Som Esport
Tornar

 

PEDREGUER
19 de Maig
11,1 Km

+ CLASSIFICACIONS

+ FOTOS


Inici   |  Inscripcions  |  Reglament  |  Categories |

CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XVI CURSA POPULAR VILA DE PEDREGUER
Clasificación General de la XVI Cursa Popular Vila de Pedreguer

CRONOMETRATGE SOM ESPORT
www.somesport.com



Primer
  Anterior   Següent   Últim

P. Gral
Nom
P. Cat
Categoria
Club
Temps
T/Km
1
HABASSA, ABDELHADI
1
Senior masc
C. D. Es Posible
0:34:06
03:04
2
EL MANSOURI, AHMED
2
Senior masc
C. A. Maratonianos Guardamar
0:34:24
03:06
3
JALALI, ABDERRAHIM
3
Senior masc
Independent
0:35:19
03:11
4
KHATTABI, HASSAN
4
Senior masc
Independent
0:36:20
03:16
5
KAMAL, RACHID
5
Senior masc
Independent
0:36:39
03:18
6
VIZCAYA GREGORIO, EMILIO
6
Senior masc
C. A. Dianium
0:37:07
03:21
7
FERNÁNDEZ CANTOS, JUAN ANTONIO
7
Senior masc
C. A. Benidorm
0:37:35
03:23
8
ESCLAPEZ BOIX, MANUEL E.
8
Senior masc
C. A. Puerto de Alicante
0:37:59
03:25
9
GARCIA BARRAGAN, JOSE MANUEL
9
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:04
03:26
10
RUSKE, PHILIPP
10
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:38:13
03:27
11
MAS LEYDA, JUAN ANTONIO
11
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:38:19
03:27
12
MAS LEYDA, VICENTE JOSE
12
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:39:10
03:32
13
PALACIOS DIEZ, DAVID RUBEN
13
Senior masc
U. E. Elche
0:39:23
03:33
14
FERNÁNDEZ GARCIA, VICTOR M.
14
Senior masc
C. A. Dianium
0:39:39
03:34
15
BENEYTO ABAD, FRANC
1
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:39:41
03:35
16
FERREIRA PERALTA, CRISTIAN G.
15
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:39:42
03:35
17
PADILLA FERNÁNDEZ, ALFONSO
16
Senior masc
Independent
0:39:48
03:35
18
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN
2
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:39:51
03:35
19
SALIMA, CHARKI
1
Senior fem
Independent
0:40:06
03:37
20
NAVARRO MARTÍ, HECTOR
17
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:40:17
03:38
21
SIMÓ COSTA, CARLOS
18
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:40:21
03:38
22
MASANET SANCHO, GERARDO
19
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:40:40
03:40
23
MORENO GUTIÉRREZ, JUAN JOSE
3
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:40:44
03:40
24
HERVÁS MARTIN, SANDRA
2
Senior fem
C. A. Valencia Terra i Mar
0:40:49
03:41
25
FERRER BALLESTER, FERNANDO
20
Senior masc
C. A. El Verger
0:40:53
03:41
26
LLOPIS CHELI, VICENTE J.
4
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:41:04
03:42
27
PUIG TORRES, XIMO
21
Senior masc
Independent
0:41:13
03:43
28
MASANET SANCHO, ANTONIO
22
Senior masc
C. A. Dianium
0:41:42
03:45
29
FORNÉS TACHO, JUAN VICENTE
23
Senior masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:41:51
03:46
30
CALDERON GARCIA, VICENT
24
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:41:58
03:47
31
SOSA XÀBIA, JULIO ALBERTO
5
Veterans A masc
C. A. Llebeig Xàbia
0:42:14
03:48
32
SALA FERRER, CARMEN
1
Veterans A fem
C. Esportiu Ambra
0:42:18
03:49
33
JULIÁ PELLICER, PEPE
6
Veterans A masc
C. Córrer El Garbí
0:42:19
03:49
34
ORIHUEL SENDRA, JOSE MARIA
25
Senior masc
C. A. Benissa
0:42:24
03:49
35
CUELLO PERELLÓ, FEDERICO
26
Senior masc
Independent
0:42:41
03:51
36
MOCHOLI OLTRA, JOSE V.
27
Senior masc
S. D. Correcaminos
0:42:43
03:51
37
SOLER GINESTAR, SERGIO
28
Senior masc
C. A. Esports Colau Ondara
0:42:45
03:51
38
CARAÑANA MOLLÀ, RICARDO
7
Veterans A masc
C. A. Benissa
0:42:46
03:51
39
SESÉ VIVES, JOSE VICENTE
29
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:42:47
03:51
41
PÉREZ SOLER, EMILI
8
Veterans A masc
C. A. Cap-i-Cua
0:42:48
03:51
42
LLAMBIES SENDRA, ENRIQUE
9
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:42:51
03:52
43
VERCHER RIPOLL, JUAN RAMON
30
Senior masc
Independent
0:43:00
03:53
44
ALTUR MARTÍNEZ, JOSE
10
Veterans A masc
C. A. La Valldigna
0:43:05
03:53
45
BENAVENTE ARAGONES, JOSE ANTONIO
31
Senior masc
C. Natació La Nucia
0:43:10
03:53
46
MADRID MARTÍNEZ, FRANCISCO JOSE
32
Senior masc
C. A. Benidorm
0:43:10
03:53
47
TARRASÓ ESCRIVÁ, RAFAEL
11
Veterans A masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:28
03:55
48
ESPEJO LÓPEZ, JOSE MANUEL
1
Juvenil masc
C. Marathon Crevillente HB
0:43:35
03:56
49
MARTÍNEZ MARTÍNEZ, JUAN VICENTE
1
Veterans B masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:43:39
03:56
50
ESPINOSA CABALLERO, JUAN
2
Veterans B masc
C. A. Benidorm
0:43:46
03:57
51
LLINARES ZARAGOZA, ENRIC
33
Senior masc
C. A. Mediterraneo Ironman
0:43:47
03:57
52
COMPANY PUIG, PASCUAL C.
12
Veterans A masc
C. Esportiu Ambra
0:43:50
03:57
53
BAÑULS PINEDA, JUAN BAUTISTA
34
Senior masc
C. A. Corremundos
0:43:56
03:57
54
ANGLADA ORENGO, BORJA
35
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:43:59
03:58
55
MUÑOZ PÉREZ, GUSTAU
36
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:07
03:59
56
ESTRUCH CAMARENA, FERRAN X.
37
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:44:07
03:59
57
MOLLA UBEDA, DAVID
38
Senior masc
Independent
0:44:09
03:59
58
RECHE UJAQUE, FRANCISCO
13
Veterans A masc
C. A. Benidorm
0:44:19
04:00
59
PALOMARES GÓMEZ, JESÚS
39
Senior masc
C. A. La Valldigna
0:44:19
04:00
60
BENZAZOUA DOVAL, IKER
40
Senior masc
Independent
0:44:25
04:00
61
IVARS DESCALS, DARIO
41
Senior masc
Independent
0:44:26
04:00
62
BUIGUES BAÑULS, JOSE SALVADOR
42
Senior masc
C. A. Corremundos
0:44:27
04:00
63
VICENS MÁRQUEZ, LUIS
14
Veterans A masc
C. A. Dianium
0:44:37
04:01
64
GILABERT MIRA, JOSE
43
Senior masc
C. A. Ondara
0:44:51
04:02
65
CASTELLÓ COSTA, ALBERT
44
Senior masc
Independent
0:44:59
04:03
66
IVARS GINER, FRANCISCO
3
Veterans B masc
Independent
0:45:05
04:04
67
GARCIA MIRAGALL, JOSEP ANTONI
45
Senior masc
C. A. Xeresa
0:45:08
04:04
68
TORRES SÁNCHEZ, SERGIO
46
Senior masc
C. A. Ondara
0:45:11
04:04
69
HERNÁNDEZ HERNÁNDEZ, FIDEL
15
Veterans A masc
Independent
0:45:15
04:05
70
BAS BOLUDA, JAVIER
47
Senior masc
Independent
0:45:16
04:05
71
FERNÁNDEZ LUNA, ANTONIO
16
Veterans A masc
C. A. Franc Beneyto Runner's
0:45:17
04:05
72
MONTALVO ITAS, PATRICIA
3
Senior fem
C. A. Puerto de Alicante
0:45:18
04:05
73
TARRAZONA TUDELA, RAFAEL
48
Senior masc
C. C. Les Tortugues Coixes
0:45:19
04:05
74
COTS I PERALTA, ANTONI
17
Veterans A masc
C. Triatló Oliva
0:45:21
04:05
75
PONS COSTA, FRANCISCO JOSE
18
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:45:21
04:05
76
DURILLO VALLÉS, GERMAN
49
Senior masc
C. A. Corremundos
0:45:22
04:05
77
ROCA MARIANO, JOSE NORBERTO
50
Senior masc
C. A. Corremundos
0:45:23
04:05
78
IVARS PELLICER, MANUEL
51
Senior masc
C. A. Benissa
0:45:26
04:06
79
ONTENIENT GUILL, FRANCISCO
52
Senior masc
C. Marathon Crevillente HB
0:45:31
04:06
80
MARTIN DE LA CONCEPCIÓN, MANOLO
53
Senior masc
C. A. Daimús Tecnoesport
0:45:34
04:06
81
ESCRIVÁ MIRET, SALVADOR
54
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:39
04:07
82
BALLESTER NOGUERA, FRANCISCO J.
55
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:45:40
04:07
83
ABBOTT, RAFAEL DERWIN
56
Senior masc
C. A. La Faixa
0:45:40
04:07
84
SERRANO ESPINAR, JAVIER
19
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:45:44
04:07
85
LLORCA VERDÚ, MANUEL
57
Senior masc
C. A. l' Espenta
0:45:46
04:07
86
GONZÁLEZ CONCA, SALVADOR
58
Senior masc
C. A. Safor - P. Las Salinas
0:45:46
04:07
87
CASELLES PEDRO, JOSE
20
Veterans A masc
C. A. Gata
0:45:50
04:08
88
MORA PÉREZ, RAÜL
59
Senior masc
Independent
0:46:07
04:09
89
NAVALON CARPENA, SERGIO
60
Senior masc
C. A. Cullera
0:46:08
04:09
91
MESTRE ALEMANY, SALVADOR
21
Veterans A masc
C. A. l' Espenta
0:46:15
04:10
92
IBAÑEZ ESTEBAN, ANTONIO
61
Senior masc
Independent
0:46:19
04:10
93
SOLER VALLÉS, PEDRO VICENTE
62
Senior masc
Independent
0:46:20
04:10
94
FERRAIRÓ ESCRIVÁ, DAVID
22
Veterans A masc
C. T. El Corriol
0:46:20
04:11
95
ARCOS SÁNCHEZ, PEDRO MANUEL
63
Senior masc
C. A. Esports Colau Ondara
0:46:36
04:12
96
MONFORT CASELLES, JAIME
23
Veterans A masc
C. A. Cametes Spat
0:46:37
04:12
97
MARTIN GIL, JOSE MANUEL
64
Senior masc
C. Córrer El Garbí
0:46:38
04:12
98
GALAN ANTON, ANDRES
65
Senior masc
Independent
0:46:41
04:12
99
SALA GARCIA, MAYCA
2
Veterans A fem
C. A. Benidorm
0:46:43
04:13
100
VILLAFAINA EGIDO, ANTONIO J.
24
Veterans A masc
Independent
0:46:44
04:13
101
MIRALLES MAS, NOEL
66
Senior masc
C. A. Cametes Spat
0:46:44
04:13
102
MUT MORANT, JOSE A.
67
Senior masc
Independent
0:46:46
04:13


11è CIRCUIT A PEU MARINA ALTA 2007
INSCRIPCIÓ
Som  Esport 2007: Dorsals, Arcs de Meta, Cronometratge de proves, Disseny Web