Som Esport
Volta a peu a La Font

20ª VOLTA A PEU A LA FONT D'EN CARRÒS

10 de febrer de 2024 - Eixida xiquets 15:30 h - Adults 17:00 h
Distància: 9,4 Km
Eixida i meta: Plaça Francesc Carròs - La Font d'En Carròs
Organitza: Ajuntament de La Font d'en Carròs.
Col·labora G. E. La Carena La Font

Termini d'inscripció 20ª Volta a peu a La Font d'en Carròs.
Últim dia inscripció 7 de febrer de 2024 a les 23:59 h.

LLISTAT D'NSCRITS VOLTA A PEU A LA FONT D'EN CARRÒS

1207 participants inscrits/es, incloent
180 parelles inscrites i
279 xiquets inscrits
Nom
Categoria
Club
ABAD ESCRIVÁ, DAVIDVet. C MasC. A. Publidom
ABAD PUIG, ALEJANDROSenior MasC. A. Publidom
ABARCA CABANILLES, ARTUROSenior MasIndependent
ABELLAN MORENO, SINDOVet. C MasC. Dénia Corre
ABIETAR LOPEZ , VICTORSenior MasIndependent
ADSUAR LÓPEZ, PASCUALSenior MasIndependent
AFZAAL , HUSSAINCaminaIndependent
AGUD, FERRANSenior MasIndependent
AGUD PUIG, SALVADORVet. A MasG. E. La Carena La Font
AGUD ALVARADO, M. LOLACaminaIndependent
AGUILAR BENITO, DAVIDParellesIndependent
AGUILAR GARCIA, RAMONParellesC. C. Camallaes
AGUILAR ORTEGA , ABELARDO ParellesIndependent
AGUILERA HINOJOSA, ILDEFONSOCaminaIndependent
AGUT FUSTER, MIQUEL ÀNGELVet. C MasG. E. La Carena La Font
ALAGARDA, JOSEParellesC. A. iRun Calp
ALARIO PELEGRI, JOSÉ ANTONIOParellesC. Córrer La Llebre Simat
ALBELDA SANCHO, SUSANAVet. C FemC. Córrer El Garbí
ALBEROLA LLEDO , INMAParellesC. A. Corriols Sueca
ALBEROLA SOTOCA, EDUParellesIndependent
ALBERT DIAZ, VICENTEParellesC. A. Bèlgida
ALBERT OSTIZ, DANIELSenior MasIndependent
ALBINYANA TERUEL, DAVINIA ParellesC. A. Safor - Teika
ALBUIXECH ESCRIVA, FRANCESCAleví MasIndependent
ALCAÑIZ MESEGUER, JOSE LUISParellesC. Petit Comité Sporteam
ALEIXIT PALACI, NOAHPre-Benjami­ MasIndependent
ALEMANY MARIN, ESTRELLAPre-Benjami­ FemIndependent
ALEMANY ROSELLO, GABRIELPre-Benjami­ MasIndependent
ALEMANY ROSELLO, XAVIAleví MasIndependent
ALEMANY SANZ, CONSUELOParellesC. A. Gandia - Alpesa
ALGORA, JULIOVet. B MasC. A. Safor - Teika
ALMIÑANA CAUDELI, VICENTVet. A MasIndependent
ALMIÑANA GARCIA , FRANCISCO JAVIER CaminaIndependent
ALVADO JIMÉNEZ, JOSÉ MARÍAVet. D MasC. A. Altea
ALVAREZ GIL, QUINIParellesC. Córrer El Garbí
AMADOR MARTI, OLIVERBenjamí MasIndependent
AMBLER , LOUISA ParellesC. A. Corremundos
AMORES CAMPO, GELY ParellesIndependent
AMOROS HERNANDEZ, NOEMIVet. B FemIndependent
AMORÓS REOLID , JUAN MANUEL ParellesIndependent
ANDRÉS FUSTER, ENCARNA Vet. C FemG. E. La Carena La Font
ANDRÉS PUIG, MANUEL Vet. B MasG. E. La Carena La Font
ANDRÉS FUSTER, CARLASenior FemIndependent
ANDRES GOSP, QUIMPre-Benjami­ MasIndependent
ANDRÉS LOZANO, JULIACaminaIndependent
ANDRÉS LOZANO, RAFAELACaminaIndependent
ANDRÉS MILLET, QUICOSenior Mas- Independent
ANGEL FUSTER, NATICaminaG. E. La Carena La Font
ANGEL GONZALEZ, ALEXPrincipiants MasIndependent
ANGEL SENDRA, FRANCISCOVet. B MasG. E. La Carena La Font
ANGEL SENDRA, JOAQUINSenior MasG. E. La Carena La Font
ANTONOV YARCHEV, CRISTIANInfantil MasC. A. Safor - Teika
APARISI, VICTORParellesIndependent
APARISI SERVER, EVARISTO JOSECaminaIndependent
ARAGÓ GOMIS, AGUSTINVet. D MasC. Córrer El Garbí
ARANDA DOMENECH, ONOFREVet. C MasC. Córrer Piles
ARANDA ESCRIVÀ, ANNAVet. A FemIndependent
ARANDIA , IRIS ParellesIndependent
ARBONA CARAVACA , VICENTE Vet. D MasC. E. Dorsal 19 Pego
ARCOS CAÑAVERAS, ISAACParellesC. A. Ondara
ARGENTE TORAN, CRISTINA ParellesC. Alpino Javalambre
ARLANDIS COLLADO, PILARParellesC. D. l´ Espenta
ARNAU BELDA, JUAN ANTONIOVet. B MasC. A. Canals
AVARGUES ARLANDIS, VICENTVet. A MasC. Córrer El Garbí
AYALA VELAZQUEZ , NATHALIA ParellesC. A. Publidom
AZILI, HOSAMPrincipiants MasIndependent
AZORIN MANCEBO, MAYTE Senior FemC. A. Corriols Sueca
BADENES GARCIA, ADRIAN Senior MasC. E. La Vespa de Novetlè
BADENES GARCIA, JOAQUI Vet. B MasC. E. La Vespa de Novetlè
BALLESTER GIMENEZ, JUANJOVet. C MasC. Dénia Corre
BALLESTER VERCHER, NURIAParellesC. Alpí Gandia
BAÑULS LARA, MEGANPre-Benjami­ FemIndependent
BAÑULS PEREZ, MARIAParellesC. Córrer El Garbí
BARBERÁN PÉREZ, TONIParellesC. A. Crespo runners
BARRERES ORTOLÁ, ROSACaminaIndependent
BAS BENLLOCH , VICENParellesC. A. Llebeig Xàbia
BAS MARIAN, LAURAParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
BAS MORAGUES, TONIVet. D MasC. A. Llebeig Xàbia
BATALLER MORANT, LORENAVet. A FemIndependent
BEBOUMER EL MODBOUH, ADNANECaminaIndependent
BEDDA EL MAKAOUI, ALLALBenjamí MasIndependent
BEDDA EL MAKOUI, LUQMANPrincipiants MasIndependent
BELLA JIMENEZ, EINARBenjamí MasIndependent
BELLOT SARRIÓN , JOSHUASenior MasIndependent
BELLVER FORNET, VICTORVet. A MasC. Córrer El Garbí
BELTRAN, ROSAParellesIndependent
BELTRÁN CISCAR, LAURAVet. A FemC. A. Corriols Sueca
BELTRÁN TAMARIT , REMEVet. D FemC. Córrer Peus Quets Sueca
BENACHES OLMOS, EMILIO FRANCISCOParellesC. Vegan Athlethes
BENAVENT BENAVENT , DAVID Vet. A MasC. C. Fuig Que et Xafe
BENAVENT BENAVENT , INÉS ParellesC. A. Rickysporteam Alzira
BENAVENT JUST , JOSÉ CaminaIndependent
BENEDITO SANTANDREU, HELENAInfantil FemC. A. Corriols Sueca
BENEDITO SANTANDREU, IRENEAleví­ FemC. A. Corriols Sueca
BENEITO LLOPIS, RAFAELVet. C MasC. E. La Vespa de Novetlè
BENÍTEZ BOHIGUES , NEREAAleví­ FemIndependent
BERBEGALL POUS, ROSA ANACaminaIndependent
BERBEGALL SENDRA, AMPAROVet. B FemC. D. l´ Espenta
BERENGUER LANE, DAMIANParellesIndependent
BISHOP , JONATHAN ParellesC. A. Corremundos
BISQUERT ZARAGOZA, JUANANSenior MasC. A. Ondara
BLANCO CISCAR, LINDAVet. C FemC. E. Dorsal 19 Pego
BLANCO CISCAR, LORENAParellesC. Triatló Gandia
BLANES MILLET, PAUSenior MasG. E. La Carena La Font
BLANES ESCRIVÀ , PACOVet. D MasG. E. La Carena La Font
BLASCO GEA, XAVIParellesC. A. Safor - Teika
BLASCO HIDALGO, ELOYParellesIndependent
BLASCO TRO, ANGELParellesC. Multiesport Benitatxell
BLASCO YEBENES, ORIOLPre-Benjami­ MasIndependent
BLÁZQUEZ GARRIDO, LAIAInfantil FemIndependent
BOHIGUES HARO, ERIKPre-Benjami­ MasIndependent
BOHIGUES MARI, ANDREUBenjamí MasIndependent
BOIX LLOPIS, JUAN JOSEVet. D MasG. E. La Carena La Font
BOIX BOIX, BELÉN ParellesG. R. Real de Gandia
BOIX LANGA, LUCIAPrincipiants FemIndependent
BOLO , LAURA ParellesC. D. l´ Espenta
BOLO GRACIA, JOSE MANUELParellesC. D. l´ Espenta
BOLTA NAYA, JOSE CARLOSParellesC. E. Dorsal 19 Pego
BOLTA NAYA , JUAN BAUTISTA Vet. D MasC. E. Dorsal 19 Pego
BOLUDA PEIRO, ANACaminaIndependent
BONASTRE TERRADES, NAYARABenjamí­ FemIndependent
BORJA, NIEVESVet. A FemIndependent
BORRÀS GARCÍA, PILARVet. D FemIndependent
BORREDÀ ARNAL, CARMENCaminaIndependent
BORREDA FELIU, JORDIParellesC. E. La Vespa de Novetlè
BORT MORENO, VICENTVet. D MasIndependent
BOSCÀ MASCARELL, MARIAVet. B FemC. E. Quatre Gats Rotova
BOSCÀ MONZÓ, ELIESSenior MasIndependent
BOU, SAGRARIO Vet. C FemC. Córrer El Garbí
BRANDIMARTE ZITO, TIZIANOBenjamí MasIndependent
BRECO ROMERO, JESUSVet. C MasC. Córrer El Garbí
BRINES BRINES, LAURAVet. B FemC. Córrer La Llebre Simat
BRINES CHAFES, SILVIA PILARVet. D FemC. Córrer La Llebre Simat
BRIONES MENGUAL, REMEParellesC. A. Sense Pressa El Verger
BROTONS BAS, MARCPiponets MasC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
BROTONS VALOR, RAFAParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR ParellesC. A. Corremundos
BURGUERA BURGUERA, JUANJOVet. D MasC. Tecnoesport Team
BURGUERA ESCRIVÀ , SERGIOSenior MasG. E. La Carena La Font
BURGUERA NAVARRO, ERNESTOParellesG. Córrer Almoines
CABA DEUSA , ERIC Infantil MasIndependent
CABALLERO, MAURICIOVet. A MasC. A. Els Oliveros
CABANES ORDIÑANA, ANTONIOVet. A MasC. A. Genoves
CABANILLES BOU, DAVIDVet. A MasIndependent
CABANILLES TORRES , JOSE Vet. A MasC. Córrer a Gust Bellreguard
CABRERA CABRERA, VICENTVet. D MasC. Ginestar Atletisme Benissa
CABRERA SEVILLA, PEDROParellesC. Dénia Corre
CALABUIG NAVARRO, RAFAVet. B MasIndependent
CALAFAT PEREZ, FRANCISCOCaminaIndependent
CAMACHO, JULENPre-Benjami­ MasIndependent
CAMARENA BAÑULS, ROSAParellesC. A. Paterna Runners
CAMARENA FUSTER, EVA CaminaIndependent
CAMARENA FUSTER, M.ANGELESCaminaIndependent
CAMARENA GRAU, JOEL Senior MasG. E. La Carena La Font
CAMARENA MONZO, MARI CARMEN CaminaIndependent
CAMARENA PEIRO, JOANSenior MasIndependent
CAMARENA VILLARMIN, JAIROBenjamí MasIndependent
CAMARENA VILLARMIN, LUCASPrincipiants MasIndependent
CAMARERA MURCIA , ROCIOVet. C FemIndependent
CAMBRA PEDRO, CARLOSCaminaIndependent
CAMPILLO TENA, PAULAParellesC. A. Corriols Sueca
CAMPOS GALDO, NATALIA Vet. A FemC. A. Gandia - Alpesa
CAMPOS PARRA , MANUELAVet. C FemC. A. La Valldigna
CAÑAMÁS MORELLI, PAULAParellesIndependent
CANET CLIMENT, MARCOSAleví MasIndependent
CANET I CASTILLO, ENRICSenior MasIndependent
CANET ORIOLA, JOSE ANTONIOSenior MasIndependent
CANET ROBLES, ALBAInfantil FemIndependent
CANET SUBIELA, MARÍA JOSÉParellesC. A. Xeresa
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDOVet. D MasC. Ginestar Atletisme Benissa
CARAÑANA ROSELLÓ, PEREParellesC. Ginestar Atletisme Benissa
CARBO ESTRUCH, JOSE RAMONVet. D MasC. A. Miramar Fent Cames
CARBO SEGRELLES, MARTAVet. B FemC. E. La Vespa de Novetlè
CARBONELL FERRANDO , MERCHE Vet. D FemC. A. Xeresa
CARDONA BERTÓ , JUAN ParellesG. Córrer Almoines
CARDONA CARDONA , PEPE Vet. D MasC. Beer Runners Xabia
CARPANO, GIORGIOVet. C MasC. A. Corriols Sueca
CARRIÓ CAMARÓ, CRISTINA Senior FemC. A. Sense Pressa El Verger
CARRIÓ COLOMER , JAVI Vet. B MasC. Dénia Corre
CARSI, SERGIO Senior MasIndependent
CASCALES BUDIEL, PEDRO ANTONIOParellesC. A. Cobarde´s Team
CASELLES LLOBELL, JOAN FRANCESCParellesC. A. Corremundos
CASES MONCHO, LAURA NOELIAParellesC. Vegan Athlethes
CASTAÑEDA MARTINEZ, MARCO ANTONIOVet. C MasC. Córrer El Garbí
CASTELLO BOHIGUES, ANGELAParellesC. Córrer Xeraco
CASTELLÓ IRIAS, ADRIANAPiponets FemIndependent
CASTELLÓ PELLICER, MARÍA DOLORES CaminaIndependent
CASTILLO BOSCÀ , LUCÍAJuvenil FemI.E.S. Vall de la Safor
CASTRO PARDO , ALAIN SAUL Senior MasIndependent
CATALA CALAFAT, ALEXBenjamí MasIndependent
CATALA CALAFAT, LARABenjamí­ FemIndependent
CATALA MONCHO , MARIA JOSEVet. C FemC. A. Ondara
CATALA MONZÓ , ANGELVet. C MasG. E. La Carena La Font
CATALÀ YUSTE, VANESSAParellesC. Multiesport Benitatxell
CAUDELI MILLET, TEREVet. D FemC. D. l´ Espenta
CAZALLA GARCIA, JOSÉ VICENTE ParellesC. E. Quatre Gats Rotova
CAZANA SERRA, OSCAR JParellesIndependent
CEBOLLA LLOPIS , SALES Vet. A FemC. A. Corriols Sueca
CECILIA LORITE, JOSE ANTONIOParellesC. A. Llebeig Xàbia
CERDÁ NAVARRO, VEROVet. A MasC. A. Genoves
CEREZO ARÉVALO, Mª JESÚS ParellesC. Córrer Piles
CEREZO SEDEÑO, NOELIAVet. A FemIndependent
CERROS ALMODOVAR, RUBENParellesC. A. Cobarde´s Team
CERVERA TUR, TONIParellesC. A. Els Oliveros
CHAFER ESPI, JOAN HIGINIVet. D MasC. A. Agullent
CHOFRE ESPINOS, NÚRIAVet. C FemC. A. La Valldigna
CHORNET ADSUAR , ARACELI ParellesIndependent
CHULIA , MARIOSenior MasC. A. Xeresa
CIFUENTES GARCIA, EMILIO FRANCISCOPre-Benjami­ MasIndependent
CIFUENTES GARCIA, RUBENPrincipiants MasIndependent
CIFUENTES GARRIDO, ANAAleví­ FemIndependent
CIGES, SALVASenior MasC. A. Safor - Teika
CIGES GADEA, IVANSenior MasIndependent
CIGES GADEA, TONISenior MasIndependent
CLAR REYES , VANE ParellesC. A. Xeresa
CLEMENTE CALAFAT, ENZOPrincipiants MasIndependent
CLEMENTE CALAFAT, JUDITHInfantil FemIndependent
CLIMENT, TERESA CaminaIndependent
CLIMENT BAÑULS, SALVAParellesG. E. La Carena La Font
CLIMENT CATALA, CLARAPiponets MasIndependent
CLIMENT CHOVA, VICENTPre-Benjami­ MasIndependent
CLIMENT CUCARELLA, RICHARVet. B Mas- Independent
CLIMENT LÓPEZ, RAÚL Senior MasIndependent
CLIMENT MONCHO, MARC Principiants MasIndependent
CLIMENT MUÑOZ , MARCSenior MasIndependent
CLIMENT MUÑOZ, VICENTVet. A MasIndependent
CLIMENT SANONOFRE, AARONSenior MasIndependent
COLL TORMO, CARMEN ParellesC. A. Ontinyent
COLL TORMO, LAURAParellesIndependent
COLLADO FERRER, PAULAVet. B FemC. Córrer Piles
COLLINSON, ALEXANDRAParellesC. A. Llebeig Xàbia
COLOMA BERENGUER, ARIADNAPrincipiants FemIndependent
COLOMER GARCÍA, XIMOVet. C MasIndependent
COLOMER LLOPIS, KARENParellesC. A. Corriols Sueca
CONGA PEIRO, DAVIDPre-Benjami­ MasIndependent
CONTERO GARCIA , DAVID Vet. B MasC. C. Camallaes
CONTRERAS VIVAS, CONCHINParellesC. Ntgas Sports Team
CORTELL ARANDA, AIMARPre-Benjami­ MasIndependent
CORTELL TRENZANO, ALICIAVet. B FemC. A. Corriols Sueca
CORTES BONASTRE, ANGELAAleví­ FemIndependent
CORTES BONASTRE, LUCIABenjamí­ FemIndependent
CORTES ESCRIVA, OSCAR Vet. C MasC. Nexo Sport Team
CORTÉS FEMENÍA, MÓNICAVet. C FemC. A. Llebeig Xàbia
COSTA ESTEVAN, MARITXELVet. C FemC. A. Safor - Teika
COSTA SOLER, TEREVet. D FemC. Millor Grup Running Experience
COSTILLA SANCHEZ, SUSANA ParellesC. Córrer El Garbí
COTS PULIDO, LAIAPrincipiants FemIndependent
CREMADES BARROS, XIMOParellesC. Triatló Gandia
CRUZ, JANETH ParellesC. A. Los Rápidos - Camping Pepe
CUADROS MARCO , CARLA ParellesIndependent
CUBILLO GARCIA, ALVAROParellesIndependent
CUCCHIARA GREGORI, CHLOEPrincipiants FemIndependent
CUELLO SANTACREU, JUANFRANVet. A MasC. Ginestar Atletisme Benissa
CUEVAS CUARTERO, VICENTEVet. D MasC. E. Dorsal 19 Pego
CUEVAS TORRES, MANUELParellesIndependent
DA PIEVE, TIZIANAParellesC. A. JM Preparador físico
DE JUAN DEVESA, VICENTVet. D MasC. DeniaCalygat Esports
DE LA DUEÑA MARTINEZ, HIMARPre-Benjami­ FemIndependent
DE QUERO PUYANA , PEPELU ParellesIndependent
DECHAUME, MARIECaminaIndependent
DESCALS VIDAL, JOSEParellesC. A. Genoves
DIXON, MICHELLEParellesC. A. Publidom
DOMENCH FUSTER, M. PILARCaminaG. E. La Carena La Font
DOMENECH CARDONA, CRISTINAParellesIndependent
DOMENECH DEUSA, MARCSenior MasIndependent
DOMENECH GARCIA, MARCSenior MasIndependent
DOMENECH MAHIQUES , PEPEVet. B MasC. Dénia Corre
DOMÍNGUEZ CASCANT, RAÜL ParellesIndependent
DOMINGUEZ ESCOLANO, MARGOTPrincipiants FemC. Triatló Gandia
DOMÍNGUEZ MORENO, DAVID ParellesC. Triatló Gandia
DOMÍNGUEZ VELAURE, BLASVet. B MasC. Millor Grup Running Experience
DONET, MIQUELVet. A MasG. E. Llops Villalonga
DURÀ BOLUDA, CARLESSenior MasIndependent
DURÁN CONTRERAS , MONTSEParellesIndependent
DURÁN SASTRE, XELOParellesC. A. Llebeig Xàbia
DUROLET, CLAUDINEParellesIndependent
EL ATTAOUI, FARAAleví­ FemIndependent
EL ATTAOUI, WASSENPrincipiants MasIndependent
EL ATTAOUI REJDAL, ANOUARInfantil MasIndependent
EL ATTAOUI REJDAL, NOURAleví­ FemIndependent
ELATTAOUI REJDAL, LINAPrincipiants FemIndependent
ENGUIX SANCHO, JOSEVet. D MasC. A. La Valldigna
ESCOLANO BALLESTER, CAROLParellesC. Triatló Gandia
ESCOLANO SIGNES, RAFAELVet. D MasC. Córrer El Garbí
ESCORTELL IVARS, ROSAURAParellesIndependent
ESCRIHUELA BURGUET, SERGI ParellesC. Córrer La Llebre Simat
ESCRIHUELA CORELLA, JORDIParellesIndependent
ESCRIVA, JOAN Senior MasC. C. Camallaes
ESCRIVA, MARIAParellesC. Eons!
ESCRIVA AGUD, INMACamina- Independent
ESCRIVÀ ANDRÉS, ISACaminaG. E. La Carena La Font
ESCRIVÀ ANGEL, ADRIA Senior MasG. E. La Carena La Font
ESCRIVÀ BORRÀS, ALBERTSenior MasIndependent
ESCRIVÀ CAMARENA, GEMACaminaG. E. La Carena La Font
ESCRIVÀ CANET, JUANParellesG. E. La Carena La Font
ESCRIVA COLL, PAULA Aleví­ FemIndependent
ESCRIVÀ COLOMAR, CARLAParellesC. C. Camallaes
ESCRIVÀ ESCRIVÀ , CARMEN CaminaIndependent
ESCRIVÀ ESCRIVA, ISABEL CaminaIndependent
ESCRIVÁ ESCRIVÁ, MAITE CaminaIndependent
ESCRIVA ESCRIVA, MARCELAleví MasIndependent
ESCRIVÀ ESCRIVA, MONTSERRATCaminaIndependent
ESCRIVÀ FUSTER, CLAUDIACaminaIndependent
ESCRIVA FUSTER, FRANCISCAVet. C FemIndependent
ESCRIVÀ FUSTER, PACACaminaIndependent
ESCRIVÀ FUSTER , ROSA CaminaIndependent
ESCRIVA FUSTER, ROSARIOVet. D FemIndependent
ESCRIVÁ GIL, JACQUES Infantil MasIndependent
ESCRIVÀ GONZÀLEZ, CARLESVet. D MasIndependent
ESCRIVÀ GREGORI, VICENTSenior MasIndependent
ESCRIVÀ JULIA , JOSEVet. A MasG. E. La Carena La Font
ESCRIVA MARTINEZ, MARTAInfantil FemIndependent
ESCRIVA MILLET, MAIAAleví­ FemIndependent
ESCRIVA MORATAL, DAFNEPre-Benjami­ FemIndependent
ESCRIVÁ MORENO, PACOCaminaIndependent
ESCRIVA ORTOLA, MARILOLAVet. C FemC. D. l´ Espenta
ESCRIVA PARDO, ERICKBenjamí MasIndependent
ESCRIVÁ PARDO, JOELSenior MasIndependent
ESCRIVÀ PEIRÓ, DOLORSVet. C FemIndependent
ESCRIVA PEREZ, EMMABenjamí­ FemIndependent
ESCRIVA PEREZ, IVANAleví MasIndependent
ESCRIVA PLATA, NEIZANBenjamí MasIndependent
ESCRIVA ROSELLO, ZARAInfantil FemIndependent
ESCRIVÁ SEBASTIÁ, CRISTINASenior FemIndependent
ESCRIVÀ SIGNES, AURORAVet. A FemC. A. Corriols Sueca
ESPASA MULET, JAVIERVet. A MasC. A. Gata
ESSADAOUI, AMIRBenjamí MasIndependent
ESSADAOUI ELHIMER, HAITAMPrincipiants FemIndependent
ESTALRICH, ANAVet. A FemC. Millor Grup Running Experience
ESTEBAN BLAY, RICARDOVet. C MasC. A. Guixa Esport
ESTEBAN VALERO , PAULA Cadet FemG. R. Real de Gandia
ESTEBAN VALERO , SERGI Benjamí MasG. R. Real de Gandia
ESTEVAN MORENO, ARANTXAParellesIndependent
ESTEVE PONS, VICENTEParellesC. D. l´ Espenta
ESTREMERA MARTINEZ, CECILIAParellesIndependent
ESTREMERA MARTINEZ, CECILIAParellesIndependent
ESTRUCH ANDRES, MARÍA ÁNGELES Vet. B FemIndependent
ESTRUCH ANDRÉS , OLGACaminaIndependent
ESTRUCH BONET, ALBERTSenior MasIndependent
ESTRUCH ESCRIVA, ANA Mª Vet. C FemIndependent
ESTRUCH ESTRUCH, JOSE JAIMEParellesC. Córrer El Garbí
ESTRUCH FEMENIA, FRANParellesIndependent
ESTRUCH GALIANO, VICENTEVet. C MasC. A. Safor - Teika
ESTRUCH PUIG, JÚLIAJuvenil FemC. A. Safor - Teika
EZZAHERY, BASMAPrincipiants MasIndependent
EZZAHERY, CHOROUKPre-Benjami­ MasIndependent
FAJARDO SAINES, SARAYParellesC. A. La Valldigna
FAR RIPOLL, PACOVet. D MasC. A. Publidom
FAUS FAUS, MARILOLACaminaIndependent
FAUS MEJIAS , LARA ParellesC. Triatló Gandia
FAYOS BATALLER, FELIPESenior MasC. D. Restaurante El Quijote
FAYOS SALA, MARIA JOSÉParellesIndependent
FDEZ-NESPRAL , TERESA ParellesC. A. Publidom
FELIPE CORTES, JUAN MIGUELVet. C MasC. A. Ontinyent
FEMENIA ALMIÑANA, RUBÉNParellesIndependent
FEMENIA GREGORI, IZAN Pre-Benjami­ MasIndependent
FEMENÍA MIÑANA, ANAParellesC. Triatló Gandia
FEMENIA MORANT, MARCInfantil MasC. A. Safor - Teika
FENOLL RAMOS, JOSE ANTONIOVet. A MasG. E. La Carena La Font
FERNANDEZ CREMADES, JOSEPAleví MasIndependent
FERNANDEZ POMARES, AINARAPre-Benjami­ FemIndependent
FERRANDO BERNAT, LUISParellesC. Córrer La Llebre Simat
FERRANDO TALENS, PEPVet. D MasG. E. La Carena La Font
FERRER BALLESTER, FERNANDOParellesC. A. Sense Pressa El Verger
FERRER BISQUERT, BLAIVet. D MasC. A. Llebeig Xàbia
FERRER C ASTELL, MARIA ISABELParellesC. A. Llebeig Xàbia
FERRER FLORES, SALVASenior MasC. A. Safor - Teika
FERRER MORATAL, FERNANDO Vet. B MasG. E. Llops Villalonga
FERRER MUÑOZ, BATISTESenior MasIndependent
FERRER PEIRO, FRANCISCO JVet. D MasC. A. Safor - Teika
FERRER PEIRO, ONABenjamí­ FemIndependent
FERRI ALBUIXECH, TERESAParellesC. E. Quatre Gats Rotova
FERRI BAEZA , NOEMÍ ParellesC. A. L´ Olleria
FLETES ESCRIVA, JOSEPAleví MasIndependent
FLORES CABRERIZO, CARLOSSenior MasIndependent
FLUIXÀ I OLMOS, MARÍA JESÚSVet. D FemC. Millor Grup Running Experience
FONT MONFORT, YOLANDAParellesC. D. Kamikazes Gang
FORNÉS GINARD, PEPVet. B Mas- Independent
FOS BALBASTRE, JOSESenior MasC. A. Corriols Sueca
FRANCES BELDA, JORDISenior MasC. C. Camallaes
FRANCO COMPANY, SARASenior Fem- Independent
FRANCO RODRÍGUEZ, FRANCISCOVet. D Mas- Independent
FRANQUEZA ROBLES, DIANAParellesC. E. Dorsal 19 Pego
FRASÉS FRUCTUOSO, NEREAParellesC. A. Ondara
FRASQUET GISBERT, CAROLINAVet. B FemC. C. Camallaes
FRASQUET GREGORI, MARIASenior FemIndependent
FRASQUET MIRALLES , INMACaminaIndependent
FRASQUET PELLICER, PAULAParellesC. Córrer a Gust Bellreguard
FRAU CAMPOY, FERNANDOParellesIndependent
FUENTES RAMÍREZ , YELENA ParellesC. A. La Xara
FULLANA TORRES, VICENTECaminaIndependent
FUSTER, LOLESCaminaIndependent
FUSTER, NURIACaminaIndependent
FUSTER, NURIACaminaIndependent
FUSTER, XIMOParellesC. Eons!
FUSTER AGUG, ANGELASenior FemG. E. La Carena La Font
FUSTER ANDRES, MAITEVet. D FemIndependent
FUSTER BENAVENT, YÉSICA CaminaIndependent
FUSTER CASANOVA, PAUSenior MasIndependent
FUSTER CLIMENT, LIAPre-Benjami­ FemIndependent
FUSTER ESCRIVÁ, JAVIER Senior MasIndependent
FUSTER FUSTER, FERNANDOCaminaIndependent
FUSTER FUSTER, VICENTVet. D MasG. E. La Carena La Font
FUSTER GARCIA, JOSÉ RAMÓN Vet. D MasIndependent
FUSTER GARCÍA, JULENPre-Benjami­ MasIndependent
FUSTER GARCÍA, XAVIBenjamí MasIndependent
FUSTER GIL, PAOLA LIXANYAleví­ FemIndependent
FUSTER JUST, FRANCISCOSenior MasG. E. La Carena La Font
FUSTER JUST, IVANBenjamí MasIndependent
FUSTER MAYOR, EDGARBenjamí MasIndependent
FUSTER MENDOSA, JUDIT Piponets FemIndependent
FUSTER MESTRE, ANAParellesC. D. l´ Espenta
FUSTER MILLET, DAVIDVet. A MasIndependent
FUSTER MILLET, INÉSCaminaIndependent
FUSTER MORATAL, REMEIParellesIndependent
FUSTER PEIRÓ , MARIAVet. C FemIndependent
FUSTER PEREZ, JOANAJuvenil FemIndependent
FUSTER PEREZ, ROSAInfantil FemIndependent
FUSTER RIBES, JOAN BAPTISTEParellesG. E. La Carena La Font
FUSTER RIBES, MERITXELLSenior FemIndependent
GADEA BENLLOCH, MARIAPrincipiants FemIndependent
GADEA BENLLOCH, MARTIPre-Benjami­ MasIndependent
GALDIKAS, ERIKASAleví MasIndependent
GALLACH IÑIGUEZ, NEREAParellesC. D. Metaesport
GALLEGO CHINESTRA, MARIBELParelles- Independent
GALVEZ, JOSÉSenior MasIndependent
GALVEZ FERNANDEZ, NICOLASPre-Benjami­ MasIndependent
GANDIA PERALES, SERGIOParellesC. E. La Vespa de Novetlè
GANDIA VIDAL , JOSEVet. A MasC. A. Ontinyent
GANGA FLORES, ANTONIOSenior MasC. A. Colma Raiders
GARCIA, NEUSInfantil FemE. Atletisme Pedreguer
GARCIA CAMARENA, CARMENVet. C FemG. E. La Carena La Font
GARCIA ALMENDROS, ALICIAParellesC. Córrer El Garbí
GARCIA ALTUR, MARTINPre-Benjami­ MasIndependent
GARCÍA BARRIENTOS , MANUEL ParellesC. Dénia Corre
GARCIA CALLE, MILAGROSParellesC. C. Camallaes
GARCÍA CARMONA, JUAN BTAParelles- Independent
GARCÍA CÓRCOLES, ELISAParellesIndependent
GARCÍA CÓRCOLES, ELISAParellesIndependent
GARCIA DALMAU, RUBENSenior MasC. Dénia Corre
GARCIA ESTRUCH, KIKEParellesC. C. Camallaes
GARCÍA FERNÁNDEZ, ÓSCARParellesIndependent
GARCÍA FERRER, JOSEPParellesC. A. Xeresa
GARCÍA MARÍ, MARILENVet. C FemIndependent
GARCÍA MARTÍNEZ, ÁNGELAVet. A FemIndependent
GARCÍA MÁS , DIANAParellesG. Córrer Almoines
GARCIA MEJIAS, MARISOLParellesC. A. Ondara
GARCÍA MICO, ELENAParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
GARCIA MILVAQUES, JOANCadet MasE. Atletisme Pedreguer
GARCIA PÉREZ , ROSAVet. D FemIndependent
GARCIA RODRIGUEZ, RAULSenior MasG. E. Llops Villalonga
GARCIA SÁNCHEZ , PABLO Senior MasC. Triatló Benirredrà
GARCÍA SANCHO , JESÚS MANUEL ParellesC. A. Canals
GARCIA SENDRA, CLAUDIACaminaIndependent
GARCÍA VALLES, CONCHINParellesIndependent
GARRIDO HURTADO , SILVIA CaminaIndependent
GARRIGÓS FEMENÍA, DANIVet. A MasC. Dénia Corre
GARRIGUES PENALBA, ISABELParellesC. E. La Vespa de Novetlè
GASCON TUR , MANUEL CaminaG. E. La Carena La Font
GASENT, LOLESVet. C FemC. Millor Grup Running Experience
GASPAR ACAMER, JOSÉ ANGELVet. C MasIndependent
GAVIDIA SÁNCHEZ , PABLOVet. D MasC. A. Dona Sang
GAVILA CERVERA, XIMOParellesC. A. Llebeig Xàbia
GAVILÁ GARCÍA , INMASenior FemIndependent
GAVILA MONSERRAT, ÁNGELES Vet. B FemIndependent
GEORGIEV POPOV, VALERIInfantil MasIndependent
GIL CHAFER, JAVISenior MasC. E. La Vespa de Novetlè
GIL GANDÍA, RAFAParellesC. A. Ontinyent
GIL LOPEZ, CRISTIAN Senior MasIndependent
GILABERT MAS, JOSE MARIA Vet. D MasC. Millor Grup Running Experience
GILABERT VIDAL, MIKELAleví MasIndependent
GIMENEZ GINESTAR, CARMENParellesIndependent
GIMENO ESCRIVÀ, JOANSenior MasIndependent
GIMENO OLTRA, JUAN FRANCISCOCaminaIndependent
GINER FERRANDO, PACOParellesC. A. Ondara
GINER PERTEGAS, ISMAEL ParellesIndependent
GINER TERRADES, NAYRAPre-Benjami­ FemIndependent
GINESTA PRIMO, ALBERTVet. D MasC. Córrer El Garbí
GINESTAR BAILEN, JUANVet. D MasC. A. Ondara
GIRONA PUIG, CLEMENTEVet. B MasIndependent
GOMAR MARI, AARONJuvenil MasG. E. La Carena La Font
GOMAR MARI, NOAInfantil FemIndependent
GOMAR MILLET, IVANSenior MasIndependent
GOMAR TORMO, JOANVet. B MasG. E. La Carena La Font
GOMAR VELLO, PABLOSenior MasC. A. Xeresa
GÓMEZ CARMONA, JESUSParellesC. Triatló Gandia
GÓMEZ GARCÍA , PEPI ParellesC. Dénia Corre
GÓMEZ MORA , JUAN MANUEL Vet. C MasC. Córrer El Garbí
GOMEZ TERRE, VIOLETA Vet. C FemC. A. Gandia - Alpesa
GOMIS, ADRIANA Aleví­ FemC. A. Corriols Sueca
GOMIS BALDOVI, AGUSTI Vet. A MasIndependent
GONGA PEIRO, IRENEInfantil FemIndependent
GONZÁLEZ ALBALAT, GERARDParellesC. E. La Vespa de Novetlè
GONZÁLEZ BARBER, LUISVet. B MasC. A. Gandia - Alpesa
GONZÁLEZ FONTANET , JUAN CARLOS Vet. B MasC. Dénia Corre
GONZÁLEZ MESTRE, JOSEParellesC. A. Llebeig Xàbia
GONZÁLEZ-ALBO MEDINA , MIGUEL ANGEL Vet. B MasIndependent
GRACIA CLOQUELL, SANDRAVet. C FemG. E. Llops Villalonga
GRACIA MARI, JUAN ANTONIOCaminaIndependent
GRAMAGE CIRUJEDA, VICENTEParellesIndependent
GRAMAGE COLL, DIEGO Benjamí MasC. A. Ontinyent
GRAMAGE COLL, OSCARBenjamí MasC. A. Ontinyent
GRANELL ÑUNGO, MANELPre-Benjami­ MasIndependent
GRANELL ÑUNGO, MARIANAPrincipiants FemIndependent
GREGORI BAILLOT, NOEMISenior FemIndependent
GREGORI BERTOMEU, JOSE RAMONParellesC. C. Camallaes
GREGORI CAMARENA, RAIMONParellesG. E. La Carena La Font
GREGORI ESCRIVÁ , MARIBEL CaminaIndependent
GREGORI ESCRIVÀ , RUBENParellesG. E. La Carena La Font
GREGORI ESCRIVA, SUNICaminaIndependent
GREGORI ESTRUCH, ASUNParellesC. A. Els Oliveros
GREGORI IZQUIERDO, ALMAAleví­ FemIndependent
GREGORI JORGE, ALBA ParellesC. E. Raboses Rafelcofer
GREGORI JUST, TONIVet. A MasG. E. La Carena La Font
GREGORI MARI, ALEXBenjamí MasIndependent
GREGORI MARI, LUCASPre-Benjami­ MasIndependent
GREGORI MILLET, ALBASenior FemG. E. La Carena La Font
GREGORI ORELLANA, GENARO ParellesC. D. l´ Espenta
GREGORI PONS, SERGIOCaminaG. E. La Carena La Font
GREGORI ROBLEDILLO, ESTEFANIAParellesC. Córrer La Llebre Simat
GREGORI ROBLEDILLO, MAXIMAVet. B FemC. Córrer La Llebre Simat
GREGORI TORRES, JOSEPInfantil MasG. E. La Carena La Font
GREGORI TORRES, TANIAPre-Benjami­ FemG. E. La Carena La Font
GREGORIO TORRES, TONI ParellesC. Córrer Piles
GRIMALT MOLL, DANIVet. A MasC. A. Gynrunning Tonic Club
GRIMALT MONFORT , DARÍO Vet. A Mas- Independent
GRIMALT MONFORT , MAR Principiants Mas- Independent
GUAL ALTUR, MIGUEL ParellesG. E. La Carena La Font
GUALDE PUIG, IANAleví MasIndependent
GUERRERO MARTÍ, PEPESenior MasIndependent
GUILLEM AUSINA, ANGELParellesC. Córrer Piles
GUZMAN BAIGORRIA, JOSE ANTONIOParellesC. Triatló Gandia
HABA DOMINGUEZ, DAVID ParellesIndependent
HADRI GARCIA, DIANA Infantil FemG. Córrer Almoines
HAJJI, IMADAleví­ FemIndependent
HAMUDI, BADDADPrincipiants MasIndependent
HAMUDI MSAJTAR, MOHAMEDBenjamí MasIndependent
HERNÁN I SÁIZ, ERNESTSenior MasC. A. Corriols Sueca
HERNÁNDEZ HERNÁNDEZ, JOSE MARIAParellesIndependent
HERRERO MONTAGUD, MARIAParellesIndependent
HERREROS FRASQUET, GORKASenior MasG. E. La Carena La Font
HERREROS FUSTER, ANGELVet. D MasG. E. La Carena La Font
HIDALGO BOSCA, MIREIAPre-Benjami­ FemIndependent
HUET ROBLEDILLO, ALFREDOParellesC. Córrer La Llebre Simat
IBAÑEZ GONZALEZ, IANPiponets MasIndependent
IBIZA BRIONES, MIGUELVet. A MasIndependent
IBIZA SIGALAT, FRANCESC XAVIERVet. C MasIndependent
IBORRA PÉREZ, PAULAParellesC. Córrer El Garbí
IGLESIAS PEIRO, PALOMAVet. A FemIndependent
IGUAL IGUAL, ENRIQUEParellesC. Alpino Javalambre
IRDI ELOUALI, MOHAMMED Vet. A MasC. Córrer El Garbí
IVANKIV, IRYNA Senior FemC. A. Publidom
IVARS CARDONA, ALFREDOVet. C MasC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS GILABERT , AITANAPre-Benjami­ FemIndependent
IVARS GILABERT, MARCELPrincipiants MasIndependent
IVARS GILABERT, VICENTEParellesIndependent
IVARS GINER, PACOVet. D MasC. Ginestar Atletisme Benissa
IVARS LÓPEZ, SERGIOParellesIndependent
IVARS SALVA, ERNESTParellesC. A. La Xara
IVARS VIDAL, JESSICAParellesIndependent
JABIR, IMANEAleví­ FemIndependent
JABIR, SAFAEBenjamí­ FemIndependent
JAREÑO MEDRANO, VEROVet. D FemC. A. La Valldigna
JDIOUI, SARAAleví­ FemIndependent
JIMÉNEZ ESTEVAN, ISABELVet. A FemIndependent
JONES, NATALIE ParellesIndependent
JORDA TOMAS, LAURAParellesIndependent
JORDÁ VERDÚ , SUSANAParellesC. D. l´ Espenta
JUAN CLIMENT, CARLOSParellesC. Alpí Gandia
JUAN ESCRIVA, JESUS BLASParellesC. D. l´ Espenta
JUAN FUSTER, VICENTEVet. D MasIndependent
JUAN MOLINA, RICARDOParellesC. A. Llebeig Xàbia
JUAN RIBES, NEUSParellesIndependent
JUAN SENDRA, GEMAParellesC. E. Quatre Gats Rotova
JULIÁN GALÁN, FELIPE ParellesC. A. Aquaplag Running
JURADO GONZALVES, ERICKPre-Benjami­ MasIndependent
JUST LOPEZ, SALVADORPre-Benjami­ MasIndependent
JUST PONS, ADRIAInfantil MasIndependent
JUST VERCHER, SILVIA Vet. A MasIndependent
JUSTO, FRANCISCAPre-Benjami­ FemIndependent
KIMY , AMINECaminaIndependent
KORNIEJ, BRUNOBenjamí MasIndependent
LABIAN VELÁZQUEZ , ANTONIO ParellesIndependent
LANGLEY, MARKParellesC. A. Llebeig Xàbia
LANGLEY COLLINSON, XAVI LUISPrincipiants MasIndependent
LARA GARCIA, MIREIAPrincipiants FemIndependent
LAWRENCE GREGORI, LIAMBenjamí MasIndependent
LAWRENCE GREGORI, MARCBenjamí MasIndependent
LAZARO, EMILIO ParellesG. Atletas Nucleo Duro Denia
LEGUIZAMON, ISABELLAPre-Benjami­ FemIndependent
LEMNAUCAS, HODABenjamí­ FemIndependent
LENGUA ALVARO, HECTORSenior MasC. Dénia Corre
LERMA, CLARASenior FemC. Triatló Gandia
LEZE, AITANAPrincipiants FemIndependent
LEZE CASADO, DARIOInfantil MasIndependent
LEZE CASADO, DARIOInfantil MasIndependent
LEZECASADO, HUGOBenjamí MasIndependent
LINARES, DUNIAParellesC. Triatló Gandia
LIZCANO SÀEZ, XIMOVet. B MasC. Córrer a Gust Bellreguard
LLACER ANDRES, FERNANDOParellesG. E. La Carena La Font
LLÀCER ESPLUGUES , XIMOVet. A MasA. J. O. S. Xàtiva
LLÁCER SIREROL, XAROVet. D FemC. Córrer La Llebre Simat
LLARIO SOLER, IRENEParellesG. E. La Carena La Font
LLIDÓ ESPASA, ANGELESVet. C FemC. A. Llebeig Xàbia
LLOBELL ANDRÈS, SANTIAGOParellesC. Multiesport Benitatxell
LLOPIS, ESMERALDABenjamí­ FemIndependent
LLORENS , SERGICadet MasIndependent
LLORENS FERNANDEZ, CRISTINASenior FemIndependent
LLORENS MONROIG , FCO. JOSECaminaG. E. La Carena La Font
LLORENS MONTAÑÉS , VICENTE Vet. D Mas- Independent
LLUCH MOSCARDO, ALMUDENA ParellesC. A. Bèlgida
LOFFROY, ERICParellesIndependent
LÓPEZ, VALERIÀ ParellesC. D. l´ Espenta
LOPEZ GAMEZ, RUBENVet. A MasC. A. Gandia - Alpesa
LOPEZ IBAÑEZ, CESARSenior MasC. E. La Vespa de Novetlè
LOPEZ MONZO, ENZOPre-Benjami­ MasIndependent
LOPEZ MONZO, MIAPre-Benjami­ FemIndependent
LOPEZ MORATAL, MAVICaminaG. E. La Carena La Font
LÓPEZ PINEDA , FERNANDO Vet. C MasC. A. Rickysporteam Alzira
LÓPEZ PUIG, ANDREUAleví MasIndependent
LOPEZ ROMERO, ERNESTOParellesIndependent
LÓPEZ SOBRADO, VICENTParellesG. R. Real de Gandia
LOURO PALU, MANUELPre-Benjami­ MasIndependent
LOURO PALU, NOABenjamí­ FemIndependent
LUENGO TEVAR, COQUEParellesG. Córrer Almoines
MADRID , LOURDESParellesIndependent
MADRIGAL BAUTISTA, RICARDParellesIndependent
MADRIGAL SANABRE, BIELPre-Benjami­ MasIndependent
MAHIQUES COSTA, TANOParellesG. Condol Denia
MAHIQUES ESCRIVA, SILVIA Vet. B FemIndependent
MALLOL I GARCIA, SERGIVet. B MasC. A. Ondara
MALONDA ANGEL, ALEXPre-Benjami­ MasIndependent
MALONDA BOSCÁ , PACOParellesIndependent
MALONDA CRESPO, NOËLParellesC. T. Triculpelat
MAÑÓ, LAIAInfantil FemC. Triatló Benirredrà
MAÑÓ FRASQUET, PACOVet. A MasC. Triatló Benirredrà
MAÑÓ GONZÁLEZ, ONABenjamí­ FemC. Triatló Benirredrà
MAÑÓ SIGALAT, JAVIERVet. D MasC. Córrer El Garbí
MANTANARI SANSIXTO, MATTEOPrincipiants MasIndependent
MARCET MORATAL, MARCInfantil MasIndependent
MARCO JUST , JOAQUINVet. D MasG. E. La Carena La Font
MARCO CARRETERO , SERGIOSenior MasC. C. Camallaes
MARCO RUIZ, DIEGOVet. D MasC. A. Benidorm
MARGARIT BENAVENT , MARIAParellesIndependent
MARINO PECHE, CARMELA ParellesC. A. Aquaplag Running
MARS CUENCA, JOSEParellesC. A. Corriols Sueca
MARTI TOSCANO, MARIVet. B FemG. E. La Carena La Font
MARTÍ BANCOS, ANNABenjamí­ FemIndependent
MARTÍ BANCOS, LAIAPrincipiants MasIndependent
MARTI GARCIA , MARIA ParellesG. Córrer Almoines
MARTI JUST, ELLABenjamí­ FemIndependent
MARTI MARTINEZ, ASIERAleví MasIndependent
MARTI MARTINEZ, LEIREInfantil FemIndependent
MARTI MONZO, PAULASenior FemIndependent
MARTI PONS, ASIER Piponets MasIndependent
MARTÍ SÁNCHEZ , ESTEFANÍA ParellesC. Dénia Corre
MARTÍ SANCRISTOBAL, MARCELACaminaIndependent
MARTÍN CONDE , ROBERTO ParellesC. A. la Vall d´Uixo
MARTÍN DE LA CONCEPCIÓN , EDELParellesC. Córrer El Garbí
MARTIN GREGORI, ALOMAVet. A FemG. E. La Carena La Font
MARTIN PONS, JOSEParellesC. E. La Vespa de Novetlè
MARTINEZ BERNALDEZ, JOSE ParellesC. A. Xeresa
MARTINEZ ALAPONT, ALBABenjamí­ FemG. E. La Carena La Font
MARTINEZ ALAPONT, PAUPre-Benjami­ MasG. E. La Carena La Font
MARTINEZ ANTON, JOSE DOMINGOVet. A MasIndependent
MARTÍNEZ BERNAL , ALBASenior FemC. A. Colma Raiders
MARTINEZ CANTO, JUANIVet. C FemC. Millor Grup Running Experience
MARTINEZ CHOVER , FRANCISCO Vet. C Mas- Independent
MARTÍNEZ CRUAÑES , AURORA Vet. B FemC. Córrer El Garbí
MARTINEZ FRASQUET, JOANInfantil MasIndependent
MARTINEZ FRAU, JESICASenior FemIndependent
MARTINEZ FRAU, MARIBELParellesIndependent
MARTÍNEZ GOMEZ, LUIS FELIXVet. C MasC. Serrano Atletismo
MARTINEZ GONZALEZ, SEVEVet. B MasC. A. Xàtiva
MARTÍNEZ HERRERO , DAVIDParellesC. A. Rickysporteam Alzira
MARTÍNEZ MAÑEZ , MARCSenior MasC. C. Camallaes
MARTINEZ MARTINEZ, MARIA DOLORESParellesC. D. l´ Espenta
MARTÍNEZ MOLINA, ALICIASenior FemIndependent
MARTINEZ MORELL, ONAPrincipiants FemIndependent
MARTÍNEZ OKELLY, MARCOSVet. A MasIndependent
MARTÍNEZ PEIRÓ, GABRIELParellesIndependent
MARTINEZ PELLICER, AMPAROVet. C FemC. Córrer La Llebre Simat
MARTINEZ PELLICER, VICENTEVet. B MasC. Córrer La Llebre Simat
MARTÍNEZ PERALES , JORDICadet MasIndependent
MARTÍNEZ PLA, SERGISenior MasC. E. La Vespa de Novetlè
MARTINEZ PUCHE , ALBERTO Senior MasIndependent
MARTINEZ TORNER, SALVASenior MasIndependent
MARTÍNEZ VERDÚ, CARLOSParellesC. E. Raboses Rafelcofer
MARTINEZ VIDAL, ENZOPre-Benjami­ MasIndependent
MARZAL SELLENS, ROSAVet. D FemIndependent
MAS ESCRIVA, PACOParellesC. A. Ondara
MASANET SANCHO, ANTONIOVet. C MasC. A. Cametes
MASCARELL, GUSTAVOParellesReal de Gandia C. F.
MASCARELL, GUSTAVOParellesReal de Gandia C. F.
MASCARELL CHOVA, PAULAVet. A FemC. Córrer El Garbí
MASCARELL FUSTER, ANDREUAleví MasC. A. Safor - Teika
MASCARELL RIPOLL, IRIS ParellesIndependent
MATTHEW, NICKSenior MasC. A. Villarta
MAURÍ CRESENCIO, EVAParelles- Independent
MEDINA GREGORI, JULIÁN ParellesIndependent
MEJIAS CHAVEZ, MARIO ALEJANDROSenior MasIndependent
MELERO ROMÁ, ÉRICSenior MasIndependent
MELIÁ FERRER , JAVIERVet. A MasC. A. Corriols Sueca
MELLINAS, JOSE MIGUELParellesC. D. l´ Espenta
MENA GOMIS, MARIABenjamí­ FemIndependent
MENA GOMIS, SARAHBenjamí­ FemIndependent
MENDEZ PLA, IZAN Pre-Benjami­ MasIndependent
MENGUAL FORNES, ÀLEXVet. A MasC. Millor Grup Running Experience
MERINO JUAN, SARA Aleví­ FemC. A. Corriols Sueca
MERINO SALES, LUISVet. B Mas- Independent
MESEGUER LLEDÓ , ARANTXA Senior FemC. A. Corriols Sueca
MESTRE SABATER, ANNAParellesIndependent
MESTRE SOLANES, MARIA ROSAParellesC. Córrer La Llebre Simat
MILLET FUSTER, ESTANISVet. D MasG. E. La Carena La Font
MILLET AGUT, INMAVet. B FemG. E. La Carena La Font
MILLET CALAFAT, GUMERCaminaG. E. La Carena La Font
MILLET CASTELLO, CARLESPre-Benjami­ MasIndependent
MILLET ESCRIVÀ , Mª JESUSParellesG. E. La Carena La Font
MILLET MILLET, MARCSenior MasIndependent
MILLET MOLINA, ARNAUPre-Benjami­ MasIndependent
MILLET MOLINA, GERARDPiponets MasIndependent
MILLET ORQUÍN, SAMUELParellesIndependent
MILLET PEIRO, MARIA PILARVet. D FemIndependent
MILLET PEIRÓ, SILVIAVet. C FemG. E. La Carena La Font
MILLET PEREZ, ANGELSenior MasG. E. La Carena La Font
MILLET ROIG, NATIVet. D FemG. E. La Carena La Font
MIÑANA CORTELL, MARIA Senior Fem- Independent
MIÑANA GINER, VICENTE JOSEVet. D MasC. A. Calygat.com
MIÑANA MORANT, MONICAVet. B FemIndependent
MIRALLES, TEREVet. D FemC. Millor Grup Running Experience
MIRALLES GUILLÉN, JOSÉ LUISParellesC. A. La Rabosa
MIRALLES MENGUAL, ROSA MARIVet. D FemC. E. Dorsal 19 Pego
MIRANDA MONCADA , ANTONIO SEBASTIÁN Vet. D MasC. Dénia Corre
MIRET, ANDRESSenior Mas- Independent
MOKHTAR , GHOUCHVet. C MasIndependent
MOLINA GARRIDO , FRANCISCOParellesC. D. l´ Espenta
MOLINA PUIG, LAURASenior FemIndependent
MOLL GARRIGÓS, PEPEVet. D MasC. A. Publidom
MOLLÀ FERRERO, RAFAParellesC. A. Ontinyent
MOLLÀ SARRIÓ , SHEILAPiponets FemC. A. Ontinyent
MOMPARLER CERDÀ, TERECaminaIndependent
MONCHO MORENO, ANDREUBenjamí MasIndependent
MONCHO MORENO, FERRANAleví MasIndependent
MONCHO PERIS, MARGAParellesC. A. Ondara
MONPARLER PUIGCERVER, ALEXBenjamí MasIndependent
MONSERRAT ROIG, ALEJOParellesC. A. La Xara
MONTAGUD GREGORI, CHUSParellesIndependent
MONTAGUT GANDIA, Mª PILARParellesC. E. La Vespa de Novetlè
MONTALBÁN TERRADES, SANDRAParellesIndependent
MONTANER MORANT, ALFREDOSenior MasIndependent
MONTEAGUDO ESCRIVÀ, ADRIÁNParellesG. E. La Carena La Font
MONTEAGUDO MARTINEZ, JUAN JOSECamina- Independent
MONTEALEGRE MENOR, ANA ISABELVet. B FemC. A. Ondara
MONTERO SUÁREZ, LUIS ENRIQUE Vet. B MasC. D. Restaurante El Quijote
MONTES GARCIA, MARI TEREParellesG. E. La Carena La Font
MONTES RUIZ, Mª JOSEParellesIndependent
MONTILLA MILLET, ALOMAParellesG. E. La Carena La Font
MONTORO ANGEL, CARLESPiponets MasIndependent
MONTORO ANGEL, EMPARPrincipiants FemIndependent
MONZÓ , CARMENCaminaIndependent
MONZÓ FUSTER, INMAParellesG. E. La Carena La Font
MONZÓ FUSTER, SALVADORParellesG. E. La Carena La Font
MONZÓ FUSTER, SARICaminaG. E. La Carena La Font
MONZÓ TERRADES, Mª LOLAVet. C FemG. E. La Carena La Font
MONZÓ ÁLVAREZ, ANNAParellesIndependent
MONZÓ ANDRÉS, CARLESSenior MasIndependent
MONZO BARBER, IZANAleví MasIndependent
MONZO BATALLER, IULIAPre-Benjami­ FemIndependent
MONZO BATALLER, JOSEPPrincipiants MasIndependent
MONZÓ ESCRIVÀ , MARIA SOCORROCaminaIndependent
MONZO ESCRIVA, VIRGINIACaminaIndependent
MONZO MONZO, MARCBenjamí MasIndependent
MONZO MONZO, SALVABenjamí MasIndependent
MONZO MORENO, JOSEFA CaminaIndependent
MONZO MORENO, PAUPrincipiants MasIndependent
MONZÓ PEIRÓ, ANDREASenior FemIndependent
MONZO PEIRO, MARIACaminaIndependent
MONZÓ ROMERO, CARLESPiponets MasIndependent
MONZO ROMERO, PAULAPre-Benjami­ FemIndependent
MONZO SELLENS, MARISACaminaIndependent
MONZÓ TERRADES, XELOCaminaIndependent
MORALES CAPUCHINO, MARIANVet. B FemC. D. l´ Espenta
MORALES ORTIZ, CARMENCaminaIndependent
MORANT CERRO, ISABELParellesC. Córrer El Garbí
MORANT CISCAR, DAVIDVet. C MasC. Córrer Piles
MORANT COSTA, SILVIAParellesIndependent
MORANT JUST, GERARDOVet. C MasG. E. La Carena La Font
MORANT LLORCA, JOANSenior MasG. Córrer Almoines
MORANT LLORCA, MARIAVet. A FemIndependent
MORANT MORANT, LOURDESParellesIndependent
MORANT NAYA, PEPEInfantil MasIndependent
MORANT PEIRO, MARIA ISABELParellesC. A. Safor - Teika
MORANT PEREZ, MAXIMOParellesG. E. La Carena La Font
MORANT SIGNES, DOMINGOVet. A MasC. Superatesport
MORATA VIDAL, DAVIDVet. C MasC. A. Cametes
MORATAL SAN ONOFRE, CANDIDOCaminaG. E. La Carena La Font
MORATAL MONZÓ, CARLACaminaIndependent
MORATAL MONZO, MARIACaminaIndependent
MORATAL SAN ONOFRE, JUANCaminaG. E. La Carena La Font
MORCILLO CAMARENA, SOFIAAleví­ FemIndependent
MORENO BECERRA, CARMENCaminaG. E. La Carena La Font
MORENO CATALÀ, MIGUELVet. C MasC. A. Ondara
MORENO COSTA , CORALParellesG. E. La Carena La Font
MORENO COSTA, SALVA Senior MasG. E. La Carena La Font
MORENO HEREDIA, JAIME ANSELMOPrincipiants MasIndependent
MORENO LAINEZ, JULIOParellesC. D. Restaurante El Quijote
MORENO RODRIGUEZ, EVACaminaIndependent
MORENO RODRIGUEZ, JOSE ANTONIOParellesIndependent
MORERA CLIMENT, MARCSenior MasIndependent
MORERA TARRASO, CARLABenjamí MasC. A. Corriols Sueca
MORERA TARRASO, ONAPrincipiants FemC. A. Corriols Sueca
MOROJOSA PERALTA , EUGENIA Vet. C FemC. Córrer Piles
MOSCARDÓ MOLANO, DAVIVet. A Mas- Independent
MOYA ALMAZAN, DAVIDVet. A MasC. D. l´ Espenta
MOYA CONTRERAS, CRISTINAParellesC. A. Publidom
MSIBAH, GHITAPre-Benjami­ FemIndependent
MUNERA VERCHER, CRISTIANSenior MasIndependent
MUÑOZ CALABUIG, VICENTE JUANVet. D MasIndependent
MUÑOZ LURBE, ALEXAleví MasIndependent
MUÑOZ MASCARELL, Mª PILAR CaminaIndependent
MUÑOZ MONZO, JOSEPAleví MasIndependent
MUÑOZ RUBIO, JOSE MANUELParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
MUÑOZ VAZQUEZ, VANESSAVet. A FemC. Millor Grup Running Experience
MUNUERA MUÑOZ, FULGENCIOVet. D MasC. A. Novelda Carmencita
MURABITO GONZALEZ, SIMONPrincipiants MasIndependent
MUT ALMIÑANA, JOSE ANTONIOVet. D MasC. Millor Grup Running Experience
NACHER MARTINEZ, ADRIANSenior MasIndependent
NADAL AGUILAR, EMYVet. B FemIndependent
NARANJO RUBIO, GERARDVet. B MasIndependent
NASCKYTE STANKUTE, NILVITAPrincipiants FemIndependent
NAVARRO ESCRIVÀ , JUANJOSenior MasIndependent
NAVARRO RAFET , JOSÉ MIGUEL ParellesC. Dénia Corre
NAVARRO SALVA, MERCEParellesC. C. Camallaes
NAVAS MANSUY, MYLENEAleví­ FemIndependent
NAVAS MANSUY, NOLWENNInfantil MasIndependent
NIKOLOV MAZNIKOV, NIKOLASenior MasIndependent
NOGAL MARTINEZ, ZAHIRA Principiants FemIndependent
NOGAL TIEMBLO, PEDROParellesIndependent
O DONOVAN, BERNIEVet. D FemIndependent
OCHOA ROSELLO, FANIParellesG. Condol Denia
OLIVARES ARANDA, ÀNGELSenior MasC. Córrer Piles
OLIVER, CARLOSParellesC. A. JM Preparador físico
OLLER DALMAU, LAURA ParellesC. A. Corremundos
OLMOS ROJAS, VICENTESenior MasIndependent
ORDIÑANA GONZALBEZ, JOSE VICENTEVet. B MasC. A. Genoves
ORDOÑEZ FERNANDEZ, MARParellesIndependent
ORENGO SALIDO, SILVIAParellesIndependent
ORIHUEL PECHUAN, MARINAParellesIndependent
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIAVet. C MasC. Ginestar Atletisme Benissa
ORQUÍN BELLVER , ABEParellesC. Trail Serra Vernissa
ORTEGA VALLEJO, MILAVet. D FemC. Dénia Corre
ORTEGA VALLÉS, JULIÁN Vet. B MasG. E. Llops Villalonga
ORTELLS, INMACULADAParellesIndependent
ORTELLS, INMACULADAParellesIndependent
ORTELLS MOMPARLER , LUISVet. C MasC. A. Corriols Sueca
ORTIZ RIVAS, RAÚLVet. B MasIndependent
ORTIZ SELLES , JOSE JAIMEParellesC. A. Publidom
ORTIZ SELLES, JUAN ANTONIOCaminaIndependent
ORTS ARANDA, ADRIAN Pre-Benjami­ MasIndependent
ORTS BRINES, ASLYAleví­ FemIndependent
ORTS BRINES, JOELBenjamí MasIndependent
ORTS IBÁÑEZ , DANY ParellesIndependent
ORTS MILLET, PACOVet. A MasG. E. La Carena La Font
OSA FUSTER, MIREIAParellesC. Córrer El Garbí
PALACI ALONSO, CRISTINACaminaG. E. La Carena La Font
PALACI ESCRIVA, LAIAPre-Benjami­ FemIndependent
PALLARES SANCHIS, ELENACaminaIndependent
PALLARES SANCHIS, MARIA JESÚS CaminaIndependent
PALLAS DONET, CARMECaminaG. E. La Carena La Font
PALMER RIBES, MIGUELCaminaIndependent
PALONÉS SESER, JUANSenior MasC. A. Ondara
PAMBLANCO VALERO, VICENTEVet. D MasC. A. Benidorm
PARDO CHAVEZ , ELIDEYZ Vet. A FemC. Triatló Gandia
PARRAGA SALORT, ANNAParellesC. D. l´ Espenta
PARREÑO FERNÁNDEZ, MCARMENVet. C FemC. Córrer El Garbí
PARREÑO MONZÓ, LEIREAleví­ FemIndependent
PARREÑO MONZÓ, PAULAPre-Benjami­ FemIndependent
PASCUAL COLOMER, CARLOS ParellesC. Triatló Gandia
PASCUAL COLOMER, VICENTVet. B MasC. Córrer El Garbí
PASTOR ENGUIDANOS, NATXOParellesC. Córrer Xeraco
PASTOR FUSTER, JESÚS CaminaIndependent
PASTOR GINER, KIKOParellesC. Córrer El Garbí
PASTOR LLEDO, HELGAPrincipiants FemIndependent
PASTOR SANTAPAU, SANDRAParellesC. C. Camallaes
PEDRÓS CORBERA, VICENT Vet. A MasC. A. Corriols Sueca
PEIRO ALAMI, JOELPrincipiants MasIndependent
PEIRO CHAVELI, JOSEVet. D MasC. A. La Valldigna
PEIRO CISCAR, AMPAROCaminaIndependent
PEIRÓ COLLADO , JAUMEParellesIndependent
PEIRÓ COSTA, GEMMABenjamí­ FemC. Triatló Gandia
PEIRO FUSTER, ALICIAParellesG. E. La Carena La Font
PEIRÓ FUSTER , AMALINCaminaIndependent
PEIRO FUSTER, CRISTINACaminaIndependent
PEIRO LLOPIS, ROSACaminaIndependent
PEIRÓ MÁRQUEZ , ÁNGEL Vet. D MasC. Ntgas Sports Team
PEIRO MILLET, ESPERANZA CaminaIndependent
PEIRO MIÑANA , JOSEParellesC. E. Quatre Gats Rotova
PEIRÓ MONZÓ, ÁNGEL Benjamí MasIndependent
PEIRO MONZÓ , FATIMASenior FemG. E. La Carena La Font
PEIRÓ MONZÓ, XAVIPre-Benjami­ MasIndependent
PEIRO MORELL, SÍLVIAVet. A FemIndependent
PEIRO PUIG, IRENEInfantil FemIndependent
PEIRO ROIG, LOURDESCaminaIndependent
PELAEZ LINDEN, NICOParellesC. Córrer Xeraco
PELLICER CERDA, NURIA CaminaIndependent
PELLICER LLOPIS, MIQUEL ParellesC. A. Gandia - Alpesa
PELLICER MARTI, XAVIAleví MasIndependent
PELLICER MIÑANA, BEATRIZParellesC. Córrer Piles
PEÑA ZAMORA, PILARParellesC. A. La Xara
PENALBA MARTINEZ, ELENAParellesIndependent
PENALBA VICENT, JAVIParellesIndependent
PEÑARRUBIA MARTINEZ, CESARVet. C MasC. A. Xàtiva
PEPOV JURADO, ADRIANInfantil MasIndependent
PEREA PEIRO, SAIDA Senior FemC. C. Camallaes
PEREIRO PUIG, IRENEInfantil FemIndependent
PEREZ, LORENAParellesC. A. iRun Calp
PEREZ BALDOVI, JOSE RAMONParellesIndependent
PEREZ BOSCA, ROCIOParellesIndependent
PEREZ CABAÑERO, BEATRIZSenior FemIndependent
PÉREZ CARLOS, SERGIJuvenil MasC. A. Corriols Sueca
PEREZ FUSTER, ESTERParellesG. E. La Carena La Font
PÉREZ GARCÍA , JORGE Vet. A MasC. A. Corriols Sueca
PEREZ MONZO, CARLESAleví MasIndependent
PEREZ MONZÓ , ENRIQUEVet. A MasG. E. La Carena La Font
PEREZ MONZO, LARASenior FemIndependent
PEREZ PARDO, DAVIDVet. C MasG. E. La Carena La Font
PÉREZ PENELLA, VICENT Vet. D MasC. A. Corriols Sueca
PEREZ ROSELLO, ERICPre-Benjami­ MasIndependent
PEREZ ROSELLO, MARCInfantil MasIndependent
PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUELVet. C MasC. A. Benidorm
PÉREZ SANSIXTO, PAULAParellesIndependent
PEREZ SOLER, EMILIVet. D MasC. A. Publidom
PÉREZ TUR, ANDREUSenior MasIndependent
PEREZ VACA, MARÍA CRISTINA CaminaIndependent
PICÓ ADSUAR, MARTAParellesC. Córrer La Llebre Simat
PINARGOTE SÁNCHEZ , NITOSenior MasIndependent
PIÑERO FERNANDEZ, ANGELVet. D MasC. Córrer Xeraco
PLA SANABRE , EIDAN Pre-Benjami­ MasIndependent
PLA SANABRE, MATEO Pre-Benjami­ MasIndependent
PLANCHA CHORRO, VICENTVet. B MasC. Córrer La Llebre Simat
PLATA MARTÍNEZ , EMILIACaminaIndependent
POMBO BALLESTER, IZANBenjamí MasIndependent
PONS, JAVIERVet. C MasIndependent
PONS, SERGIOCaminaIndependent
PONS JUST, ENCARNA ParellesG. E. La Carena La Font
PONS DONAT, RAÚLVet. B MasReal de Gandia C. F.
PONS GONZÁLEZ , MARISA ParellesC. Triatló Gandia
PONS POUS, NOAPiponets FemIndependent
POZO GARCÍA, ÁNGELESSenior FemC. Córrer La Llebre Simat
PROSPER MARCO, JOSE DAVIDParellesG. E. La Carena La Font
PUIG AGUD, NELOBenjamí MasIndependent
PUIG AGUD, NINAInfantil FemIndependent
PUIG LARA, JOSEP MARIA Parelles- Independent
PUIG MARZAL, LUCASPrincipiants MasC. E. Raboses Rafelcofer
PUIG MARZAL, MARTINAPre-Benjami­ FemC. E. Raboses Rafelcofer
QUILIS POLICARPO, VICENTVet. A MasC. A. Bèlgida
RAMÍREZ BURGUERA, ERICSenior MasIndependent
RAMÍREZ PONS, TERECaminaIndependent
RAMÍREZ PONS , TONIVet. A MasIndependent
RAMIS AGULLES, VICENTCaminaG. E. La Carena La Font
RASCON PEREZ, JUAN CARLOSVet. B MasC. Triatló Carcaixent
RAYANE , GHOUCH Principiants MasIndependent
REBAGLIATO FABREGA, JORDIVet. D MasIndependent
REIG GREGORI , ANAÏS Vet. A FemIndependent
REIG MACIAS, IRELAVet. A FemIndependent
REINA OLMOS, JOSEParellesC. Córrer El Garbí
REINA PARDINEZ , MARIA Vet. D FemIndependent
REQUENA RAMIREZ , JAVIER Vet. B MasC. C. Camallaes
REYES CHICAS, MARY AZUCENAParellesC. Triatló Gandia
RIBAS ESTRUCH , HUGO Senior MasC. Córrer El Garbí
RIBAS GASENT , DAVID Vet. D MasC. Córrer El Garbí
RIBERA PLA, SANTIAGOParellesC. E. La Vespa de Novetlè
RIBERA TOLEDO, VEGAPrincipiants FemIndependent
RIBES CUELLO, MARIOVet. C MasC. Millor Grup Running Experience
RIBES PAVIA, GEMAVet. C FemC. A. Safor - Teika
RIOS PEREZ, CELIA ParellesC. Córrer Xeraco
RIPOLL BOIGUES, ENCARNAVet. C MasC. Córrer a Gust Bellreguard
RIPOLL FONS, ANNAParellesC. Córrer La Llebre Simat
RIPOLL SEGUI, ROSA MARÍ CaminaIndependent
ROBLES JUAREZ, VANESA CaminaIndependent
ROBLES PONCE, GREGOParellesIndependent
ROCA PLANELLS, ANDREAAleví­ FemC. A. Corriols Sueca
ROCA PLANELLS , VICENTAleví MasIndependent
ROCHER MAYOR, VÍCTORVet. A MasIndependent
RODA PALACIOS, MARCOPre-Benjami­ MasC. A. Corriols Sueca
RODRÍGUEZ CASTELLÓ, ALANISSenior FemC. A. Safor - Teika
RODRÍGUEZ DE LA TORRE , ARNAU Aleví MasIndependent
RODRÍGUEZ DE LA TORRE , MARTÍ Pre-Benjami­ MasIndependent
RODRÍGUEZ HIDALGO , JOSÉ CARLOS ParellesC. A. Benidorm
RODRÍGUEZ MAÑAS , JOSÉ Vet. A MasC. A. Corremundos
RODRÍGUEZ VALDERRAMA, JOSEVet. D MasC. E. Dorsal 19 Pego
RODRIQUEZ LORENTE, CLAUDIAPre-Benjami­ FemIndependent
ROIG PELLICER, FELIPE Vet. C MasG. R. Real de Gandia
ROMAN, DENNISAleví MasIndependent
ROMERO I BERTÓ, ALFONSVet. D MasC. A. Miramar Fent Cames
ROMERO SANCHIS, DAVIDSenior MasC. A. Safor - Teika
ROSELLO FLUIXA, LORENParellesIndependent
ROSELLÓ GREGORI, MARIA JOSEParellesG. E. La Carena La Font
ROSELLO FUSTER, MARIAPre-Benjami­ FemIndependent
ROSELLO HUESCAR, ANDREUBenjamí MasIndependent
ROSELLÓ MIÑANA, NOEMIParellesIndependent
ROSELLO MONZO, MARCOPiponets MasIndependent
ROSELLO MONZO, VALENTINABenjamí­ FemIndependent
ROSELLÓ MORATAL, YANNICKVet. A MasIndependent
ROSELLO PONS, JORDIPre-Benjami­ MasIndependent
ROSELLO PONS, JULIAInfantil FemIndependent
ROSELLÓ PRATS, CRISTINAParellesC. A. Publidom
ROSELLÓ TACHÓ, MARI CARMENVet. C FemC. A. Llebeig Xàbia
ROSSELLÓ COGOI , JUAN LUIS ParellesIndependent
RUBIO CORTELL, ESTHERParellesC. A. Cobarde´s Team
RUBIO SABATER, VICENTVet. D MasIndependent
RUIZ DE ALARCON PINA, SUSIVet. D FemIndependent
RUIZ VILLALBA, LAURAParellesIndependent
SABATER LLORENS, JOSE ANTONIOParellesC. Córrer El Garbí
SABATER RODRÍGUEZ , VICENTEVet. A MasC. Córrer Piles
SACHIS MIRALLES, ORETOParellesC. A. Som Passatge
SÁEZ IBAÑEZ, BEGOÑAParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
SALDAÑA, NICOLÁSParellesIndependent
SALELLES MATEU, JAVIER ParellesC. D. l´ Espenta
SALGADO ORTEGA, CONCEPCIONVet. C FemIndependent
SALINAS DE AZEVEDO, BLANCAParellesIndependent
SALINAS POROKU, RAFAEL ADEBAYOPre-Benjami­ MasIndependent
SALINAS POROKU, SANTIAGO OLUWAFEMIBenjamí MasC. Córrer El Garbí
SALMERÓN CAMBRA, MARÍASenior FemC. A. Ontinyent
SALMERON CAMBRA, SERGIOVet. B MasC. A. Ontinyent
SALOM SANCHO, VICENTEVet. B MasC. A. Guixa Esport
SALORT LLODRÁ, VICENTEParellesC. D. l´ Espenta
SALORT TERCERO, ANAVet. C FemC. D. l´ Espenta
SALVÀ MULET, ANTONIAParellesC. A. Corremundos
SAMBLÁS BETETA, EMIParellesC. A. Canals
SAMPEDRO CHOZA, ELISAPrincipiants FemIndependent
SAMPEDRO SALES, JOSEPVet. C MasC. A. Corriols Sueca
SAMPEDRO SIGALAT , VICENTE Vet. B MasC. D. l´ Espenta
SAMPER MORATÓ, JOSÉ VICENTEVet. C MasC. Córrer Xeraco
SAN CRISTOBAL MILLET, VICTOR Vet. B MasC. C. Camallaes
SAN ONOFRE, HUGOPre-Benjami­ MasIndependent
SAN ONOFRE ALVARADO, M. CARMENCaminaIndependent
SANABRE SERRANO, MÍRIAMParellesIndependent
SANCHEZ ALMENDROS, ISABELParellesC. Córrer El Garbí
SÁNCHEZ HERRERO, ÈRICPre-Benjami­ MasC. A. Xàtiva
SANCHEZ IRIAS, ARNAUAleví MasIndependent
SANCHEZ MORES, LARAVet. B FemC. Córrer La Llebre Simat
SÁNCHEZ POVEDA , CARLES ParellesC. A. Xàtiva
SÁNCHEZ QUIRÓS , MIGUEL ÁNGEL Senior MasC. A. Poblats Marítims
SÁNCHEZ SAU, CARLOSVet. B MasC. Dénia Corre
SANCHIS CAMPOS, VICTORParellesC. PyE - Dulce Bebe Ontinyent
SANCHIS CASTELLÓ, JOANVet. A MasC. Córrer Xeraco
SANCHIS GREGORI, EINARPrincipiants MasIndependent
SANCHIS MARTINEZ, NURIAParellesIndependent
SANCHO BOLUFER, JOSEVet. B MasC. A. Corriols Sueca
SANCHO CATALAN, JUANIParellesC. A. Genoves
SANCHO PEDROS, ESTHERPre-Benjami­ FemC. A. Corriols Sueca
SANCHO TUR, SONIAVet. B FemC. Córrer El Garbí
SANFÈLIX GONZÁLEZ , ADRIÀ ParellesC. Córrer a Gust Bellreguard
SANFELIX MARTINEZ, MIREIAInfantil FemIndependent
SANROSENDO MORENO, JOSÉ IGNACIOVet. C MasC. A. Safor - Teika
SANSIXTO, ANNAPiponets FemIndependent
SANSIXTO, MARCPre-Benjami­ MasIndependent
SANTAMARIA PUIG, CONXACaminaIndependent
SANTANDREU MOLL, AMALIAParellesC. Ntgas Sports Team
SANTOS FERRER, PABLOParellesC. Ntgas Sports Team
SANTOYO VALLS, MARTAParellesC. A. La Rabosa
SANZ CASTELLS, ROSER ParellesC. E. La Vespa de Novetlè
SANZ INSA, JOSESenior MasC. E. La Vespa de Novetlè
SANZ SANZ, SUSANAParellesC. A. Vila d´ Alaquàs
SANZ VIÑOLES , MARIA JOSÉ Vet. D FemIndependent
SAPENA SANTACREU , CLAUDIA Senior FemIndependent
SARIÓ DOMÍNGUEZ, SERGIOParellesIndependent
SARIÓ SALOM, RAQUELVet. C FemIndependent
SARRIÓ GALDÓN , MARIA ParellesC. A. Ontinyent
SARRION ESTEVE, SILVIAParellesC. E. La Vespa de Novetlè
SASTRE, MARIAParellesC. E. Dorsal 19 Pego
SAVALL IBIZA, XIMOParellesC. D. l´ Espenta
SCARF, JACKIEParellesC. Todmorden Harriers
SCARF, PHIL ParellesC. Todmorden Harriers
SCURTU, DIANA AUGUSTINAParellesIndependent
SEGRELLES VEGARA, ISABELSenior FemIndependent
SEGUÍ PEIRÓ , AINHOACaminaIndependent
SEGUI RUIZ, PACOVet. B MasG. E. La Carena La Font
SEGURA FERRERO, MATEOVet. D MasC. A. El Faro
SELLENS CASANOVA, JUANParellesG. E. La Carena La Font
SELLENS ESCRIVÀ , FRANCESC Vet. C MasG. E. La Carena La Font
SELLENS PEREZ, ANGELASenior FemG. E. La Carena La Font
SELLENS PEREZ, ESTERParellesG. E. La Carena La Font
SELLENS ESCRIVÀ, ALIVet. B FemIndependent
SELLENS ESCRIVÀ, SUNIVet. D FemIndependent
SELLENS MONZO, LOLINVet. B FemIndependent
SELLENS RAMIREZ, ALBAPre-Benjami­ FemIndependent
SELMA, NAILLEBenjamí­ FemIndependent
SELMA, NOURPrincipiants FemIndependent
SEMITIEL MOLINA, JAVIVet. A MasC. Millor Grup Running Experience
SEMPERE TORRES , JOSÉ VTE CaminaC. D. l´ Espenta
SENDRA, NANDOParellesC. E. Dorsal 19 Pego
SENDRA FRANQUEZA, J. PASQUALVet. D MasC. E. Dorsal 19 Pego
SENDRA FRANQUEZA, VICENTVet. D MasC. E. Dorsal 19 Pego
SENDRA SENDRA, XAROVet. D FemC. D. l´ Espenta
SENTANA, PATRICIAVet. A FemC. E. La Vespa de Novetlè
SEPÚLVEDA, ESTHERVet. C FemC. A. Gata
SERENA GÓMEZ , MARIA DEL CARMENParellesIndependent
SERQUERA SASTRE, AITANASenior FemIndependent
SERRAT SANTAMARIA, FERNANDO Vet. D MasC. A. Llebeig Xàbia
SERVER AUSINA, DOLLYVet. D FemC. D. l´ Espenta
SERVER AUSINA , JOSEP Vet. D MasC. Córrer El Garbí
SERVER ESPIN, FERNANDOVet. B MasC. A. Ondara
SIFRE PONT, MARTÍVet. C MasC. Dénia Corre
SIGNES CAMARENA, ANGELSAleví­ FemIndependent
SIGNES CAMARENA, FRANCESCBenjamí MasIndependent
SIGNES CARRIO, ANAParellesC. A. Corremundos
SIGNES OROVAY, JAVIERVet. D MasG. E. La Carena La Font
SILLA MACHANCOSES, FRANCISCOParellesC. A. Som Passatge
SILVA , DARWIN ParellesC. A. Los Rápidos - Camping Pepe
SIMARRO APARISI, ANAParellesG. Córrer Almoines
SIMEÓN FASANAR , RUBÉN Aleví MasC. A. Corriols Sueca
SIMÓ GIMENEZ , CARLOS Senior MasC. A. Safor - Teika
SIREROL, JOSESenior MasC. A. Colma Raiders
SISCAR CLIMENT, JOANParellesIndependent
SOLANES MUÑOZ, ANDREASenior FemC. A. La Valldigna
SOLANES VALLET , JUAN CLAUDIO Vet. D MasIndependent
SOLBES ESTREMERA, ÁLVARO Pre-Benjami­ MasIndependent
SOLER ALEMANY, VICENTESenior MasC. Triatló Gandia
SOLER CRUAÑES, TOÑIParellesC. A. Llebeig Xàbia
SOLER FAYOS, JUANParellesIndependent
SOLER SALCEDO , ENRIQUE Vet. D MasIndependent
SOLER SANZ, VICENTE ParellesC. A. Tira tu davant
SORIA GUILLÉN, PATRICIASenior FemC. A. Colma Raiders
SÒRIA MONZÓ, ROSERParellesIndependent
SORIANO GALINDO, MARIA AMPAROParellesC. D. l´ Espenta
SORIANO SUBIÑAS, ROBERTOSenior MasIndependent
SOSA HALL, IZAN GERALDBenjamí MasIndependent
SOTO GUTIÉRREZ, NORAPre-Benjami­ FemC. A. Safor - Teika
SOTO GUTIÉRREZ, VEGAAleví­ FemC. A. Safor - Teika
SOTO PACHECO, PABLOVet. B MasC. A. Safor - Teika
STORER, TRACY ParellesC. A. Publidom
SVETLOZAROVA KARAMFILOVA, MERIInfantil FemIndependent
TALON SALVADOR, JOSE DAVIDParellesC. A. Paterna Runners
TAMARIT DASI , JOSÉ VICENTE Vet. D Mas- Independent
TAMAYO PLAZA, ELSAParellesC. D. l´ Espenta
TARRAZÓ HERRERA, AUSIAS CaminaIndependent
TAVALLO BALBASTRE, RAFAELVet. C MasC. A. Safor - Teika
TAVALLO PEIRÓ, SARAJuvenil FemIndependent
TERRADES PONS, JOANInfantil MasIndependent
TERRERO JIMÉNEZ , YAKE Vet. C FemIndependent
TOMÀS TECLES, MARIA ROSERVet. C FemC. D. l´ Espenta
TORAN FUSTER, JESUSCaminaG. E. La Carena La Font
TORÁN FUSTER, LOLACaminaIndependent
TORMO BARRANCA , SALVAParellesIndependent
TORREGROSA BERTÓ, AIDASenior FemC. Córrer El Garbí
TORREGROSA GARCIA , MARI CARMEN Vet. D FemIndependent
TORREGROSA GRAMATGE, MARÍAParellesC. Team 3FDC
TORRES , DAVID Senior MasIndependent
TORRES GONZALEZ, PABLOParellesC. Córrer El Garbí
TORRES TERCERO, ESTHERVet. C FemC. Córrer El Garbí
TORTOSA MARTOS, MARParellesIndependent
TORTOSA TORTOSA , AITORSenior MasIndependent
TROTA SANCHIS, ALANAleví MasIndependent
TROTA SANCHIS, ERIKInfantil MasIndependent
TUDELA CASAS, JOSEParellesC. A. Publidom
TUR PALOMARES, JOANSenior MasC. A. Gandia - Alpesa
VALDECANTOS ABRIL, TXEMAParellesIndependent
VALDECANTOS FUSTER, RAÜLSenior MasIndependent
VALDÉS ESTRUCH, ROSACaminaIndependent
VALERO ESTEVE, MARIOLAVet. B FemC. A. Llebeig Xàbia
VALLÉS CABANILLES, ANDREUPre-Benjami­ MasC. Beer Runners Xabia
VALLÉS CABANILLES, BIELBenjamí MasC. Beer Runners Xabia
VALLÉS LEGAY , BARTOLOMÉ Vet. D MasC. A. Llebeig Xàbia
VALLÉS SENDÍN, MIGUELVet. B MasC. Beer Runners Xabia
VARGAS FLORES, YEUDIL THIAGOBenjamí MasIndependent
VASILEV, DANIELInfantil MasIndependent
VEGA RIVERA , SONIA ParellesIndependent
VELEZ TABORGA, XIMENAParellesC. Triatló Gandia
VELLO, ROSANAVet. D FemIndependent
VENTEO VIRGILI, AZAHARAPrincipiants FemIndependent
VERDÚ, GRÀCIAVet. C FemIndependent
VICENS RAMIREZ, NOABenjamí­ FemC. Triatló Corriol
VICENS TERCERO, SALVAVet. A MasC. Triatló Corriol
VICENT FENOLLAR, OLGAParellesC. A. Tira tu davant
VICTORIA GRANELL, ELSABenjamí­ FemIndependent
VICTORIA GRANELL, ENZOBenjamí MasIndependent
VICTORIA RODA, JOSEPParellesIndependent
VIDA, MARIANParellesC. D. l´ Espenta
VIDAGANY IBORRA, LAMBERTO Senior MasC. E. La Vespa de Novetlè
VIDAL ESCRIVÀ , MIGUEL ANGELVet. B MasG. E. La Carena La Font
VIDAL BATALLER, JULIOVet. D MasC. A. Safor - Teika
VIDAL CARDONA, PAUAleví MasC. E. El Corriol Oliva
VIDAL CASTELLÓ, JOANSenior MasC. A. La Valldigna
VIDAL ESCRIVA , ANTONIOVet. B MasIndependent
VIDAL GILABERT, ADRIAPre-Benjami­ MasIndependent
VIDAL GILABERT, ALEXANDREInfantil MasIndependent
VIDAL PEIRO, THAIS Principiants FemIndependent
VIDAL PONS, ESTEFANVet. D MasC. A. Xàtiva
VILA ALAPIEDRA, ISABELVet. C FemC. A. Corriols Sueca
VILA LLATAS, VICTORSenior MasC. D. l´ Espenta
VILLACAÑAS FUSTER, SANTIAGOSenior MasC. A. Gandia - Alpesa
VILLAMAYOR , JAVIVet. B MasIndependent
VILLAMAYOR COSTA, ABELInfantil MasIndependent
VILLAMAYOR COSTA, AINAPre-Benjami­ MasIndependent
VILLANUEVA MATOSES, ANDRES Vet. D MasC. Córrer El Garbí
VILLARMIN JUST, LAURA MARIACaminaIndependent
VIÑOLES CLIMENT , SONIAParellesC. A. Cobarde´s Team
VIVES FUSTER, MARCOSSenior MasIndependent
WHITE, KOBIAleví MasC. E. El Corriol Oliva
WHITE, ZOEInfantil FemC. E. El Corriol Oliva
WILLIAMS, KATIEParellesC. A. Publidom
WOOD, ANDYParellesC. Sole Mates
WOOD, SARAHParellesC. Sole Mates
ZAJAC , IZABELA Senior FemC. D. Restaurante El Quijote
ZROUDI MIRAT, RAFA CaminaIndependent