Som Esport
3ª Cursa Popular Beniarjó

CLASSIFICACIÓ GENERAL 3ª CURSA POPULAR BENIARJÓ

Data: 10 de Novembre de 2013
Distància: 7,9 Km

Organitza: Ajuntament de Beniarjó

+ CLASSIFICACIONS >>>
Següent Últim
Cronometratge www.somesport.com

Meta 1er Pas Meta (Km 1,8) Meta
P. Gral
Nom
P.Cat
Categoria
Club
P.Gral
P.Cat
Temps
T/Km
Temps
T. Real
T/Km
1
PONT CHÁFER, FÉLIX
1
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
1 1
0:05:46
03:12
0:26:08
0:26:08
03:18
2
LIZCANO SÁEZ, ÓSCAR
2
Senior Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
5 3
0:06:02
03:21
0:27:06
0:27:06
03:26
3
VELO ESTEVEZ, MIGUEL
1
Veterans A Mas
C. C. Camallaes
2 1
0:06:00
03:19
0:27:08
0:27:07
03:26
4
VALVERDE GREGORI, FCO JOSE
1
Veterans B Mas
C. A. Els Llops Manuel
6 1
0:06:02
03:21
0:27:24
0:27:24
03:28
5
VERDÚ GARCÍA, DAVID
2
Veterans A Mas
Independent
3 2
0:06:01
03:21
0:27:28
0:27:27
03:28
6
BADENES GARCIA, JOAQUIN
3
Senior Mas
C. A. La Vespa Novetlé
4 2
0:06:02
03:21
0:27:30
0:27:30
03:29
7
CAMARENA AGUT, VICENT
2
Veterans B Mas
G. E. La Carena La Font
8 2
0:06:12
03:26
0:28:11
0:28:10
03:34
8
PLANCHA CHORRO, VICENT
3
Veterans A Mas
C. Córrer La Llebre
9 3
0:06:12
03:26
0:28:15
0:28:14
03:35
9
SORIA LLORCA, JAVIER
1
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
11 1
0:06:21
03:32
0:29:05
0:29:05
03:41
10
GARCIA REIG, PERE LLUIS
4
Veterans A Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
12 4
0:06:22
03:32
0:29:08
0:29:08
03:41
11
HADRI, ADRIÁN
4
Senior Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
7 4
0:06:12
03:26
0:29:10
0:29:09
03:42
12
TOMAS LLORCA, JUAN ANTONIO
3
Veterans B Mas
C. A. l' Espenta
23 5
0:06:35
03:38
0:29:10
0:29:08
03:41
13
MASCARELL FAUS, ADRIAN
5
Senior Mas
C. E. Quatre Gats Rotova
21 8
0:06:35
03:37
0:29:13
0:29:09
03:41
14
ABELLA MARÍ, ANGEL RAMÓN
5
Veterans A Mas
C. A. Alcasser
19 7
0:06:34
03:38
0:29:24
0:29:23
03:43
15
SOLANES MORANT, AUSIAS
6
Veterans A Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
24 8
0:06:36
03:39
0:29:25
0:29:23
03:43
16
FORNES CHOVA, IVAN
7
Veterans A Mas
C. Triatló Gandia
15 5
0:06:30
03:36
0:29:30
0:29:29
03:44
17
FERRAIRO ESCRIVA, DAVID
2
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
22 3
0:06:35
03:38
0:29:32
0:29:29
03:44
18
PEREZ IZQUIERDO, ANDRÉS
4
Veterans B Mas
C. A. Miramar Fent Cames
20 4
0:06:34
03:37
0:29:50
0:29:47
03:46
19
GAVILÁ MIÑANA, OSCAR
5
Veterans B Mas
Independent
14 3
0:06:28
03:36
0:29:55
0:29:54
03:47
20
PERICÁS CAUDELI, JOSE MIGUEL
6
Senior Mas
C. A. Miramar Fent Cames
17 7
0:06:32
03:37
0:30:04
0:30:04
03:48
21
MARTI FERRER, LUCAS
8
Veterans A Mas
C. A. Trencacames
39 15
0:06:52
03:47
0:30:09
0:30:06
03:49
22
SERRANO ESPINAR, JAVIER
1
Veterans D Mas
C. A. l' Espenta
30 1
0:06:42
03:42
0:30:09
0:30:08
03:49
23
MIRALLES GREGORI, JUAN JOSÉ
3
Veterans C Mas
C. A. Oliva Runner's
18 2
0:06:33
03:38
0:30:14
0:30:14
03:50
24
ROMERO LOPEZ, RAFA
7
Senior Mas
C. A. Poblats Marítims
10 5
0:06:21
03:31
0:30:19
0:30:18
03:50
25
BLAY LORENTE, ADRIAN
8
Senior Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
28 10
0:06:40
03:41
0:30:20
0:30:18
03:50
26
PEIRO SALORT, VICENT
9
Veterans A Mas
C. Córrer Xeraco
35 12
0:06:45
03:44
0:30:22
0:30:20
03:50
27
ROMERO BORRAS, PAU
9
Senior Mas
C. A. Franc Beneyto R. Denia
29 11
0:06:42
03:43
0:30:30
0:30:29
03:52
28
MUÑOZ TORREGROSA, EMILI
6
Veterans B Mas
C. A. Dianium
27 6
0:06:38
03:40
0:30:35
0:30:33
03:52
29
PALONÉS LLOPIS, VICENTE
10
Senior Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
26 9
0:06:38
03:41
0:30:36
0:30:35
03:52
30
BOLLAIN GARCIA, JUAN CARLOS
11
Senior Mas
C. A. Corremundos
13 6
0:06:25
03:33
0:30:43
0:30:43
03:53
31
ESTELA CAMACHO, KIKE
10
Veterans A Mas
Real de Gandia C. F.
41 16
0:06:54
03:47
0:30:44
0:30:38
03:53
32
DE JUAN DEVESA, VICENT
2
Veterans D Mas
Independent
44 2
0:07:01
03:53
0:30:47
0:30:46
03:54
33
ESPI SUÑER, JOSE
12
Senior Mas
C. Córrer La Llebre
36 14
0:06:47
03:46
0:30:48
0:30:46
03:54
34
MORANT JUST, GERARDO
11
Veterans A Mas
G. E. La Carena La Font
31 10
0:06:42
03:43
0:30:49
0:30:47
03:54
35
SERVER AUSINA, JOSEP
4
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
40 4
0:06:54
03:49
0:30:49
0:30:47
03:54
36
GAVILÀ MIÑANA, JESÚS
3
Veterans D Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
46 3
0:07:02
03:53
0:30:50
0:30:48
03:54
37
VITORIA LUIS, JUAN
12
Veterans A Mas
C. Córrer Xeraco
42 17
0:06:59
03:51
0:31:08
0:31:05
03:56
38
SOLER MENDEZ, JUAN PEDRO
13
Veterans A Mas
Independent
32 11
0:06:42
03:41
0:31:11
0:31:07
03:56
39
SIGNES OROVAY, SALVADOR JAVIER
1
Veterans E Mas
C. A. Calygat.com
50 2
0:07:03
03:54
0:31:14
0:31:13
03:57
40
ORTIZ RIVAS, RAÚL
14
Veterans A Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
45 18
0:07:02
03:52
0:31:14
0:31:10
03:57
41
MARTINEZ MARTINEZ, JUANVI
2
Veterans E Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
49 1
0:07:03
03:54
0:31:14
0:31:13
03:57
42
ESCRIVÀ I MIRET, SALVADOR
7
Veterans B Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
48 8
0:07:02
03:53
0:31:21
0:31:18
03:58
43
VERCHER RIPOLL, JUAN RA
15
Veterans A Mas
C. Córrer La Llebre
25 9
0:06:37
03:40
0:31:25
0:31:24
03:58
44
PLANCHA CHORRO, PACO
16
Veterans A Mas
C. Córrer La Llebre
54 19
0:07:08
03:57
0:31:43
0:31:42
04:01
45
PRIETO ALMIÑANA, JOAN
13
Senior Mas
Independent
33 12
0:06:43
03:44
0:31:49
0:31:49
04:02
46
MAÑÓ FERRI, SERGIO
14
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
73 23
0:07:24
04:04
0:31:51
0:31:46
04:01
47
GARCÍA DE DIONISIO BELDA, JORGE
17
Veterans A Mas
Independent
37 13
0:06:48
03:46
0:31:53
0:31:52
04:02
48
BOUCHLOUCH , HICHAM
18
Veterans A Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
16 6
0:06:30
03:37
0:31:56
0:31:56
04:03
49
CAMARENA GRACIA, NICO
15
Senior Mas
C. Triesport Potries
43 15
0:07:01
03:53
0:31:58
0:31:56
04:03
50
ADRI TERCERO, JOSE
8
Veterans B Mas
Independent
47 7
0:07:02
03:53
0:32:00
0:31:56
04:03
51
ESPASA MULET, JOSE
9
Veterans B Mas
C. A. Gata
55 10
0:07:09
03:58
0:32:00
0:31:58
04:03
52
FAUS PASTOR, JOSEP
16
Senior Mas
C. Córrer El Garbí
52 16
0:07:05
03:56
0:32:04
0:32:04
04:04
53
MONTANER SARRION, FCO JOSE
19
Veterans A Mas
C. A. Massamagrell
38 14
0:06:48
03:45
0:32:08
0:32:05
04:04
54
LLORCA VERDU, MANUEL
5
Veterans C Mas
Independent
63 7
0:07:18
03:59
0:32:13
0:32:04
04:04
55
MIÑANA PRATS, JUAN JOSÉ
17
Senior Mas
C. C. Ador i Palma
83 26
0:07:29
04:05
0:32:16
0:32:08
04:04
56
BLASCO TRO, ANGEL
18
Senior Mas
Independent
34 13
0:06:44
03:42
0:32:19
0:32:15
04:05
57
GRYSHCHENKO, ANATOLIY
20
Veterans A Mas
Independent
65 20
0:07:21
04:03
0:32:20
0:32:16
04:05
58
MILLET PELLICER, ALBERTO
10
Veterans B Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
53 9
0:07:08
03:57
0:32:22
0:32:21
04:06
59
MARTIN MARTINEZ, ANTONIO
11
Veterans B Mas
Independent
60 11
0:07:17
03:59
0:32:24
0:32:17
04:05
60
GANDIA SEPULVEDA, CLEMENTE
12
Veterans B Mas
C. Running Beniopa
76 14
0:07:27
04:03
0:32:25
0:32:15
04:05
61
GARCIA VIDAL, VICENT
13
Veterans B Mas
C. A. Beniarjo Runners
61 12
0:07:17
04:01
0:32:26
0:32:21
04:06
62
BERMEJO PUIG , XAVIER
14
Veterans B Mas
C. A. Bikila Tarragona
70 13
0:07:22
04:02
0:32:33
0:32:27
04:06
63
ROCHER CLIMENT, TONI
19
Senior Mas
C. C. Camallaes
72 22
0:07:23
04:04
0:32:34
0:32:31
04:07
64
CANOVAS CANO, DAVID
20
Senior Mas
Independent
99 32
0:07:43
04:06
0:32:37
0:32:15
04:05
65
PARDO LORENTE, OSCAR
21
Senior Mas
Independent
62 19
0:07:18
04:01
0:32:39
0:32:34
04:07
66
GREGORI ESCRIVA, RUBEN
22
Senior Mas
G. E. La Carena La Font
93 31
0:07:41
04:10
0:32:42
0:32:31
04:07
67
ROVIRA CASANOVA, RICARDO
21
Veterans A Mas
Independent
74 23
0:07:24
04:03
0:33:05
0:32:58
04:11
68
VALLS SOLA, ADRIAN
23
Senior Mas
Independent
64 20
0:07:20
04:01
0:33:16
0:33:09
04:12
69
POLOP MIRON, SALVADOR
6
Veterans C Mas
Independent
58 6
0:07:15
03:59
0:33:18
0:33:14
04:13
70
CERVERA TUR, TONI
7
Veterans C Mas
C. A. Els Oliveros
71 9
0:07:23
04:04
0:33:28
0:33:25
04:14
71
MUÑOZ SERRANO, JAVIER
4
Veterans D Mas
C. A. Torrent Corre
51 4
0:07:05
03:55
0:33:31
0:33:29
04:14
72
PARDO SEGUÍ, XIMO
8
Veterans C Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
68 8
0:07:22
04:04
0:33:32
0:33:30
04:14
73
FUENTES ARANDA, SANTIAGO
3
Veterans E Mas
Independent
80 5
0:07:28
04:08
0:33:40
0:33:38
04:16
74
FERRER MULET, FRANCESC
4
Veterans E Mas
C. A. Gata
77 3
0:07:27
04:06
0:33:49
0:33:45
04:16
75
GARCIA PAVIA, VICENT
24
Senior Mas
Independent
82 25
0:07:29
04:07
0:33:50
0:33:46
04:17
76
CISCAR SANLORENZO, JUAN
25
Senior Mas
C. E. Quatre Gats Rotova
75 24
0:07:25
04:04
0:33:51
0:33:46
04:16
77
FERRI MASCARELL, JORDI
22
Veterans A Mas
C. C. Ador i Palma
81 24
0:07:28
04:08
0:33:53
0:33:50
04:17
78
SANCHEZ ACEITUNO, MIGUEL ANGUEL
26
Senior Mas
C. A. Gynrunning Tonic Club
101 33
0:07:46
03:59
0:33:55
0:33:20
04:13
79
MORANT COLL, BLAI
15
Veterans B Mas
C. A. Beniarjo Runners
95 16
0:07:42
04:12
0:33:56
0:33:47
04:17
80
MANCHA BOIX, JOSEP
27
Senior Mas
Independent
149 50
0:08:19
04:32
0:34:07
0:33:59
04:18
81
ALEMANY GILABERT, VICTOR
28
Senior Mas
Independent
91 30
0:07:37
04:11
0:34:09
0:34:05
04:19
82
MALLETT, CHRISTINA
1
Veterans A Fem
Independent
84 1
0:07:29
04:07
0:34:12
0:34:09
04:19
83
SEMPERE PEIRO, RAFAEL
29
Senior Mas
Independent
85 27
0:07:29
04:07
0:34:14
0:34:09
04:19
84
VIDAL ALMIÑANA, DAVID
30
Senior Mas
C. A. Trencacames
57 17
0:07:15
03:59
0:34:15
0:34:11
04:20
85
JIMENEZ SIERRA, OSCAR
23
Veterans A Mas
Independent
66 21
0:07:21
04:01
0:34:18
0:34:11
04:20
86
OCHOA MICO, TONI
16
Veterans B Mas
Independent
105 17
0:07:50
04:14
0:34:18
0:34:05
04:19
87
BELDA JAVALOYES, PASCUAL
17
Veterans B Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
192 37
0:08:54
04:41
0:34:22
0:33:54
04:17
88
GARCIA RAPOSO, JUAN
5
Veterans D Mas
Independent
109 8
0:07:55
04:19
0:34:23
0:34:16
04:20
89
DOMÍNGUEZ POLO, DAVID
31
Senior Mas
Independent
59 18
0:07:16
03:58
0:34:24
0:34:16
04:20
90
POVEDA HARO, ANGEL
6
Veterans D Mas
C. A. La Xara
92 7
0:07:37
04:13
0:34:24
0:34:22
04:21
91
MORENO MATAIX, SERGIO
7
Veterans D Mas
C. Córrer El Garbí
89 6
0:07:35
04:12
0:34:26
0:34:24
04:21
92
JAÉN MUÑOZ, JOSÉ
8
Veterans D Mas
G. A. Runner Denia
78 5
0:07:28
04:07
0:34:29
0:34:27
04:22
93
CATALA LLORENS, JOSE MIGUEL
32
Senior Mas
Independent
86 28
0:07:31
04:08
0:34:33
0:34:28
04:22
94
GUILLEN DIAZ, RUBEN
33
Senior Mas
Independent
130 43
0:08:09
04:23
0:34:34
0:34:19
04:21
95
MESTRE FAUS, MARCO
24
Veterans A Mas
C. A. Beniarjo Runners
96 26
0:07:42
04:14
0:34:35
0:34:29
04:22
96
PLA VERDU, EMILIO JOSE
34
Senior Mas
Independent
88 29
0:07:31
04:08
0:34:36
0:34:31
04:22
97
CHAPELET EDGARDO, PABLO
5
Veterans E Mas
Independent
79 4
0:07:28
04:08
0:34:39
0:34:38
04:23
98
BOU CASTELLA, CRISTOBAL
25
Veterans A Mas
Independent
67 22
0:07:22
04:02
0:34:39
0:34:33
04:23
99
MANZANO ROMERO, MANUEL
9
Veterans C Mas
Independent
97 10
0:07:43
04:17
0:34:43
0:34:43
04:24
100
IVARS GINER, FRANCISCO
6
Veterans E Mas
Independent
133 7
0:08:09
04:29
0:34:47
0:34:41
04:24
101
GONZALEZ CORTIJO, LEONARDO
35
Senior Mas
C. A. La Xara
126 40
0:08:05
04:27
0:34:47
0:34:44
04:24
102
JAREÑO MONTOYA, VICTOR
10
Veterans C Mas
C. A. Safor - Delikia Sport
104 12
0:07:49
04:15
0:34:58
0:34:49
04:24
103
LLORENS PERELLO, JOSE BLAS
11
Veterans C Mas
Independent
56 5
0:07:10
03:58
0:35:01
0:35:00
04:26
104
ROLDAN CISCAR, DAVID
36
Senior Mas
C. Córrer a Gust Bellreguard
69 21
0:07:22
04:05
0:35:03
0:35:02
04:26
105
SALCEDO JAIME, JUAN MANUEL
26
Veterans A Mas
Independent
154 34
0:08:20
04:27
0:35:03
0:34:43
04:24
106
ALEJANDRE GOMEZ, JOSE MIGUEL
37
Senior Mas
Independent
153 51
0:08:20
04:27
0:35:03
0:34:43
04:24
107
BERTOMEU AGUILAR, JUAN CARLOS
18
Veterans B Mas
Independent
106 18
0:07:51
04:20
0:35:09
0:35:06
04:27
108
GILABERT I MIRA, PEPE
12
Veterans C Mas
C. A. Ondara
98 11
0:07:43
04:17
0:35:12
0:35:11
04:27
109
MORATAL GREGORI, JUANJO
27
Veterans A Mas
Independent
107 28
0:07:52
04:15
0:35:17
0:35:04
04:26
110
MORATÓ TERCERO, CENTO
38
Senior Mas
C. C. Camallaes
123 38
0:08:04
04:22
0:35:18
0:35:05
04:27
111
GÓMEZ TERRE, VIOLETA
1
Veterans B Fem
C. Córrer El Garbí
102 2
0:07:47
04:19
0:35:19
0:35:18
04:28
112
RUBIO RIBERA, VICENT
7
Veterans E Mas
C. A. Pindaro
87 6
0:07:31
04:09
0:35:20
0:35:16
04:28
113
CRUZ BARBOSA, ANDERSON
28
Veterans A Mas
Independent
148 33
0:08:18
04:25
0:35:20
0:34:59
04:26
114
WOODS, MOLLY
1
Senior Fem
Independent
108 1
0:07:54
04:21
0:35:26
0:35:22
04:29
115
BURGUERA SAVALL, FRANK
19
Veterans B Mas
Independent
90 15
0:07:36
04:11
0:35:29
0:35:24
04:29
116
FERRER I SANMATEU, ROMÀ
20
Veterans B Mas
Independent
116 21
0:08:01
04:22
0:35:32
0:35:22
04:29
117
FERNÁNDEZ GUERRAS , ANA BELÈN
2
Veterans B Fem
C. A. Safor - Delikia Sport
100 1
0:07:46
04:18
0:35:34
0:35:32
04:30
118
FORNES CHOVA, JOSE JUAN
21
Veterans B Mas
C. Tortugas MTB
167 30
0:08:26
04:31
0:35:34
0:35:15
04:28
119
RODRIGUEZ FERRER, DAVID
39
Senior Mas
Independent
134 45
0:08:10
04:27
0:35:35
0:35:26
04:29
120
EXPOSITO ORENGO, DAVID
22
Veterans B Mas
Independent
113 20
0:08:01
04:22
0:35:44
0:35:35
04:30
121
VILLAR DE LA DUEÑA, RAMON
13
Veterans C Mas
C. A. Daimús Tecnoesport
110 13
0:07:58
04:24
0:35:44
0:35:42
04:31
122
SANCHIS MARTÍN DE LA LEONA, MIGUEL ÁNGEL
40
Senior Mas
Independent
127 41
0:08:05
04:19
0:35:48
0:35:29
04:30
123
PALOMARES MONTAGUD, VORO
29
Veterans A Mas
C. Córrer La Llebre
191 38
0:08:52
04:43
0:35:48
0:35:27
04:29
124
MURCIA EXPOSITO, FERNANDO
41
Senior Mas
Independent
119 37
0:08:03
04:23
0:35:48
0:35:39
04:31
125
SERRA MORATAL, GEMA
1
Veterans C Fem
C. A. Safor - Delikia Sport
121 1
0:08:03
04:27
0:35:51
0:35:48
04:32
126
VALERO MARTINEZ, SILVIA
2
Veterans A Fem
C. A. Daimús Tecnoesport
120 3
0:08:03
04:27
0:35:51
0:35:48
04:32
127
SOLBES LORENTE, ENRIQUE
30
Veterans A Mas
C. A. Beniarjo Runners
165 35
0:08:26
04:27
0:36:01
0:35:36
04:31
128
SABATER RODRIGUEZ, VICENTE
42
Senior Mas
C. Córrer Piles
147 49
0:08:18
04:31
0:36:02
0:35:52
04:33
129
GARCÍA MORENO, BORJA
43
Senior Mas
Independent
118 36
0:08:02
04:22
0:36:06
0:35:55
04:33
130
IBAÑEZ MASCARELL, GEMMA
2
Senior Fem
Independent
158 4
0:08:22
04:35
0:36:06
0:35:59
04:33
131
REINA DURAN, ALEJANDRO
44
Senior Mas
Independent
115 35
0:08:01
04:25
0:36:06
0:36:02
04:34
132
VERDU ANDRES, JOSEP
45
Senior Mas
Independent
124 39
0:08:04
04:22
0:36:07
0:35:53
04:33
133
SERQUERA SEGUI, JUAN LUIS
23
Veterans B Mas
C. A. Trencacames
156 27
0:08:21
04:28
0:36:12
0:35:53
04:33
134
VIDAL MATZANKE, ANTONIO
46
Senior Mas
C. A. l' Espenta
266 84
0:09:25
04:52
0:36:23
0:35:43
04:31
135
CALABUIG SAMPABLO, JAIRO
47
Senior Mas
Independent
137 46
0:08:12
04:31
0:36:23
0:36:18
04:36
136
CASTILLO FERNANDEZ-AVILES, PEDRO
8
Veterans E Mas
Independent
162 9
0:08:24
04:36
0:36:25
0:36:18
04:36
137
GREGORI ROBLEDILLO, MAXIMA
3
Veterans A Fem
C. Córrer La Llebre
140 4
0:08:14
04:29
0:36:26
0:36:18
04:36
138
SANTAMARIA VIDAL, JOSE
14
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
171 16
0:08:30
04:36
0:36:26
0:36:14
04:35
139
APARISI RODRIGUEZ, CARLOS
48
Senior Mas
C. Córrer Piles
131 44
0:08:09
04:26
0:36:29
0:36:20
04:36
140
MIÑANA ALEMANY, FRANCISCO JAVIER
31
Veterans A Mas
Independent
138 31
0:08:13
04:14
0:36:31
0:35:57
04:33
141
NOVELL GAVILÁ, JAVIER
9
Veterans E Mas
C. Córrer El Garbí
188 12
0:08:51
04:43
0:36:32
0:36:12
04:35
142
PAYARD WALDFOGEL, NICOLAS
15
Veterans C Mas
C. Córrer El Garbí
160 15
0:08:23
04:37
0:36:35
0:36:30
04:37
143
SUÑER NAVARRO, CLARA
4
Veterans A Fem
C. A. Els Oliveros
142 5
0:08:15
04:29
0:36:36
0:36:26
04:37
144
MUÑOZ TORREGROSA, PACO
16
Veterans C Mas
C. A. Dianium
145 14
0:08:16
04:31
0:36:36
0:36:28
04:37
145
PASCUAL COLOMER, VICENT
32
Veterans A Mas
C. Córrer El Garbí
144 32
0:08:16
04:33
0:36:37
0:36:32
04:37
146
MONZÓ ÁLVAREZ, ANNA
3
Senior Fem
C. E. El Molí Miramar
111 2
0:08:00
04:26
0:36:37
0:36:35
04:38
147
BASCUÑANA CEAS, DAVID
33
Veterans A Mas
Independent
189 37
0:08:51
04:46
0:36:37
0:36:20
04:36
148
APARISI MUÑOZ, AIDA
4
Senior Fem
C. Córrer El Garbí
146 3
0:08:16
04:33
0:36:38
0:36:33
04:38
149
MIÑANA VIDAL, FERNANDO
49
Senior Mas
C. C. Ador i Palma
179 55
0:08:39
04:36
0:36:40
0:36:16
04:36
150
MANSILLA BELLVIS, ROSA
3
Veterans B Fem
C. A. Daimús Tecnoesport
125 3
0:08:04
04:27
0:36:51
0:36:47
04:39