La Xara
LEMA VALLÉS, MANELPre-Benjami­ MasC. A. Gata
LLOBELL YUSTE, MARTÍ Pre-Benjami­ MasC. Multiesport Benitatxell
MARÍ POQUET, BERTAPre-Benjami­ FemIndependent
MARÍ POQUET, SERGIBarrufet MasC. A. Llebeig Xàbia
MARÍ SOLER, JORGEPre-Barrufets MasIndependent
MARÍ SOLER, RAÚLBarrufet MasIndependent
MARÍA SOLER, RAÚLBarrufet MasIndependent
MARTÍNEZ BRIGGS , LEOJuvenil MasC. A. El Faro
MARTÍNEZ LÓPEZ, PAUCadet MasC. A. El Faro
MARTINEZ MARTÍNEZ , JULIO Pre-Benjami­ MasC. A. Benidorm
MAS MARTI, SARA Aleví­ FemIndependent
MCGHEE, DANIELBarrufet MasIndependent
MENÉNDEZ BERRUTI , ÁNGEL Barrufet MasIndependent
MENÉNDEZ BERRUTI , PABLOBarrufet MasIndependent
MIRALLES ROMANS, JOAN Benjamí MasIndependent
MOLINA FORNÉS, NEREABarrufets FemIndependent
MOLINA FORNÉS, NÚRIAPre-Benjami­ FemIndependent
MONCHO MUÑOZ , VALENTINA Pre-Benjami­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
MONSERRAT FUENTES , LAIAPre-Benjami­ FemC. A. La Xara
MORCILLO ORDUÑA, ANTONIOBarrufet MasIndependent
MOSCARDO SANGIL , IRISCadet FemC. D. Restaurante El Quijote
MULET JORRO, ELIAJuvenil FemIndependent
NAVARRO GIL, PABLOBarrufet MasIndependent
NOGUERA RIERA, ARNAU Pre-Barrufets MasIndependent
NOGUERA RIERA, ROMEUPre-Barrufets MasIndependent
OUCHAN BARA , RAYAN Aleví MasIndependent
OUCHAN BARA , TASNIM Barrufets FemIndependent
OUCHAN BARA , YASMIN Benjamí­ FemIndependent
PALACIO CASTELLANO, MANELPre-Barrufets MasIndependent
PARDO SÁNCHEZ , VICTOR Pre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
PEREZ , XAVIER Pre-Benjami­ MasIndependent
PÉREZ PÉREZ , QUIMPre-Benjami­ MasC. A. Dianium
PÉREZ TORRES, ÀLANBarrufet MasIndependent
PIERA GASQUET, CARLESAleví MasIndependent
PINAR SAVAL, NORAH Cadet FemC. A. La Nucia
PONS CARRIO, LUCASPre-Barrufets MasIndependent
PONS REGALADO , MARTINAPre-Benjami­ FemC. A. Llebeig Xàbia
RAMOS MENDOZA , JORDI ELI Benjamí Mas- Independent
REKKADI AIT KHORSA, AHMEDBarrufet MasC. Bernardos Trotters
RIBES , ANDREU Pre-Benjami­ MasIndependent
RIBES , ÀNGEL Infantil MasIndependent
RIONDA ORTS, DIEGO Benjamí MasIndependent
RIONDA ORTS, HUGO Pre-Barrufets MasIndependent
RUHMANN RIPARDO , CORINNA Aleví­ FemC. A. Dianium
SAAB SALAZAR, EMMAAleví­ FemIndependent
SALORT BAÑÓ , LUCASBarrufet MasIndependent
SAMPEDRO CHOZA, ELISABarrufets FemIndependent
SÁNCHEZ GARCÍA , PAUPre-Benjami­ MasC. A. La Xara
SÁNCHEZ MAS, AMAIAPre-Benjami­ FemIndependent
SÁNCHEZ MAS, JÚLIA Pre-Barrufets FemIndependent
SANTO TOMÁS DURÁ, NICOBarrufet MasIndependent
SANTO TOMÁS DURÁ, TEOBenjamí MasIndependent
SENDRA SVITEKOVA, ANA LUNA Barrufets Fem- Independent
SENDRA SVITEKOVA, CHLOE Pre-Barrufets Fem- Independent
SERVER MENGUAL, ANDREUAleví­ FemE. Atletisme Pedreguer
SIGNES TACHÓ, CATERINAPre-Barrufets FemC. A. Llebeig Xàbia
SIGNES TACHÓ, MIQUELPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
SPAUL, DAISYAleví­ FemIndependent
SPAUL, SUMMERBenjamí­ FemIndependent
TÉLLEZ FORNÉS, JÚLIAPre-Barrufets MasIndependent
TEN PAS, LIZEAleví­ FemC. A. Dianium
TODOLI CASTAÑEDA , FATIMA Barrufets FemC. Bernardos Trotters
TODOLI CASTAÑEDA , JUANPre-Benjami­ MasC. Bernardos Trotters
TOMÀS LEIVA, MAURO Pre-Barrufets MasIndependent
TORRES I BAS, ORIOLPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
VALLES VALLES, ELENABarrufets FemC. A. Corremundos
VERCHER ANDÚJAR , ARNAUPre-Barrufets MasIndependent
VILAFRANCA ALEMANY , AINABarrufet MasIndependent
VILAFRANCA ALEMANY, JORDIBenjamí Mas- Independent
VLASCEANU, OLIVIA MARIABarrufets FemIndependent