Som Esport
Tornar

 

ONDARA
9 de Juny
9,1 Km

+ CLASSIFICACIONS

+FOTOS


Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories |  Classificació Circuit

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA 9a CURSA POPULAR ONDARA
Clasificación General de la 9a Cursa Popular Ondara

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com



Primer
  Anterior   Següent   Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
1
Senior masc
C. A. Dianium
0:29:38
03:15
2
FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
2
Senior masc
C. A. Benidorm
0:30:49
03:23
3
RUSKE, PHILIPP
3
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:31:03
03:25
4
ESCLAPEZ BOIX, MANUEL E.
4
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:31:13
03:26
5
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
5
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:31:20
03:27
6
PÉREZ SÁNCHEZ, VICTOR MANUEL
6
Senior masc
C. A. Altea
0:31:36
03:28
7
MOLLÁ MARTÍ, JOSE ANTONIO
7
Senior masc
Independent
0:31:48
03:30
8
BENEYTO ABAD, FRANC
1
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:32:05
03:32
9
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
8
Senior masc
U. E. Elche
0:32:06
03:32
10
PUIG TORRES, XIMO
9
Senior masc
Independent
0:32:16
03:33
11
MORAL ROMERO, PEDRO
10
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:32:18
03:33
12
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
11
Senior masc
Independent
0:32:25
03:34
13
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
12
Senior masc
C. A. Dianium
0:32:28
03:34
14
PARDO GIMÉNEZ, SALVADOR
2
Veterans A masc
C. A. La Rabosa
0:32:32
03:35
15
OSUNA ANGE, MANUEL
13
Senior masc
C. Multiesport Marina Alta
0:32:44
03:36
16
SIMÓ COSTA, CARLOS
14
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:32:47
03:36
17
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
3
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:32:53
03:37
18
FERRER BALLESTER, FERNANDO
15
Senior masc
C. A. El Verger
0:32:55
03:37
19
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
4
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:32:58
03:37
20
SOLER GINESTAR, SERGIO
16
Senior masc
C. A. Esports Colau Ondara
0:33:05
03:38
21
MARTÍNEZ RAMIREZ, ALAN
17
Senior masc
C. A. Benidorm
0:33:09
03:39
22
MASANET SANCHO, GERARDO
18
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:33:13
03:39
23
SAVAL GUARDIOLA, ALBERTO
19
Senior masc
Independent
0:33:33
03:41
24
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
5
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:33:39
03:42
25
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
20
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:33:41
03:42
26
CARDONA TORRES, IGNACIO
21
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:33:51
03:43
27
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
22
Senior masc
C. A. Benissa
0:33:53
03:44
28
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
23
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:33:56
03:44
29
MASANET SANCHO, ANTONIO
24
Senior masc
C. A. Dianium
0:34:00
03:44
30
MORENO GUTIÉRREZ, JUAN JOSE
6
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:34:02
03:44
31
LÁZARO SÁNCHEZ, ALFONSO
7
Veterans A masc
C. A. Abogados Albacete
0:34:08
03:45
32
NAVARRO RIOS, EDUARDO
1
Veterans B masc
C. Córrer Galgos
0:34:18
03:46
33
GALLEGO BUSTOS, ENRIQUE
8
Veterans A masc
C. A. Apol·ana
0:34:22
03:47
34
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
25
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:34:26
03:47
35
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
9
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:34:34
03:48
36
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
26
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:34:34
03:48
37
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN X.
27
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:34:40
03:49
38
CLIMENT LLORCA, ANTONIO
10
Veterans A masc
Independent
0:34:46
03:49
39
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
11
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:34:51
03:50
40
VICENS TERCERO, SALVADOR
28
Senior masc
C. Triatló Oliva
0:34:54
03:50
41
LULL GÓMEZ, JUAN
29
Senior masc
Independent
0:34:55
03:50
42
ANDRADA PANTOJA, ANTONIO ANDRES
30
Senior masc
G. E. Gatense
0:34:59
03:51
43
McKINNON, MAXINE
1
Veterans B fem
C. A. Dianium
0:35:03
03:51
44
BERTOMEU MAGRANER, JUAN E.
31
Senior masc
C. A. Km21 Elx
0:35:05
03:51
45
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
32
Senior masc
C. A. Xeresa
0:35:08
03:52
46
ESPEJO LÓPEZ, JOSE MANUEL
1
Juvenil masc
C. Marathon Crevillente HB
0:35:09
03:52
47
IVARS DESCALS, DARIO
33
Senior masc
Independent
0:35:10
03:52
48
COSTA JORDA, MIGUEL
2
Veterans B masc
C. T. El Corriol
0:35:13
03:52
49
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
12
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:35:14
03:52
50
VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON
34
Senior masc
Independent
0:35:18
03:53
51
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
13
Veterans A masc
C. T. El Corriol
0:35:21
03:53
52
GIMÉNEZ PRATS, JUAN
35
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:28
03:54
53
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
36
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:29
03:54
54
MOLLA UBEDA, DAVID
37
Senior masc
Independent
0:35:31
03:54
55
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
3
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:35:37
03:55
56
TAYEBI, HASSAN
2
Juvenil masc
C. A. La Valldigna
0:35:37
03:55
57
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
14
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:35:38
03:55
58
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSE
38
Senior masc
C. A. Benidorm
0:35:38
03:55
59
BLASCO GEA, ALEX
39
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:35:44
03:56
60
PÉREZ SOLER, EMILI
15
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:35:48
03:56
61
MARTIN DE LA CONCEPCIÓN, MANOLO
40
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:35:50
03:56
62
PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
41
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:35:54
03:57
63
BENAVENT OLTRA, RAFAEL
42
Senior masc
C. Córrer La Llebre
0:35:55
03:57
64
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
4
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:35:56
03:57
65
GILABERT GARCIA, JAIME
3
Juvenil masc
C. A. Fent Camí
0:35:59
03:57
66
MAAROUF, MOHAMED
43
Senior masc
C. A. Corremundos
0:36:08
03:58
67
COSTA SUÁREZ, ANDRES
44
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:36:11
03:59
68
MULET DIEGO, VICENT
16
Veterans A masc
C. A. Gata
0:36:15
03:59
69
FALQUET PUIG, OSCAR RAMON
45
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:36:17
03:59
70
VALERO NOVA, JAIME
46
Senior masc
Independent
0:36:19
04:00
71
ACUÑA, EDWIN
47
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:19
04:00
73
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
17
Veterans A masc
Independent
0:36:24
04:00
74
PONS COSTA, FRANCISCO JOSE
18
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:36:25
04:00
75
DONET MONTAGUT, MIQUEL
48
Senior masc
Independent
0:36:26
04:00
76
MUÑOZ PÉREZ, GUSTAU
49
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:27
04:00
77
PICORNELL TERRADES, AGUSTIN
19
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:31
04:01
78
TARRAZONA TUDELA, RAFAEL
50
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:36:32
04:01
79
MENGUAL SERRA, VICENT
20
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:36
04:01
80
BAS BOLUDA, JAVIER
51
Senior masc
Independent
0:36:37
04:01
81
FERNÁNDEZ OLIVER, PABLO
52
Senior masc
Independent
0:36:37
04:01
82
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
53
Senior masc
C. A. Corremundos
0:36:38
04:02
83
MORA PÉREZ, RAÜL
54
Senior masc
Independent
0:36:40
04:02
84
FERNÁNDEZ LUNA, ANTONIO
21
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:36:42
04:02
85
RUFAT MIÑANA, JOSE M.
55
Senior masc
Independent
0:36:46
04:02
86
SALTER, MARK
5
Veterans B masc
C. A. Pindaro Palmar
0:36:47
04:03
87
BLASCO GEA, DANI
56
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:48
04:03
88
ESCRIVÁ MIRET, DAVID
57
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:36:50
04:03
89
BOU SERRALTA, VICENT
6
Veterans B masc
C. A. Xeresa
0:36:51
04:03
90
PELLICER LLOPIS, MIQUEL
58
Senior masc
C. A. Runnersworld
0:36:51
04:03
91
SABATER SAVALL, MANUEL
22
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:36:52
04:03
92
LLIDÓ COTS, VICENTE
59
Senior masc
C. T. El Corriol
0:36:52
04:03
93
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
60
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:36:54
04:03
95
GILABERT MIRA, JOSE
61
Senior masc
C. A. Ondara
0:36:58
04:04
96
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
62
Senior masc
C. A. Corremundos
0:37:00
04:04
97
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
63
Senior masc
C. A. La Faixa
0:37:01
04:04
98
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
64
Senior masc
C. A. Corremundos
0:37:02
04:04
99
MAS SISCAR, FERRAN
65
Senior masc
C. Esportiu Ambra
0:37:04
04:04
100
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
66
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:37:05
04:05
101
GARCIA GONZÁLEZ, FRANCISCO
7
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:37:09
04:05
102
SERRANO ESPINAR, JAVIER
23
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:37:13
04:05


11è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA 2007
INSCRIPCIÓ
Som  Esport 2007: Dorsals, Arcs de Meta, Cronometratge de proves, Disseny Web