Tornar

Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA IV CURSA POPULAR TEULADA

CLASIFICACIÓN GENERAL DE LA IV CURSA POPULAR TEULADA

+ CLASSIFICACIONS

CRONOMETRATGE SOM ESPORT

Primer
  Anterior   Següent   Últim
P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
SORIA MARTIN, IVAN
1
Senior masc
C. A. Sant Joan - A to Trapo
0:32:28
03:27
2
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
2
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:45
03:29
3
GÓMEZ FERRO, OMAR ARMANDO
1
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:33:28
03:34
4
MASANET SANCHO, ANTONIO
3
Senior masc
C. A. Dianium
0:33:54
03:36
5
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
4
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:33:58
03:37
6
BOU SOLIVA, JESUS
5
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:59
03:37
7
BLASCO GEA, ALEX
6
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:33:59
03:37
8
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
7
Senior masc
C. A. DD-Sport
0:34:01
03:37
9
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN
8
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:34:13
03:38
10
MONTESINOS CALERO, MANUEL
2
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:34:37
03:41
11
MASANET SANCHO, GERARDO
9
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:34:40
03:41
12
FERNÁNDEZ CANTOS, DIONISIO
10
Senior masc
C. A. Benidorm
0:34:47
03:42
13
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
11
Senior masc
Independent
0:35:01
03:44
14
ANGLADA ORENGO, BORJA
12
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:11
03:45
15
LÓPEZ GRANERO, FRANCISCO
3
Veterans A masc
C. A. Tragamillas
0:35:21
03:46
16
FUSET IBOR, FERNANDO A.
13
Senior masc
Independent
0:35:27
03:46
17
PALACIOS COSTA, JOSEP
14
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:35:33
03:47
18
LLOPIS CHELI, VICENT
4
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:35:33
03:47
19
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
15
Senior masc
Independent
0:35:48
03:49
20
ROMERO PRIMERO, RUBEN D.
16
Senior masc
Independent
0:35:51
03:49
21
SIMÓ COSTA, CARLOS
17
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:36:04
03:50
22
SANZ VIDAL, JOSE LUIS
18
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:36:04
03:50
23
COSTA JORDA, MIGUEL
1
Veterans B masc
C. T. El Corriol
0:36:07
03:51
24
FERRER BALLESTER, FERNANDO
19
Senior masc
Independent
0:36:13
03:51
26
GEA ESTRUCH, VICENT
20
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:16
03:52
27
DENIA MORENO, ANDRES
5
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:36:19
03:52
28
SALA ROJAS, CARLOS
6
Veterans A masc
Independent
0:36:26
03:53
29
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
7
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:36:30
03:53
30
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
21
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:36:32
03:53
31
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
22
Senior masc
C. A. Benissa
0:36:36
03:54
32
RODRÍGUEZ ALONSO, JORGE
23
Senior masc
C. A. Sant Joan - A to Trapo
0:36:40
03:54
33
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
24
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:36:43
03:54
34
ALBEROLA PUIGCERVER, EDUARDO
25
Senior masc
Independent
0:36:45
03:55
35
FALQUET PUIG, OSCAR RAMON
26
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:36:46
03:55
36
MIÑANA MENA, JOSEP VICENT
8
Veterans A masc
C. Triatló Oliva
0:36:46
03:55
37
CAMILLERI SALVADOR, VICENT
27
Senior masc
C. A. Runnersworld
0:36:47
03:55
38
MORENO GUTIÉRREZ, JUAN JOSE
28
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:57
03:56
39
GILABERT MIRA, JOSE
29
Senior masc
C. A. Ondara
0:36:58
03:56
40
TAYEBI, HASSAN
1
Juvenil masc
C. A. La Valldigna
0:37:01
03:56
41
BAS ARGUIJO, JULIO
30
Senior masc
C. A. Ondara
0:37:03
03:57
42
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
31
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:37:08
03:57
43
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
9
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:37:14
03:58
44
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
32
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:37:14
03:58
45
STANNERS, JIM
2
Veterans B masc
C. A. Corremundos
0:37:15
03:58
46
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:37:31
04:00
47
SOLER GINESTAR, SERGIO
33
Senior masc
C. A. Ondara
0:37:35
04:00
48
VIDAL SEMPER, JUAN VICENTE
34
Senior masc
C. A. DD-Sport
0:37:36
04:00
49
PÉREZ GUILLEM, FRANCISCO
35
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:37:38
04:00
50
PONS MARÍ, JESÚS
36
Senior masc
Independent
0:37:43
04:01
51
SELLÉS I LADIOS, XAVIER
37
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:37:43
04:01
52
PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
38
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:37:46
04:01
53
CAUDELI GARCIA, VICENT
39
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:49
04:01
54
SAUNDERS, IAN
1
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:37:52
04:02
55
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
40
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:54
04:02
56
ORDOÑEZ CORTES, WILLIAM FERNELLY
41
Senior masc
C. A. La Faixa
0:37:59
04:02
57
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
42
Senior masc
Independent
0:38:03
04:03
58
MOLLÁ SANCHIS, XIMO
43
Senior masc
C. A. DD-Sport
0:38:04
04:03
59
BERTOMEU MAGRANER, JUAN E.
44
Senior masc
C. A. Km21 Elx
0:38:13
04:04
60
VALLCANERA CASTELLÁ, FLORENCI
10
Veterans A masc
C. A. Favara
0:38:16
04:04
61
VICENS TERCERO, SALVADOR
45
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:38:24
04:05
62
TOUS TERRADES, VICENT
46
Senior masc
Independent
0:38:29
04:06
63
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
47
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:29
04:06
64
GARCIA MEDINA, CLAUDIO
11
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:38:30
04:06
65
PLANCHA CHORRO, VICENT
48
Senior masc
Independent
0:38:32
04:06
66
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
12
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:38:37
04:06
67
FAUS POZUELO, DANIEL
49
Senior masc
C. Natación Petrel
0:38:38
04:07
68
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
50
Senior masc
C. A. Dianium
0:38:39
04:07
69
SÁNCHEZ LORENZO, MARIO
51
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:40
04:07
70
SISCAR MENGUAL, FERRAN
52
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:38:40
04:07
71
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
53
Senior masc
C. A. Ondara
0:38:45
04:07
72
APARISI I CARRIÓ, VICENT
54
Senior masc
C. A. Ondara
0:38:45
04:07
73
QUERALTA GARCIA, JOSE L.
55
Senior masc
Independent
0:38:47
04:08
74
DEL CASTILLO MARTÍNEZ, PASCUAL
56
Senior masc
Independent
0:38:48
04:08
75
CHELI FERRER, DIONISIO
4
Veterans B masc
C. A. Dianium
0:38:49
04:08
76
GARCIA DE LA REINA, LEANDRO
57
Senior masc
Independent
0:38:49
04:08
77
ONDOÑO FERNÁNDEZ, JUAN
58
Senior masc
C. A. Benidorm
0:38:58
04:09
78
FERRANDO MESTRE, VICENT
59
Senior masc
C. A. Ondara
0:39:00
04:09
79
HERNÁNDEZ HERNÁNDEZ, FIDEL
13
Veterans A masc
Independent
0:39:00
04:09
80
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
60
Senior masc
C. A. Corremundos
0:39:02
04:09
82
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
14
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:06
04:10
83
BOSCÁ BALONGA, VICENT
5
Veterans B masc
C. Córrer El Garbí
0:39:12
04:10
84
LLOPIS HERVAS, HUGO
61
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:13
04:10
85
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
62
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:14
04:11
86
GARRIGOS MASCARELL, VICENT
63
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:14
04:11
87
DÍAZ LORENZO, GUILLERMO
15
Veterans A masc
C. A. Altea
0:39:15
04:11
88
PONS COSTA, LLUÍS
64
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:39:15
04:11
89
ALBI VALERO, JOSE ANTONIO
2
Juvenil masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:16
04:11
90
RUFAT MIÑANA, JOSE M.
65
Senior masc
Independent
0:39:18
04:11
91
NAVARRO ROSELLÓ, VICTOR
66
Senior masc
Independent
0:39:20
04:11
92
SELMA GRANADOS, MARCO
67
Senior masc
Independent
0:39:26
04:12
93
PEIRÓ GABARDA, ANTONIO
68
Senior masc
C. Córrer Xeraco
0:39:27
04:12
94
GARCIA CASTELLÓ, DIEGO
69
Senior masc
C. Córrer Xeraco
0:39:28
04:12
95
FALQUET TORRES, ANTONIO
16
Veterans A masc
C. Córrer a Gust
0:39:29
04:12
97
NAVARRO MARTIN, MIGUEL A.
70
Senior masc
C. A. La Rabosa
0:39:31
04:12
98
VICENS MÁRQUEZ, LUIS
17
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:39:32
04:12
99
PEDRÓS DIEGO, JUAN RAMON
71
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:39:33
04:12
100
LORENTE RICART, TONI
72
Senior masc
C. A. Benissa
0:39:33
04:12
101
CARAÑANA MOLLÀ, JAIME
73
Senior masc
C. A. Benissa
0:39:34
04:13
102
PEIRÓ SABATER, OLIVIA
1
Veterans A fem
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:34
04:13
103
TARAZONA IBIZA, JOSE ANTONIO
18
Veterans A masc
C. Córrer Xeraco
0:39:35
04:13