Som Esport
Tornar

 

BENISSA
16 de Juny
9,3 Km

+ CLASSIFICACIONS

+FOTOS


Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories |  Classificació Circuit

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA X CURSA VILA DE BENISSA
Clasificación General de la X Cursa Vila de Benissa

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com



Primer
  Anterior   Següent   Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
FERRÁNDEZ BERNA, FRANCISCO JOSE
1
Senior masc
C. A. Dolores
0:31:51
03:26
2
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
2
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:03
03:27
3
MÁS ASENCIO, MANUEL
3
Senior masc
C. Piero Magli Record Sport
0:32:29
03:30
4
ESCLAPEZ BOIX, MANUEL E.
4
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:32:36
03:30
5
RUSKE, PHILIPP
5
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:32:40
03:31
6
FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
6
Senior masc
C. A. Benidorm
0:32:52
03:32
7
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
7
Senior masc
Independent
0:32:53
03:32
8
ESPINOSA VILLAESCUSA, SALVADOR
1
Veterans A masc
C. Piero Magli Record Sport
0:33:06
03:34
9
ALEPUZ I FERRÁ, JOSEP
8
Senior masc
C. Triesport La Ribera
0:33:19
03:35
10
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
9
Senior masc
U. E. Elche
0:33:50
03:38
11
MARIN GAY, JOSE A.
10
Senior masc
C. A. Cárnicas Serrano
0:33:54
03:39
12
PARDO GIMÉNEZ, SALVADOR
2
Veterans A masc
C. A. La Rabosa
0:33:54
03:39
13
PÉREZ SANSANO, JOSE ANTONIO
11
Senior masc
C. Marathon Crevillente HB
0:33:59
03:39
14
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
12
Senior masc
C. A. Dianium
0:34:00
03:39
15
PUIG TORRES, XIMO
13
Senior masc
Independent
0:34:10
03:40
16
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
3
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:34:25
03:42
17
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
14
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:34:52
03:45
18
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
15
Senior masc
Independent
0:34:55
03:45
19
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
4
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:59
03:46
20
MORENO GUTIÉRREZ, JUAN JOSE
5
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:02
03:46
21
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
16
Senior masc
C. A. Benissa
0:35:29
03:49
22
PELLICER ALCARAZ, AIMON
17
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:35:44
03:51
23
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
18
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:47
03:51
24
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
19
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:35:50
03:51
25
MAAROUF, MOHAMED
20
Senior masc
C. A. Corremundos
0:35:55
03:52
26
CALDERON GARCIA, VICENT
21
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:35:58
03:52
27
ROMERO PRIMERO, RUBEN D.
22
Senior masc
Independent
0:36:01
03:52
28
CLIMENT LLORCA, ANTONIO
6
Veterans A masc
Independent
0:36:02
03:52
29
NAVARRO RIOS, EDUARDO
1
Veterans B masc
C. Córrer Galgos
0:36:04
03:53
30
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN X.
23
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:07
03:53
31
ESPEJO LÓPEZ, JOSE MANUEL
1
Juvenil masc
C. Marathon Crevillente HB
0:36:14
03:54
32
VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON
24
Senior masc
Independent
0:36:15
03:54
33
SALA FERRER, CARMEN
1
Veterans A fem
C. Esportiu Ambra
0:36:32
03:56
34
MENDIETA ARENAS, TOMAS
25
Senior masc
Independent
0:36:40
03:57
35
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
26
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:44
03:57
36
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSE
27
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:51
03:58
37
GIMENO BENAVENT, JUAN
28
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:51
03:58
38
FERRER BALLESTER, FERNANDO
29
Senior masc
C. A. El Verger
0:36:52
03:58
39
VICENS TERCERO, SALVADOR
30
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:36:58
03:59
40
AMORÓS MARTÍNEZ, FRANCISCO
7
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:37:03
03:59
41
PÉREZ SOLER, EMILI
8
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:37:05
03:59
42
MONTERO VÁZQUEZ, JOAQUIN
31
Senior masc
C. A. Dolores
0:37:08
04:00
43
MOLLA UBEDA, DAVID
32
Senior masc
Independent
0:37:11
04:00
44
LANGA CANET, ALEXIS
33
Senior masc
C. A. Xio
0:37:15
04:00
45
MARTIN DE LA CONCEPCIÓN, MANOLO
34
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:18
04:01
46
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
2
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:37:24
04:01
47
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
9
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:37:28
04:02
48
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
10
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:37:29
04:02
49
SISCAR BAY, CARLOS
35
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:37:30
04:02
50
LLEDÓ RONDA, V. MACIA
36
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:37:35
04:03
51
GONZÁLEZ GARCIA, MIGUEL ANGEL
37
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:37
04:03
52
MUÑOZ PÉREZ, GUSTAU
38
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:39
04:03
53
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:37:42
04:03
54
BAS BOLUDA, JAVIER
39
Senior masc
Independent
0:37:50
04:04
55
COTS I PERALTA, ANTONI
11
Veterans A masc
C. Triatló Oliva
0:37:50
04:04
56
LÓPEZ FRANCÉS, JOSE ANTONIO
12
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:37:51
04:04
57
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
40
Senior masc
C. A. Corremundos
0:37:57
04:05
58
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
41
Senior masc
C. A. Corremundos
0:37:58
04:05
59
ACUÑA, EDWIN
42
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:01
04:05
60
LIZCANO SÁEZ, OSCAR
43
Senior masc
Independent
0:38:05
04:06
61
ONTENIENT GUILL, FRANCISCO
44
Senior masc
C. Marathon Crevillente HB
0:38:07
04:06
62
PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
45
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:38:08
04:06
63
SERRANO CAMILLERI, NACHO
46
Senior masc
Independent
0:38:10
04:06
64
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
47
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:38:15
04:07
65
IVARS PELLICER, MANUEL
48
Senior masc
C. A. Benissa
0:38:22
04:08
66
DONET MONTAGUT, MIQUEL
49
Senior masc
Independent
0:38:23
04:08
67
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
50
Senior masc
C. A. La Faixa
0:38:25
04:08
68
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
51
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:38:25
04:08
69
FULLANA FONT, ENRIQUE
52
Senior masc
Independent
0:38:27
04:08
70
STANNERS, JIM
4
Veterans B masc
C. A. Corremundos
0:38:29
04:08
71
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
13
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:38:32
04:09
72
IVARS DESCALS, DARIO
53
Senior masc
Independent
0:38:34
04:09
73
SERRANO ESPINAR, JAVIER
14
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:38:35
04:09
74
COSTA JORDA, MIGUEL
5
Veterans B masc
C. T. El Corriol
0:38:37
04:09
75
FALQUET PUIG, OSCAR RAMON
54
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:38:42
04:10
76
BASCUÑANA GONZÁLEZ, JUAN FCO.
55
Senior masc
Independent
0:38:46
04:10
77
MORERA ORTELLS, MIQUEL
2
Juvenil masc
C. A. Sueca
0:38:56
04:11
78
GARCIA GONZÁLEZ, FRANCISCO
6
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:39:04
04:12
79
VALERO NOVA, JAIME
56
Senior masc
Independent
0:39:09
04:13
80
RIBERA VAZQUEZ, MIGUEL ANGEL
15
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:39:19
04:14
81
MONJO BAIXAULÍ, JOSEP RAMON
16
Veterans A masc
C. A. Poc a Poc
0:39:19
04:14
82
NAVALON CARPENA, SERGIO
57
Senior masc
C. A. Cullera
0:39:20
04:14
83
PONS MARÍ, JESÚS
58
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:21
04:14
84
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
59
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:39:22
04:14
85
SANZ PLANELLS, LUIS
60
Senior masc
Independent
0:39:28
04:15
86
MOLLÁ RICO, ENRIQUE
61
Senior masc
Independent
0:39:29
04:15
87
LLIDÓ COTS, VICENTE
62
Senior masc
C. T. El Corriol
0:39:31
04:15
88
SÁNCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
63
Senior masc
Independent
0:39:32
04:15
89
JORDÁ CALATAYUD, ENRIQUE
64
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:39:35
04:15
90
IVARS GINER, FRANCISCO
7
Veterans B masc
Independent
0:39:37
04:16
91
MARTÍ RIBELLES, MIGUEL ANGEL
65
Senior masc
C. A. Xio
0:39:38
04:16
92
AMBLER, LOUISE
2
Veterans A fem
C. A. Corremundos
0:39:38
04:16
93
BLASCO GEA, ALEX
66
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:39:43
04:16
94
RUIZ PANIZA, JOAQUIN
17
Veterans A masc
C. A. Corremundos
0:39:45
04:17
95
DURÁ CREMADES, RICARDO
3
Juvenil masc
C. A. Castalla
0:39:47
04:17
96
GARCIA GARCIA, ANTONIO
18
Veterans A masc
C. A. Novelda
0:39:48
04:17
97
LLORCA VERDÚ, MANUEL
67
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:39:49
04:17
98
SALELLES MATEU, VICENTE MANUEL
68
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:39:53
04:17
99
RUFAT MIÑANA, JOSE M.
69
Senior masc
Independent
0:39:55
04:18
100
MORANT CANO, ENRIC
70
Senior masc
C. Alpí Gandia
0:39:57
04:18


11è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA 2007
INSCRIPCIÓ
Som  Esport 2007: Dorsals, Arcs de Meta, Cronometratge de proves, Disseny Web