Som Esport
Tornar

 

JESÚS POBRE
26 de Maig
10,650 Km

+ CLASSIFICACIONS

+ FOTOS


Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories |

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA X CURSA POPULAR JESÚS POBRE
Clasificación General de la X Cursa Popular Jesús Pobre
XXIII VOLTA A PEU CIUTAT DE DÉNIA

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com



Primer
  Anterior   Següent   Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
1
Senior masc
C. A. Benidorm
0:36:09
03:24
2
FERRÁNDEZ BERNA, FRANCISCO JOSE
2
Senior masc
C. A. Albatera
0:36:11
03:24
3
ESCLAPEZ BOIX, MANUEL E.
3
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:36:52
03:28
4
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
4
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:11
03:29
5
QUERAL DOMENECH, JOSE MARIA
5
Senior masc
C. A. Benidorm
0:37:21
03:30
6
RUSKE, PHILIPP
6
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:37:31
03:31
7
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
7
Senior masc
Independent
0:38:02
03:34
8
JULIÁ PELLICER, PEPE
1
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:38:48
03:39
9
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
8
Senior masc
Independent
0:38:49
03:39
10
SÁNCHEZ BASTIDA, MANUEL
1
Veterans B masc
C. A. Cárnicas Serrano
0:39:01
03:40
11
PARDO GIMÉNEZ, SALVADOR
2
Veterans A masc
C. A. La Rabosa
0:39:07
03:40
12
MORALES SOTO, ROMAN
2
Veterans B masc
C. A. Getafe
0:39:08
03:40
13
OSUNA ANGE, MANUEL
9
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:39:19
03:42
14
MASANET SANCHO, GERARDO
10
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:39:23
03:42
15
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
11
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:34
03:43
16
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
3
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:39:42
03:44
17
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
12
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:39:54
03:45
18
PUIG TORRES, XIMO
13
Senior masc
Independent
0:40:06
03:46
19
FERRER BALLESTER, FERNANDO
14
Senior masc
C. A. El Verger
0:40:09
03:46
20
SISCAR BAY, CARLOS
15
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:40:31
03:48
21
MORENO GUTIÉRREZ, JUAN JOSE
4
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:33
03:48
22
MARTÍNEZ RAMIREZ, ALAN
16
Senior masc
C. A. Benidorm
0:40:38
03:49
23
ALTUR MARTÍNEZ, JOSE
5
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:40:41
03:49
24
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
6
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:40:47
03:50
25
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
17
Senior masc
C. A. Benissa
0:40:59
03:51
26
SOLER GINESTAR, SERGIO
18
Senior masc
C. A. Esports Colau Ondara
0:41:05
03:51
27
LÓPEZ FRANCÉS, JOSE ANTONIO
7
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:41:11
03:52
28
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Dianium
0:41:13
03:52
29
GALLEGO BUSTOS, ENRIQUE
8
Veterans A masc
C. A. Apol·ana
0:41:14
03:52
30
MENDIETA ARENAS, TOMAS
19
Senior masc
Independent
0:41:27
03:54
31
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
9
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:41:27
03:54
32
BERTOMEU MAGRANER, JUAN E.
20
Senior masc
C. A. Km21 Elx
0:41:31
03:54
33
MONTAÑES DELAOZ, CARLOS
21
Senior masc
Independent
0:41:43
03:55
34
PÉREZ SOLER, EMILI
10
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:41:47
03:55
35
LENA PEDRON, JOSE MANUEL
11
Veterans A masc
C. Córrer Peus Quets
0:41:52
03:56
36
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN X.
22
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:41:54
03:56
37
COSTA JORDA, MIGUEL
3
Veterans B masc
C. T. El Corriol
0:41:56
03:56
38
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
23
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:42:04
03:57
39
ANGLADA ORENGO, BORJA
24
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:12
03:58
40
ESPEJO LÓPEZ, JOSE MANUEL
1
Juvenil masc
C. Marathon Crevillente HB
0:42:15
03:58
41
BENZAZOUA DOVAL, IKER
25
Senior masc
Independent
0:42:20
03:59
42
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSE
26
Senior masc
C. A. Benidorm
0:42:21
03:59
43
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
12
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:42:25
03:59
44
BLASCO GEA, ALEX
27
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:26
03:59
45
PÉREZ JORDÁ, CARLOS
28
Senior masc
C. A. Favara
0:42:29
03:59
46
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
13
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:42:31
04:00
47
SALA FERRER, CARMEN
1
Veterans A fem
C. Esportiu Ambra
0:42:34
04:00
48
VICENS TERCERO, SALVADOR
29
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:42:40
04:00
49
BASCUÑANA GONZÁLEZ, JUAN FCO.
30
Senior masc
Independent
0:42:43
04:01
50
VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON
31
Senior masc
Independent
0:42:45
04:01
51
IBAÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
32
Senior masc
Independent
0:42:48
04:01
52
MOLLA UBEDA, DAVID
33
Senior masc
Independent
0:42:49
04:01
53
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
4
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:42:53
04:02
54
LLEDÓ RONDA, V. MACIA
34
Senior masc
C. A. Apol·ana
0:43:01
04:02
55
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
5
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:43:05
04:03
56
REYES GARCIA, FRANCISCO
14
Veterans A masc
C. A. Favara
0:43:05
04:03
58
NADAL MARTÍNEZ, JUAN SALVADOR
35
Senior masc
C. Triatló Sueca
0:43:12
04:03
59
LLORCA VERDÚ, MANUEL
36
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:43:13
04:03
60
IVARS DESCALS, DARIO
37
Senior masc
Independent
0:43:18
04:04
61
GALDAMES FARIAS, ERIK
38
Senior masc
C. E. U. Politècnica de Valencia
0:43:19
04:04
62
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
39
Senior masc
C. A. Xeresa
0:43:34
04:05
63
VICENS MÁRQUEZ, LUIS
15
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:43:35
04:06
64
VERDÚ PÉREZ, JAVIER
16
Veterans A masc
C. T. El Corriol
0:43:35
04:06
65
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
17
Veterans A masc
C. T. El Corriol
0:43:41
04:06
66
CASELLES PEDRO, JOSE
18
Veterans A masc
C. A. Gata
0:43:41
04:06
67
GARCIA MARTÍNEZ, FERNANDO
40
Senior masc
C. A. Saycu Tarazona
0:43:41
04:06
68
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
41
Senior masc
C. A. Corremundos
0:43:42
04:06
69
MORANT MARHUENDA, JUAN
19
Veterans A masc
C. T. Prodesport Gandia
0:43:45
04:07
70
INIESTA NAVALÓN, RICARDO
42
Senior masc
Independent
0:43:47
04:07
71
MONTES MARTIN, JUAN CARLOS
20
Veterans A masc
C. A. EMT Madrid
0:43:47
04:07
72
COTS I PERALTA, ANTONI
21
Veterans A masc
C. Triatló Oliva
0:43:51
04:07
73
PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
43
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:43:53
04:07
74
BAS BOLUDA, JAVIER
44
Senior masc
Independent
0:43:55
04:07
75
SABATER SAVALL, MANUEL
22
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:43:57
04:08
76
ANDRADA PANTOJA, ANTONIO ANDRES
45
Senior masc
G. E. Gatense
0:43:57
04:08
77
ACUÑA, EDWIN
46
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:59
04:08
78
VALERO NOVA, JAIME
47
Senior masc
Independent
0:44:06
04:08
79
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
48
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:08
04:09
80
GIMENO BENAVENT, JUAN
49
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:09
04:09
81
GARCIA GONZÁLEZ, FRANCISCO
6
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:44:12
04:09
82
MARTIN DE LA CONCEPCIÓN, MANOLO
50
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:44:12
04:09
83
SERRANO ESPINAR, JAVIER
23
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:44:14
04:09
84
ONTENIENT GUILL, FRANCISCO
51
Senior masc
C. Marathon Crevillente HB
0:44:17
04:10
85
RANDELL, IAN
7
Veterans B masc
Independent
0:44:19
04:10
86
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
24
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:44:20
04:10
87
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
52
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:44:21
04:10
88
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
53
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:23
04:10
89
BOU SERRALTA, VICENT
8
Veterans B masc
C. A. Xeresa
0:44:24
04:10
90
TOUS TERRADES, VICENT
54
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:44:27
04:10
91
MAAROUF, MOHAMED
55
Senior masc
C. A. Corremundos
0:44:28
04:11
93
ROJANO NOVA, JOSE ANTONIO
56
Senior masc
Independent
0:44:30
04:11
94
IVARS GINER, FRANCISCO
9
Veterans B masc
Independent
0:44:36
04:11
95
SÁNCHEZ MUÑOZ, JERONIMO
57
Senior masc
Independent
0:44:37
04:11
96
FRASQUET SIGNES, SERGIO
58
Senior masc
Independent
0:44:40
04:12
97
GARCIA GARCIA, ANTONIO
25
Veterans A masc
C. A. Novelda
0:44:41
04:12
98
GALAN ANTON, ANDRES
59
Senior masc
Independent
0:44:44
04:12
99
SIGNES CASELLES, JOSE MANUEL
60
Senior masc
C. A. La Faixa
0:44:46
04:12
100
DONET MONTAGUT, MIQUEL
61
Senior masc
Independent
0:44:47
04:12
101
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
62
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:47
04:12
102
FERNÁNDEZ OLIVER, PABLO
63
Senior masc
Independent
0:44:57
04:13


11è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA 2007
INSCRIPCIÓ
Som  Esport 2007: Dorsals, Arcs de Meta, Cronometratge de proves, Disseny Web