Som Esport
Tornar

 

GATA DE GORGOS
12 de Maig
10,9 Km

+ CLASSIFICACIONS

+ FOTOS


Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories |

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XI VOLTA POPULAR GATA
Clasificación General de la XI Volta Popular Gata

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com



Primer
  Anterior   Següent   Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
DAY DAY, MOHAMED SAID
1
Senior masc
C. A. Dianium
0:36:41
03:22
2
FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
2
Senior masc
C. A. Benidorm
0:37:37
03:27
3
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
3
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:45
03:28
4
RUSKE, PHILIPP
4
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:48
03:28
5
PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
5
Senior masc
C. A. Benidorm
0:37:57
03:29
6
ESCLAPEZ BOIX, MANUEL E.
6
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:38:17
03:31
7
HELLIN FERRIZ, ANTONIO
7
Senior masc
C. A. Sax
0:38:22
03:31
8
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
8
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:38:26
03:32
9
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
9
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:38:47
03:34
10
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
10
Senior masc
U. E. Elche
0:39:06
03:35
11
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
11
Senior masc
Independent
0:39:13
03:36
12
MEDINA ZAPATA, BEATO
12
Senior masc
C. A. Q-Fitness
0:39:22
03:37
13
PARDO GIMÉNEZ, SALVADOR
1
Veterans A masc
C. A. La Rabosa
0:39:43
03:39
14
SIMÓ COSTA, CARLOS
13
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:39:44
03:39
15
SORIA MARTIN, IVAN
14
Senior masc
C. A. Sant Joan - A to Trapo
0:39:48
03:39
16
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
15
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:40:00
03:40
17
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
2
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:40:06
03:41
18
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
16
Senior masc
Independent
0:40:08
03:41
19
ALGUACIL PÉREZ, JAIME
17
Senior masc
Independent
0:40:15
03:42
20
MARTÍNEZ RAMIREZ, ALAN
18
Senior masc
C. A. Benidorm
0:40:25
03:43
21
MASANET SANCHO, GERARDO
19
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:40:30
03:43
22
FERRER BALLESTER, FERNANDO
20
Senior masc
C. A. El Verger
0:40:33
03:43
23
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
21
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:41
03:44
24
PUIG TORRES, XIMO
22
Senior masc
Independent
0:40:54
03:45
25
SAIZ SÁNCHEZ, GABRIEL
23
Senior masc
C. Esportiu Colivenc
0:41:05
03:46
26
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
24
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:41:25
03:48
27
MORENO GUTIÉRREZ, JUAN JOSE
3
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:40
03:49
28
GONZÁLEZ LINARES, DESIDERIO VICENTE
25
Senior masc
C. A. Sax
0:41:41
03:49
29
GIL MÍNGUEZ, ANTONIO
26
Senior masc
C. A. Sax
0:41:46
03:50
30
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
4
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:51
03:50
31
ESPEJO LÓPEZ, JOSE MANUEL
1
Juvenil masc
C. Marathon Crevillente HB
0:42:05
03:52
32
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
27
Senior masc
C. A. Benissa
0:42:08
03:52
33
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
28
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:42:10
03:52
34
DEL CAMPO GIJÓN, JOSE LUIS
29
Senior masc
C. A. Cárnicas Serrano
0:42:12
03:52
35
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
1
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:42:33
03:54
36
LENA PEDRON, JOSE MANUEL
5
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:42:35
03:54
37
MENDIETA ARENAS, TOMAS
30
Senior masc
Independent
0:42:47
03:56
38
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
6
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:42:49
03:56
39
VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON
31
Senior masc
Independent
0:42:51
03:56
40
PÉREZ SOLER, EMILI
7
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:42:53
03:56
41
OSUNA ANGE, MANUEL
32
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:42:57
03:56
42
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
8
Veterans A masc
C. T. El Corriol
0:43:00
03:57
43
CASTELLA MESTRE, JORGE JOSE
33
Senior masc
Independent
0:43:03
03:57
44
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
34
Senior masc
Independent
0:43:12
03:58
45
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
9
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:13
03:58
46
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
2
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:43:25
03:59
47
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
35
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:43:26
03:59
48
MOLLA UBEDA, DAVID
36
Senior masc
Independent
0:43:28
03:59
49
BERTOMEU MAGRANER, JUAN E.
37
Senior masc
C. A. Km21 Elx
0:43:30
03:59
50
VICENS TERCERO, SALVADOR
38
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:43:40
04:00
51
LULL GÓMEZ, JUAN
39
Senior masc
Independent
0:43:45
04:01
52
CASELLES PEDRO, JOSE
10
Veterans A masc
C. A. Gata
0:43:50
04:01
53
COLLADO MAURÍ, SERGIO
40
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:43:53
04:02
54
JULIÁ PELLICER, PEPE
11
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:43:53
04:02
55
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN X.
41
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:54
04:02
56
GIMENO BENAVENT, JUAN
42
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:54
04:02
57
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
43
Senior masc
C. A. Xeresa
0:44:00
04:02
58
LLEDÓ RONDA, V. MACIA
44
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:44:01
04:02
59
MORVAN, PHILIPPE
45
Senior masc
Independent
0:44:02
04:02
60
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
46
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:04
04:03
61
GILABERT GARCIA, JAIME
2
Juvenil masc
C. A. Fent Camí
0:44:08
04:03
62
IVARS DESCALS, DARIO
47
Senior masc
Independent
0:44:10
04:03
63
SOLER GINESTAR, SERGIO
48
Senior masc
C. A. Esports Colau Ondara
0:44:12
04:03
64
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSE
49
Senior masc
C. A. Benidorm
0:44:15
04:04
65
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
12
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:44:27
04:05
66
VIDAL SEMPER, JUAN VICENTE
50
Senior masc
Independent
0:44:28
04:05
67
VIDAL SEMPER, JAVIER
51
Senior masc
Independent
0:44:31
04:05
68
VICENS MÁRQUEZ, LUIS
13
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:44:32
04:05
69
ALARIO PEIG, OLEGARIO
14
Veterans A masc
C. Córrer La Llebre
0:44:34
04:05
70
FRASQUET SIGNES, SERGIO
52
Senior masc
Independent
0:44:39
04:06
71
BENZAZOUA DOVAL, IKER
53
Senior masc
Independent
0:44:43
04:06
72
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
54
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:44:44
04:06
73
IVARS PELLICER, MANUEL
55
Senior masc
C. A. Benissa
0:44:51
04:07
74
MIRALLES MAS, NOEL
56
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:44:53
04:07
75
ROJANO NOVA, JOSE ANTONIO
57
Senior masc
Independent
0:44:56
04:07
76
STANNERS, JIM
3
Veterans B masc
C. A. Corremundos
0:44:58
04:08
77
LLINARES ZARAGOZA, ENRIC
58
Senior masc
C. A. Mediterraneo Ironman
0:45:04
04:08
78
GILABERT MIRA, JOSE
59
Senior masc
C. A. Ondara
0:45:06
04:08
79
GARCIA GONZÁLEZ, FRANCISCO
4
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:45:18
04:09
80
BASCUÑANA GONZÁLEZ, JUAN FCO.
60
Senior masc
Independent
0:45:18
04:09
81
ONTENIENT GUILL, FRANCISCO
61
Senior masc
C. Marathon Crevillente HB
0:45:20
04:10
82
LORENTE RICART, TONI
62
Senior masc
C. A. Benissa
0:45:24
04:10
83
MOLINES TORMO, JUAN MIGUEL
15
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:45:26
04:10
84
DURILLO VALLÉS, GERMAN
63
Senior masc
C. A. Corremundos
0:45:27
04:10
85
PONS COSTA, FRANCISCO JOSE
16
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:45:28
04:10
86
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
64
Senior masc
C. A. Ondara
0:45:29
04:10
87
HINNS, KEVIN
17
Veterans A masc
C. A. Thirft Green Trotters
0:45:30
04:11
88
LLORCA VERDÚ, MANUEL
65
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:45:33
04:11
89
FALQUET PUIG, OSCAR RAMON
66
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:45:34
04:11
90
SERRANO ESPINAR, JAVIER
18
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:45:37
04:11
91
GILABERT PELLICER, JOAN CARLES
19
Veterans A masc
C. Triatló Oliva
0:45:38
04:11
92
MESTRE ALEMANY, JOSE
67
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:45:39
04:11
93
RUFAT MIÑANA, JOSE M.
68
Senior masc
Independent
0:45:39
04:11
94
MARTIN DE LA CONCEPCIÓN, MANOLO
69
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:45:44
04:12
95
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
70
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:44
04:12
96
MORA PÉREZ, RAÜL
71
Senior masc
Independent
0:45:45
04:12
97
FERRER ALEMANY, SALVADOR
20
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:45:45
04:12
98
AMARO ALONSO, ANGEL
72
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:45:46
04:12
99
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
73
Senior masc
C. A. Corremundos
0:45:47
04:12
100
DE WULF, NORBERT
5
Veterans B masc
Independent
0:45:48
04:12


11è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA 2007
INSCRIPCIÓ
Som  Esport 2007: Dorsals, Arcs de Meta, Cronometratge de proves, Disseny Web