Tornar

Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XVII VOLTA A PEU A XÀBIA

CLASIFICACIÓN GENERAL DE LA XVII VOLTA A PEU A XÀBIA


CRONOMETRATGE SOM ESPORT

Primer
  Anterior   Següent   Últim
P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
DAY DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc
C. A. Dianium
0:32:48
03:17
2
ALEGRE SÁNCHEZ, CARLOS
2
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:32:54
03:17
3
CAPELLINO MOLL, ALBERT
3
Senior masc
C. A. Sports Mil·leni
0:32:56
03:18
4
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
4
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:33:31
03:21
5
QUERAL DOMENECH, JOSE MARIA
5
Senior masc
C. A. Benidorm
0:33:51
03:23
6
GARRIGUES MONLEON, VICENTE
6
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:34:02
03:24
7
FERRÁNDEZ BERNA, FRANCISCO JOSE
7
Senior masc
C. A. Albatera
0:34:15
03:26
8
RODRÍGUEZ MUÑOZ, FCO. JAVIER
8
Senior masc
Independent
0:34:44
03:28
9
JULIÁ PELLICER, PEPE
1
Veterans A masc
C. Triatló Oliva
0:34:48
03:29
10
PUIG GRIMALT, PERFECTO
9
Senior masc
C. A. Dianium
0:35:15
03:32
11
LLOPIS CHELI, VICENT
2
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:35:25
03:33
12
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
10
Senior masc
C. A. DD-Sport
0:35:35
03:34
13
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
11
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:39
03:34
14
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
3
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:35:45
03:35
15
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
12
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:35:48
03:35
16
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
13
Senior masc
Independent
0:35:50
03:35
17
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
14
Senior masc
Independent
0:35:51
03:35
18
GÓMEZ FERRO, OMAR ARMANDO
4
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:59
03:36
19
VILA TORTOSA, MIGUEL
5
Veterans A masc
C. A. Enguera
0:36:13
03:37
20
DE LA CONCEPCIÓN AUSINA, JAVIER
15
Senior masc
C. A. Sedaví
0:36:17
03:38
21
BURTON, ROBERT
1
Veterans B masc
Independent
0:36:21
03:38
22
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
16
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:36:25
03:39
23
MONTESINOS CALERO, MANUEL
6
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:36:50
03:41
24
MASANET SANCHO, GERARDO
17
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:36:52
03:41
25
MORAL ROMERO, PEDRO
18
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:37:00
03:42
26
BAS ARGUIJO, JULIO
19
Senior masc
C. A. Ondara
0:37:04
03:42
27
SOLER GINESTAR, SERGIO
20
Senior masc
C. A. Ondara
0:37:04
03:42
28
MARTÍNEZ GONZÁLEZ, ANIBAL
21
Senior masc
Independent
0:37:05
03:43
29
FERRER BALLESTER, FERNANDO
22
Senior masc
Independent
0:37:06
03:43
30
PEÑARRUBIA MARTÍNEZ, CESAR
23
Senior masc
C. A. Enguera
0:37:11
03:43
31
MARTÍ SÁNCHEZ, FERNANDO
7
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:37:15
03:44
32
COSTA SUÁREZ, ANDRES
24
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:37:20
03:44
33
ROMERO PRIMERO, RUBEN D.
25
Senior masc
Independent
0:37:25
03:45
34
MOLLÁ SANCHIS, XIMO
26
Senior masc
C. A. DD-Sport
0:37:33
03:45
35
COSTA JORDA, MIGUEL
2
Veterans B masc
C. T. El Corriol
0:37:39
03:46
36
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
27
Senior masc
C. A. Benissa
0:37:46
03:47
37
GALLEGO LÓPEZ, JESÚS
8
Veterans A masc
C. A. Alcoy
0:37:49
03:47
38
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
9
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:37:52
03:47
39
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
10
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:37:52
03:47
40
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Dianium
0:37:53
03:47
41
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
28
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:37:54
03:47
42
BLASCO GEA, DANI
29
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:58
03:48
43
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
11
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:38:01
03:48
44
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
30
Senior masc
C. A. Corremundos
0:38:10
03:49
45
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
12
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:14
03:49
46
RODRÍGUEZ ALONSO, JORGE
31
Senior masc
C. A. Sant Joan - A to Trapo
0:38:16
03:50
47
BERTOMEU MAGRANER, JUAN E.
32
Senior masc
C. A. Km21 Elx
0:38:19
03:50
48
MORENO GUTIÉRREZ, JUAN JOSE
33
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:21
03:50
49
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
34
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:38:21
03:50
50
TAYEBI, HASSAN
1
Juvenil masc
C. A. La Valldigna
0:38:24
03:50
51
PONS MARÍ, JESÚS
35
Senior masc
Independent
0:38:31
03:51
52
MIÑANA MENA, JOSEP VICENT
13
Veterans A masc
C. Triatló Oliva
0:38:33
03:51
53
FLORES GALIPIENSO, FRANCISCO
36
Senior masc
C. Marathon Crevillente HB
0:38:44
03:52
54
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
14
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:44
03:52
55
FOGUES DOMENECH, PACO
37
Senior masc
Independent
0:38:46
03:53
56
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
38
Senior masc
C. A. La Faixa
0:38:54
03:53
57
ORDOÑEZ CORTES, WILLIAM FERNELLY
39
Senior masc
C. A. La Faixa
0:38:55
03:54
58
IVARS DESCALS, DARIO
40
Senior masc
Independent
0:39:00
03:54
59
FALQUET PUIG, OSCAR RAMON
41
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:39:02
03:54
60
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:39:03
03:54
61
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
15
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:39:05
03:55
62
GILABERT MIRA, JOSE
42
Senior masc
C. A. Ondara
0:39:07
03:55
63
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
43
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:10
03:55
64
MENDIETA ARENAS, TOMAS
44
Senior masc
C. A. El Llamp
0:39:12
03:55
65
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
45
Senior masc
Independent
0:39:12
03:55
66
MUÑOZ PÉREZ, GUSTAU
46
Senior masc
Independent
0:39:16
03:56
67
AZNAR VIELSA, ISIDORO
47
Senior masc
Independent
0:39:17
03:56
68
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
48
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:18
03:56
69
COSTA GUILLEM, M. AMPARO
1
Senior fem
C. Triatló Oliva
0:39:18
03:56
70
VALLCANERA CASTELLÁ, FLORENCI
16
Veterans A masc
C. A. Favara
0:39:19
03:56
71
SIRVENT I CARBONELL, ALEXIS
49
Senior masc
C. E. Xixona
0:39:21
03:56
72
BRIONES RUIZ, CARLOS
50
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:39:23
03:56
73
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
51
Senior masc
C. A. Gata
0:39:25
03:57
74
BASCUÑANA GONZÁLEZ, JUAN FCO.
52
Senior masc
C. A. El Llamp
0:39:28
03:57
75
QUERALTA GARCIA, JOSE L.
53
Senior masc
Independent
0:39:29
03:57
76
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
54
Senior masc
C. A. Dianium
0:39:30
03:57
77
TORRES PEIRÓ, SALVADOR
55
Senior masc
Independent
0:39:30
03:57
78
VICENS TERCERO, SALVADOR
56
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:39:34
03:57
79
BERENGUER GARCIA, SAMUEL
57
Senior masc
Independent
0:39:36
03:58
80
SANZ VIDAL, JOSE LUIS
58
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:39:38
03:58
81
MONEVA RICO, MANUEL
59
Senior masc
Independent
0:39:40
03:58
82
PALACIOS COSTA, JOSEP
60
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:39:41
03:58
83
SALA FERRER, XIMO
17
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:39:41
03:58
84
STANNERS, JIM
4
Veterans B masc
C. A. Corremundos
0:39:42
03:58
85
CARAÑANA MOLLÀ, JAIME
61
Senior masc
C. A. Benissa
0:39:47
03:59
86
SISCAR MENGUAL, FERRAN
62
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:39:54
03:59
87
CATALÁ CHORRO, JOSE VICENTE
18
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:55
04:00
88
DENIA MORENO, ANDRES
19
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:39:56
04:00
89
LÓPEZ FRANCÉS, JOSE
20
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:39:56
04:00
90
VICENS MÁRQUEZ, LUIS
21
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:39:57
04:00
91
ESPASA MULET, JOSE
63
Senior masc
Independent
0:40:07
04:01
92
TOUS TERRADES, VICENT
64
Senior masc
Independent
0:40:08
04:01
93
GARCIA MEDINA, CLAUDIO
22
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:40:10
04:01
94
GINESTAR IVARS, JOSE
65
Senior masc
C. A. Benissa
0:40:13
04:01
95
GARCIA GONZÁLEZ, FRANCISCO
5
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:40:13
04:01
96
SAUNDERS, IAN
1
Veterans C masc
C. A. Benidorm
0:40:14
04:01
97
CHELI FERRER, DIONISIO
6
Veterans B masc
C. A. Dianium
0:40:17
04:02
98
COLLADO MAURÍ, SERGIO
66
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:40:18
04:02
99
GARCIA MARTÍNEZ, FERNANDO
67
Senior masc
C. A. Saycu Tarazona
0:40:18
04:02
100
LENA PEDRON, JOSE MANUEL
23
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:40:20
04:02