Som Esport
Volta a peu a Xàbia

XXXV Volta a peu a Xàbia - Memorial Jose Albi


Termini d'inscripció.
Últim dia inscripció 21 de febrer de 2024 a les 23:00 h.
No s'admetran inscripcions en línia de meta

LLISTAT D'INSCRITS XXXV VOLTA A PEU A XÀBIA

241 participants inscrits/es
Nom
Categoria
Club
ABELLÁN GALIANA, MIGUEL Vet. C MasIndependent
ALBI VALERO, JAIMEVet. B MasIndependent
ALBIÑANA , NURIAVet. B FemC. A. El Faro
AMORÓS JORDÀ, ANDREUSenior MasIndependent
AMOROS LLORCA, JOANSenior MasIndependent
ANDRÉS GUILLEM , MILAVet. C FemIndependent
ANDRÉS JIMENEZ, LUIS Vet. D MasC. A. Corremundos
ANGLADA ORENGO, GERMANVet. C MasIndependent
APARISI BONET, OSCARVet. C MasIndependent
ARANDA MARTINEZ, LOLAVet. C FemC. A. Triatló La Vila
ASINS POCOVI, ENRIQUEVet. C MasIndependent
AVARGUES CISCAR, MARTAVet. B FemC. E. Raboses Rafelcofer
BAÑULS BERNAL, CARLAPromoS23 FIndependent
BELTRAN, JESUSVet. E MasS. D. Correcaminos
BELTRÁN RIVERA , EVAVet. D FemIndependent
BENEYTO, FRANCVet. E MasC. Jugant a Córrer Dénia
BERARDO , MARIANO ANDRÉS Vet. B MasIndependent
BERTOMEU ALEMANY, ANDREASenior FemC. A. Corremundos
BISQUERT PARDO, MIGUEL ÁNGELVet. C MasC. A. Llebeig Xàbia
BLASCO, MAITEVet. B FemIndependent
BLASCO , VERONICAVet. B FemC. A. Llebeig Xàbia
BOLUDA, JUANVet. A MasC. A. Llebeig Xàbia
BOLUFER CRUAÑES, CARMEN Senior FemC. A. Llebeig Xàbia
BONET SILVESTRE, SANTIAGOVet. B MasC. Trail Running Onil
BORDES CORTÉS, PAULAVet. C FemIndependent
BORINELLI, VALERIAVet. A FemIndependent
BORONAD FULLANA, SERGIOSenior MasC. TRDAM
BOWMER, NEILVet. E MasC. Swaledale Runners
BOYLE, VALERIEVet. D FemIndependent
BUIGUES FORNES, DAVIDSenior MasIndependent
BUIGUES LLIDO, JOSE ANTONIO Senior MasIndependent
BURGUERA RIBES, JOANSenior MasIndependent
BURNS, ROBERTVet. E MasIndependent
CABRERA FONT, MIGUEL ÁNGELVet. C MasC. Ginestar Atletisme Benissa
CABRERA MARTINEZ, XAVIVet. A MasC. A. Bèrnia
CAMPOS GALDO, NATALIA Vet. B FemC. A. Gandia - Alpesa
CAÑADAS BAS, SERGIOSenior MasIndependent
CANET MIRALLES, ANASenior FemC. D. Eusebiofaus.com
CARDONA SALVADOR, JUAN LUIS Vet. D MasC. A. Llebeig Xàbia
CARPI FORQUÉS, PEREVet. B MasC. A. Sense Pressa El Verger
CARRETERO, ESTEFANÍASenior FemIndependent
CATALÁ CHORRO, JOSE VICENTEVet. E MasC. A. Llebeig Xàbia
CHARALAMBOUS, STEVEN Vet. C MasIndependent
CHIRAC, SORINA Senior FemIndependent
CHOQUE CARRETON, ALFONSOVet. D MasC. A. La Rabosa
CHORRO CHOLBI, VICENTVet. A MasIndependent
CID, JANIELASenior FemIndependent
CIMADEVILLA ESTEBAN, JOKINSenior MasC. D. Kamikazes Gang
COBOS FLORES, DAVIDVet. C MasC. E. Dorsal 19 Pego
CRESPO VELENCOSO, JUAN FRANVet. A MasIndependent
CRUAÑES ANDRÉS, HÉCTORSenior MasIndependent
CUENCA HONRUBIA, ROBERTOVet. B MasC. A. Villarta
CUENCA SIVERA, ALBERTO Vet. B MasG. Espeleològic Gata
DE JONGE, MICKY Senior FemIndependent
DE MINGO ÁLVAREZ , SAMUEL Vet. A MasIndependent
DEELY , EILEEN Vet. E MasIndependent
DENGRA BOLTON, EMMAVet. B FemC. A. Corremundos
DI GINOSA, FABIOVet. B Mas
DÍAZ BENLLOCH, NOELIASenior FemIndependent
DOMENECH GINESTAR, JUANGAVet. B MasIndependent
EHLE , SUSI Vet. C FemIndependent
ELLIS, IANVet. E MasC. A. Costa Blanca Striders
ENGLAND, CAROLINA Vet. E FemIndependent
ENGUIX SANCHO, JOSEVet. D MasC. A. La Valldigna
ESCODA MENGUAL, ANA Senior FemIndependent
ESCODA MENGUAL, INÉSSenior FemIndependent
ESCOLANO BURGOS, CRISTIANSenior MasIndependent
ESPARZA GUIJARRO, EVAVet. C FemC. A. La Rabosa
ESPINO MUÑIZ , JUAN Vet. B MasC. A. Benidorm
ESPINÓS VALLÉS, MARINASenior FemC. A. Llebeig Xàbia
ESQUERDO AMOROS, PEDRO ALEXISVet. C MasC. A. Triatló La Vila
ESTEBANEZ SANTOS , IRENESenior FemIndependent
EVERS, JEROENVet. A MasIndependent
FERNÁNDEZ PADILLA, ANTONIO MANUELVet. C MasIndependent
FERRA JORDA, MAITEVet. E FemC. Ginestar Atletisme Benissa
FERRA JORDA, MARCOS Vet. C MasC. Ginestar Atletisme Benissa
FERRER, FRANCISCOVet. E MasC. A. Gata
FERRER BUIGUES, MIGUELVet. B MasIndependent
FERRER ORDINES, MARÍA JOSÉ Vet. C FemC. A. Llebeig Xàbia
FIGUEROLA ESPÍ, GEMMAVet. C FemIndependent
FLORES GÓMEZ , ALFONSOVet. A MasIndependent
FOIX SOTOS , JAIME PromoS23 MIndependent
FOIX SOTOS, LUISSenior MasIndependent
FONT MONFORT, YOLANDASenior FemC. D. Kamikazes Gang
FRAU, PAOLAVet. D FemIndependent
FRECHINA GIMENO, LLORENÇ Senior MasIndependent
GARCIA FUENTES , ALBASenior FemC. A. Gandia - Alpesa
GARCIA MARTÍNEZ , ANDRÉS Senior MasIndependent
GARCIA MARTINEZ, LAURASenior FemIndependent
GARCIA PERIS, ELIA Senior MasIndependent
GARCIA ROMEU , PAUSenior MasIndependent
GARCÍA SÁEZ , FRANCISCO Vet. D MasIndependent
GARCÍA VELEZ, ALFREDOVet. F FemIndependent
GARFELLÁ MONTERO, CARLOSSenior MasC. Gladiators Benidorm
GARRIDO ALONSO, FRANCISCO AGUSTINVet. F MasC. A. Alcasser
GINER PEREZ, ANTONIOVet. G MasC. A. Alcoi
GINESTAR IVARS, GLORIASenior FemIndependent
GINESTAR MORELL, VICENTSenior MasC. Ondara Tri-Esport
GIRALDO CARDONA, JUAN MARTÍN Senior MasIndependent
GONZALEZ CARRIÓ, JOSE SALVADORVet. B MasIndependent
GUERRI MONCHO, JOSÉ Vet. B MasC. Jugant a Córrer Dénia
HABA DOMINGUEZ, DAVID Senior MasIndependent
HALL, CLAIRE JOYVet. B FemIndependent
HEREDERO DÍEZ, CARLOSSenior MasIndependent
HERNAN GARCIA, JOSE DOMINGOVet. B MasC. Córrer a Gust Bellreguard
HERNÁNDEZ, BARTOLOMEVet. D MasIndependent
HERNANDEZ MIRANDA, JORGEVet. A MasIndependent
HERNÁNDEZ SÁNCHEZ , FERNANDO Vet. C MasIndependent
HOLLOSI , AKOSVet. C MasIndependent
IVARS DALMAU, MARIOVet. C MasIndependent
JIMÉNEZ MÉNDEZ , IOSU Vet. A MasIndependent
JORDAN GELABERT, CRISTINAVet. C FemIndependent
JUSZA, MARZENAVet. C FemIndependent
LEÓN BILBAO, FERNANDOVet. B MasC. A. Redolat Team
LEZCANO ARTAL, ANAVet. B FemIndependent
LINARES , DUNIA Senior FemC. Triatló Gandia
LLAMBRICH DELGADO , MANUELSenior MasC. Gladiators Benidorm
LLOBELL DALMAU , MAGDAVet. B FemC. A. Corremundos
LLOBELL RIBERO, MARIASenior FemC. Ondara Tri-Esport
LÓPEZ CEJALO, DAVIDVet. B MasC. A. Corremundos
LÓPEZ MARTÍNEZ, MARÍA JOSÉSenior FemC. A. Redolat Team
LÓPEZ MATEU, CARLESSenior MasIndependent
LORENTE PALOP, MÓNICAVet. C FemIndependent
LULL VICENTE, ALBAVet. A FemG. Condol Denia
MACHI ORTIZ , DOMINGO Vet. E MasC. A. Benimodo
MAGREVE, JEAN MARIEVet. E MasIndependent
MALONDA MARCOS, VICENTVet. F MasC. A. Corremundos
MANCHA VALENCIA , JONATHANSenior MasC. D. Kamikazes Gang
MAÑÓ FERRI, ALBERTOVet. A MasC. Córrer El Garbí
MARAN , SANTIAGOSenior MasC. TRDAM
MARI BOLUFER, AMPARO Vet. C FemIndependent
MARIA RAMON, JORDIVet. B MasC. A. Redolat Team
MARS ALBEROLA, VICENTSenior MasIndependent
MARSAL BAYDAL, ADRIÁNVet. A MasC. D. Kamikazes Gang
MARTÍN MOLINA, JORGEVet. A MasIndependent
MARTINEZ ESQUEFA, ELENAVet. C FemC. A. Redolat Team
MARTÍNEZ GOROSTIZA, PATXIVet. C MasC. A. Llebeig Xàbia
MARTÍNEZ MARHUENDA, MANUELSenior MasIndependent
MARTÍNEZ ROMERO, ALBERTOSenior MasIndependent
MARTÍNEZ SANTACREU , PAUVet. B MasIndependent
MATEOS MONTOYA, JAVIERVet. A MasIndependent
MCCARTHY , MICHAEL Vet. A MasIndependent
MIHUTESCU, NICOLETA-AIDAVet. B FemIndependent
MÍNGUEZ MARTI, CARMENVet. B FemIndependent
MOLINA FUSTER, JOSE DAVIDVet. B MasC. Dénia Corre
MOLINA PUIG, LAURAVet. A FemIndependent
MOMPARLER MARZAL, FERNANDOVet. B MasC. E. Raboses Rafelcofer
MONEVA ROCA, JOSEVet. A MasIndependent
MONLEÓN TOMÁS, JUAN JOSÉVet. C MasIndependent
MONTESINOS FERRÁNDIZ, LUCIASenior FemIndependent
MONZÓ ÁLVAREZ, ANNAVet. A FemIndependent
MONZÓ ANDRÉS, CARLESSenior MasIndependent
MORENO ZAFRA, JOSE ANTONIOVet. D MasC. A. Redolat Team
MORO RODRÍGUEZ, DANIELSenior MasC. A. Llebeig Xàbia
MULET, ANNAPromoS23 FC. A. Gata
MULET MENGUAL, RAULSenior MasC. M. A. La Faixa
MUÑOZ GONZÁLEZ, IVANSenior Mas- Independent
MUÑOZ JIMÉNEZ , MARSenior FemIndependent
NAVAS DE SOLÍS , SOL Vet. C FemIndependent
NOTTEAU, ERICVet. C MasIndependent
O DONOVAN, BERNIE Vet. E FemIndependent
O MEARA , MARTIN Vet. E MasIndependent
OLLER CRESPO, LARASenior FemIndependent
OLMOS FERRANDIS , SALVADOR Vet. C MasC. Green Power S. T.
ORTOLA CUQUERELLA , IRENESenior FemIndependent
ORTOLÀ OLLER, MAICAVet. C FemC. A. Corremundos
ORTOLA VERCHER, ROSARIOVet. D FemIndependent
ORTOLA VERCHER, VICTORIAVet. C FemIndependent
OVETT, FREDDYSenior Mas- Independent
PALAO, MARIBELVet. D FemIndependent
PALAO VAÑO, JUAN ANTONIOVet. B MasIndependent
PEIRÓ CLIMENT, AMPAROSenior FemIndependent
PEIRO GABARDA, ANTONIOVet. C MasIndependent
PEIRÓ MONZÓ, FÁTIMASenior FemG. E. La Carena La Font
PÉREZ , RICARDO Vet. D MasC. A. Llebeig Xàbia
PÉREZ MONCHO, JUANHERVet. C MasIndependent
PERIS BAS, ABELVet. D MasC. A. Redolat Team
PERNA SERRA, ANTHONYSenior MasIndependent
PILIPCZUK, TEODOROSenior MasIndependent
PINARGOTE SÁNCHEZ , NITOVet. A MasIndependent
PINEDA ESCRIVÀ, JESÚS Vet. A MasC. C. La Gota Gorda
PONS AUSINA, JAVIERVet. B MasG. Espeleològic Gata
POQUET SOLIVERES, SONIAVet. A FemC. A. Llebeig Xàbia
POULTON, CHRISTOPHERVet. B Mas- Independent
PRIETO ALMIÑANA, PEDROVet. D MasC. Serrano Atletismo
PUIGCERVER FERRANDO, MARIBELVet. C FemC. A. Cametes
QUINTANA CASTRO, ALVAROVet. A MasIndependent
RICHELLE DE JONG, EDUARDOVet. B MasC. Alpha Swimming
RICO , VICTORIA Senior FemIndependent
RIPOLL FERRANDO, JOSEVet. E MasC. A. Altea
RODRÍGUEZ GÓMEZ , JAVIERVet. B MasIndependent
RODRIGUEZ MOMPÓ, JOSE MANUELVet. B MasC. D. Chafaaliagas Jérica
RODRIGUEZ PITRE, JORGE LUIZVet. A Mas- Independent
ROLDÁN USÓ, PILARVet. F FemIndependent
ROMERA GARCÍA, ISABELVet. A FemC. A. Safor - Teika
ROS ANDRÉS , PAQUIVet. C FemC. A. Llebeig Xàbia
ROSELLÓ DURÀ, SARASenior FemIndependent
RUEDA PICON , ANASenior FemC. A. Fiebre Runner
RUIZ DE EGUÍLAZ MARTÍN, CARLOSVet. C MasIndependent
SAKKERS, GUUSVet. G MasIndependent
SALAVERT HERRERO, CARMENSenior FemIndependent
SALORT, VICENTEVet. C MasIndependent
SANAÚ RUIZ, SARASenior FemIndependent
SANCHIS FLUIXÀ, MARIAVet. A FemIndependent
SANCHIS MARTIN DE LA LEONA, MIKEL Vet. B MasC. Triatló Benirredrà
SANCHO , XAVIER Vet. D MasIndependent
SANTACREU CRUAÑES, ANABELVet. B FemIndependent
SANTOS CUENCA, MONICAVet. A FemIndependent
SANTOS LÓPEZ, FRANCISCO JAVIERVet. A MasC. Gladiators Benidorm
SARIÓ , SERGIO Vet. B MasIndependent
SARIO TORMOS , NICOLÁS Vet. C MasIndependent
SCHMIDT, MIKLOSVet. A MasIndependent
SEGURA CARDONA, LORENASenior FemIndependent
SENDRA ROVIRA, VICENTEVet. C MasC. Ondara Tri-Esport
SERRANO BLASCO, PABLOSenior MasIndependent
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL Vet. B MasC. A. Gata
SOLBES GONZALEZ, JUANVet. C MasC. Triatló Gandia
SOLER LLOBELL, JOSÉ ANDRÉS Vet. C Mas- Independent
SOLER TORRES, JUANVIVet. B MasC. A. Gata
SORIANO COMADRAN, PILARVet. A FemIndependent
SPOSITO , ANDREASVet. A MasIndependent
SURINYA, GABRIELLAVet. C FemIndependent
SZEKERES, MARIANNVet. B FemIndependent
TAKACS, RITAVet. A FemIndependent
TEJEDOR GRAU, JUANVet. E MasIndependent
TENT PÉREZ, TONIPromoS23 MIndependent
TORMOS CAÑADAS, TONIVet. B MasIndependent
TORRES JORRO, MONICAVet. C FemC. Ondara Tri-Esport
USAGRE TORRES, JACOBOVet. B MasIndependent
VALERO CUBILLES, ANASenior FemC. A. Fiebre Runner
VALOR INSA, RAQUELVet. B FemIndependent
VAN BOGAERT, GUYVet. E MasIndependent
VAN DER LEE, GIJSBERTUS ANTONIUSVet. D MasIndependent
VAN MAASAKKERS, CARMENSenior FemIndependent
VILARIÑO CLAUSÍ, JAVIERVet. E MasIndependent
VIÑES, MARIA Senior FemIndependent
VIVES MAS, JOSEPSenior MasIndependent
VIZUETE CARPI, RUBÉNPromoS23 MIndependent
WALLACE, KIERAN JAMES Vet. A Mas- Independent
WEINTRAUB, EWAVet. B FemIndependent
ZAVALA TORO, SAMVet. C FemC. Athletes Academy

XIQUETS INSCRITS


177 participants inscrits/es
Nom
Categoria
Club
AGULLES CARRIÓ, MARIABarrufets FemIndependent
AGULLES CARRIÓ, VICENTBarrufet MasIndependent
AJANA EL FADDALI, MALAKPre-Benjami­ MasC. Multiesport Benitatxell
ANAYA SEPULVEDA , RONALD DAVID Pre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
ANDRÉS BUIGUES , JAUMEBarrufet MasC. Beer Runners Xabia
ANTEPARA ENGUIX, BRUNOBarrufet MasC. A. Publidom
ARLANDIS PÉREZ , CLAUDIA Benjamí­ FemC. A. Dianium
ARNOLD, OLIVERPre-Benjami­ Fem- Independent
BADENES CATALA , JOAN Aleví Mas- Independent
BAÑÓ MENGUAL, ALEIXBenjamí MasIndependent
BARATO BONILLA, NEIZANPre-Benjami­ MasC. A. Dianium
BEDOYA HERNÁNDEZ , ANTHONY Pre-Benjami­ MasIndependent
BELTRÁN ALGABA, HUGOAleví Mas- Independent
BENEYTO LLORCA, NOAAleví­ FemC. Jugant a Córrer Dénia
BERARDO, ALMENDRA Aleví­ FemC. A. Dianium
BERARDO , OLIVIA Benjamí­ FemC. A. Dianium
BISQUERT CASTELL, ALEXBenjamí MasIndependent
BISQUERT CASTELL, ESTHER Infantil MasIndependent
BLASCO ROSELLÓ, AMAYA Barrufets FemC. A. Publidom
BONET QUILIS, PAUPre-Benjami­ MasIndependent
BONET QUILIS, SERGIAleví MasIndependent
BUIGUES SIGNES, MARÍA Pre-Benjami­ FemC. A. Corremundos
BUIGUES SOLIVERES, ÓLIVERBarrufet MasIndependent
BUITRAGO HOLGUIN, ARIADNAPre-Benjami­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
CABALLERO RIQUELME , ADARA Pre-Benjami­ Fem- Independent
CALATAYUD SEMPERE , DÍDAC Infantil MasC. E. El Corriol Oliva
CALATAYUD SEMPERE , XAVI Benjamí MasC. E. El Corriol Oliva
CAMARASA ARNONE, GISELAPre-Benjami­ FemC. A. Dianium
CAMARENA , AINAAleví­ FemIndependent
CANEPA MASIÀ, HUGO Benjamí MasIndependent
CANET LLORET, GERARDBarrufet MasIndependent
CANO JORDÀ, NILPre-Benjami­ MasE. Atletisme Pedreguer
CAPÓ LEYDA, ANNA Barrufets FemIndependent
CARRETERO DÍAZ, ANTONIOBenjamí MasIndependent
CARRETERO DÍAZ, BOSCOBarrufet MasIndependent
CASAÑ PLEGUEZUELOS, MANUELPre-Benjami­ MasIndependent
CATALA, VICENTEPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
CATALA DIAZ, EDURNEInfantil FemC. A. Llebeig Xàbia
CATALA LINARE, JULIA Pre-Benjami­ FemIndependent
CATALÀ SANTOS, EMMABenjamí­ FemCol·legi Mª Inmaculada
CATALÀ SANTOS, NATHANAELAleví MasCol·legi Mª Inmaculada
CLIMENT ESTEVEZ, MELANIAPre-Benjami­ FemC. A. Dianium
COHEN CAMERANO, NAOMIBenjamí­ FemIndependent
CONTRERAS MARTINEZ, CLOE Barrufets FemIndependent
CORTÉS MARÍ, JUDITBenjamí­ FemC. Nexo Sport Team
COSTA LÓPEZ , HUGOBarrufet MasIndependent
CÓZAR I SELLÉS, AITANAPre-Benjami­ FemC. A. Llebeig Xàbia
CUPSA SZEKELY, ALEXANDRA ARABELLABenjamí­ FemIndependent
DE CARVALHO DAUN E LORENA , NINA Pre-Benjami­ Fem- Independent
DE KOK, AYANABarrufets FemIndependent
DEMPSEY , MIAInfantil MasC. A. Llebeig Xàbia
DEMPSEY , ZARAAleví­ FemCEIP Mediterrània Xàbia
DIEGO ANDRÉS , YERAYBarrufet MasIndependent
ESTEVE PEDRO, SERGIPre-Benjami­ MasC. A. Gata
FERRARO OSORIO, ERIKBarrufet Mas- Independent
FERRER BAÑULS, GUILLEMBenjamí MasIndependent
FLORES RIPOLL, ANDREUBarrufet Mas- Independent
FORNÉS, ÀNGELAPre-Benjami­ FemIndependent
FORNES MOLINES, MARCBenjamí MasIndependent
FORNES MULET, JOSEPPre-Benjami­ MasC. M. A. La Faixa
FORNES PEREZ, BRUNOPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
FORNES PEREZ, MARTÍN Barrufet MasIndependent
FREMEIJER VALERO, MARCBarrufet MasIndependent
GARCIA DEL REAL IBEAS , ALEJANDRO Pre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
GARCÍA MARTÍ , ÁLEX Pre-Benjami­ MasC. A. Dianium
GIL JIMENEZ, NICOLÁS Benjamí Mas- Independent
GIL JIMENEZ, PAULABarrufets Fem- Independent
GOMAR MARI , NOAInfantil FemG. E. La Carena La Font
GÓMEZ GARCÍA , ALEJANDRO Barrufet Mas- Independent
GÓMEZ GARCÍA , DAMIÁN Aleví Mas- Independent
GRIMALT MONFORT , MAR Barrufets FemIndependent
GRIMALT ROMANY, BRUNOBarrufet MasIndependent
GRUPPUSO, GLORIAAleví­ FemIndependent
GUERRI HAHN, AROHA Pre-Benjami­ FemC. Jugant a Córrer Dénia
GUTIERREZ CRISTANCHO, EMILIANOPre-Benjami­ MasCEIP Mediterrània Xàbia
HERRERA PULGARIN , GONZALOBenjamí MasIndependent
HERRERA PULGARIN , LUCÍA Pre-Benjami­ FemIndependent
IVARS PEÑA, JOELPre-Benjami­ MasC. A. La Xara
JANSSEN, MÍA Barrufets FemIndependent
JOHNSON, GIOVANNIBenjamí MasIndependent
JUTZI , KENOCadet MasIndependent
JUTZI , LENAAleví­ FemIndependent
JUTZI , MILOBenjamí MasIndependent
KATER CHIARAMELLO, EVANBarrufet MasIndependent
KOSTER, MILANAleví MasIndependent
KOSTER, NIKOLAIBenjamí MasIndependent
LARA GISBERT , BRUNO Benjamí MasIndependent
LEÓN GÓMEZ , ALMABarrufets FemIndependent
LLIN DURÁ, CAROLABarrufets FemIndependent
LLOBELL YUSTE, MARTÍPre-Benjami­ MasC. Multiesport Benitatxell
LLOPIS RUBIO, ADABarrufets FemC. A. Dianium
LLORENS PÉREZ, MIRIAMAleví­ FemIndependent
LLOYD, REUBENPre-Benjami­ MasIndependent
LLOYD, SYLVIEBarrufets FemIndependent
LOBATO GÓMEZ , CAROLINAPre-Benjami­ FemIndependent
LÓPEZ MASCARELL , PEREPre-Benjami­ MasIndependent
LÓPEZ RODRIGUEZ, AARONBarrufet MasC. A. Corremundos
MAESTRE GUERRA, DANIEL Pre-Benjami­ MasIndependent
MAESTRE GUERRA , DANIEL Pre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
MAESTRE GUERRA, ENZO Barrufet Mas- Independent
MARTÍNEZ DAVIU, ANDREU Barrufet MasIndependent
MARTINEZ MARTINEZ, JULIOPre-Benjami­ MasC. A. Benidorm
MARZAL MUT, YERAI Benjamí MasIndependent
MATA, MARTINABarrufets FemIndependent
MATA TORRES, DANIELA Benjamí­ FemIndependent
MEDINA LEZCANO, CARLOSAleví MasIndependent
MEDINA LEZCANO, LUCÍAPre-Benjami­ FemIndependent
MENGUAL, ELIÁN Benjamí MasCEIP Mediterrània Xàbia
MENGUAL, OMARAleví Mas- Independent
MIKITINSKIS CAIMI, MATEOCadet MasC. A. La Nucia
MIRALLES FERRER, NOAHBarrufet MasC. A. Llebeig Xàbia
MONCHO MUÑOZ , VALENTINA Pre-Benjami­ FemC. Ginestar Atletisme Benissa
MONSERRAT FUENTES , LAIA Barrufets FemC. A. La Xara
MOODY, THEODOREPre-Benjami­ MasIndependent
MORAGUES MARTINEZ, INDIABarrufets FemIndependent
MORAGUES OLTRA, ELLIOTAleví MasC. Xàbia International College
ORTOLA PARRAS, MARIAAleví­ FemIndependent
PALAO MARTINEZ, JOAN Benjamí MasIndependent
PALAO MARTINEZ, MAUROBarrufet MasIndependent
PANZARDI OLSZEWSKA, AMAYAInfantil FemIndependent
PARDO SÁNCHEZ , VÍCTOR Pre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
PARKHOMENKO, VLADCadet MasIndependent
PEIRÓ COSTA , GEMMA Benjamí­ FemC. Triatló Gandia
PEREZ BOLLAIN, JAIROBenjamí MasIndependent
PÉREZ PÉREZ, QUIMPre-Benjami­ MasC. A. La Xara
PEREZ PONS, MARIABenjamí­ FemIndependent
PÉREZ SERRAT, CRISTIAN Benjamí MasIndependent
PÉREZ SERRAT , LUCÍA Barrufets FemC. A. Villarta
PÉREZ TORRES, ÀLANBarrufet MasIndependent
PINAR SAVAL, NORAHCadet FemC. A. La Nucia
PITT ALLEN , BILLY Pre-Benjami­ Mas- Independent
PITT ALLEN , RAFA Barrufet Mas- Independent
POLOP CAMPOBADAL, SOFIABarrufets FemIndependent
PONS REGALADO, MARTINA Pre-Benjami­ FemC. A. Llebeig Xàbia
POSPISIL, JINDRAAleví MasC. A. Dianium
QUINTANA MORENO, EIZANBarrufet Mas- Independent
REIG GARCIA, JOSÉ MARIABenjamí MasIndependent
RIQUELME CABALLERO, CHRISTIANPre-Benjami­ MasIndependent
RIQUELME CABALLERO, ESTHERPre-Benjami­ FemIndependent
ROBSON, HENRYBenjamí MasIndependent
RODRIGUEZ CARDONA, ARTUROBarrufet MasC. D. Chafaaliagas Jérica
RUIZ CAKLOVA, ELISAPre-Benjami­ FemC. A. Dianium
RUIZ DE EGUÍLAZ MORET, DANIAleví MasIndependent
RUIZ DE EGUÍLAZ MORET, DAVIDInfantil MasIndependent
SALVÀ FUENTES, GAELAleví MasC. Xàbia International College
SANCHEZ CARDONA, IRENEBenjamí­ FemIndependent
SANCHEZ FUSTER, AZAHARBarrufets FemC. E. El Corriol Oliva
SÁNCHEZ GARCÍA , PAUPre-Benjami­ MasC. A. La Xara
SÁNCHEZ SÁNCHEZ , INÉS Aleví­ FemIndependent
SANCHIS, PAULACadet FemC. A. Canals
SANCHIZ BORONAT, MAR Pre-Benjami­ FemIndependent
SASTRE SEGUÍ, ÍNDIAAleví­ FemIndependent
SASTRE SEGUÍ, LLUNAAleví­ FemIndependent
SCHAFER VALLES , ADRIÁNCadet MasIndependent
SCHAPER-KOTTER, ADALYNNBarrufets FemIndependent
SCHMIDT, KIAN THIAGO Barrufet Mas- Independent
SCOTT, WILLOWBarrufet MasIndependent
SEGUÍ ALMAZÁN, MARCBarrufet MasIndependent
SERNA MENGUAL, MATEOPre-Benjami­ MasC. Xàbia International College
SERNA MENGUAL, NOAInfantil FemIndependent
SERRA BORDES, ALBERTBenjamí MasIndependent
SERRANO DOSSET , DANIEL Aleví MasIndependent
SERRANO DOSSET, DIEGO Barrufet MasIndependent
SERRANO DOSSET, EVAPre-Benjami­ FemIndependent
SIGNES TACHÓ, CATERINABarrufets Fem- Independent
SUÁREZ SUÁREZ , GERARD Benjamí MasIndependent
TORMOS MATA, NÉSTOR Pre-Benjami­ MasIndependent
TORRES GARCÍA , LUCCA Pre-Benjami­ MasIndependent
TORRES GARCÍA , MARCO Barrufet MasIndependent
TORRES I BAS, ORIOLPre-Benjami­ MasC. A. Llebeig Xàbia
USAGRE NOGUERA, MARCOBenjamí MasIndependent
VALLÉS BARBER, AINAPre-Benjami­ FemIndependent
VAN RIJN, LUCPre-Benjami­ Mas- Independent
VAQUET SALAS, JOELBenjamí Mas- Independent
VARELA RUIZ , LUIS Pre-Benjami­ MasC. Xàbia International College
VARELA RUIZ , MAURO Aleví MasC. Xàbia International College
VIVES SIGNES, ARNAUBenjamí MasIndependent