Som Esport
VII Volta a peu el Poble Nou de Benitatxell

VII Volta a peu El Poble Nou de Benitatxell

Termini d'inscripció.
Últim dia inscripció 5 d'abril de 2024 a les 12:00 h.
No s'admetran inscripcions en línia de meta

LLISTAT D'INSCRITS VII VOLTA A PEU EL POBLE NOU DE BENITATXELL

Llistat adults
1945 a 2006
Llistat Xiquets
2007 a 2020


48 participants inscrits/es
Nom
Categoria
Club
ADÁRVEZ, ÀNGELVet. C MasIndependent
ANGUITA AGUILAR, RAMONVet. F MasIndependent
AOUSSER , MOHAMED OUBELAID Vet. D MasC. A. Gandia - Alpesa
BUIGUES CARRIO, FRANCISCOVet. E MasC. A. Sense Pressa El Verger
BUSTAMANT CABRERA, MARCELOVet. E MasIndependent
CALATAYUD CERVERA, SALVADORVet. B MasC. A. El Faro
CARDONA BERTOMEU, ANGELAVet. A FemC. Ginestar Atletisme Benissa
CARDONA COLOMER , ENRIC Senior MasIndependent
CATALÁ CHORRO, JOSE VICENTEVet. E MasC. A. Llebeig Xàbia
CONESA CASTEJON , FRANCISCO JOSÉ Vet. C MasR. C. Náutico Gandia
CORTES GONZALEZ, CARLOSVet. B MasIndependent
DOS SANTOS, NINAVet. D FemC. A. Llebeig Xàbia
ELLIS, IANVet. E MasC. A. Costa Blanca Striders
ESTRUGO ARANDA, PAULAPromoS23 FIndependent
EXPOSITO ORENGO, DAVIDVet. D MasIndependent
GARCIA OCHOA, JUAN PEDROVet. A MasIndependent
GHOUCH, MOKHTARVet. D MasC. A. Gandia - Alpesa
GHOUCH EL GHAZOUANI , ABDELKADER Vet. C MasIndependent
GONZÁLEZ PALOMARES, EUGENIASenior FemIndependent
GUTIERREZ , ANGELVet. F MasIndependent
IBORRA BALLESTER, LOLESVet. E FemC. A. La Rabosa
JARDÓN CHORNET, COQUESenior MasIndependent
KOLOBNEV, ALEXANDERVet. B MasC. A. Publidom
LOPEZ MARTINEZ, FERNANDOVet. F Mas- Independent
MAIRATA ARDURA, JAIMEVet. A MasIndependent
MALONDA AUSINA , ERIKA Vet. C FemIndependent
MIHUTECU , AIDA-NICOLETA Vet. B FemIndependent
MILLÁN GUILLERMO , CRISTÓBAL Vet. A MasIndependent
MONFORT CAMPOS, JOELSenior Mas- Independent
MORENO CAYUELA , IVÁN Vet. B MasC. E. Espalmador Formentera
MUÑOZ BOIX, SILVIAVet. C FemIndependent
NIETO RISUEÑO , JUANIVet. A FemC. Ginestar Atletisme Benissa
PAÍS, DESMONDVet. G MasC. A. Costa Blanca Striders
PALLASCO PALLASCO , SEGUNDO CARLOS Vet. D MasIndependent
PAREDES MARTINEZ, PEDRO MIGUELVet. D Mas- Independent
PENALVER, FRANCOISVet. G MasC. Nexo Sport Team
PEREZ SANCHEZ, LOLAVet. E FemIndependent
PÉREZ SÁNCHEZ, MARÍA DEL MARVet. D FemC. A. Benidorm
ROLDÁN ORTIZ, PEDROVet. C MasC. Serrano Atletismo
ROMÁN PEREIRA, BENITOSenior Mas- Independent
ROWBOTTOM, AMYVet. B FemC. A. Benidorm
SOLBES GONZALEZ, JUANVet. C MasC. Triatló Gandia
SOLER TORRO, JOSE MANUELVet. E MasC. A. La Rabosa
SOLER TORRÓ, XAVIERVet. E MasIndependent
TOMÀS CRESPO, AMADEOSenior MasC. D. Kamikazes Gang
UWE, BERDYSZVet. E MasIndependent
VALLÉS LLUCH, ANAVet. C FemC. E. U. Politècnica de Valencia
VICENS MAS, MARCOSVet. A MasC. Orba Multiesport




XIQUETS INSCRITS


131 participants inscrits/es
Nom
Categoria
Club
AGADZHANOVA, KIRABenjamí­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
ALEKSANDROV, MAKSIMAleví MasCEIP Sta. Maria Magdalena
ALEMANY ARANDA, MARBarrufets FemCEIP Sta. Maria Magdalena
ALFORD VALLANCE, EVEAleví­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
AMTIL, SIBAJBarrufet MasCEIP Sta. Maria Magdalena
ANACONA LÓPEZ, ALLISONPre-Benjami­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
ANAYA SEPULVEDA , RONALD DAVID Pre-Benjami­ MasIndependent
ANDRADES BAENA, ALEJANDRO Barrufet MasIndependent
ANDRÉ LOVATO, IANBenjamí MasCEIP Sta. Maria Magdalena
AOUED EL AIADI, ADAMInfantil MasCEIP Sta. Maria Magdalena
ARANDA RODA, ADRIÁNBenjamí MasCEIP Sta. Maria Magdalena
ARBONA VIVES, VICENTABenjamí­ FemC. Nexo Sport Team
BAIDAL FERRER, JOELPre-Benjami­ Mas- Independent
BAIDAL FERRER, PAUPre-Benjami­ Mas- Independent
BAIDAL ROLDAN, DANIELPre-Benjami­ MasCEIP Sta. Maria Magdalena
BAIDAL ROLDÁN , MARIABenjamí­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
BALDÓ MARTÍNEZ , VALENTINA Pre-Benjami­ FemC. A. El Faro
BARATO BONILLA, NEIZANPre-Benjami­ MasC. A. Dianium
BISQUERT MILOWSKI, MARCPre-Benjami­ MasCEIP Sta. Maria Magdalena
BLASCO ROSA, ÉINARBarrufet MasCEIP Sta. Maria Magdalena
BLASCO ROSELLÓ, AMAYABarrufets FemCEIP Sta. Maria Magdalena
BUIGUES DREES, NILBarrufet MasIndependent
BULUCEA, CRISTIANAleví MasCEIP Sta. Maria Magdalena
CABRERA IVARS , AARÓN Barrufet MasIndependent
CANO, ALMAAleví­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
CATALÀ CLIMENT, MIREIAPre-Benjami­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
CERVERA PASTOR, KIKEBarrufet MasC. Il·lusió i avant Dénia
CERVERA PASTOR, PABLO Pre-Benjami­ MasC. Il·lusió i avant Dénia
COOK, ARIARNABarrufets FemCEIP Sta. Maria Magdalena
COOK, KAYDENPre-Benjami­ MasCEIP Sta. Maria Magdalena
CORTES MARI, JUDITBenjamí­ FemC. Nexo Sport Team
CÓZAR I SELLÉS, AITANAPre-Benjami­ FemC. A. Llebeig Xàbia
CREED, ALBIBarrufet MasIndependent
CRELLIN FLORIDO, YANÍSEPre-Benjami­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
CROOKES, DAISYBarrufets FemCEIP Sta. Maria Magdalena
DAVID TCKER, JAYDEN MICHAELAleví MasCEIP Sta. Maria Magdalena
DEVESA NAVARRO , MARTAInfantil MasC. Multiesport Benitatxell
DIAZ TALENS, CARLES Benjamí MasC. A. Safor - Teika
DIEGO ANDRÉS , YERAYBarrufet MasIndependent
DIEGO CATALA, ARNAUPre-Benjami­ MasIndependent
EL ABDI PASCUAL, ELIANInfantil MasC. Multiesport Benitatxell
EL BAKKACH, SAMYABenjamí­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
EL MAIMOUNI, MARIAMInfantil FemCEIP Sta. Maria Magdalena
EL OUAZZANI EL ATTAR, OMARPre-Benjami­ MasCEIP Sta. Maria Magdalena
ELMEDBOUN, AICHABarrufets FemCEIP Sta. Maria Magdalena
ESTEVE PEDRO , SERGIPre-Benjami­ MasC. A. Gata
EXPOSITO HIGUERO, DAVIDCadet MasC. Córrer El Garbí
FERNÁNDEZ BISQUERT, SARABenjamí­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
FERRER BAÑULS, GUILLEMBenjamí MasCEIP Sta. Maria Magdalena
FERRER BAÑULS, GUILLEMBenjamí MasIndependent
FERRR BERNEDO, LUCASBenjamí MasCEIP Sta. Maria Magdalena
FLORIDO, YANELÍBarrufets FemCEIP Sta. Maria Magdalena
FORNES PEREZ, BRUNOPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
GALLEGO MATA, LEIABenjamí­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
GALLEGO MATA, SERGIBarrufet MasCEIP Sta. Maria Magdalena
GARCIA DEL REAL , ALEJANDRO Pre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
GARCIA GARCIA, EZNOBarrufet MasCEIP Sta. Maria Magdalena
GARCIA GARCIA, IZANBarrufet MasCEIP Sta. Maria Magdalena
GARZÓN, SAMUELBarrufet MasCEIP Sta. Maria Magdalena
GILABERT BUIGUES, CELIAPre-Benjami­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
GIRALDO RÍOS , MACARENABarrufets FemIndependent
GOMEZ, DANNAAleví­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
GOMIS CRESPO, DAMAPre-Benjami­ FemC. Multiesport Benitatxell
GONZÁLEZ BISQUERT, LORENABarrufets FemCEIP Sta. Maria Magdalena
GONZÁLEZ BUIGUES, DAFNEPre-Benjami­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
GOSALVEZ CORTÉS , YAGOPre-Benjami­ MasC. A. Dianium
HAOUHAOU, DINABarrufets FemCEIP Sta. Maria Magdalena
HASSOUN, ROVEABarrufets FemCEIP Sta. Maria Magdalena
HERNÁNDEZ SANCHEZ, HUGOInfantil MasIndependent
HERNÁNDEZ SANCHEZ, LAIABenjamí­ FemIndependent
HOLGUIN SALAZAR, ARIADNAPre-Benjami­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
ISSARTEL GÓMEZ, LUCIAPre-Benjami­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
IVARS PEÑA, JOELPre-Benjami­ MasC. A. La Xara
KUBIKOV, MIKHAILBenjamí MasCEIP Sta. Maria Magdalena
KUBIKOVA, MARIANNAPre-Benjami­ FemIndependent
LANGLEY COLLINSON , XAVI LUIS Barrufet MasIndependent
LARSEN, JOSHUABarrufet MasCEIP Sta. Maria Magdalena
LEDESMA , CLARA Benjamí­ FemC. A. La Xara
LEDESMA , RENATAPre-Benjami­ FemC. A. La Xara
LEMA VALLÉS , MANELPre-Benjami­ MasC. A. Gata
LLOBELL YUSTE, MARTÍPre-Benjami­ MasCEIP Sta. Maria Magdalena
LLOPIS RUBIO, ADABarrufets FemC. A. Dianium
LLOPIS RUBIO, ADABarrufet MasC. A. Dianium
MARÍ SOLER, RAÚLBarrufet MasIndependent
MARQUÉS VIDAL, TONIBarrufet MasCEIP Sta. Maria Magdalena
MARTINEZ FERRER, ADRIANBarrufet MasCEIP Sta. Maria Magdalena
MARTÍNEZ FERRER, SERGIAleví MasCEIP Sta. Maria Magdalena
MARTINEZ MARTINEZ, JULIOPre-Benjami­ MasC. A. Benidorm
MATA TORRES , DANIELA Benjamí­ FemIndependent
MATA TORRES, MARTINA Barrufets FemIndependent
MATSKO, ANDRIIBenjamí MasCEIP Sta. Maria Magdalena
MATSKO, YANAPre-Benjami­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
MCGHEE , DANIELBarrufet MasIndependent
MEHDI, RAYHANABarrufets FemCEIP Sta. Maria Magdalena
MONFORT PEDRÓS, SELENABenjamí­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
MONSERRAT FUENTES , LAIAPre-Benjami­ FemC. A. La Xara
MONTEALEGRE BELLOCH, ELSA Pre-Benjami­ FemIndependent
MOODY, THEODOREPre-Benjami­ MasIndependent
NORRIS CANTOS, HAILEYBenjamí­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
PAR, ELI Pre-Benjami­ FemC. A. La Xara
PARDO SÁNCHEZ , VÍCTOR Pre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
PASTOR GUALDA, CARLAPre-Benjami­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
PENADES GUALDA, ÁLVAROBenjamí MasCEIP Sta. Maria Magdalena
PONS REGALADO , MARTINAPre-Benjami­ FemC. A. Llebeig Xàbia
QUIMEY SANTILLAN, MORENABenjamí­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
RAMOS MENDOZA , JORDI ELI Benjamí MasIndependent
RODRIGUEZ , MATEO Barrufet MasIndependent
ROMÁN MARTÍNEZ, AURORABarrufets FemCEIP Sta. Maria Magdalena
SAMANTHA CANDALLO, MILAPre-Benjami­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
SAMPEDRO CHOZA, ELISABarrufets FemIndependent
SÁNCHEZ , INÉS Aleví­ FemC. A. Silla
SÁNCHEZ GARCÍA , PAUPre-Benjami­ MasC. A. La Xara
SANTONJA BOTELLA, ARNAUPre-Benjami­ Mas- Independent
SASTRE SEGUÍ, ÍNDIAAleví­ FemIndependent
SASTRE SEGUÍ, LLUNAAleví­ FemIndependent
SIGNES TACHÓ, MIQUELPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
SILVEIRA, DIEGOPre-Benjami­ MasCEIP Sta. Maria Magdalena
SOLE, MYLAPre-Benjami­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
SOLER MARIN, EROSPre-Benjami­ MasCEIP Sta. Maria Magdalena
SOUSI BENSBITT, LILYANBarrufets FemCEIP Sta. Maria Magdalena
STEWART, ROBINPre-Benjami­ MasCEIP Sta. Maria Magdalena
TABORDA IBARRA, MIGUELBenjamí MasCEIP Sta. Maria Magdalena
TORMO DOMINGUEZ, GABRIELInfantil MasC. Multiesport Benitatxell
TORRES I BAS, ORIOLPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
TRUJILLO, JULIANAleví MasCEIP Sta. Maria Magdalena
VALLÉS NAVARRO, MARABenjamí­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
WAKEHAM, ROCKYAleví MasCEIP Sta. Maria Magdalena
YAMLAHI FAIZ , RYANInfantil MasIndependent
YULIETT LAVATO, EIMYPre-Benjami­ FemCEIP Sta. Maria Magdalena
ZAHARIA, DARIUS-STEFANPre-Benjami­ MasIndependent
ZAKARAITE, SOFIJABarrufets FemCEIP Sta. Maria Magdalena